Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 02-06-04, 23:16   #121
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

pff r`atzi ai draq d`aia m`am c@c@t eu imprashtiat .. !!!!!! k m`au filat ashtia .. hai mah lasa` k toti vorbesk .. vrem sa vedem fapte nu vorbe ...
...... si ne`au filat si ce ne`au facut .. ne`au supt de pul@ ... si ce sa`ti zic .. daca e sa fileze .. inseamna k a filat sau au filat juma` de constantza ... hahaha soo chilll boy .. !!!
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline   Reply With Quote
Old 03-06-04, 00:01   #122
CeReS

Vicepresedinte CTA Anonymous MotorSport

Stage 5
 
CeReS's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 546
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: X-ray ... sa vada si oq meu .. :D

Quote:
Originally Posted by \"Ciorapel\"
X-ray .. cand ne intalnim si noi in prt ca sa iti vad si eu supermasina cu 2 motoare si sa fac si eu o poza (cre` ca nu te superi) .. ca sa am amintire ... da si tu un reply !
looool
Andrei al 2-lea motor de ce e ? de Dacie ?

glumeam, probabil a citit un post mai veki cand aveai un motor in portbagaj (ambalat in cutii) si l-ai facut pe unu la Craiova sau Arges, nu mai stiu
CeReS is offline   Reply With Quote
Old 03-06-04, 03:01   #123
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

are 2 motoare .. si sad`u .. unu pe mashina .. si unu in portbagaj .. are un motor de la o mashina cu telecomanda
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 03-06-04, 23:53   #124
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default Re: X-ray ... sa vada si oq meu .. :D

Quote:
Originally Posted by \"Ciorapel\"
X-ray .. cand ne intalnim si noi in prt ca sa iti vad si eu supermasina cu 2 motoare si sa fac si eu o poza (cre` ca nu te superi) .. ca sa am amintire ... da si tu un reply !
Din pacate ptr o perioada nu o sa ma vedetzi la ochi ... Sunt dat disparut ... Treaba f.f.f. importanta ... si deci nu vine nimeni cu masina mea in locul meu in port ca nu are cum si nici cu ce ... !
Nu am nici o supermasina , nu am 2 motoare ( Cum a spus si CeReS // am avut 2 motoare , unul sub capota si celalalt de 1.6 facut pachet in portbagaj , + cutie + alte accesorii ) ... si poza cu ea nu vad rostul .. doar nu e vreo vedete de cinema ... nu ? Mai degraba il rogi pe CeReS sa te lase sa faci poza la volanul masinii lui ... sa te dai rotund la prieteni dupa aceea ... LoL !

Ne vedem .... Cand ne-om intalni ...
Papichulo !
__________________
2.0 @ Opel Astra F
3.0 @@ BMW E92 335i
https://www.youtube.com/user/Andrei77WRC
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
Old 04-06-04, 00:04   #125
pav[]

Stage 3
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 134
Default

ma.. imi pare rau ca nu am vazut cerculetele subarului.. dar nah.. poate cu alta ocazie..
acum sa ma dau si eu mare am mers ieri pe zi in port.. cand nu prea era nimeni pe acolo.. erau cateva masini.. dar goale.. si am reusit sa fac cerculete cu spatele (la dacie!!!) .. bine.. nu m-a tinut mult, dar asa de chestie.. am reusit
p.s. nu are legatura cu ce vorbeati voi aici.. dar voiam sa ma descarc merci pentru intelegere :P
pav[] is offline   Reply With Quote
Old 05-06-04, 07:19   #126
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

hahahaha pav .. esti cu capu` ... mai iar`t`o k o sa inceapa sa`ti behaie planetarele ...

cat despre cerculetzele cu Impreza .. iti spun io k nu o sa`ti vina sa crezi ochiilor .. e exact cum fac aia la tv .. inebuneshti ....

Ciorapel .. vrei poza cu mashina lu` x ray ... vezi .. k e pe nush ce draq site pe curioerul national mi se pare la curse illegale ... x ray da link`ul la baiat sa ia poza cu mashina ta de pe petima pagina :P :P :P :P
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 06-06-04, 12:15   #127
pav[]

Stage 3
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 134
Default

ma.. ce pot sa zic.. planetarele s-asa le-am mai schimbat nu ar fi prima data.. sunt scumpe.. dar nu ma pot abtine :P
cu cerculetele cu impreza.. nu-mi mai spune ca oricum ma oftic spune-mi ca a fost naspa..
pav[] is offline   Reply With Quote
Old 06-06-04, 14:36   #128
CeReS

Vicepresedinte CTA Anonymous MotorSport

Stage 5
 
CeReS's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 546
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

daca erai aseara in port ai fi vazut
CeReS is offline   Reply With Quote
Old 07-06-04, 09:22   #129
pav[]

Stage 3
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 134
Default

ARGGGGGGGGGGGGGGG!!!!!!! BAAAAAAAAAA!! nu ma mai ofticati!!! de ce nu ziceti inainte? mama ce ma enervati! HUO!
pav[] is offline   Reply With Quote
Old 07-06-04, 09:57   #130
CeReS

Vicepresedinte CTA Anonymous MotorSport

Stage 5
 
CeReS's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 546
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

nu a fost premeditat
era unu cu un BMW galben de PH care facea cerculete si i-am aratat cum se face adevarat
CeReS is offline   Reply With Quote
Old 07-06-04, 10:45   #131
HaZArD

Stage 2
 
HaZArD's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 31
Default

pe ala cu BMW galben cu nr PH l-am vazut si eu, da era singur cand am ajuns.Stia el ceva, mai ales ca era ud pe jos, dar totusi nu compari un 325 (cred ca din asta era) cu un Impreza , nu crezi?Asta cu BMW e din cta?
HaZArD is offline   Reply With Quote
Old 07-06-04, 20:36   #132
CeReS

Vicepresedinte CTA Anonymous MotorSport

Stage 5
 
CeReS's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 546
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

1. cred ca e din Cta ptr ca vb cu mai multi baieti cu nr de CT
2. am vazut BMW care fac super cerculete mai ales pe ud ptr. ca au tractiune spatesi pierd usor aderenta (sunt cateva filmulete si aici pe forum)
CeReS is offline   Reply With Quote
Old 08-06-04, 11:52   #133
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

pfff inebuneshti .. sa vezi cum se invartea mashina pe loc .... ceres .. ti`am zis unde ies cerculetze mishto pe ud ... benga benga bengaaaaaaa ....



respekt !
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 09-06-04, 20:49   #134
pav[]

Stage 3
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 134
Default

bah.. imi bag picioru' in portu' masii.. ca e plictisitor rau.. azi am mers sa trag frana de mana.. pe zi.. nu mi-a iesit.. eram cu o dacie break.. a fost naspa.. m-am cam enervat.. si am mers in oras.. si (sper sa nu fie vreun turnator ..dar oricum nu m-a vazut nimeni..) am tras frana de mana de vreo 6 ori pe sosele (una in intersectia de la victoria.. pe bvd tomis, una pe tomis mai sus de liceul 4, una pe str. mircea inainte sa intru pe tomis la statuia de la primarie, doua in fata primariei dar pe strada aia care duce la liceul traian, una in fata la \"colonadelor\") ...
una dintre cele mai reusite faze a fost in fata la primarie.. eram in paralel cu o duba de jandarmi, plina.. i-am lasat sa treaca cu spatele de botul masinii si am tras frana nu au avut ce sa faca.. dar se uitau cu ura ca nu sunt de la politia rutiera
well.. o sa incerc sa ma linistesc de acum.. sau nu :P
oricum mi-am facut o super zi.. singur.. nu mai era nimeni in masina.. sincer, mi-a placut :P
pav[] is offline   Reply With Quote
Old 11-06-04, 00:18   #135
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

noi te vrem in port .. poate maine seara reusesh sa vin cu un cordoba sa`l rup
Psycho is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -