Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 26-07-05, 14:35   #451
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

aseara era nishte ulei p jos .. da plm .. in fine ... cred k portu a cam inceput sa moara incet incet ... nu mai e activitate si sincer nu prea mai imi place sa cobor cu mashina acolo .. nu ma mai lasa inima e varza drumu ...
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline   Reply With Quote
Old 26-07-05, 16:32   #452
CT-10

Stage 1
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 21
Default

era ulei de plaja ) n`ai vazut catzi bronzolaci sunt pe plaja ... cat despre drum , mai e de asteptat , Mazare nu a mai iesit de mult cu barca in larg , deci nu a mai trecut prin port
CT-10 is offline   Reply With Quote
Old 28-07-05, 16:18   #453
Insanity

Stage 5
 
Insanity's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 428
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default

A iesit ma cu barca dar de la Eforie pt ca in PT sunt prea mari gropile ca sa intre cu masina :P
Insanity is offline   Reply With Quote
Old 01-08-05, 22:14   #454
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

bah voi gasitzi loc de parcare in port ??? sambata si duminica?
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 01-08-05, 23:20   #455
Insanity

Stage 5
 
Insanity's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 428
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default

Din p/#a de cerb de aur...
Insanity is offline   Reply With Quote
Old 15-08-05, 12:03   #456
Ady81GBX

Stage 3
 
Ady81GBX's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 141
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default

Intr-adevar portu s-a cam dus... nu mai este ce era inainte.. akum din cate vad lume vine akolo sa sparga seminte si sa bea un pepsii si asteapta toti ca unu sa traga o frana de mana sau sa faca altceva... este frumos portul doar sa te duci akolo sa respiri un aer curat si sa faci o plimbarika pe malul marii
__________________
Skoda Fabia 1.4 MPI X-Team Driver
www.X-TeamRacingClub.com
Ady81GBX is offline   Reply With Quote
Old 15-08-05, 12:08   #457
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default

acum romanii sunt prin statiuni si nu prea mai vin ei prin port ,dar cand va venii toamna sigur se vor aduca iar in port si va fii klumea dar nu cum era inainte,mai mult,deja este moda liniutelor in mamaia ,dar toate astea o data cu terminarea verii si plecarea turistilor.
GABBY_ is offline   Reply With Quote
Old 16-08-05, 02:28   #458
-=X-Team=-82-MDN

Stage 5
 
-=X-Team=-82-MDN's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 452
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"GABBY_\"
acum romanii sunt prin statiuni si nu prea mai vin ei prin port ,dar cand va venii toamna sigur se vor aduca iar in port si va fii klumea dar nu cum era inainte,mai mult,deja este moda liniutelor in mamaia ,dar toate astea o data cu terminarea verii si plecarea turistilor.
cred ca am mai zis .. si ma mai repet ... dupa parerea mea trebuei sa se reconstituie sau reconditioneze sau repare sau mama dreaq`ului ce face mazare asta cu DRUMU` pana acolo ca e jale. daca ar face asta sigur o sa fie din nou ce a fost odata in PT. numai sa faca asta odata sau ... daca nu face el sa punem noi mana de la mana si sa reparam drumu ala pana acolo ( J/K )
bafta
__________________


Always Behind You.
-=X-Team=-82-MDN is offline   Reply With Quote
Old 16-08-05, 22:20   #459
Insanity

Stage 5
 
Insanity's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 428
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default

Sa punem maini de la maini ca e mult prea scump, si chiar daca faci rost de bani tot n-o sa te lase primaria sa repari drumul. sau o sa te lase doar cu conditia sa pui si un panou mare galben cu tot ce trebuie pe el
__________________
My signature!
Insanity is offline   Reply With Quote
Old 17-08-05, 11:31   #460
Ady81GBX

Stage 3
 
Ady81GBX's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 141
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default

Iti zic eu ca chiar daca am pune mana de la mana sa facem parcarea aia nu ne vor lasa astia de la primarie ...pt ca stiu ce facem noi akolo... doar sa fie unu cu pila sus sa reuseska ceva
Ady81GBX is offline   Reply With Quote
Old 17-08-05, 18:57   #461
Insanity

Stage 5
 
Insanity's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 428
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default

clar!
Insanity is offline   Reply With Quote
Old 25-08-05, 16:55   #462
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default

care a mai fost prin port inn ultimul timp ?a mai fost ceva activitate ?aseara am vazut urme proaspete de cauciuc pe asftalt ,nu cred ca aveau mai mult de 2 zile ,stie cineva ceva ?
GABBY_ is offline   Reply With Quote
Old 25-08-05, 17:26   #463
CT15BOD

Stage 1
 
CT15BOD's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 24
Default

Fratilor .. portul nu moare din cauza drumului .. moare din cauza ***ilor de jandarmi care sunt in prezenti in fiecare seara akolo .. iar nimeni nu mai face nimik de teama de a nu lua amenda ptr ca a tras frana de mana spre deliciul altora. Eu zic ca a fost ordin de sus ... de unde treceau odata pe luna acum jandarmii isi si parcheaza masina acolo .. ca sa aiba o viziune mai clara ... Sa le dam muje!
CT15BOD is offline   Reply With Quote
Old 25-08-05, 23:12   #464
faruk_fyk

Stage 3
 
faruk_fyk's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 96
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"CT15BOD\"
Fratilor .. portul nu moare din cauza drumului .. moare din cauza ***ilor de jandarmi care sunt in prezenti in fiecare seara akolo .. iar nimeni nu mai face nimik de teama de a nu lua amenda ptr ca a tras frana de mana spre deliciul altora. Eu zic ca a fost ordin de sus ... de unde treceau odata pe luna acum jandarmii isi si parcheaza masina acolo .. ca sa aiba o viziune mai clara ... Sa le dam muje!
frate am si eu un 2000 Abarth fiat 131 Racing...ai id de mess sa stam putin de vb?vreau sa te intreb de un sistem de turbo...sau un nr de tel sa te contactez...da poate vii cu el sambata si stam de vb la C&C la ora 20:00
__________________
Opel Tigra
faruk_fyk is offline   Reply With Quote
Old 26-08-05, 01:04   #465
Ady81GBX

Stage 3
 
Ady81GBX's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 141
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default

De *** cu jandarmii astia idioti in plm (( in seara asta am trecut pe akolo prin port si se invartea unu cu un calibra super frumos ... si bineinteles ca a trebuit sa apara ratatii aia de jandarmii sa se ia de om ... ce de *** daca nici akolo nu mai putem sa facem si noi ceva .. atunci unde ???? jamdarmi de *** ((
Ady81GBX is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -