Dupa ce ca in fiecare sambata ne-am int membrii Crazy Drivers Suceava, impreuna cu cristisem am hotarat sa facem din nou nijte drifturi cerculete si alte chestii... Spre deosebire de acum 2 zile.. azi nu am mai avut probleme cu acele CAPETE DE CRETA... si ne-am invartit cat am putut

acuma am sa postez si eu cateva filmulete ca sa va facetzi o impresie! problemae ca nu se vad prea bine pt ca nu avem lumina si a fost filmat cu o camera digitala
p.s. toate filmele sunt arhivate cu winrar