mai tu nu stii cum se face. trebuia sa scrii si cine este in aceea poza.
sa o luam de la stanga la dreapta.
baiatu cu porschele(ma scuzi ca nu stiu numele inca),
la mishto(andrei),
zerofast(mircea)
xbogdanx(se subantzelege),
codrin44(unul dintre cei mai de treaba oameni intalnitzi de mine-vali),
aleks(de aceeasi parere cu vali),
gaby(preten de al lui ady-piatra neamtz),
ady( membru de treaba-pt neamtz),
mertan(adica eu

alex_bus),
fratele meu(paulica),
FLAVIA(hmmm, sa lasam pe altzii sa vb despre ea, eu mi-am facut o parere buna-oradea),
seme crsitian( 1.92-1.97 inaltzime, baiat fin suceava)
prietena lui stefan, sau mi se pare si sotzie in acelasi timp(nu stiu cred ca gresesc. stefan nu te supara.),
SV-15-ybg(stefan-un nume cu greutate in sportul cu motor. suceava)
alex-gam(un nume cu greutate si el in iasi),
pretena lui alex. aaaa si am uitata de cel care face poza. gabi, unu membru de treaba si el. sper sa nu omit pe nimani