Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei ! (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/989-raposatul-port-tomis-fostul-aqua-magic-actuala-parcare-parcul-tabacariei.html)

Ciorapel 22-04-04 18:34

Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !
 
Cu toate ca toti se intalnesc aici ... nici unul nu are sange in el sa isi arate masina la putere maXima .. ma refer la cei din X-team .. vin in port si pleaca la o pizza la Inn .. Eh` asta inteleg ei prin curse . Am vazut de cand vin in port doar un singur Burout facut de un amator care saracu` nu prea stia da` macar a avut ambitie .. Asta e . Macar fiXativa si voi un alt loc de intalnire sa nu va mai alerge politia si aratati acolo ce puteti .


Jump to the neXt leVel !

X-Ray-Eyes 23-04-04 01:42

Politia vine chiar si in gaura c#r#l#i ... acolo unde te asteptzi mai putzin .. ca se gaseste cate un bulangiu cocalar de paznic la SC Prabushirea Cogealac SA sa dea telefon la garda .. ca doar na .. e moca la 955 ce p#l@ mea ...nu?
Si de rupt masinile .. sincer sa fim .. ( BTW ... eu nu fac prte din X-Team ... asha ca nu ma baga in aceeashi oala pls ) se aduna o gramada de casca gura in port si asteapta sa vina cate unul sa isi terciuiasca masina ..
Si inca 1 chestie .. acum 1 saptamana am facut eu liniutza cu un Motor .. ala galben .. Suzuky de 500 .. 2 linii am dat si dupa aceaa m-am apucat de burnouturi in parcare ... in poligon sa zic asha , si am tras masina pe dreapta ...
Si din 50 de masini cate vin , daca sunt maxim 5 care fac ceva e bine !!! in rest .. multa gura casca .. si se mai intreaba \" Cine ne toarna frate ???\" pai daca plecatzi haita cate 100 de masini la o liniutza unde se fac doar 6 concurenti ce p#l@ mea te mai miri ???
Nu e asha man ???
Plus ca gandeste-te ca ii face vreunul masina lu taticu pachet la planetare , rupe ce se mai poate la masina sau buleste alte masini si isi i-a omoru' de la roman acasa ... cred ca au inceput sa se gandeasca si la asta ...
Sau poate s-au gandit aia care vin prin port sa isi vanda masinile .. si nu le mai terciuiesc ... ca sa nu zica lumea in Obor .. aaaaaaaa asta e ala frate care o rupe in portul tomis ca dementul ...
Intelegi ?
:peace:

Psycho 23-04-04 01:58

asa cum a spus si x ray ... hai sa va spun o chestie .. ma suna tovarasha si cica hai sa`ti zic o chestie : primesc un telefon .. de la o amica de`a mea care imi zice .. fata ce faci .. hai nu mergi in port k cica fac astia raliuri .. sunt unii de la x -team care fac raliuri alea alea .. rup mashinile .. tov . mea zice ..a da .. pai si ce sa facem ... si tipa zice pai luam o sticla de suc ... si nishte semintze si stam ( hmmm suna cunoscut ??? ) copii .. multzi din noi s`au cam saturat de sportu asta .. plus k se vb prin orash k x team`u face x -teamu` drege k se fac curse pe mii de $ ... sa` mor yo .. daca se faceau curse pe mii de $ .. pai mai aveam noi solenza mah ?? sau nush ce daci ... WAKE UPPPPPPPP suntem in romania .. nu in 2 fast 2 fourios ...

T|by 23-04-04 02:12

Ma fut pe gabori !
 
Pai ..... sa zic si io ... sa dea dracu in mã`sa lu ala care anunta politia ca se fac curse ( mai nou si pe bani ) in port ...... daca omu` e masochist .... zi mersi ca isi exprima sentimentele in poligon si nu pe sosea ca nu va pierdeti voi cutii sau cauciucuri sau moatoare la aza asta sa pune`ti dracu cate 5 mii sa dam spaga la ala .... cum se numeste al mai mare din C-ta .. Fasole ala mah ..... sa`i dam spaga sa ne asfalteze si noo portu` ca nu facem noi curse pe soveja .... facem in port .... si scoate`ti bariera aia ca sa nu iau si stalpii aia intr`o zi mai scot si eu un ban de un cauciuc de la fier vechi ! _|_ la gabori !

Ciorapel 23-04-04 15:04

Mdea...
 
Cand ati facut ma curse pe Soveja ??? Ca eu nu am auzit (mai ales ca Soveja nu e asfaltata in totalitate) ca se fac curse si aici. Si despre aia care vin si stau la spart seminte (din pacate sunt si eu printre ei ca nu am inca 18 ani ptr. carnet ... dar eu macar stau acolo sa invat) sunt niste amatori (concurs fara spectatori nu se poate ..) . Oricum in 2oo6 se va lansa o echipa care sper eu ... va fi cea mai tare ( cu masini najpa dar care vor fi aruncate la gunoi dup` aia). Si vezi sa nu faca Mazare in port marfa ..ca nu e atat de prost sa (pot sa spun asa '' ne '' ) ne faca sosele k-lumea sa facem raliuri . Si inca o chestie .. cati din X-Team merg la etapele Romaniei ? Eu cunosc unu` adevarat din X-Team ( MDN`ul ) care imi este vecin si stiu pe unde se duce ... Azi vin si eu in port si sper sa nu platesc taXi degeaba :D . (azi fiind vineri 23 :)) ) Oricum sa speram ca in 2oo6 o data cu noua echipa o sa revina la viata portul :) .




Am fost sa joc poker cu Dracu` si l-am batut si m-a alungat din iad ... Pacat !!

Hondarul 23-04-04 16:52

Aceeasi poveste si in Bucuresti. Se aduna vineri si duminica in H vreo 100 de masini, care maid e care mai smechere, de la Dacia si Honda, pana la Vectra de 300 de cai si Subaru de 400 si multe altele... Si mai vin si in jur de 2-300 de indieni sa priveasca. Acelasi scenariu si la locul cu pricina. Zeci de masini pe marginea drumului si numai 10-12 care se dau. In rest, ca la cinema, la Drive-in...

Ma rog, se mai gaseste cate un ursar sa faca cerculetze... :cry:

X-Ray-Eyes 24-04-04 00:28

Cam asta se intampla peste tot .. peste tot sunt indieni si papuashi .. si catziva Cow-Boy mai jmecheri ...
In rest .. multa : woauuuuuuuuuu ai vazut cum face si ce face ala ?
Asta inseamna ceva de genul ...mama ... Eu sunt un prost !
Si de la semintze se trece la Pizza , telemea cu paine si rosii , Suc ( de la tec sau de la sticla de plastic ) ...
Exact ca la Cinema Drive-In .. Corect Hondare !

Ciorapel 24-04-04 10:17

Mi-a placut
 
Fratilor vreau sa va felicit ptr. ceea ce ati facut in port Vineri ( 23 ). A fost lume noua care s-a bagat ( am vazut si un papuc diesel cu trac. pe spate care se rupea ... ) si vreau sa il felicit pe unu` cu un olcit care a avut tupeu sa faca BURNOUT fara ulei si fara frana de mana . Ne-am chinuit 10 insi sa tinem masina .In rest ... liniute .. a fost viata . Nu i-am vazt pe cei din x-team .. Hai ca tre` sa plec .. Bft si ne mai vedem In PRT .

Psycho 25-04-04 01:03

pretene .. nush daca ai obs .... dar x - team`ul nu mai RUPE mashinile in port .. n`are rost ... si nush daca ai mai obs altceva ....

Psycho 25-04-04 01:09

cand pleaca x - teamu` .. in graba din port .. k e mars in urma noastra ??? .. sa`ti dau un ex .. acum cateva zile .. sau o saptamana mai bine am plecat din oprt .. la gramada .. sa merem la SUC .. si in urma noastra era demostratie .. pe tomis n`aveai loc de ei .. iti taiau fatza .. iesheau pe contrasens .. moaama .. am oprit la primarie sa lase unii mahinile .. au oprit si ei .. la pizza inn .. cand am oprit noi .. au oprit si ei ... :) ... dar noi la suc ei au luatz : Ce bine`mi pare k ai luat tzeapa .. :)) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Psycho 25-04-04 01:15

hai sa`ti ami zic o faza .. un vecin d`al meu are un preten de clasa ( care este coleg cu .. bla bla ..) in fine .. tipu` asta a auzit k se faceau curse la m*** .. si cand plecam din port la gramada .. bine`ntzeles cu \" coada \" de rigoare asa .. el o taia primu` spre .. m .. cand veneam de la suc ..:) ma intreba .. sau il punea p`asta sa ma intrebe a 2 - 3 zi .. ati fost mah sambata sau .. nush cand la M ??? astfel omu` a luat 3 - 4 tzepe :) .. so ... :) :roll: :roll: :roll:

X-Ray-Eyes 25-04-04 09:56

Lasa ma ca mai stiu eu unu cu un Cielo care ajungea primu cand se striga \" La M3**o !!!, Reduceri la M3**o !!! \" si defapt noi ne coteam fiecare pe la casa lui si ala cred ca astepta si inca 30 de indieni ca el se duceau , parcau masinile si asteptau .. ce asteptau ... doar ei pot sti .. asta chiar e prostie ...si pe deasupra nu numai din partea lor .. ci si din partea noastra ca inainte de fazele astea plecam ca prostii cu coada dupa noi ...cand puteam sa le spunem ... Unde p#l@ mea mergetzi ma ???
Hai ma la c@c@t ... intelegi ?

Psycho 25-04-04 13:02

sad`ule : andre : Hai sa distram fara nici o problema .. poate sa uitam .. de lumea mea modernaaa :) ... vreau sa fiu in seara asta cu tineeeeeee ;) ... hahahahahah bah ce pielea mea peste tot e asha .. :) toti vin sa se uite .. la m3*$% :twisted: la`s k rup prostii mashinile .. nu mai stii cand a venit garda k .. au taiat`o .. k shobolanii

ct77pia 25-04-04 14:13

hai lasa-i sad-ule ca portul a devenit parcare ar trebui sa se ia si bani pe chestia asta vin 2 insi rup masinile si gata eu m-am invatat minte in 6 luni 3 seturi de gume si dece sa se duca copii acasa si sa zica ia te uita ce a facut ala cu masina EU M-AM HOTARIT VIND OPELUL SI IMI IAU JEEP ASA BARE-MI NU MA MAI BAG LA NIMIC STAU PE MARGINE SI MA UIT SA VAD SI EU CUM E CA M-AM SATURAT SA TOT BAG PISE IN MASINA BA IMI PICA O PLANETATRA BA UN AMORTIZOR ETC STII CUM E DACA O SA MAI FAC CEVA FAC INTRE PRIETENI SI GATA

X-Ray-Eyes 25-04-04 22:33

Si o sa facem dupa aceea IcsTrin tivi show cu jeepurile daca e sa mai gasesti inca 3-4 sa va facetzi un clan ...
:)))
Treaba se impute va zic eu !!!
Dar nu pentru noi !
Ci pentru GABORI !!!
:peace: :peace: :peace:


All times are GMT +2. The time now is 01:51.

- Copyright 2024 4Tuning