Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 30-05-04, 13:51   #106
CeReS

Vicepresedinte CTA Anonymous MotorSport

Stage 5
 
CeReS's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 546
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

HaZArD tata, nu ai ce face si te iei de oameni ?
dupa parerea ta ar trebui sa merg nu 4000 rpm intr-a 2-a cand ma plimb pe Tomis (ca sa merg cu 50-60 /h ?
nu sunt la raliuri , sunt in centrul Constantei si ies sa ma plimb nu sa impresionez pe nimeni
CeReS is offline   Reply With Quote
Old 30-05-04, 18:19   #107
ct77pia

Stage 5
 
ct77pia's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,881
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

pai stiu 2 una in basarabi fiatul 650 tip vechi e de vinzare ala cu jenti de bmw si mai stiu unu superb in brasov galbem super intretinuta inmatriculata la 100 de euroi. am vrut sa o iau dar am ramas fara placute de frina la masina si a trebuit sa mi le iau dar ma duc peste 2 sapt la munte si cred ca o iau . am mai avut una in buc era super haioasa ii pusesem folie cas de 6 mil etc si pe masina dadusem 50 de para(1,5 mil)
__________________
vand seat leon 1.8t 4x4 300 cai https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...x4-300-cp.html




ct77pia is offline   Reply With Quote
Old 31-05-04, 00:04   #108
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

x ray da aia n`au camere in peco .. adik dupa aia sa ai vre`o belea .. in seara asta mergea ... facut super show .. io m`am dat in parcare la rex de m`am saturat .. m`am invartit in cele mai mari baltoci sau baltoace
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline   Reply With Quote
Old 31-05-04, 08:41   #109
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

pffffffff x ray stii unde m`am dat aseara si a fost super piesa .. in fatza la acvariu pe ... marmura aia sau ce pisda masii e .. vai de capu meu cum ... e ... si m`am mai dat apoi in nishte baltoci in parcare la rex
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 31-05-04, 09:05   #110
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

hazard frate .. ai grija cum vb .. k nu se stie ... cand treci pe trecere .. s`ar putea sa te calce o mashina neagra cu geamuri fumurii .... n`ai tu treaba cu ceres .. frate .. sa stii k mashina aia face multe .. dar de ce sa o strice .. si cand spun k face multe mashina .. nu mint .. si shoferu `face mai multe k mashina ... si spun k am vazut si am simtzit pe cocoasha mea ..a sa k .. respekt !! ..


ps. ceres .. frige`o`n cerculetze in fatza la cazino` in port acolo la acvariu .. inebuneshti
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 31-05-04, 13:02   #111
HaZArD

Stage 2
 
HaZArD's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 31
Default

Quote:
grija cum vb .. k nu se stie ... cand treci pe trecere .. s`ar putea sa te calce o mashina neagra cu geamuri fumurii .... n`ai tu treaba cu ceres .. frate
mie imi place sa vad cum luati voi romanii foc cand le arunci pastila)masina care o sa ma calce e cumva o Volga neagra cu numar mic?))))))\"treaba\" n-am cu ceres si cu nimeni altcineva de pe aici, imi rezolv \"treburile\" singur in general.Da tu d c il \"perii\" asa pe ceres?visezi cumva la o plimbare cu impreza?)))))))).Dc avea o dacie amarata nu-i asa ca nu-l bagai in seama???Asa e cu majoritatea romanilor de fapt, se ierarhizeaza singuri in functie de posibilitati si asteapta sa le pice si lor ceva din cer, ca singuri nu prea is in stare de nimic.

P.S. asta era pastila nr.2...
HaZArD is offline   Reply With Quote
Old 31-05-04, 15:37   #112
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

stai calm frate k aia care au o harca de dacie si aia sunt oameni .. asa k nu ma atak .. deja m`am saturat de oameni d`astia care ei stiu una si alta cat in luma si stele si k fac .. si impresarii ( nu zic de tine ) asa .. am o groaza de exemple stai calm .. si plimbare cu subaru a fost deja facuta asa k stai calm ... daca la asta crezi k visam ... si iti spun eu k mashina poate multe ..

\" Asa e cu majoritatea romanilor de fapt, se ierarhizeaza singuri in functie de posibilitati si asteapta sa le pice si lor ceva din cer, ca singuri nu prea is in stare de nimic. \"

mai sus te caracterizai sau ce ??
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 31-05-04, 19:24   #113
dogarel

Stage 5
 
dogarel's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 563
Default

Da' mai HO bre oameni buni!!! V-a luat dragul de scandal? V-a dat asta mic foc? Mai bine va asezati la linie si va varsatzi acolo naduful
__________________
Gratziela te ubim k k tine nu gasim.
dogarel is offline   Reply With Quote
Old 31-05-04, 23:56   #114
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

cu cine sa ma cert frate .. nu imi pun capu` ... stii ce se zice nuh .. nu te pune cu prostu k are mintea odihnita .. dar .. deja ma deranjeaza afirmatii de genu .. frate daca aveam eu mashian aia ce faceam cu ea ..


dar :

1 nu ai carnet

2 . ai mashina da nu faci nimik cu ea

ce vrei sa fac ... nu`mi bat capu` ....


toti sunt indieni .. toti sunt mari si tari .. toti fac si dreg .. toti rup mashian in port .. vorba vine .. k toti vin si se uita cu semintze si suc .. asa k .. n`am cu cine sa ma cer t.. dar afirmatii de genu asta .. ma deranjeaza .. la fel si cu cei care afirmau despre noi ( X - T eam ) k facem curse pe mii de dolari ... k avem cele mai performante mashini din constanzta .. asa k ...

No Comment !!!
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 01-06-04, 18:29   #115
HaZArD

Stage 2
 
HaZArD's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 31
Default

Psycho tata mai usor ca o sa explodeziE doar internet, ce nu intelegi???E ffff multa katerinka, si nu mai lua totul asa in serios, fii si tu mai relaxat(ca noi astia prostii).N-am zis ca dc as avea eu masina aia ce asa face, si nici roman nu sunt.

P.S. dc tot ai adus vorba de port...mergeam si eu des pe acolo si imi rupeam masina, inainte sa se umple cu carute cu prosti, (un VW Transporter alb 1.9 diesel care rupea o gramada de dacii iti zice ceva?, dar vremurile se schimba, taranii vin la oras etc..
HaZArD is offline   Reply With Quote
Old 02-06-04, 01:06   #116
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default

Am si eu o rugaminte ...
Opritzi scandalul si divergentele aici ?
Mersi.
Va urez de acum in colo o \" conversatie \" cat mai calma si placutaa ca doar aveti aceleashi pasiuni nu ?
__________________
2.0 @ Opel Astra F
3.0 @@ BMW E92 335i
https://www.youtube.com/user/Andrei77WRC
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
Old 02-06-04, 10:22   #117
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

hmzzzzzz 1.9 zici ... o dibitza ... s`ar putea sa te stiu ...


X-ray pasiunea mea e fetele frumoase
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 02-06-04, 11:14   #118
HaZArD

Stage 2
 
HaZArD's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 31
Default

aaaa.....si am uitat ce era mai important apropos de port:nush dc ati aflat dar ati fost \"filati\" (si voi si restul de pe acolo) de baieti care erau aparent normali.am aflat asta dupa ce i-am cunoscut intr-o seara si s-au imbatat crita si au inceput sa dea din casa.de atunci nu prea am mai dat pe acolo, decat ocazional cu fomeia la \"ascultat\" valuri))))
HaZArD is offline   Reply With Quote
Old 02-06-04, 11:27   #119
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"HaZArD\"
aaaa.....si am uitat ce era mai important apropos de port:nush dc ati aflat dar ati fost \"filati\" (si voi si restul de pe acolo) de baieti care erau aparent normali.am aflat asta dupa ce i-am cunoscut intr-o seara si s-au imbatat crita si au inceput sa dea din casa.de atunci nu prea am mai dat pe acolo, decat ocazional cu fomeia la \"ascultat\" valuri))))
Poate ne impartashesti si noua din bogata ta cunostiintza...
Asta daca vrei bineinteles ...
Cam ce *** se vb despre unii , despre altzii ... ca se mananca cu ceaunele ...
Iti zic eu ca daca gheza nu te-a ginit la momentul respectiv , dupa aceea poate sa te Sugus ... Nu exicta dovezi ... iar ca sa existe dovezi trebuie sa fie un procuror de fata cand se filmeaza ... so Chill ... Aaaaaaaaight ???
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
Old 02-06-04, 13:08   #120
Ciorapel

Stage 1
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 15
Default X-ray ... sa vada si oq meu .. :D

X-ray .. cand ne intalnim si noi in prt ca sa iti vad si eu supermasina cu 2 motoare si sa fac si eu o poza (cre` ca nu te superi) .. ca sa am amintire ... da si tu un reply !
Ciorapel is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -