Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Oradea

Reply
 
Thread Tools
Old 09-12-06, 17:58   #376
DR.ZOZO

Stage 5
 
DR.ZOZO's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Member of:
[AirBrush]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

deci daca ne bat bucuresteni imi tai pwla jos si mi-o halesc.
DR.ZOZO is offline   Reply With Quote
Old 09-12-06, 19:14   #377
Secretar WSR

Stage 1
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 23
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

hahahahahahahahaaaaahhaaaaa
si eu sunt curioasa cum o sa iasa ... adica , care tabara a fost mai bine pregatita sa zic asa ..... a,si nu uita un llucru : SUNT LA EI ACASA!
Secretar WSR is offline   Reply With Quote
Old 09-12-06, 19:32   #378
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Quote:
Originally Posted by Secretar WSR View Post
sa stii ca nu vorbesti tu in vant Joe ... stiu eu cateva masini(destul de multe) care sunt in lucru a bucurestenilor si tin sa va spun ca vor sparge gura targului !!
nu dau nici un detaliu deoarece proprietariii m-au rugat sa pastrez confidentialitatea insa multe surprize de proportii s-au anuntat asa ca poate totusi nu Oradea o sa fie singuru miez.....
baa carnatzule!!!!tu esti cu oradea sau contra ei???stai relax ca noi nici peste 10 ani nu vom fi uitati si asteptati fara frica altora in concursurile de tuning tinute in romania...daca oradea un pic s-ar reorganiza si s-ar discutza micile probleme locale iar am fi o trupa adevarata io zic ca avem toate sansele si anul viitor la multe premii!!!!stii ce maa secretar sau ce korhaz esti stai in banca ta si tacatzi curu si nu zi la nimeni nimic si fatzi o masina baga ceva banuti in asemenea placeri si sa vezi cum e cand itii zice altcineva ca hahaha vei fi moale....daca pe 4 tuning in aprilie va fi un juriu in cunostinte reale si apreciaza volumul de munca depus pe o masina si toate detailate cap coada corect si io sandu vancea nu vin acasa premiat cu noul meu golf te las sa ma scuipi intre ochii...doamne ajuta si bucurestenilor sa creeze sa inventeze sa modeleze si etc dar gusturile noastre sunt un pic mai deosebitee....ai vazut in bucuresti masina cap coada aceea inseamna exterior interior sound si toate astea in masini de strada ca si ale noastre????mai mult de o piele acolo nu vezi si o lada aruncata cu un amplif in 4 suruburi pe bancheta de spate..:P:P ...numa gandestete la urmatorii::ric cu pontiacul deja va fi ceva cutremurator eu stiu proiectul si va fii beton new pentru romania si ceva unicat ocsi cu opelul e secretos dar stiu ce capabilitate de lucru are si va iesi si el ceva unicat,ervin ramane de vazut ce va fi ''xerox'' sper sa nu se supere sau totusi diferit de gaju,vulpe daca termina scirocco cel umflat,pue nu stiu parca auzeam ca si el are intentia de a se reinoi,eu cu golful meu 4 vr6,nici pe zozo nu tre sa il uitam chiar daca nu e din wsr dar tot oradean de al nostru e si el chiar este detinatorul primului trofeu din 4 tuning si nici acuma nu cred ca o da mai jos..va mai fi si golful meu rosu demo car by ground zero care va fi si el prezent la acel eveniment si va fi cap coada gata si nici cu acela nu imi este rusine...ce mai vrei sa iti zic de oradea???crezi ca in forma asta e pierzatoare??te inseli de gaju nici nu mai zic si el daca ar mai finisa si ar pune la punct unele luycruri ar fi best...golfu 2 al lui alex nici acela nu il consider o rusine ...daca mai pune la punct muzica la design ovi si sergiu si ei vor fi tari este aici trupa numa trebuie reorganizata!!!
__________________

AUTO HI-FI&TUNING CENTER STR.ADY ENDRE NR 45/A VANZARI REPARATII DECODARI SI INSTALARI AUDIO VIDEO
PERSONALIZAM INSTALATII AUDIO CONSTRUIM MASINI DE EXPOZITII SI CONCURSURI LA STANDARDE COMPETENTE
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 09-12-06, 19:39   #379
DR.ZOZO

Stage 5
 
DR.ZOZO's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Member of:
[AirBrush]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

dupa cate am auzit SECRETAR WSR= flaviuta
DR.ZOZO is offline   Reply With Quote
Old 09-12-06, 19:55   #380
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Quote:
Originally Posted by DR.ZOZO View Post
dupa cate am auzit SECRETAR WSR= flaviuta
zozo sau toti tuningati dati-va cui parerea::
ce cauta pustioaca asta intre atatza tuningati???habar nu are de unde incep prezoanele dar ea se suie direct in v8 ...

ba fata taci drak si stai pe curu tau si nu te mai baga in oala oamenilor in toiul subiectului si veni ca stii tu cu ce vin alltii si pe noi nici nu nu anunti doar ne tii in suspans ....ca nici noi nu suntem de azi de ieri si mai mare oras mai bine zis mai premiat oras decat oradea nu cred ca exista in toata romania....:P ...sper ca la 4 tuning nu ai degand sa vii cu noi sa lingi in fund pe cei ce se pregatesc de la bucuresti...ca noi ''pierzatorii'' ne incercam doar norocu fuii vomit de tine bleahhhhh
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 09-12-06, 20:24   #381
margineanu ovidiu

Stage 5
 
margineanu ovidiu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 849
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Quote:
Originally Posted by SoundIdentity View Post
...daca mai pune la punct muzica la design ovi si sergiu si ei vor fi tari este aici trupa numa trebuie reorganizata!!!
eu unul si daca mi-o fac singur si pe aprilie tot va fi gata,dar stati linistiti ca proiectul e facut banii sunt pe venite si mos craciun e suparat pe viata si vrea si el sa o terminam odata,asa ca pe mine puteti conta ca voi fi undeva pe podium si nu voi face de rusine cupa de anul trecut
__________________
TEAM SQNLL
DIY Mobile Audio
7ch active,audison&soundstream&u dimension
scanspeak D2904/7100,15M ,21W/8554-00,jl12w7,d511r,h701,400bt,2xhollywood spv20,2xspv45
margineanu ovidiu is offline   Reply With Quote
Old 09-12-06, 20:58   #382
Secretar WSR

Stage 1
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 23
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

da,sandu ... tot tzaran ai ramas.... ...... iar referitor de oradea vs. bucuresti eu doar am spus ca stiu niste proiecte foarte tari a lor... si ca sunt chiar curioasa pe treaba asta adica cum va atarata competita stiind si proiectele de la noi care si alea sunt foarte tari ... legat de masina ... toate la timpu lor...deocamdata stau,privesc analizez,pun banu deoparte,fac econimii ca mai am ceva cale pana sa fie pushculitza plina ... nush daca la 20 de ani toti au avut masina ori nici tata sau mama nu e Gigi Becali .... ma rog nu ar fi trebuit sa ma dreanjez dand atea explicatii dar nu uita ca poate carnatu creste el odata mare ....
Secretar WSR is offline   Reply With Quote
Old 09-12-06, 21:34   #383
OltcitPower

Stage 5
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 565
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

in concluzie...flaviutza e din aia cu putza...adica shemale...sau cum ii zice amuuu...fata cu putza....
OltcitPower is offline   Reply With Quote
Old 09-12-06, 21:58   #384
BH-15-RIC

Stage 5
 
BH-15-RIC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 673
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Oricum sa stea linistiti toti din tara ca noi cu siguranta vom avea un cuvint greu de spus in aprilie la BUCURESTI si cred ca indiferent ca apartinem unui club sau nu ACOLO VOM REPREZENTA TOTI ORADEA !!!!!!!!!!!si cu siguranta vom fi citeva masini care vor stirni admiratia celor prezenti si sa nu uitam ca fata de anul trecut aproape toate masinile sint noi ca sa zic asa adica modificate in aceasta iarna !!!!!
__________________
<<<<Membru West Side RACERS


BH-15-RIC is offline   Reply With Quote
Old 09-12-06, 22:16   #385
22 LEX

Stage 4
 
22 LEX's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 171
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

ORADEA atata timp cat ii va avea pe Domy,Sandu,Zozo,Horguem si Ervin va fi always cu multe premii in buzunar !!! cei ce au dubii,sa ia asta ca o axioma !!! fiindca noi,aici in nord vest,intotdeauna am vazut totul mai profund,decat cei din sud.LEGE !!!
__________________
BMW FOREVER
22 LEX is offline   Reply With Quote
Old 09-12-06, 22:51   #386
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

[QUOTE=Secretar WSR;654536]da,sandu ... tot tzaran ai ramas.... ...... iar referitor de oradea vs. bucuresti eu doar am spus ca stiu niste proiecte foarte tari a lor... si ca sunt chiar curioasa pe treaba asta adica cum va atarata competita stiind si proiectele de la noi care si alea sunt foarte tari ... legat de masina ... toate la timpu lor...deocamdata stau,privesc analizez,pun banu deoparte,fac econimii ca mai am ceva cale pana sa fie pushculitza plina ... nush daca la 20 de ani toti au avut masina ori nici tata sau mama nu e Gigi Becali .... ma rog nu ar fi trebuit sa ma dreanjez dand atea explicatii dar nu uita ca poate carnatu creste el odata mare ....[/QUOTE

BA VACA JEGOASA...RUPEMI-AS P..A MATA DE AI CURAJ SA DAI OCHI CU MINE ASA PALMA TE ASTEAPTA CA VAI DE JEGU TAU ...DE IL FACI TZARAN PE TATATAU...MA JEGOASA ITI GARANTEZ CA TU NU VII CU NOI NICAIERI VREI???II RUP PICIOARELE LA CARE TE ADUCE DAR SI TIE...PISAMAS PE NASU TAU DE WC PUBLIC CE ESTI....MA CARPA TU MA FACI TZARAN??PFOAI IS CURIOS CE CURAJOASA VEI FI DUPA ASTA SI DACA TE TINE SA DAI OCHI CU MINE....PENALA ORDINARA CE ESTII...GRASA NESPALATA IMPUTITA ...DA CE TUPEU PE CAPU TAU SA MOR IO...TU SECRETAR WSR??TU ESTI CARPA WSR..UN NIMENI IN DRUM SI PLIN DE PRAF...NICI DRAK NU TE ADORA SI TU TE BAGI CA PROASTA IN TARG...BA CE M-AI SUPARAT VAI DE P..IZ..DA TA...
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 09-12-06, 23:00   #387
22 LEX

Stage 4
 
22 LEX's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 171
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

ma,da cine p**a mea ii asta,de va enervat pe toti?
22 LEX is offline   Reply With Quote
Old 09-12-06, 23:02   #388
kupid0n

Stage 4
 
kupid0n's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 206
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

citeste oleak mai sus si iti vei da seama ff repede....las'....te scutesc de efort....e flavia....si'a facut re'aparitia de cateva zile si amuh e mai rau decat o fo... dak mai cauti si pe alte topicuri mai o sa vezi cateva jigniri adresate ei si alte cele.....
kupid0n is offline   Reply With Quote
Old 09-12-06, 23:26   #389
only_4dan

Stage 5
 
only_4dan's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 996
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

OAMENI BUNI! nu injurati fata ca nui fata rea(personal nu o cunosc), si nui frumos sao injurati, are si ea o opinie si o zice, iar daca nu va place opinia nu sariti cu injuraturi pe ea (e apartinatoare a sexului frumos), incercati sai explicati mai frumos, "sai arati cum sta treaba" dar nu cu de-astea de mama
cand am citit acel mesaj si pe mine ma durut!, dar saraca fata?, cred ca si plange
in fond si la urma-urmei vorbim de masini
STIU CA NUI TREABA MEA SA MA BAG IN PROBLEMELE ALTORA, DAR NU MAM PUTUT ABTINE!!!! peace
only_4dan is offline   Reply With Quote
Old 09-12-06, 23:30   #390
DR.ZOZO

Stage 5
 
DR.ZOZO's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Member of:
[AirBrush]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

el treilea razboi mondial:
DR.ZOZO is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -