Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 14-09-04, 10:08   #151
x-28-TRA
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
x-28-TRA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 966
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default

mai baietzii in primuu rind in port nu se maii face nimica pentru ca nu are nici un rost ....o liniutza nu mai potzi sa dai ca incep baietzii aa cu tine nu ma dau ca nu stuu ce ai la masina .......altuu ca nu ma dau ca nu am benzina .......altuu ca nu stuu ce mai are si uite numai asa .....decii aseara ne-am rugat de baiatuu ala cu mazda aia rosie sa se dea cu un golf si .........ia fost FRICAAAAA .NOI TOT AM INCERCAT SA mai facem cite ceva si in general cind plecam din port am tot am facut
__________________
x-28-TRA is offline   Reply With Quote
Old 14-09-04, 13:55   #152
dogarel

Stage 5
 
dogarel's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 563
Default

TRA are dreptate. Si eu tot incerc cate ceva cand ajung prin port. Macar o talpa de plecare. In rest nu prea am mai vazut nimic.
dogarel is offline   Reply With Quote
Old 14-09-04, 15:30   #153
Ciorapel

Stage 1
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 15
Default Marpha ...

Aseara a fost ceva .... TRA ... de cand ti-ai pus neoane ? Nu am mai venit prin prt. de mult si nu sunt la curent. Mi-a placut de ala cu Hyunday`ul (cum pwoola mea se scrie ) care a bulit Daci aia ) .. Nu inteleg cum a putut sa intre ca orbu` in Dacie .... Eh` oricum. Cielo a facut un burn klumea. Mai era o Dacie care cica are 100 CP !???! Cum pwola mea ? Adica ... daca intr-adevar are 100 inseamna ca are un consum de peste 20 la suta ... tre` sa fii nebun .... Ok . Va las ... c u neXt time !
Ciorapel is offline   Reply With Quote
Old 14-09-04, 16:09   #154
CT-03-ART

Stage 5
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 682
Default

adevarul este ca nu am mai trecut de mult prin port.shi in ultima vreme am auzit ca nu mai e ce a fost mai de mult.

OFF-topic:daka pt tine(ciorapel)o mashina de peste 100 cp consuma peste 20 la suta de insheli rau de tot.vezi ca CT-XX-BUT e modificata shi adusa destul de aproape de cifra aia shi consuma doar vreo 12 am impresia in oras.
__________________

SEX@MYPLACE.NOW.OK
CT-03-ART is offline   Reply With Quote
Old 14-09-04, 16:25   #155
pav[]

Stage 3
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 134
Default

cu cine sa te dai ma? de cate ori nu mi-am furat-o cu dacia.. dar pana la urma ce? o iei, o iei.. asta e.. nu ai cea mai tare masina.. si nu te duci ca sa castigi ceva ca oricum nu e pe bani.. incearca sa le explici berbecilor carora daca le zici sa se faca.. \"aa.. nu ma fac ma, ca tu ma faci..\" \"lasa ca ne facem cand imi mai strang si eu masina\" .. pai in poola mea, te duci ca sa ce? \"l-a facut pe ala.. mama ce bun e\" .. asa, si? daca tu esti prost de bubui si nu stii sa pierzi, nu inseamna ca esti bun cand te faci cu o masina mai slaba.. nu totul consta in castig, ca pana la urma respectul il castigi cand participi, nu cand te faci de *** cand vine unu si-l refuzi ca are masina mai buna..
cand ma face altu, il felicit, nu incep sa-l injur cum fac majoritatea dintre ei.. are masina mai buna sau stie sa conduca mai bine ca mine.. bravo lui, nu sunt cel mai tare.. se pare ca altii nu gandesc asa..
pav[] is offline   Reply With Quote
Old 14-09-04, 17:19   #156
CT-03-ART

Stage 5
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 682
Default

Felicitari pav pt spusele tale (mare adevar graiesti)
CT-03-ART is offline   Reply With Quote
Old 15-09-04, 03:12   #157
CeReS

Vicepresedinte CTA Anonymous MotorSport

Stage 5
 
CeReS's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 546
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"x-28-TRA\"
mai baietzii in primuu rind in port nu se maii face nimica pentru ca nu are nici un rost ....o liniutza nu mai potzi sa dai ca incep baietzii aa cu tine nu ma dau ca nu stuu ce ai la masina .......altuu ca nu ma dau ca nu am benzina .......altuu ca nu stuu ce mai are si uite numai asa .....decii aseara ne-am rugat de baiatuu ala cu mazda aia rosie sa se dea cu un golf si .........ia fost FRICAAAAA .NOI TOT AM INCERCAT SA mai facem cite ceva si in general cind plecam din port am tot am facut
cu baiatul ala cu mazda aia rosie am vrut si eu sa ma fac si nu a vrut , ca cica are carnet de 2 luni si ii e frica sa faca \"curse de masini\"
CeReS is offline   Reply With Quote
Old 15-09-04, 06:22   #158
dogarel

Stage 5
 
dogarel's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 563
Default

Adica momentan mazda este SHOWCAR (masina de patina).
dogarel is offline   Reply With Quote
Old 15-09-04, 09:30   #159
x-28-TRA
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
x-28-TRA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 966
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default

neoane am de 1sapt cam asa .....ceres mergii la ploiestii????mazda aia e buna numai de figurii ptr ca ,copilu ala nu stie ce sa faca cu ea pacat de masina.la faza cu liniutzele te dai de placere ptr ca niciodata nu stii cea are ala de linga .,eu de ex am luat'o de la un cielooo (mare rusinica din partea mea )))))dar asta e o sa il fac ))))asa ca tre sa dezvoltam si noi un alt sport in port cum ar fiii :care scuipa mai mult sau care arunca mai multe prezervative pe geam)))poate ies eu campion la ultimu sport specificat))))))))
x-28-TRA is offline   Reply With Quote
Old 15-09-04, 16:27   #160
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default

Hai in port la o samanta? Asa am fost intampinat aseara in cartier. Si le zic: Da de ce nu va ducetzi ma la bordel la o samanta ca e mai placut cand o F^!% UNU Pe una . Adevaru ca s-a cam dus pe p*#a portu asta. Totzi fraierii vin sa se uite si cand se invarte unu sau mai stiu eu ce face...ia uitel ma si pasta cu rabla(frumusetzea) lui de masina ce face cu ea.Ptr ei 2 vrb.multa M%%E. Si cred ca nu mai vine nimeni in port ca sa-si rupa masina. A fost frumos saptamana trecuta parca, cand baietii de la x-team au facut un mic show (de mult nu se mai facuse asa ceva) in rest ...multe coji de semintze si fraieri cu caru carora le-asi da si dupa aceea sa le ce le atrna. Bafta si M%$E ptr târfe! M%$E ptr Târfe barfitoare de barfe
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 15-09-04, 21:04   #161
pav[]

Stage 3
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 134
Default

ma, am o sugestie.. anume sa ne facem in alta parte.. adica sa ne strangem mai multi in alta parte.. portul vad ca e pentru stat.. cine vrea sa se faca, sa mearga oriunde in oras.. ca peste tot s-a asfaltat.. de obicei eu ma fac cam cu orice masina trece pe langa mine.. adica incerc sa ma tin dupa masina respectiva.. doar daca nu trece cu peste 100 de mine dar majoritatea renunta dupa 300 m ... si nu din cauza ca as trece pe langa ei.. dar nu vor sa se intreaca in oras.. stiu multi prieteni carora le e frica.. asa ca de ce nu gasim un alt loc unde sa se stranga doar astia care se dau? nici nu tre sa ne cunoastem.. mergem acolo, acceleram putin si gata..

p.s. in caz ca vor si altii.. mai asteptati putin pana-mi iau permisul inapoi
pav[] is offline   Reply With Quote
Old 16-09-04, 19:02   #162
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default

de acord cu tine mah pav-ule. Intrebarea este unde si cum ne gasim mai multi?
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 17-09-04, 08:47   #163
x-28-TRA
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
x-28-TRA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 966
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default

pav dar ce masina ai ??????cu mine te-ai vazut pe la semafoare)))))).in alta parte mai dmx nu prea stiu unde sa ne stringem ca parca alte locurii nu sunt ca IN PORTU TOMIS)))))
x-28-TRA is offline   Reply With Quote
Old 17-09-04, 19:38   #164
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default

mda mergem in port eventual sa stabilim unde ce si cum .SI ATENTZIE LA O SKODA FELICIA ALBA CU BARI NEGRE. Scrie POLITIA numai ca nu are gura sa strige. *utui in gura sa-i *ut
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 19-09-04, 18:08   #165
-=X-Team=-82-MDN

Stage 5
 
-=X-Team=-82-MDN's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 452
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"D_M_X\"
mda mergem in port eventual sa stabilim unde ce si cum .SI ATENTZIE LA O SKODA FELICIA ALBA CU BARI NEGRE. Scrie POLITIA numai ca nu are gura sa strige. *utui in gura sa-i *ut

in caz ca nu stiai ... acum la politie le`au luat skoda fabia albe si renaul clio pe care .. inca ... nu au inscriptionat nimic, dar o sa scrie pe ele politia. )
__________________


Always Behind You.
-=X-Team=-82-MDN is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -