Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Oradea

Reply
 
Thread Tools
Old 23-11-06, 18:01   #286
DR.ZOZO

Stage 5
 
DR.ZOZO's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Member of:
[AirBrush]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

te soposz ,nu mam referit la polo nici de cum,asa in mare sa ai grija la ce faci.
iar cum zici ca la muzica nu so mai auzit de mult de la mine,eu nu pun accentu pe muzica deja asa tare,doar cand ami fac mie o masina,ma pis pa ea de muzica ca deja cam mam plictisit las ca sant alti care fac muzica eu cand am inceput in 96 atunci era ok. muzica vad ca toata lumea stie face,dar ce fac eu acuma mu prea mai face nimeni, ca e cam greu.
spor la munca baieti.
es ne kapd fel a vizet potyara
DR.ZOZO is offline   Reply With Quote
Old 25-11-06, 20:43   #287
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Quote:
Originally Posted by DR.ZOZO View Post
te soposz ,nu mam referit la polo nici de cum,asa in mare sa ai grija la ce faci.
iar cum zici ca la muzica nu so mai auzit de mult de la mine,eu nu pun accentu pe muzica deja asa tare,doar cand ami fac mie o masina,ma pis pa ea de muzica ca deja cam mam plictisit las ca sant alti care fac muzica eu cand am inceput in 96 atunci era ok. muzica vad ca toata lumea stie face,dar ce fac eu acuma mu prea mai face nimeni, ca e cam greu.
spor la munca baieti.
es ne kapd fel a vizet potyara
binie noahfacem toti prostii nu muzica muzica competitva din 2 3 4 5 sute de euroi nu ai cum sa faci daca te gandesti numa la o izolatie corespunzatoare esti acolo deja si unde sunt sculele audio nu? aaaahhh noi facem muzici de strada ca dealea stim
__________________

AUTO HI-FI&TUNING CENTER STR.ADY ENDRE NR 45/A VANZARI REPARATII DECODARI SI INSTALARI AUDIO VIDEO
PERSONALIZAM INSTALATII AUDIO CONSTRUIM MASINI DE EXPOZITII SI CONCURSURI LA STANDARDE COMPETENTE
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 26-11-06, 17:56   #288
holdo

Stage 5
 
holdo's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 480
Member of:
[No Limits racing team]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

sincer mie imi pare f rau ca masina a parasit judetul nostru, sandu sper sa ai grija de ea, e un mic monstru si asta cre ca ai observat . Cineva mai sus vb de sunet pur si simplu baga fiori in tine cand e suparata. Sa ai grija de ea si spor la treaba! la anu cand vin la voi vreu s-o vad, pana in prezent orice ati organizat eu am fost prezent de fiecare data.
Iara polo-u e deja de vanzare, nu o iei inapoi?
__________________

No LIMITS RACING TEAM Satu Mare
holdo is offline   Reply With Quote
Old 26-11-06, 19:53   #289
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Quote:
Originally Posted by holdo View Post
sincer mie imi pare f rau ca masina a parasit judetul nostru, sandu sper sa ai grija de ea, e un mic monstru si asta cre ca ai observat Cineva mai sus vb de sunet pur si simplu baga fiori in tine cand e suparata. Sa ai grija de ea si spor la treaba! la anu cand vin la voi vreu s-o vad, pana in prezent orice ati organizat eu am fost prezent de fiecare data.
Iara polo-u e deja de vanzare, nu o iei inapoi?
am grija stai relax si mersi imi pare rau ca poloul nu sta stabil la actualul dar ascultati lume de la mine daca la sfarsitu anului masina mea fosta poloul de nu va fi intr-o singura culoare sa nu fiu eu sandu la masina aia tre sa ai un pic de stil si experienta si multa grija...parasindu-ma pe mine niciodata nu va mai fi ce a fost doar daca viitori o aduc la mine la restaurare oricum daca stii ceva ca sa dat publica--mi si mie aici te rog ok?mersi ..iar golful are planuri mari asa ca stai moale ca va fi si mai si si motoric cat si restu ce imi apartine deja in revista cox golfu e pe pregatire de material cu stadiul actual si stadiul viitor dar pana la 1 aprilie pana incepe deschiderea tuningului 2007 la 4 tuning day nu aratam masinile nimanui niciunei reviste sa fie surprize ...oradera e in pregatirea marilor surprize
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 27-11-06, 14:29   #290
gaju

Stage 5
 
gaju's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,482
Member of:
[Nissan]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

cam mult fum o sa apara mai ...

oricum ne-am revenit si noi la capitolul motoare.

rr va avea un pic de furca,dar macar vom putea si noi ceva pretentii si poate chiar realizari catre sfirsitul sezonului.
__________________

The power is HERE
gaju is offline   Reply With Quote
Old 27-11-06, 19:14   #291
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Quote:
Originally Posted by gaju View Post
cam mult fum o sa apara mai ...

oricum ne-am revenit si noi la capitolul motoare.

rr va avea un pic de furca,dar macar vom putea si noi ceva pretentii si poate chiar realizari catre sfirsitul sezonului.
dumnezeu sa ne tina si sustina ca motoarele incet incet incepe si suna si in oradea !!!!!!!!!
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 27-11-06, 19:53   #292
Vlad_BMW
BMW Driver

Stage 5
 
Vlad_BMW's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 665
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

mai bine sa ai un motor klumea puternik si o masina klumea ca pe urma ai timp sa iti tot bagi muzica in ea, conteaza ce ai sub capota si designul masini nu ce ai in masina ,, fara suparare acuma..
__________________
BMW POWER

Vlad_BMW is offline   Reply With Quote
Old 27-11-06, 20:10   #293
DR.ZOZO

Stage 5
 
DR.ZOZO's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Member of:
[AirBrush]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

amandoua e mai bine
DR.ZOZO is offline   Reply With Quote
Old 27-11-06, 23:36   #294
civic_ex

Stage 5
 
civic_ex's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,087
Member of:
[Moderators]
[Honda]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Quote:
Originally Posted by vladutz_mitsubishi View Post
mai bine sa ai un motor klumea puternik si o masina klumea ca pe urma ai timp sa iti tot bagi muzica in ea, conteaza ce ai sub capota si designul masini nu ce ai in masina ,, fara suparare acuma..


nu glumesti?
mai lasa-ma cu polemicile tale de copil de 16 ani. tu vorbesti dar nici masina nu ai.
deja ma seaca cand iti vad posturile. mai laso balta.
civic_ex is offline   Reply With Quote
Old 28-11-06, 07:38   #295
B.v.L

Stage 5
 
B.v.L's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 863
Member of:
[Fiat]
[MERCEDES]
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

civic_ex nu fii rau lasa copiii sa se dezlantuiasca
B.v.L is offline   Reply With Quote
Old 28-11-06, 08:17   #296
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Te asigur ca Polo-ul este exact in starea in care era la tine !!! Stii si tu de ce e vanzare ... pt. cei 100 cai pe care-i are ...... in minus
Dupa ce mi-am injectat in vene senzatia de VR 6 ... mai greu ma pot obisnui cu motorul din Polo. Masina e super faina, am schimbat si telescoapele pe spate (noi noute), nu bate nimic, jos cu palaria in fata Polo-ului (toata lumea se holbeaza) ; dar pt. numele lui D-zeu , dupa VR 6 ......... 100 de cai am in Polo si in masina de spalat
szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 28-11-06, 08:23   #297
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Apropo HOLDO, nu-i un secret ca masina e de vanzare dar in general e bine sa lasi proprietarul sa publice acest lucru........ Nu ma supar deoarece de data asta nu-i secret (te asigur ca Sandu a stiut primul ca e de vanzare), dar trebuie sa stii ca altii s-au cam lovit la picioare pt. asememenea lucruri !!!
szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 28-11-06, 08:36   #298
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Daca tot vb de Polo si HOLDO a fost dragut sa confirme ca e de vanzare ........ m-ar interesa un "ursulet" in doua usi + diferenta. Nu ma intereseaza starea generala a ursuletului, numai caroseria sa fie stock (fara rugina semnificativa, chit, modificari naspa etc.) ! Nu are importanta nici motorul, suspensia, interiorul etc....
Bine.... daca toate astea sunt ok si arata bine, normal ca ursuletul se calculeaza in pret mai mare...
Daca e cineva interesat, sau pe forum sau la tel. Sandu are numarul meu.
szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 28-11-06, 08:42   #299
Vlad_BMW
BMW Driver

Stage 5
 
Vlad_BMW's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 665
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Quote:
Originally Posted by civic_ex View Post
nu glumesti?
mai lasa-ma cu polemicile tale de copil de 16 ani. tu vorbesti dar nici masina nu ai.
deja ma seaca cand iti vad posturile. mai laso balta.
mnoah lol ma uimesti..... nu tre s citesti tu posturile mele ...... ce draq doar nu ejti obligat.... mnoah dak tie iti place mai mult sai ai muzica in masinia asta este fiecare cu gusturile lui tu cu ale tale eu cu ale mele ... aja ca nu are rost sa te mai stresezi atata........ce.. dak ai 20 de ani si ai permis ejti mare si tare degeaba ai permis dak o iei la balaceanca cu o dacie ... aja ca ....
Vlad_BMW is offline   Reply With Quote
Old 28-11-06, 09:48   #300
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Default Re: Proiecte Noi !!!!!!inovatii!!!

Apropo HOLDO, nu-i un secret ca masina e de vanzare dar in general e bine sa lasi proprietarul sa publice acest lucru........ Nu ma supar deoarece de data asta nu-i secret (te asigur ca Sandu a stiut primul ca e de vanzare), dar trebuie sa stii ca altii s-au cam lovit la picioare pt. asememenea lucruri !!!
szambi77 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -