Baieti, hai ca deja ati deraiat cu discutia. Daca tot ati zis ca facem pe 6, atunci facem pe 6. Asa ca sa fiti prezenti in numar cat mai mare, sa nu dezamagim pe cei care vin de la distante mari, si nu in ultimul rand sa nu ne dezamagim pe noi, ca nu suntem in stare sa facem o intalnire de mare amploare sa iasa bine. Asa ca pieptul sus, trageti aer in piept si sa speram la ce e mai bine si o participare cat mai numeroasa atat din celelalte judete cat si de la noi din oras.

V-am pregatit si o mica surpriza, sper sa va placa
R3SP3KT si ne vedem maine , de fapt azi, la ora 14 la peco ODN !