|
View Poll Results: Unde sa fie?
|
|
Suceava
|
  
|
33 |
56.90% |
|
Iasi
|
  
|
25 |
43.10% |
01-12-05, 16:40
|
#241
|
|
Seat Driver
 Stage 5
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,096
Member of: [SEAT]
|
Spor la treaba in continuare !
Astept sa vad rezultate
|
|
|
01-12-05, 19:09
|
#242
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of: [Crazy Drivers]
|
mai stefan.da nu era unu gri? sau asta e alta.  asteptam sa iasa de pe portzile servicului.
|
|
|
02-12-05, 11:10
|
#243
|
|
Crazy Drivers Members
 Stage 5
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of: [Moderators] [Crazy Drivers] [PARTICIPANT CURSE] [Toyota]
|
Cea gri este cea pentru piese. Am facut un transplant si acum trebuie sa vad care este treaba ca nu am lumini la bord si nu merg proiectoarele.
|
|
|
02-12-05, 13:46
|
#244
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2005
Posts: 726
|
stefan, verifica sigurantzele!  ))
|
|
|
02-12-05, 16:16
|
#245
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of: [Crazy Drivers]
|
deci e aia gri de pe autovit?
|
|
|
02-12-05, 17:09
|
#246
|
General Supervisor
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of: [Super Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [MERCEDES] [2 Roti] [ALFA ROMEO]
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"mertan\"
deci e aia gri de pe autovit?
|
inteleg ca aia e a 2-a, si e doar pentru piese...
|
|
|
03-12-05, 14:42
|
#247
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of: [Crazy Drivers]
|
o sa vedem noi cand va ieshi.
|
|
|
03-12-05, 14:48
|
#248
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of: [Crazy Drivers]
|
cand facem intalnirea? dupa revelion. prin februarie? sau martie?
|
|
|
03-12-05, 15:58
|
#249
|
|
Crazy Drivers Members
 Stage 5
Join Date: Jan 2005
Posts: 514
Member of: [Crazy Drivers] [Mitsubishi]
|
o sa vedem, nimic sigur momentan
|
|
|
05-12-05, 08:57
|
#250
|
|
Crazy Drivers Members
 Stage 5
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of: [Moderators] [Crazy Drivers] [PARTICIPANT CURSE] [Toyota]
|
Iti dai seama ca am verificat deja sigurantele. Dar sunt OK. Cineva spunea sa verific potentiometrul de la intensitatea lumii. Sa vedem.
Iar de pe AutoVit nu am luat nici o masina asa ca nu mai faceti supozitii. O sa vedeti cand ies cu ea din service cum sta treaba.
|
|
|
05-12-05, 09:49
|
#251
|
General Supervisor
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of: [Super Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [MERCEDES] [2 Roti] [ALFA ROMEO]
|
ok, chill
eu m-am gandit k ai luat ink una ca urmare a discutiilor de aici, nu a fost un apropo sau ceva...
|
|
|
08-12-05, 16:35
|
#252
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2005
Posts: 4,202
Member of: [DAEWOO]
|
Tragem o intalnire in Cluj-Napoca
Cand aveti chef de-o prima intalknire in cluj-napoca cu cei din cluj :d
aci stabilim, data, ora si loc, si cate persoane vin...sa nu avem musafiri neinvitati !!!
__________________
Sa fi Om e o Intamplare, sa fi Domn e un Lucru Mare ! ! !
|
|
|
08-12-05, 19:17
|
#253
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2005
Posts: 4,202
Member of: [DAEWOO]
|
eu vin cu masina, voi? bun, pana acuma avem un om participant :d
|
|
|
08-12-05, 20:24
|
#254
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of: [Crazy Drivers]
|
sa iau carnetu si mai vb  eu vin chiar si cu cfreul.
|
|
|
08-12-05, 21:50
|
#255
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of: [Crazy Drivers]
|
Venim ...cum sa nu venim.......numai sa ne organizam din timp.....sa avem mai multe masini de la Suceava ..>
|
|
|
|
|