Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 16-04-08, 11:20   #616
sp1r1dusu

Stock
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 9
Default Re: Constanta - Accidente

Numai era nimeni in masina la momentul impactului . Explicatimi si mie cat de idiot trebuie sa tragi frana de mana pe 2 benzi de mers la viteza de 100 km/h ? Chiar va rog sa imi explicati !

Last edited by YZF-PWR; 16-04-08 at 12:41.
sp1r1dusu is offline  
Old 16-04-08, 11:28   #617
j.v.l

Stage 5
 
j.v.l's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 301
Default Re: Constanta - Accidente

Quote:
Originally Posted by sp1r1dusu View Post
Numai era nimeni in masina la momentul impactului .
mai bine ne explici tu fraza asta
j.v.l is offline  
Old 16-04-08, 11:43   #618
sp1r1dusu

Stock
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 9
Default Re: Constanta - Accidente

Quote:
Originally Posted by j.v.l View Post
mai bine ne explici tu fraza asta
In afara soferului . Big shit 8-|
sp1r1dusu is offline  
Old 16-04-08, 11:46   #619
sp1r1dusu

Stock
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 9
Default Re: Constanta - Accidente

Ia mergi tu cu 100 km/h , ai tupeu sa tragi frana de mana in 2 benzi ma ? Nu incerc sa ii iau apararea dar varianta cu frana de mana e total idioata . INTELEGETI O DATA . Sistemul abs si tcs ( traction control sistem ) a primit o eroare , in momentul ala roata stanga spate s-a blocat . Restul ... l-ati vazut si voi .

Last edited by YZF-PWR; 16-04-08 at 12:41.
sp1r1dusu is offline  
Old 16-04-08, 13:13   #620
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Divergente de tot felul !

Quote:
Originally Posted by CT-07-APV View Post
Am si eu o intrebare pentru moderatori de ce se sterg posturi fara a fi dat un motiv concret. Ma refer la cine a sters postul meu de pe xteam de la cluburi nu de la Comunitati locale. Spuneti cu ce am gresit ca sa stiu si eu.
Probabil pt ca nu mai vrea nimeni sa afle ce ai de zis , nu mai ai treaba cu clubul , iar din moment ce tot timpu ai vorbit clubul de rau , aceste probleme le discuti cu un membru de la conducere , nu ca sa arati tot poporul.
Nu mai esti membru X-Team Racing Club , in concluzie nu ai motive sa postezi acolo , esti un fost membru de care sincer nu vrem sa mai auzim . Ce facem pe sectiunea noastra X-Team este problema noastra , daca nu iti convine vbeste cu cineva sa vedem ce masuri va lua? imi va da mie dreptate sau tie ca ai tu chef sa faci o imagine proasta unui club din care nu mai faci parte? tot respectu pt JTD si altii fosti membrii x team care si-au vazut de treaba fara sa scoata vorbe aiurea sau sa se planga ca sa vada un popor intreg!
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline  
Old 16-04-08, 18:51   #621
57dzl

Stage 3
 
57dzl's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 154
Default Re: Divergente de tot felul !

bai da cumh se poathe invarti o masina ... ?! ca am inceracth cu frana de piciorh si p`**** nhu merge `!!! shi chiar nhu inteleg` .... !! :"D si chiar nhu conteaza masina !?
57dzl is offline  
Old 16-04-08, 19:19   #622
GRIGO

Stage 5
 
GRIGO's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,936
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Virtual Tuning 3D]
[Old School Cars]
Default Re: Constanta - Accidente

Quote:
Originally Posted by sp1r1dusu View Post
Ia mergi tu cu 100 km/h , ai tupeu sa tragi frana de mana in 2 benzi ma ? Nu incerc sa ii iau apararea dar varianta cu frana de mana e total idioata . INTELEGETI O DATA . Sistemul abs si tcs ( traction control sistem ) a primit o eroare , in momentul ala roata stanga spate s-a blocat . Restul ... l-ati vazut si voi .
eu nu zic ca a tras frana de mana sau nu, sau ca era singur sau nu ....
spun doar ce se auzea pe acolo ....
acum faptu e consumat bine ca nu are el nimic .... masina se repara ...
__________________
GRIGO is offline  
Old 16-04-08, 20:47   #623
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: Divergente de tot felul !

Quote:
Originally Posted by YZF-PWR View Post
Probabil pt ca nu mai vrea nimeni sa afle ce ai de zis , nu mai ai treaba cu clubul , iar din moment ce tot timpu ai vorbit clubul de rau , aceste probleme le discuti cu un membru de la conducere , nu ca sa arati tot poporul.
Nu mai esti membru X-Team Racing Club , in concluzie nu ai motive sa postezi acolo , esti un fost membru de care sincer nu vrem sa mai auzim . Ce facem pe sectiunea noastra X-Team este problema noastra , daca nu iti convine vbeste cu cineva sa vedem ce masuri va lua? imi va da mie dreptate sau tie ca ai tu chef sa faci o imagine proasta unui club din care nu mai faci parte? tot respectu pt JTD si altii fosti membrii x team care si-au vazut de treaba fara sa scoata vorbe aiurea sau sa se planga ca sa vada un popor intreg!
Posturile de care este vorba nu au fost sterse de pe sectiunea CONSTANTA ci de pe CLUBURI - X TEAM.
ERY is offline  
Old 16-04-08, 20:58   #624
CT-07-APV

Stage 5
 
CT-07-APV's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,028
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Divergente de tot felul !

Sincer a trecut jumatate de luna de cand am pus intrebarea si adi acu raspunzi? Mi se pare asta ca si cum ai cauta motive.. Nu stiu ce sa zic si chiar acolo nu vorbeam nici un club de rau. Si nu imi spune tu mie de respect pt JTD cand toti il vorbeati de rau cand a plecat ca face si nu stiu ce. Acum brusc il respecti cam repede te sucesti. Inainte cu o zi sa scrii ca am iesit din X-TEAm in particular ziceai ceva apoi imediat te-ai sucit..
CT-07-APV is offline  
Old 17-04-08, 00:14   #625
Most_Wanted

Stage 5
 
Most_Wanted's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,737
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Divergente de tot felul !

Quote:
Originally Posted by CT-07-APV View Post
Sincer a trecut jumatate de luna de cand am pus intrebarea si adi acu raspunzi? Mi se pare asta ca si cum ai cauta motive.. Nu stiu ce sa zic si chiar acolo nu vorbeam nici un club de rau. Si nu imi spune tu mie de respect pt JTD cand toti il vorbeati de rau cand a plecat ca face si nu stiu ce. Acum brusc il respecti cam repede te sucesti. Inainte cu o zi sa scrii ca am iesit din X-TEAm in particular ziceai ceva apoi imediat te-ai sucit..
el deabea acum a vazut postul ....
mai bine taceai tot ce faci acum e sa incepi o noua cearta ....ce vrei sa dovedesti zicand chestii de genu""toti il vorbeati de rau""" ....vezi ca tu arunci vorbe aiurea pe net ...si cand esti in fata cu omu devii miel......nu lua in nume de rau ce zic eu ..... sau daca vrei iao in nume de rau....ca ma doare in.....
__________________
pictures
Most_Wanted is offline  
Old 17-04-08, 10:52   #626
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Default Re: Divergente de tot felul !

aici o sa fie iara circu globus )))
ct11lyv is offline  
Old 17-04-08, 11:42   #627
j.v.l

Stage 5
 
j.v.l's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 301
Default Re: Divergente de tot felul !

Quote:
Originally Posted by ct11lyv View Post
aici o sa fie iara circu globus )))
ca doar pentru asta a fost facut topicul
j.v.l is offline  
Old 17-04-08, 13:56   #628
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Divergente de tot felul !

Quote:
Originally Posted by CT-07-APV View Post
Sincer a trecut jumatate de luna de cand am pus intrebarea si adi acu raspunzi? Mi se pare asta ca si cum ai cauta motive.. Nu stiu ce sa zic si chiar acolo nu vorbeam nici un club de rau. Si nu imi spune tu mie de respect pt JTD cand toti il vorbeati de rau cand a plecat ca face si nu stiu ce. Acum brusc il respecti cam repede te sucesti. Inainte cu o zi sa scrii ca am iesit din X-TEAm in particular ziceai ceva apoi imediat te-ai sucit..
Care e problema ? acum am vazut postul , uneori le vede ERY , eu , andrei sau gabby , ti-am raspuns pentru ca ai pus intrebarea.
Legat de JTD`u nu mai vorbii tu prostii , de JTD se facea mereu misto si s-a vorbit dar nu pe la spate , fatza in fatza , legat de faza ca a zburat din club in club atat , ca le-a luat pe toate la rand , ti se pare ca nu i s-a zis in fatza?
Crezi ca stii tu prea multe , esti prea mic pentru a cunoaste multe dat fiind cat de antipatic ai fost la multa lume normal ca nu stii discutiile astea , mereu ai fost absent si ai avut impresia ca ai stiut toate detaliile din lumea curselor , membrilor din clubul nostru si al altora , sa-ti zic ceva clar ... YOU DON`T KNOW SHIT !!!
Legat de JTD ca a zburat din club in club i s-a zis pe fatza si nu l-a deranjat , dar eu ma refeream la tot respectul pentru el ca nu a vorbit clubul de rau , nu s-a plans , ba chiar a si regretat ca a plecat de la noi si a vrut sa se intoarca dar nu s-a putut ca nu primim membrii odata ce au plecat.

Ma smekere , ti se pare ca ma faci sa tremur sau ca ma gadili la subtzioara ca imi zici tu mie ce am vorbit in particular cu o zi inainte sa iesi din x team?
Crezi ca eu sunt un om antipatic , fricos , jalnic sa ma ascund de lume? dute la silviu zma andu tra mdn dragos si la toti si spune-le chestia aia , sa vezi ca eu le-am spus clar ca eu aveam de gand sa plec din x team , si legat de chestia ca mi-a propus HAI`u cu golfuletz de la bucuresti sa deschid NSL si discutia a ramas in pom , iar dupa 2 saptamani apare mare stire pe net APV deschide filiala NSL , BAAAA trezeste-te omule ca daca vroiam sa deschid filiala aveam timp sa o deschid cu mult inainte sa vrei tu , si nu am facut-o pt ca nu am vrut.
Ce sa zici lumii ? ca ai vrut u sa ma bagi pe mine in NSL ? pei mai bine iti arat curu prietene , si bine a facut Florica cu baietii de la NSL ca nu ti-au mai oferit acel prost , ca au vazut cu cine au de aface , si ca nu au incredere in tine decat ca un membru , si stii de ce ? NU AI STOFA DE PRESEDINTE , pt multi din orasul asta esti un om f antipatic , crezi ca invarti multe in lumea tuningului ??? mai bine invarte un maner de geam la o dacie ca te pricepi mai bine , ca nu se bagau multi sub aripa ta de conducator la un club , mai bine s-ar infige intr-un stalp ar avea viata mai dulce.
Ca sa dam cartzile pe fatza , cand iti eram prieten si eram singuru care se baga pt tine sa se certe cu baietii ca de ce nu ti`au dat stand sau etc , eu ma certam ieseam la inaintare sa ma iau de andu sau silviu si etc , si dupaia brusc cand ai sarit la NSL aveai niste aere cu mine cand eu incercam doar sa iti dau un sfat ca nu e bine sa te bagi ca si conducator filiala NSL constanta pt ca esti un baiat mai naiv in ochii altora , nu ai putere de sprijin , nu esti genul de om autoritar si lumea in general nu are incredere in tine , astea erau sfaturi prietenesti ca te bagai in ceva mult prea mare , in sensul sa fi un simplu membru caci iti vor cadea prea multe in cap ca presedinte , mai ales la un club ca NSL cu renume sa nu se faca treaba deloc...

Mai lasa figurile cu mine ca vad ca te-ai umplut de tupeu si grade , eu ti-am raspuns mai tarziu ca nu am vazut postul , ai vrut sa aflii , si ai primit raspuns.

P.S. am vazut ca ai zis ceva ca as cauta eu ceva motive , ..... baiatule , ce motive sa caut la unu ca tine? sincer din prieten ce imi erai acum zburt de fericire ca am scapat de un asa " membru " , ce dracu de motive sa caut ma baiatule te crezi asa de important? tu nu vezi ca nimeni in orasu asta nu da doi bani pe tine ? revino-ti dracu odata si inceteaza cu injectiile astea ca sincer mi-e scarba de subiectu APV , zici ca cine stie ce mare om ai fost tu in curse sau tuning in constanta , revino-ti ma baiatule ca esti ne`interesant , noroc ca te mai baga lumea in seama ca faci fibra etc la preturi mici , salvarea ta.

Ai grija ce scrii data viitoare ca n`am chef sa`ti mai fac inca odata treburile astea clare , prea ma obosesti.
YZF-PWR is offline  
Old 17-04-08, 17:15   #629
57dzl

Stage 3
 
57dzl's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 154
Default Re: Divergente de tot felul !

muhahah ...ec marpha e aici ...hai batalie )))
57dzl is offline  
Old 17-04-08, 17:20   #630
CT-07-APV

Stage 5
 
CT-07-APV's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,028
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Divergente de tot felul !

Quote:
Originally Posted by Most_Wanted View Post
vezi ca tu arunci vorbe aiurea pe net ...si cand esti in fata cu omu devii miel......
Cand am vorbit fata in fata si brusc am devenit "miel" dupa cum spui tu? In primul rand discutia nu era pentru tine deci nu stiu de ce tree sa te bagi tot timpul.
YZF zici ca am fost absent si ma dau cunoscator? Cand m-am dat eu cunoscator despre ceva la care nu am fost prezent? Vorbesti doar sa umplii pagini? Adresezi cuvinte degeaba. Eu spre deosebire de altii nu vorbesc prostii am zis doar ce a fost sau ce se intampla in momentul respectiv.
Faza ca sunt antipatic lumii din Constanta crezi ca ma intereseaza? Crezi ca ma afecteaza ca scrii tu aici? Iti zic eu NU. Vad ca te intereseaza pe tine mai multe detalii legate de mine decat de tine. Uitate tu la viata ta si lasa-ma pe mine in pace. Nu o zic ca pe o amenintare iti zic pur si simplu tu in banca tta eu in a mea si atata. Nu vad rostul unor discutii contradictorii fara rost.
Te rog sa pastrezi un vocabular decent nu ca imi arati tu curu. Ce nu ai cui sa il arati si vi la mine? Nu este vorba ca am vrut eu sa te bag in NSL te-am intrebat dar mai mult tu ai tinut sa vi si sa fi presedinte. Pana la urma crezi ca este asa important sa fi presedinte intr-un club? Daca este fi tu si gata nu e nici o problema. Din partea mea sa fii la mai multe cluburi nu doar la unu. Iti urez succes daca vrei sa ajungi acolo.
Imi zici sa invart maner la geam de Dacie S-au inventat geamurile electrice in caz ca nu stiai sau la super BMW tau inca nu au aparut? Cine nu se mai suporta acum? Ai uitat cand aveai un Cielo, ai uitat cand ti sa facut rau la Fever si am sunat si eu printre multi altii la salvare sa vina sa te ia. Acum vorbesti de sus. Ok.
Inca ceva imi zici ca mi-am luat aere nu stiu unde le vezi tu dar cred ca sunt doar in imaginatia ta. In primul rand nu am de ce sa am aere si multi din orasul acesta si de pe forum nu ar trebui sa aibe pentru ca sincer nu au de ce. Impresii ca sa demonstrezi ce? Si mai bine zis CUI? Unor pustani care sunt impresionati de toate cerculetele si liniutele? Sunt satul de copilarii.
Ti-am mai zis odata nu ma cred eu ala important in lumea curselor sau a tuningului. Nu ma cred nici mediu nici jos sunt acolo unde imi este momentan locul. Ca nu ma suporti tu nu ma intereseaza ca nu ma suporta restu orasului nici atata. Cand cineva o sa ma cunoasca intradevar o sa stie ce fel de om sunt. NU doar de la cateva intalniri prin port/sala/Aqua si inca vreo 3 intalniri.
Te rog nu mai baga strambe si hai sa incheiem odata pentru totdeauna subiectul acesta. Te salut
CT-07-APV is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -