Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 10-05-04, 23:57   #31
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

Hondare // Ne multzumim cu ce avem se poa si mai bine


X-ray // aaa nu mia zic nimik m`ai lasat ... cu gura ... ... ce sa`ti zic eu am vazut si faza cu volvo ala .. la prisma .. bag picioarele tai copacu` .. sa d`ule vreau sa`ti vad \" carutza cum zici tuh \" teminata sa moara amma lu` frankfurt !
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline   Reply With Quote
Old 11-05-04, 00:35   #32
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default

Quote:
Originally Posted by \"Psycho\"
X-ray // aaa nu mia zic nimik m`ai lasat ... cu gura ... ... ce sa`ti zic eu am vazut si faza cu volvo ala .. la prisma .. bag picioarele tai copacu` .. sa d`ule vreau sa`ti vad \" carutza cum zici tuh \" teminata sa moara amma lu` frankfurt !
Gabi // ai o plimbarica si un suc ( datoria mai veche ) de la mine la vara garantat ... sa ajungi tu in Cta si se rezolva ...
Hondare // ce sa ii faci fratzioare daca locul ala este cel mai cunoscut loc de intalnire al birjarilor , cruiserilor si kamikaze driverilor ... ?!? Asta e .. poate o sa ne faca D-nul primar Mazare ( si viitor primar - ptr asta bag mana in foc .. ca il voteaza 80 % din constantzeni ) locul de \"joaca \" mai misto ... cine stie .. sa speram la mai bine .. Oricum avem cele mai COOL strazi din toata Romania .. adica poti sa mergi cu o masina super tunata fara sa iti faci probleme ca iti rashchetezi masina pe dedesubpt sau o faci bucatzi ... S-a turnat covor asfaltic aproape peste tot si linia 102 de pe B-dul lapusneanu este in curs de anulare .. deci o sa avem bulevard cu 5 benzi pe sensul de mers ... anyway ... s sarim peste .
Psycho // O sa ii fac niste poze si cand ne intalnim iti arat cum arata \" componentele \" ... ai sa ramai MASCA cand am sa iti spun in ce consta surpriza ... scuze .. surprizele !!!

Peace 2 all !!!
__________________
2.0 @ Opel Astra F
3.0 @@ BMW E92 335i
https://www.youtube.com/user/Andrei77WRC
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
Old 11-05-04, 07:52   #33
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

SAD, despre strazi nene... Daca ai sti cat am injurat nene cand mergeam prin CT... Nu spun, au fost si unele strazi mai ca lumea, dar gropi frate... mai ceva ca-n Bucuresti. Nu votati cu PSD !!!
Hondarul is offline   Reply With Quote
Old 11-05-04, 10:35   #34
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default

Quote:
Originally Posted by \"Hondarul\"
SAD, despre strazi nene... Daca ai sti cat am injurat nene cand mergeam prin CT... Nu spun, au fost si unele strazi mai ca lumea, dar gropi frate... mai ceva ca-n Bucuresti. Nu votati cu PSD !!!
Gropi ... sincer nu stiu pe unde ai mers ptr ca 75 % din strazi sunt asfaltate cu covor nu petice ...
Iar cu PSD voteaza cine vrea .. eu votez omul nu partidul !!!
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
Old 11-05-04, 10:45   #35
TYE

Stage 4
 
TYE's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 297
Default

SAD-ule cred ca am mers pe alea 25% care nu sunt \"covor\" !
TYE is offline   Reply With Quote
Old 11-05-04, 13:30   #36
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

TYE ... frate ... cand vii la mare ... vb cu noi sa te ducem pe majoritatea strazilor .. unde .. poti sa`i dai cat te tzine sau pana cand sare garcea cu : `Seeearaaaa Agent Tuzgurenu` ... ai frate sa`i dai ... si intradevar .. 25 % din ele sunt VARZA ... da restu .. meserie ... poti sa`ti faci acu o mashina ... cu o garda de 5 cm k n`ai probleme ... pe unele strazi
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 11-05-04, 19:35   #37
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Am vazut si strazi ca-n palma, da'... nene, cand am trecut prin Constanta, jur ca am avut o strada (cu o singura banda pe sensu' de mers si linie de tramvai) de am crezut ca face SHA infarct
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 11-05-04, 21:50   #38
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default

Quote:
Originally Posted by \"Gabi\"
Am vazut si strazi ca-n palma, da'... nene, cand am trecut prin Constanta, jur ca am avut o strada (cu o singura banda pe sensu' de mers si linie de tramvai) de am crezut ca face SHA infarct
Pai stai asha .. ca tu ai mers pe Soveja .. care este Under - Construction ... De ce nu atzi facut o tura de Tomis , Lapusneanu , sau alte artere ale orasului si atzi luat-o prin tzigania aia ? Si mai spune Hondaru' ca avem strazi de cacat ... Mai discutam la vara ... cand o sa fie facute in intregime ... BTW - Pe varianta voastra am facut jentile de tabla varza si am facut 25 Km in 1 ora !!! Sa veniti sa vedetzi varianta noastra cum potzi sa mergi cu lambo pe acolo ...
Ca sa nu mai vb de alte aspecte ...
Fara suparare si nu atatc pe nimeni dar Constantza este cel mai beton oras din Romania ... Si daca nu e asha inseamna ca Michael Guest ( or something ) e un tampit ! ( Ambasadorul SUA la Bucuresti ) ... A fost incantat de ce a vazut in Constantza si a afirmat ca Bucurestiul e in urma cu 5 ani la capitolul Administratie , Organizare si alte chestii de genul ...
No Ofence inca 1 data ...

Constantza RULLZ !!!
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
Old 12-05-04, 01:01   #39
HaZArD

Stage 2
 
HaZArD's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 31
Default

)))....visati baieti ca e bine asa...mai uitati de realitate))), 5 benzi pe sens pe Lapusneanu???)))), 3 sunt in mamaia si e mai lata soseaua.25% neasfaltate???iar visati frumos, ce-i drept bulevardele sunt ca in palma, dar tocmai astea reprezinta 25%.Stau in buricul Constantei si imi rup masina in 2 pe strazile de cartier, si nu numai aici.Sau voi faceti ca aia cu garda de 5cm de-si parcheaza masinile pe tomis si ei stau la 'juma de km)).Si dc tot afirmati sus si tare ca este cel mai beton oras, inseamna ca in afara de Cta si Buc (care intr-adevar e jalnic) nu prea sunteti umblati prin tara.
HaZArD is offline   Reply With Quote
Old 12-05-04, 11:47   #40
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Nu am zis ca toate strazile sunt de cacao; vorbesc doar despre cele pe care-am mers. Oricum... sa-l *** pe soferu' autobuzului care s-a luat de SHA

Ne vedem la vara
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 12-05-04, 12:40   #41
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

da ce a avut cu SHA ????? pe lapusneanu` n`or face 5 benzi da 3 pe sens tot fac .. hai sa nu mancam *** k bulevardele mari si unele stradutze sunt k in palma ... da sunt si nishte cratere .. cand ploua .. de mai bine mergi pe jos !!! -----> vezi gaura de la bulevard .. soveja cu lapushneanu` .. k a plouat .. s`a lasat \"asfaltu`\" si e dit`a`mai Groapa Marianelor !
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 12-05-04, 12:58   #42
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Frate, daca si constantenii se plang de strazi...

Noi am mers pe Tomis nene si cand trebuia sa trecem sinele de tramvai... Ce a fost 4x4 adeventure team, dar ce era acolo nene... So pe bune acum, chiar nu am mers pe vreo strada ca lumea cat de cat...

Oricum, si la Bucuresti se fac acum strazile, ca de, alegeri... :P
Hondarul is offline   Reply With Quote
Old 12-05-04, 13:02   #43
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default

Quote:
Originally Posted by \"HaZArD\"
)))....visati baieti ca e bine asa...mai uitati de realitate))), 5 benzi pe sens pe Lapusneanu???)))), 3 sunt in mamaia si e mai lata soseaua.25% neasfaltate???iar visati frumos, ce-i drept bulevardele sunt ca in palma, dar tocmai astea reprezinta 25%.Stau in buricul Constantei si imi rup masina in 2 pe strazile de cartier, si nu numai aici.Sau voi faceti ca aia cu garda de 5cm de-si parcheaza masinile pe tomis si ei stau la 'juma de km)).Si dc tot afirmati sus si tare ca este cel mai beton oras, inseamna ca in afara de Cta si Buc (care intr-adevar e jalnic) nu prea sunteti umblati prin tara.
Nu cred ca are rost sa ma ( mai ) cert cu tine ... Intersectia Soveja X Lapusneanu ... cate benzi de mers iti ies la semaforul de pe laspusneanu ? 3 nu ? I-a mai pune statzia si liniile de tramvai ... cate iti ies ? Tot 3 ? inseamna ca ne-am luat toti Humvee si nu incapem decat 3 la intersectie ... in fine ... si daca tot avem strazi de cacat ( cred ca ai uitat sau poate nu ieseai din casa prin 2000 ) candideaza la primarie frate si ocupa-te de problema !
Si de umblat prin tzara ... nu cred ca esti tu mai umblat decat mine ... s a pleci de tampit si sa faci tzara toata in lung si lat ... stai blat ... ca vezi alt oras si ca tzi se pare frumos .. sti de ce ? ca esti obisnuit cu Constantza ... de aia ...
Si inca 1 chestie .. nu vorbeam de strazile din cartier .. ca doar nu pe alea se apuca sa le faca primele ... doar nu o sa asfalteze strazile din Medeea , Coicu sau alte caritere si dupa aceea bulevardele ... sau poate te plimbi prin cartier.... sfatul meu .. daca tot te plangi de strazi .. i-atzi un Jeep si ai rezolvat orice problema ..
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
Old 12-05-04, 13:34   #44
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

bah da si tu esti culmea sad`ule .. la jeep iti trebe bani de benzina la cat consuma mai bine`ti iei un DRAGSTER tot atat sau mai mult oricum placerea e mare lasa bah k ne face primaria noua strazile sa va mai vad atunci .. eu unu mi`as trage o bara d`aia periculoasa k a lu TYE ... asa ... la 5 cm de asfalt .. am curaj .. da e greu cu ea cand vrei sa te urci pe borduri plm ... in ... port inca sunt gropi , damburi ... da m`ash riska .. VREAU SA`L VAD PE SAD`U FACUT .!!!!!!!!!!
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 12-05-04, 15:28   #45
TYE

Stage 4
 
TYE's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 297
Default

Psycho ... am strans nitzel din buci cand am intrat in parcarea aia .. din port .. !!!
TYE is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -