Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Oradea

Reply
 
Thread Tools
Old 29-11-06, 15:24   #316
P_C_D

Stage 5
 
P_C_D's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 388
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Acum hai sa fim seriosi , nimic ce este pe ultima pagina nu este on-topic, cred ca nu numai postrurile mele si ale lu civic trebuiau sterse , daca tot faci o treaba fa-o pana la capat.
__________________
P_C_D is offline   Reply With Quote
Old 29-11-06, 19:13   #317
only_4dan

Stage 5
 
only_4dan's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 996
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Quote:
Originally Posted by SoundIdentity View Post
APROPO benzina!!!!!!!!!!1cu polo nu am patit niciodata sa raman fara benzina cu animalu asta am luat pana prostului de 2 ori in 2 saptamani suge asta frateeee de ma usca si inca nu am bagat nici o investitie incerrc sa mentin rezervoru pe umed
trebe un pic pana te obisnuiesti de la un consum de 8-9l/100km
la unul de vreo 14-15, si mie mia fost un pic greu la inceput, acuma cum am ceva bani ma duc direct sa bag benzina
only_4dan is offline   Reply With Quote
Old 29-11-06, 21:15   #318
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Quote:
Originally Posted by only_4dan View Post
trebe un pic pana te obisnuiesti de la un consum de 8-9l/100km
la unul de vreo 14-15, si mie mia fost un pic greu la inceput, acuma cum am ceva bani ma duc direct sa bag benzina
io fac altceva!!!cand stiu ca am bani ii dau talpa si ma simt bine pana nu ajunge acu pe rosuuu!!!atunci oaleleu!!!!!!!dintr-un milion nu ma duc 200 de km: sa iti dau un exemplu la polo..ultima excursie cu el in octombrie la budapesta m-am dus pe un traseu mai lung cu 100 de km inspre destinatie ca trebuia sa ma intalnesxc cu vs tuning deci pana la budapesta am facut aprox 320-350 de la bloc asta o data acolo de dimineatza pana seara mi-a mers motoru in relantiu sa nu se descsarce si sa prezint multimedia si soundul din masina ...reactia unui ungur:''ba asta produce benzina sau de ce il las sa mearga toata ziu?'' deci 350 in colo motor relantiu de la 2 dupa amiaza pana la 11 seara catre casa 270km si tot asta cu 65 litri...ce zici fac asta cu golfu macar pe jumatate deci incolo si vreo 3 ore in relantiu?


gajuli!!!!cum de a ajuns topicul meu mutat aici????tu ai fost???io zic ca actiunea aceea caritabla nu isi mai are locul acolo sunt topicuri mai interesante decat sa stea acela in top si fara subiecte de luni de zile!!!doar un sfat daca nu am dreptate scuzele mele~~
__________________

AUTO HI-FI&TUNING CENTER STR.ADY ENDRE NR 45/A VANZARI REPARATII DECODARI SI INSTALARI AUDIO VIDEO
PERSONALIZAM INSTALATII AUDIO CONSTRUIM MASINI DE EXPOZITII SI CONCURSURI LA STANDARDE COMPETENTE
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 29-11-06, 22:55   #319
civic_ex

Stage 5
 
civic_ex's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,087
Member of:
[Moderators]
[Honda]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

hai sa multumim pe toata lumea... zii sandule, ceva proiecte noi, inovatii??
civic_ex is offline   Reply With Quote
Old 30-11-06, 02:05   #320
B.v.L

Stage 5
 
B.v.L's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 863
Member of:
[Fiat]
[MERCEDES]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

chiar sandu ca nu ai mai venit cu noutati
B.v.L is offline   Reply With Quote
Old 30-11-06, 02:06   #321
B.v.L

Stage 5
 
B.v.L's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 863
Member of:
[Fiat]
[MERCEDES]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

si sa fim ONtopic
B.v.L is offline   Reply With Quote
Old 30-11-06, 06:54   #322
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

PE MAINE PROMIT VCA AM CE!!!fac acuma un jeep cu dvd si monitoare in tetiere ....am si ceva camera video montata...am mai multe..
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 30-11-06, 17:36   #323
only_4dan

Stage 5
 
only_4dan's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 996
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

dintr-un milion nu ma duc 200 de km

stiu senzatia asta
only_4dan is offline   Reply With Quote
Old 30-11-06, 17:59   #324
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

daca stai sa te gandesti, unde-i consum (in general) sunt si caluti ..... asa ca nu va mai plangeti ca in momentul de fata mi-ar placea mie sa am consum ....
szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 30-11-06, 21:41   #325
only_4dan

Stage 5
 
only_4dan's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 996
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

hai cati fac un pret bun pt s3-ul meu
only_4dan is offline   Reply With Quote
Old 01-12-06, 10:16   #326
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Pret bun ? sau combinatie buna ?! detalii S3- szambi77@yahoo.com
szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 02-12-06, 19:20   #327
only_4dan

Stage 5
 
only_4dan's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 996
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

uite un nr de tel unde te poti interesa de masina:
0740476659
la variante nu prea ma intereseaza
la cash iti fac un pret bun daca ai bani
only_4dan is offline   Reply With Quote
Old 02-12-06, 19:46   #328
DR.ZOZO

Stage 5
 
DR.ZOZO's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Member of:
[AirBrush]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

ma scuzati dar PROIECTE NOI ce inseamna,
ca eu tot ma candesc dar nu pot sami dau seama,nu o luati in gluma.
vreau sa-mi definiti cuvantul proiecte noi.
daca as incepe eu pe topicul asta cu poze ce se refera la proiecte noi cred ca nu miar ajunge 100 de pagini
DR.ZOZO is offline   Reply With Quote
Old 03-12-06, 21:16   #329
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Quote:
Originally Posted by DR.ZOZO View Post
ma scuzati dar PROIECTE NOI ce inseamna,
ca eu tot ma candesc dar nu pot sami dau seama,nu o luati in gluma.
vreau sa-mi definiti cuvantul proiecte noi.
daca as incepe eu pe topicul asta cu poze ce se refera la proiecte noi cred ca nu miar ajunge 100 de pagini
asa tzaran esti zozo ca nici oglinda ta personala nu te recunoaste!!!aici !!!!!NNNUUUU!!!! se vorbeste despre masini din stoc in full ci de mici proiecte realizate la mai multe tipuri de masini...daca ai fi citit prima pagina mai babeste special tie ''page 1''introducerea topicului....ce drak te apucat sa te iei de mine mah???s-a comparat cineva cu tine??sau ai lipsa de exprimare in vant???sau vrei sa fii laudat???...daca bine tii minte eu c hiar te-am laudat ca ce stii tu nu stie multi in romania asta mare si esti unicat in felul tau la design si creatii unicate ...acuma ca la sound esti surd si nu mai tii pasu cu ''moda''actuala asta e ...tu ai alt stil chiar stil unic fata de noi in oradea ca te bagi in orice si nimic nu perfectionezi doar creezi si nu finalizezi ceva ce sa dai garantie pe termenn lung!!!!!!ca ce faci o faci din capu tau fara o asa zisa documentatie care ptr tine este egal cu zero dar totusi cine creaza documentatie de proiect analizata si testata io zic ca este un inginer cu experienta in multe ce tu nu stii!!!desteptule..ce cacat te pune sa te iei de mine????mars si fati dantura si dupa aia stau de vorba cu tine fata-n fata!!!! parca vineri stateam la barfe ca amici si vin acasa de la brasov si vad ca scrii prostii fara de tine ....oricum stiu cine a scris acest comentariu matza ta ca tu asa caligrafic ordonat nu ai scris niciodata , mai demult acusi o juma de an asa de gresit si jumate ungureste jumate romaneste scriai ca numa oradenii intelegeau ce te chinuiai sa tastezi pe forum...hai pa si nu fii p. . . a ca iti intorc spatele
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 03-12-06, 21:16   #330
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Quote:
Originally Posted by DR.ZOZO View Post
ma scuzati dar PROIECTE NOI ce inseamna,
ca eu tot ma candesc dar nu pot sami dau seama,nu o luati in gluma.
vreau sa-mi definiti cuvantul proiecte noi.
daca as incepe eu pe topicul asta cu poze ce se refera la proiecte noi cred ca nu miar ajunge 100 de pagini
asa tzaran esti zozo ca nici oglinda ta personala nu te recunoaste!!!aici !!!!!NNNUUUU!!!! se vorbeste despre masini din stoc in full ci de mici proiecte realizate la mai multe tipuri de masini...daca ai fi citit prima pagina mai babeste special tie ''page 1''introducerea topicului....ce drak te apucat sa te iei de mine mah???s-a comparat cineva cu tine??sau ai lipsa de exprimare in vant???sau vrei sa fii laudat???...daca bine tii minte eu c hiar te-am laudat ca ce stii tu nu stie multi in romania asta mare si esti unicat in felul tau la design si creatii unicate ...acuma ca la sound esti surd si nu mai tii pasu cu ''moda''actuala asta e ...tu ai alt stil chiar stil unic fata de noi in oradea ca te bagi in orice si nimic nu perfectionezi doar creezi si nu finalizezi ceva ce sa dai garantie pe termenn lung!!!!!!ca ce faci o faci din capu tau fara o asa zisa documentatie care ptr tine este egal cu zero dar totusi cine creaza documentatie de proiect analizata si testata io zic ca este un inginer cu experienta in multe ce tu nu stii!!!desteptule..ce cacat te pune sa te iei de mine????mars si fati dantura si dupa aia stau de vorba cu tine fata-n fata!!!! parca vineri stateam la barfe ca amici si vin acasa de la brasov si vad ca scrii prostii fara de tine ....oricum stiu cine a scris acest comentariu matza ta ca tu asa caligrafic ordonat nu ai scris niciodata , mai demult acusi o juma de an asa de gresit si jumate ungureste jumate romaneste scriai ca numa oradenii intelegeau ce te chinuiai sa tastezi pe forum...hai pa si nu fii p. . . a ca iti intorc spatele
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -