Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Crazy Drivers

View Poll Results: Unde sa fie?
Suceava 33 56.90%
Iasi 25 43.10%
Voters: 58. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 06-11-05, 19:55   #136
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default

...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	dsc02857_286.jpg
Views:	58
Size:	508.3 KB
ID:	49870   Click image for larger version

Name:	dsc02846_140.jpg
Views:	62
Size:	598.3 KB
ID:	49871   Click image for larger version

Name:	dsc02839_239.jpg
Views:	66
Size:	594.6 KB
ID:	49872  

KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 06-11-05, 22:21   #137
semecristian
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
semecristian's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 724
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[LANCIA]
Default

A fost din scurt, a fost rapid, a fost frumos, fara nici un incident mai deplasat. Ne-am bucurat si de o participare ... destul de mare din partea sucevenilor, mult peste asteptarile unora... si stim noi si de ce
Kamikaze, daca vreodata in viata ai sa te apuci de lucru, fa orice numai fotograf sa nu te faci :P Asteptam niste poze mai clare si mai sugerante. Da, stiu ca ti s-a aburit lentila, dar pana sa se abureasca.... Asa ca toti cei care cititi acest forum si ati facut poze , va rog sa le puneti aici.
In schimb am o parere cam retrasa despre \"slalomul printre pompe\" ale BMW-urilor... Si mie mi-au placut dar s-a mers cam departe... Tocmai din aceasta cauza, incepand de acum toata \"smekeriile\" cu masina sunt interzise in incinta Peco ODN. A fost mult peste \"limita admisa\" a lucrurilor care avem voie sa le facem acolo. S-a auzit de ce-a fost acolo, unii au fost ingroziti cand au auzit ce s-a \"facut\" in peco. Asta ar fi singura \"problema\" care a fost. A! si chestia cu garda.... speram sa nu fie nimic.
Si ca sa nu ramana ideea la ce-am zis in paragraful de mai sus, va spun ca se poarta discutii in privinta unei locatii in care sa ne putem aduna si sa facem cate cascadorii vrem cu masina
Inchei prin a multumi tuturor celor care au participat, soferi sau nu, cu permis sau nu, mi-a parut bine sa va vad pe toti entuziasmati si uniti.
R3SP3KT !
__________________

`93 Lancia Thema 2.0i 16V TURBO LX 148kw
Objects in the mirror no longer matter.
semecristian is offline   Reply With Quote
Old 06-11-05, 23:23   #138
CrazyJ0

Stage 1
 
CrazyJ0's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 24
Default

.....
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	dsc02852_326.jpg
Views:	46
Size:	610.2 KB
ID:	49908   Click image for larger version

Name:	dsc02851_701.jpg
Views:	45
Size:	619.3 KB
ID:	49909  
CrazyJ0 is offline   Reply With Quote
Old 07-11-05, 06:09   #139
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

Asa e Cristi ..... am duso cam la extreme cu demonstratia din Peco .....a fost frumos , nam ce zice .... acea demonstratie a fost indemanare de calitatea 1 ....Da ar trebui o alta locatie pentru asa ceva .... Eu zic k aceasta intalnire a fost una reusita ....dorim si parerile baietzilor din Bacau ....
__________________
This here is Opel country ... On a quiet day you can almoast here de VW rusting and falling apart ...
Low_Ridah is offline   Reply With Quote
Old 07-11-05, 10:34   #140
Zerofast

Stage 5
 
Zerofast's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 853
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

nu s-au iventat cuvinte de lauda ca sa spun cum a fost la SUCEAVA
Criminal
Zerofast is offline   Reply With Quote
Old 07-11-05, 11:04   #141
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default

multumim celor care au participat la int, si multumim pt laudele aduse! ajteptam sa ne vdm din nou poate la iasi!
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 07-11-05, 11:14   #142
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

Sa speram k urmatoarea intalnire o sa fie la fel de faina
Low_Ridah is offline   Reply With Quote
Old 07-11-05, 12:05   #143
CrazyJ0

Stage 1
 
CrazyJ0's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 24
Default

ieri a fost...FARA NUMAR DE FAIN!!!!!
CrazyJ0 is offline   Reply With Quote
Old 07-11-05, 12:10   #144
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

eu ma simt vinovat pentru faza cu cerculetele din benzinarie...
sunt unul dintre cei care au provocat galagia, dar din puynctul meu de vedere cel putin ,totul a fost sub control, spectacol mult, pericol minim.
nu am vrut sa deranjam, ci doar sa facem show.
in alta ordine de idei, intalnirea de la suceava a iesit excelent, cea mai reusita de pana acum, exceptand cei 400 de metri, pusi pe un deal si o vale, totul a fost de nota 10.
poze sunt multe, eu le procesez si incep sa le urc pe site.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 07-11-05, 13:01   #145
SiLoTh

Stage 5
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 726
Default

a fost misto ... mai vreau poze.. ca stiu ca mai sunt
SiLoTh is offline   Reply With Quote
Old 07-11-05, 13:23   #146
semecristian
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
semecristian's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 724
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[LANCIA]
Default

Aleks, cand am zis BMW-uri nu am aratat cu degetul spre tine... Mai exact cei 2 cu numere de austria, care au ce-au facut pe propria raspundere... in fine... important e ca nu s-a intamplat nimic. Faza e ca s-au aruncat vorbe asupra mea din cauza lor...
Oricum , despre slalom intr-o benzinarie functionala printre pompe, nu poti sa spui ca a fost \"pericol minim\".... Bun, ca a placut ochiului, stiu , si sunt de acord.
Si cu locatia.. stii vorba aia : daca sunt probleme.. \"HEAD FOR THE HILLS !!!\" ) Cam asa am facut si noi, in alta parte nu aveam unde sa ne dam .
A! si inca ceva, aleks si Gabi, sa puneit pe CD toate pozele si filmele, inclusiv cele care le-ati facut la BC, si iti trimit acuma pm cu adresa mea de acasa, mi-l trimiti prin posta paket Si de aici o sail impart eu la baieti.
semecristian is offline   Reply With Quote
Old 07-11-05, 15:29   #147
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default

Zona a fost buna. Valea ajuta la acceleratie si dealul la franare. Nici ca se poate mai bine. Unde gasesti o pista de aeroport facuta asa????
SV-05-YBG is offline   Reply With Quote
Old 07-11-05, 15:30   #148
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default

De un singur lucru imi pare foarte rau. Ca nu am putut veni cu jucaria mea (care va avea numarul SV-79-TOY) la intalnire. Dar va fi gata mai incolo si voi veni.
__________________
Toyota Supra MKIII 3000 tubo 6 linie 238 + CP
poate mai mult pe viitor ..... cine stie ...... in lucru ... a fost

Benelli Tornado Tre 900 cmc in linie - 141 Cp - 180 kg - RWD (1 tire)

Honda Civic 1994 ..... work in progress .... cand or fi bani


Rover 820 Ti .....
SV-05-YBG is offline   Reply With Quote
Old 07-11-05, 16:25   #149
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

oups, eroare
pozele le-am pus din nou, putin mai jos...
primele, restul maine...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 07-11-05, 16:40   #150
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default

dar ce s-a intamplat cu pozele. Ca nu pot sa vad nici una dintre ele.
SV-05-YBG is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -