Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Oradea

Reply
 
Thread Tools
Old 28-11-06, 10:26   #301
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

E bine sa participi la toate intalnirile si sa fii pe faza in legatura cu masinile cunoscute dar se stie ca reputatia nu se obtine prin ...... ...bla... bla....... ci printr-un motor puternic sau design sau muzica, premii etc. In ceea ce ma priveste POLO-ul, e de vanzare ca pe mine motorul ma caracterizeaza, nu design-ul... asa ca HOLDO, daca ai pt. mine combinatii "active !" te rog sa ma anunti, iar daca nu, te rog sa te abtii in a mai propune spre vanzare masinile altora !
szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 28-11-06, 13:08   #302
gaju

Stage 5
 
gaju's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,482
Member of:
[Nissan]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

au am facut deja primu pas..............
ceilalti?
gaju is offline   Reply With Quote
Old 28-11-06, 13:44   #303
Andre3y

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 508
Smile Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Am avzut astazi una dintre BOMBELE din WSR
Andre3y is offline   Reply With Quote
Old 28-11-06, 14:00   #304
Vlad_BMW
BMW Driver

Stage 5
 
Vlad_BMW's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 665
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Quote:
Originally Posted by DR.ZOZO View Post
te soposz ,nu mam referit la polo nici de cum,asa in mare sa ai grija la ce faci.
iar cum zici ca la muzica nu so mai auzit de mult de la mine,eu nu pun accentu pe muzica deja asa tare,doar cand ami fac mie o masina,ma pis pa ea de muzica ca deja cam mam plictisit las ca sant alti care fac muzica eu cand am inceput in 96 atunci era ok. muzica vad ca toata lumea stie face,dar ce fac eu acuma mu prea mai face nimeni, ca e cam greu.
spor la munca baieti.
es ne kapd fel a vizet potyara
eu la ce a scris ZOZO ma refeream nu la ce au scris ei in continuare.....nu inteleg ce are civic ala cu mine .... ce dak are 20 de ani si are masina ii geniu in automobilistik ??? mai bine nu mai zic nik ca numa se enerveaza bietul om ..
__________________
BMW POWER

Vlad_BMW is offline   Reply With Quote
Old 28-11-06, 17:29   #305
Andre3y

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 508
Smile Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

SANDULE mergi la EMMA ?
Andre3y is offline   Reply With Quote
Old 28-11-06, 18:53   #306
kupid0n

Stage 4
 
kupid0n's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 206
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

hehe....bey mishu'....ia'o mai moale k banuiesc k o sa vrei sa intri in wsr la opshpe ani....ei bine....pana atunci te ajteapta Jr WSR...si poate iti dam o perioada de probe de care nu vei uita in curand ....prietenii stiu de ce (poate ajungi aghitoant la un domn crazy : )
kupid0n is offline   Reply With Quote
Old 28-11-06, 20:06   #307
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

asa ma baietii!!!imi place ca este viata pe topicu asta!! discutam vorbim dar vladutzule ia-o mai moale ca esti prea obraznic ...fii tu pui de bastan cu banii lui tata ca la optuspe ani evo 8 si dealea dar daca acu cand nici nu il ai inca in garaj ai asa tupeu cand iei permisu la loto si masina de la tata nu te vor ajunge figurile asa ca piano...ai ceva de criticat in fiecare vineri dupa 8 stii unde nu?? nu are nimeni nimic cu tine dar un pic aberezi unele lucruri si la 16 ani ai tai ti s-a deschis tupeu fata de noi ...houuu ok? ca daca nu poate te certam ca wsr este si o familie ok? si unu ptr toti si toti ptr unu...hai ca ptr tine atat am avut de zis nici o suparare reped dfar guritza mai mica fata de alti care traiesc tuningul se chinuie sa investeasca si sa demonstreze unele placeri

big mafii!! merg la emma cu sergiu si vin inapoi cu golfu rosu in sfarsit!!!!!

daca totu decurge bine si speram din noi doi ceva tot cucerim un locu 3 4 nici de acel loc nu ne-ar fi rusine

incerc sa va tin la curent cu micile modificari doar verbal aduse golfului....momentan incepe modificarea usilor de spate ...cu poze nu va servesc pana la finalizarea proiectukui sa fie surpriza tuturor ca va fi coperta la mai multe reviste de tuning si de aceea tre sa fie surpriza
__________________

AUTO HI-FI&TUNING CENTER STR.ADY ENDRE NR 45/A VANZARI REPARATII DECODARI SI INSTALARI AUDIO VIDEO
PERSONALIZAM INSTALATII AUDIO CONSTRUIM MASINI DE EXPOZITII SI CONCURSURI LA STANDARDE COMPETENTE
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 28-11-06, 20:39   #308
Xender

Stage 4
 
Xender's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 212
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Da nu va mai certati atat, k forumul asta nu e pt asa ceva. Si pt 'vladutz mitsubishi', vezi ca ti-a zis cate ceva Sandu, si u nu tre sa o iei de rau, pt k are dreptate. Si asta o sa vezi si u cand o sa ai masina ta si o sa fii cat de cat pe banii tai, k nici tuning-u asta nu se face fara bani. Cateodata nu mai ai bani nici de benzina, nu de modificari si o sa vezi atunci cum e sa te critice altii.
Xender is offline   Reply With Quote
Old 28-11-06, 22:48   #309
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Quote:
Originally Posted by Xender View Post
Da nu va mai certati atat, k forumul asta nu e pt asa ceva. Si pt 'vladutz mitsubishi', vezi ca ti-a zis cate ceva Sandu, si u nu tre sa o iei de rau, pt k are dreptate. Si asta o sa vezi si u cand o sa ai masina ta si o sa fii cat de cat pe banii tai, k nici tuning-u asta nu se face fara bani. Cateodata nu mai ai bani nici de benzina, nu de modificari si o sa vezi atunci cum e sa te critice altii.
APROPO benzina!!!!!!!!!!1cu polo nu am patit niciodata sa raman fara benzina cu animalu asta am luat pana prostului de 2 ori in 2 saptamani suge asta frateeee de ma usca si inca nu am bagat nici o investitie incerrc sa mentin rezervoru pe umed
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 28-11-06, 22:54   #310
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

te miri ca s.... ca una de 18 ani cand vrei sa si traga ca una de 18 ani .....
szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 28-11-06, 22:55   #311
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

polo-ul nu trage ca una de 18 ani dar adevarul e ca .... nici nu s.....
szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 29-11-06, 14:08   #312
BIG_mafia

Stage 5
 
BIG_mafia's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 807
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Quote:
Originally Posted by vladutz_mitsubishi View Post
pt cine respect ???? ce o el pui de imparat sa il respect ??? ce dak are 20 ani?? tu vb de altul dar tu ejti doar cu 1 an mai mare ca si mine ... dak tu consderi asta scandal e clara treaba si cu tine...
respect pt club si pt membri clubului...da is mai mare numa cu un an k cu...da totushi nu ma cert cu toata lumea pe forum...hai sa lasam balta subiectu...k facem off la greu..

P.S dak vrei sa vb cu mine fao` live nu pe forum...ma vezi cam in fiecare vineri in parkare




Quote:
Originally Posted by SoundIdentity View Post

big mafii!! merg la emma cu sergiu si vin inapoi cu golfu rosu in sfarsit!!!!!

daca totu decurge bine si speram din noi doi ceva tot cucerim un locu 3 4 nici de acel loc nu ne-ar fi rusine

incerc sa va tin la curent cu micile modificari doar verbal aduse golfului....momentan incepe modificarea usilor de spate ...cu poze nu va servesc pana la finalizarea proiectukui sa fie surpriza tuturor ca va fi coperta la mai multe reviste de tuning si de aceea tre sa fie surpriza
bafta la emma...si abia ashtept sa vad si golfuletzu rosu parkat stii u unde
__________________
FeeL ThE BeAt when I`m next 2 U...My ride: https://forum.4tuning.ro/116-masina-m...ml#post3731529

Last edited by BIG_mafia; 29-11-06 at 14:12.
BIG_mafia is offline   Reply With Quote
Old 29-11-06, 14:19   #313
BIG_mafia

Stage 5
 
BIG_mafia's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 807
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

din partea mea e ok
BIG_mafia is offline   Reply With Quote
Old 29-11-06, 14:55   #314
civic_ex

Stage 5
 
civic_ex's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,087
Member of:
[Moderators]
[Honda]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

mi-a sters cineva postul.... frumos....
civic_ex is offline   Reply With Quote
Old 29-11-06, 14:56   #315
gaju

Stage 5
 
gaju's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,482
Member of:
[Nissan]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Quote:
Originally Posted by civic_ex View Post
mi-a sters cineva postul.... frumos....
eu le-am sters,nu prea aveau legatura cu subiectul.daca ti-am sters cevadin greseala da un PM.
gaju is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -