Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 26-05-04, 11:15   #91
dogarel

Stage 5
 
dogarel's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 563
Default

Au nervi ca merge prea incet
dogarel is offline   Reply With Quote
Old 26-05-04, 16:49   #92
Ursu-=X-Team=-

Stage 4
 
Ursu-=X-Team=-'s Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 270
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default

Stai ma ca m-ati inteles gresit .. Mi sa parut ..nu am spus clar ca esti .Pielea mea..nu te ataca ca nu am nimik cu tine.. si aseara erai in port.. cind am venit .io si cazuze aia cu sielo de pe bordura. Am tot stat sa vad daca faci ceva) ca sunt curios ca te lauda lumea:PP Nu ma faci si pe mine o tura???) deja intru in bagare de seama)
Ursu-=X-Team=- is offline   Reply With Quote
Old 26-05-04, 20:52   #93
CeReS

Vicepresedinte CTA Anonymous MotorSport

Stage 5
 
CeReS's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 546
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

sigur ursule da' cum am mai zis eu nu va cunosc asa ca tre sa vi tu la mine
Andrei eu nu am impresia ca \"horcaie\" si nu te-am vazut cand ai trecut pe langa mine
iar cerculete imi bag poola in ele ca nu mai fac ca deja mi-am futut gumele
CeReS is offline   Reply With Quote
Old 27-05-04, 01:46   #94
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

hahahaha horcaie suabruu .. hahaha ceres de ce mintzi .. am vazut eu cum isi tragea nasu .. subaru al tau dupa ce l`ai ametzit in port in seara aia am vazut cum facea din faruri .. k la messenger 8} hahaahh de ce zicetzi mah k e impresar k nu e impresar .. impresari sunt aia care nu le ajungi la nas ... el e un baiat de nota 10 cu o mashina de nota 11 +
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline   Reply With Quote
Old 27-05-04, 03:21   #95
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"CeReS\"
Andrei eu nu am impresia ca \"horcaie\" si nu te-am vazut cand ai trecut pe langa mine
iar cerculete imi bag poola in ele ca nu mai fac ca deja mi-am futut gumele
LoL
Nu am trecut pe langa tine ... eu stateam si tu ai trecut pe langa noi ...
Si ... horcaie misto ...
Pai nici nu are rost .. daca vrei sa faci cerculete sa te simtzi tu bine si sa te filmeze cineva , te duci intr-un peco ( petrom - campus este recomandabil ca ai cum sa te tirezi repede ) si ii dai pe pavaj ... si nu se phoote nimik ...
Eu acolo am boala sa o invart ... si mai am un prieten cu un BMW care tot acolo o \" articuleaza\" , pana ies femeile alea din peco ... si dupa aceea ne cotim ...

Si saptamana asta potzi sa ii dai normal (eu asta o sa fac !!! si te invit la niste piruete ) in peco .. ptr ca nu e nici un gabor prin oras !!! Stau ca sclavii in intersectii sau sunt in Mamaia la pazit oile alea din Guvern , parlament si capatzanile din alte tzari ...
Deci hai fratzilor sa ardem niste liniutze cat sunt astia ocupatzi !!!
__________________
2.0 @ Opel Astra F
3.0 @@ BMW E92 335i
https://www.youtube.com/user/Andrei77WRC
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
Old 27-05-04, 09:12   #96
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

x ray .. frate vreau si eu cerculetzeee cand unde cum ... zi si mie sau da`mi si mie un PM ... nu pul@ mea .. un private
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 27-05-04, 12:32   #97
CeReS

Vicepresedinte CTA Anonymous MotorSport

Stage 5
 
CeReS's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 546
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

o sa vin daca stiu cand
CeReS is offline   Reply With Quote
Old 27-05-04, 18:33   #98
dogarel

Stage 5
 
dogarel's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 563
Default

Mai luati cu voi un biet suflet sarman? Sa va cunosc si eu si sa vad ce pot sa faca niste \"bestiutze\". Plsplsplspls
dogarel is offline   Reply With Quote
Old 29-05-04, 11:49   #99
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

bai i oam un lamborghini daiblo d`ala care se face cu mine ?? pe 10 $ ... banu jos ... e d`ala care`l dai in spate si mere singur .. da mi l`a arestat mama k faceam bahouse cu el prin casa .. sa vad daca`l ciordeles
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 29-05-04, 15:04   #100
HaZArD

Stage 2
 
HaZArD's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 31
Default

ceres tata d c ti-ai luat masina aia????azi-noapte am avut drum comun de la bulevard pana pe la cafe d'art si sa mor dc am auzit ceva din toba aia fitzoasa a ta(pp ca tu esti singurul din cta cu impreza nu?).doar dupa ce i-ai gasit pe aia cu motoarele si cu celalalt impreza(cu nr de B) te-ai luat si tu dupa ei.dc tot ai luat-o degeaba doneaz-o si tu la altii care nu-si bat joc de ea))
HaZArD is offline   Reply With Quote
Old 29-05-04, 15:32   #101
CeReS

Vicepresedinte CTA Anonymous MotorSport

Stage 5
 
CeReS's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 546
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

nu am inteles nimic din postul tau
fi mai coerent
intai zici ca sunt singurul cu Impreza , pe urma ca m-am intalnit cu celalalt cu Impreza
si ce vrei sa zici cu toba fitzoasa nu inteleg
PS: ai o SuperNova verde ?
CeReS is offline   Reply With Quote
Old 29-05-04, 15:54   #102
Nesanatosu

Stage 2
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 72
Default

pai cine te-a pus sa-ti iei Impreza...De acum de fiecare data cand vezi pe cineva pe sosea ai obligatia sa-ti rupi motorul in doua ca sa arati ,la lume'' ce poate se faca....poate si vreo doua cerculete in intersectie la semafor
Nesanatosu is offline   Reply With Quote
Old 29-05-04, 20:35   #103
HaZArD

Stage 2
 
HaZArD's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 31
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Nesanatosu\"
...De acum de fiecare data cand vezi pe cineva pe sosea ai obligatia sa-ti rupi motorul in doua ca sa arati ,la lume'' ce poate se faca....poate si vreo doua cerculete in intersectie la semafor
Nu ma refeream nici la rupt motorul, nici la cerculetze, ma refeream la faptul ca probabil \"termini psihic\" motorul ala dc tot schimbi la 2000-2500 vitezele pe masinutza aia)

P.S. n-am SuperNova verde
HaZArD is offline   Reply With Quote
Old 29-05-04, 21:16   #104
Nesanatosu

Stage 2
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 72
Default

asa ca ori mergi cu 150 in parcare ori cu I cu 60
Nesanatosu is offline   Reply With Quote
Old 30-05-04, 14:46   #105
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default

Voi nu suntetzi normali ...
Ca ce chestie sa rupa omu masina ? E castigata la capace de bere si nu plateste nici o reparatzie ptr ca cei de la berea respectiva i-au oferit si casco full pe 10 ani + inca 1 masina daca se strica aia ?
Ce ar insemna ca toti cei care au cu ce sa se invarta sau sa coxeze prin orash sa se opreasca si sa rupa masinile in intersectie si dupa aceea sa fuga ? Voi nu suntetzi normali sa mor eu ...
Omu' merge cum vrea el si vreau sa zic ca Vineri seara am facut Eu + CeReS + BMW M3 un bahaos in oras din Port pana la No Limit de i-am speriat pe toti de pe \"traseu \" ...
Ieseau de prin baruri cu tot cu scaune ca nu stiau ce se aude , cand treceam pe langa ei cu 140-150 prin oras nu mai stiau pe unde sa fuga sa traga dreapta sau sa opreasca masina ca de luat la 13-14 nu s-a luat nimeni ...
He he he !!!

P.S. : cea mai tare faza care am vazut-o saptamana asta ... la iesire din Cta spre Ovidiu un pensionar pe la 60-65 de ani s-a luat la 13-14 cu mine cu un Espero ... credea ca are vreun avion probabil ... si dupa ce am mers cum putea masina lui sa traga pana in a 3-a cand eram amandoi unul langa altul in paralel ( chipurile si masina mea tragea la fel ca a lui ) i-am zambit ( in a 3-a , aproape de 4500 ture ) si am bagat copita pana la fund si am zbughit-o de langa el ... si m-am dus pana in Ovidiu la blana ... si acolo am mers incet , la 50 pana cand a ajuns tipul langa mine ... si coincidentza ... mergea exact unde mergeam si eu .. la un Vopsitor ... si bineinteles tipul curios m-a intrebat .. : Dar ce s-a intamplat cu masina de a plecat asha dintr-o data ? \"
- Si i-am ridicat capota .. ce credetzi ca a zis ? \" pai si al meu e la fel ... numai ca nu am capacul asta asha ca la tine ( cel de la admisie ) !!! \" Ha ha ha ... I-am spus ... da e la fel .. numai ca al meu e de 2000 , al d-vstra e de 1500 , si am de 2 ori mai multzi cai decat d-vstra sub capota ... si radea si sheful de acolo de la service de era pe jos ... Moshu' mi-a arata motorul de 1500 16v ...

BTW : Datzi jos melodia lui Dj Tiesto - Adagio For Strings ... e super misto ... mie imi place la nebunie ...

Si sa revenim ... Nu te obliga nimeni sa iti rupi masina de fiecare data cnd iesi cu ea din garaj ...
Saptamana trecuta m-a mai \" oprit\" unu la semafor ( sa se dea el coco la pasarica lui in dreapta ) ca hai sa facem o liniutza ca am auzit asha si pe dincolo .. si i-am zis ca nu am chef .. daca vrea liniutza sa puna 300 cocoshatzi jos si o dam ... ca macar sa avem un folos ... alfel nu .. si am plecat linistit de la semafor , iar el a facut stanga ...
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -