Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 10-03-05, 16:23   #1
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default Divergente de tot felul !

Aici puteti sa va certati ca ultimile mahalagioaice , ca sa nu mai umplem alte topicuri de scandaluri , injurii si remarci.

Aici este totul permis , dar in limita bunului simt , a unui limbaj mai moderat daca se poate.

Injuriile mai \" deosebite \" ce cuprind sfintii din calendar de la cap la coada , mame , surori , si alte rubedenii puteti sa le adresati intr-un mesaj PM !

Va multumesc pentru intelegere.
__________________
2.0 @ Opel Astra F
3.0 @@ BMW E92 335i
https://www.youtube.com/user/Andrei77WRC
X-Ray-Eyes is offline  
Old 10-03-05, 17:26   #2
madfish

Stage 5
 
madfish's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 554
Default

ma insel eu , sau se cam duce totu` de rapa intre NSL is MR Cta ?
madfish is offline  
Old 10-03-05, 18:12   #3
HAL

Stage 4
 
HAL's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 229
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default

tare ar fi sa nu se mai certe nimeni acum!!!!!!

slabe sanse nuu????
HAL is offline  
Old 10-03-05, 18:29   #4
lolek

Stage 5
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 354
Default

... mdea totu se duce de rapa cu forumu asta ... pacat ...
lolek is offline  
Old 10-03-05, 18:49   #5
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default

Asta e de certat nu vad de ce sa ne mai certam
Acum cartile sunt date pe fata
Fiecare club cu ai lui si gata.
sa vedem care este mai bun...nu?
D_M_X is offline  
Old 10-03-05, 20:25   #6
CT-03-ART

Stage 5
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 682
Default

parca ramasese o discutzie neterminata pe un topic facut de psycho referitor la filmarea aceea...shi o discutzie in contradictoriu cu MDN cu care nu am nici cea mai mica chestie de impartzit dar care se ia de mine din orice post facut vad...
__________________

SEX@MYPLACE.NOW.OK
CT-03-ART is offline  
Old 10-03-05, 20:55   #7
HAL

Stage 4
 
HAL's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 229
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default

parerea mea este ca ar trebuii sa lasam totzi tonu mai jos shi sa nu ne mai numaram perechile de c.aie pe aici pe forum sa vedem care e mai vanos!!!!!

ptr art:nu cred ca mdn are ceva cu tine dar nu-l mai provoca shi tu aiurea shi asta este un sfat ptr toata lumea daca il vretzi il acceptatzi daca nu o sa ne certam aici pana o sa ne iasa bube pe fatza shi o sa se aleaga prafu!!!! keep cool drive safe(ca atzi vazut accidentul din spania cu tirul ala saracu om shi nenorocit viatza lui shi a inca 5 politzisti,nu ca ar avea vreo legatura dar m-a marcat)
__________________
all good things come to those who wait....at the start line!!!!

www.pbv2.ro
HAL is offline  
Old 10-03-05, 21:30   #8
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

x ray bine ai facut ... hai spunetzi ce **** mea avetzi d impartzit .. esti invidioshi pe andrei k are mashina frumoasa ... esti invidios p altzii k au carnet si tu stai acasa in fatza pc`ului si iti dai cu parerea .. ?? ce pul@ mea ... in orashu asta nu e loc ptr toti ... ?? io cred k invidia si razbunarea e arma prostului ... io cred k unii au prea multe coai3 ... io cred k ar trebui sa fim toti prieteni nu inamici .. io unu incerc sa fiu prieten cu toata lumea ... ptr k inainte de a intra in nsl .. sau in x - team sau d a`mi lua carnet am fost om .. asa k dava`n pewla mea ... nu va imaginatzi ce suparat sunt din cauza ***ului asta ...
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline  
Old 10-03-05, 22:01   #9
CT-03-ART

Stage 5
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 682
Default

gata fratzilor am intzeles nu mai am nimik cu nimeni shi sper ca nimeni sa nu mai aiba nimik cu mine...imi cer scuze in public celor pe care i-am enervat si celor pe care i-am suparat cu ceva...asha ca sa ramanem totzi prieteni...ashtept sa ma scuzatzi...daka am fost nepoliticos...

pace din partea mea...daka nu va convine eu ma retrag shi nu vreau sa mai aud de nimik pana la 20 de ani...daka e supunem la vot...
CT-03-ART is offline  
Old 10-03-05, 22:04   #10
madfish

Stage 5
 
madfish's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 554
Default

nimeni nu pleaca, nimeni nu se desparte, nimeni nu se bate ... totu ramane asa ... nu are rost sa ne certam ca ciushtile in jungla. NSL si MR (sper) vor avea o relatzie de amicitzie si gata
__________________
madfish is offline  
Old 10-03-05, 22:06   #11
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

art gata nu mai rascolii kakatu cu degetu ... io zic sa nu mai mancam atata *** cu polonicu si sa ne vedem de viatza .. nu d alta dar s`ar putea maine poimaine sa ne mangaie p cap vre`un mertzan de 2 tone cu geamuri negre ... si ce am rezolvat ?? sincer ??
Psycho is offline  
Old 12-03-05, 00:34   #12
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default

psyho asta mic si chel si nebun de legat )))) pup you este cel mai de treaba shau . E diliiiii si la propiu si la figurat...apropo ESTE PRINTRE SINGURII CARE NU FACE DISTINCTIE INTRE CLUBURII...vrb lui eram sin inaite sa ne luam permisul si suntem si acum oameni...nu ne diferentiaza decat culuarea la sticker dar in esenta reamnem prieteni......cel putin eu si cu el....apropo man sa-mi mai dai blue.... ca am poze dela buc si maine le fac pe cele de la vanatoare ...ci ct00VPR alt nebun irecuperabil...pace si nu va mai certati ca chioriii...eu mi-am bagat pixu si am sa fac si nu am sa mai zic nimic
D_M_X is offline  
Old 12-03-05, 09:27   #13
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"D_M_X\"
psyho asta mic si chel si nebun de legat )))) pup you este cel mai de treaba shau . E diliiiii si la propiu si la figurat...apropo ESTE PRINTRE SINGURII CARE NU FACE DISTINCTIE INTRE CLUBURII...vrb lui eram sin inaite sa ne luam permisul si suntem si acum oameni...nu ne diferentiaza decat culuarea la sticker dar in esenta reamnem prieteni......cel putin eu si cu el....apropo man sa-mi mai dai blue.... ca am poze dela buc si maine le fac pe cele de la vanatoare ...ci ct00VPR alt nebun irecuperabil...pace si nu va mai certati ca chioriii...eu mi-am bagat pixu si am sa fac si nu am sa mai zic nimic
da ti`l aduk la sala .. daca e o sa`ti aduk si driveru daca nu ti`a mers data trecuta .. poate iti mere acush ...

nu adi .. stii care e faza .. io sunt scarbit de ce se petrece p forum p bune .. dar intru k mai am prieteni .. si mai trece timpu .... mai stau si p alte forum,u`uri .. p cel de la cronica carcotashilor .. pe cel a lui barbulescu .. dar 4 tuning imi este cel mai drag .. dar din cauzoa astora care se cearta ... parka imi vine sa nu mai intru ... nush ... io sper din toata inima sa incetatzi .... stau si`mi aduk aminte cu placere ... cand mi`am luat eu carnetu .... acum 2 - 3 ani .. cum era in port ... ce oameni .. cate mashini ... ce show`uri erau in port ... cum venea politzia .. cum ne alerga politzia p la m****o ... si cum fugeam k iepurii ... si atunci era doar X - team ... eram ... prieteni .. toti ne stiau k aia cu X`u ... si nu existau polemici ... si discutzii d`astea
Psycho is offline  
Old 12-03-05, 14:40   #14
HAL

Stage 4
 
HAL's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 229
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default

you are so right!!!!

constantza rulesssss!!!!!

mi-e dor de tomisssss!!!!!!

sa va alergatzi shi ptr mine plss!!!
HAL is offline  
Old 13-03-05, 01:20   #15
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

mai era putin si ne alerga si politzia
Psycho is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -