SiLoTh , totusi faza cu conferinta nu e cea mai indicata... cum programezi tu o intalnire.. adik sa zicem ca intru eu si vreau sa vb online cu voi..de unde iau eu datele..ce conferinta? cine o tine? asha e simplu..intru pe server si intru pe chan..cine e online , vad acolo. e cel mai simplu.
BUZZ...cititi cu totii in leg cu irc.sidenet.org ; #crazydrivers
take care