Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 04-11-07, 02:15   #601
street_racer

Stage 5
 
street_racer's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 325
Member of:
[RENAULT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Divergente de tot felul !

apropo de chestia asta cu criticatul de catre cei de pe margine a celor care se dau ... am auzit acum vreo luna si d-abia acum mi-am adus aminte o replica si mai tare ... eram la aqua cu prietenii si a venit << un tip cu un urs >> ca sa nu ii dau numele desi majoritatea il cunoasteti, a inceput sa se invarta ... la care unu de pe margine " mai bine se invartea opelul meu cand i l-am dat lu <<x-ulescu>> si s-a invartit cu el in port " ... asta cu adevarat mi se pare trist ...
__________________
old habits die hard ...
street_racer is offline  
Old 04-11-07, 10:03   #602
aikman

Stage 5
 
aikman's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 995
Member of:
[DAEWOO]
[VW]
[Opel]
Default Re: Divergente de tot felul !

pai parerea mea este ca condusu si/sau strada se vede altfel cand stai pe scunul din dreapta sau pe trotuar ... ieri era unu sa intre in mine .. unu de pe forum de aici (nu dau nume) .. avea si sticker cu 4tuning langa avea si mamaliga ... am si eu ceva sa le spun celor ca ei .... BA NU SUNTETI PILOTI DE CURSE
__________________
aikman is offline  
Old 04-11-07, 11:23   #603
M Y U

Stage 5
 
M Y U's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 884
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
Post Re: Divergente de tot felul !

Daca un urs nu are autoblocant,este destul de greu sa faca cerculete,cam nu prea face ,daca este vorba de ursu la care ma gandesc eu ca este vb(cu nr de Buc) ,nu are autoblocant sigur.Comentarii tot timpul apar,bune sau rele...

Last edited by M Y U; 04-11-07 at 11:26.
M Y U is offline  
Old 04-11-07, 12:55   #604
leonard

Stage 5
 
leonard's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,059
Default Re: Divergente de tot felul !

Quote:
Originally Posted by quick_5hifter View Post
@street racer: aici orice ai spune, nu esti off-topic deci n-ai de ce sa te superi, lasa-ne sa vorbim!

@smockey: AMIN!

@leonard:
1) ba da, ai zis de 3 ambreiaje pe an! uita-te din nou la reply-ul cu pricina.

2) de exemplu sonykel (daca de el era vorba) cand si-a stricat cutia....pai crezi ca el asta a vrut? sa-si strice cutia? eu cred ca NU. Nu exista notiunea de "a te da in limita posibilitatilor", din pacate. Nimeni nu vrea dinainte sa rupa o planetara etc., pur si simplu se intampla atunci cand manevrele tale depasesc rezistenta masinii...si pentru ce? Iti spun eu pentru ce, pentru toti cei care RAD cand te vad ca te dai si nu-ti iese bine...Merita? NU!
Si eu am avut o Dacie din 1998 ( ), i-am schimbat 2 cutii, i-am rupt planetara in port (a stat acolo o saptamana....cand am luat-o nu mai aveam muzica in ea ), i-am schimbat vreo 3 discuri de ambreiaj, dar m-am lecuit cand am inceput sa trag EU linie la cheltuieli.

3)Eu nu ma consider un exemplu pozitiv pentru comunitate...dar imi place sa cred ca merit sa fiu aici, macar pentru ambitie si efort efectiv.
Insa m-a deranjat felul tau de a te exprima cu privire la cei care merita sau nu, citez: "asta e un forum pentru cei care [...] au bani shi ishi permit sa rupa 3 ambreiaje pe an"

4)Sa stii ca totusi n-am nimic cu tine personal (mai ales ca nu te cunosc), dar ar fi bine sa-ti schimbi un pic gandirea...sau macar sa citesti din nou ce ai scris, inainte sa dai click pe "submit reply", pentru ca unele chestii suna altfel pe monitor decat in gandul tau.

Piece!

5) (edit) Daca spui ca noi toti am inteles gresit si numai TU ai inteles bine din ce ai scris TU, unde e greseala?
ok quick o sa tzin cont de sfat......imi cer scuze ptr cei care au crezut ca i-am jignit in vreun fel...n-am vrut asta!
leonard is offline  
Old 04-11-07, 22:24   #605
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Default Re: Divergente de tot felul !

ba ati tignit !! nu va mai certati .. asa ca duceti`va la femei . .daca nu aveti umblai cu ale altora si aia care au aveti grija de ele . .nu va certati k oricum un rezolvati nimik . si pt aia care nu au masini umblai cu 43`u nu mai virusati forumu ..
ct11lyv is offline  
Old 04-11-07, 23:45   #606
cristy_pescar

Stock
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 3
Talking Re: Divergente de tot felul !

Bah lyv esti bul..giu mah.Ai zis ca ma duci la peste...).
cristy_pescar is offline  
Old 31-03-08, 10:43   #607
CT-07-APV

Stage 5
 
CT-07-APV's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,028
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Divergente de tot felul !

Am si eu o intrebare pentru moderatori de ce se sterg posturi fara a fi dat un motiv concret. Ma refer la cine a sters postul meu de pe xteam de la cluburi nu de la Comunitati locale. Spuneti cu ce am gresit ca sa stiu si eu.
CT-07-APV is offline  
Old 01-04-08, 23:00   #608
aikman

Stage 5
 
aikman's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 995
Member of:
[DAEWOO]
[VW]
[Opel]
Default Re: Divergente de tot felul !

am si eu o intrebare ... se poate sa fi primit ban pe forum ? ca cateva zile nu am putu deloc sa intru ... intram pe site, dar pe forum nu
aikman is offline  
Old 01-04-08, 23:19   #609
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Divergente de tot felul !

nu ... a fost o problema de la forum / isp-ul tau / vreme ..
Psycho is offline  
Old 01-04-08, 23:20   #610
vizal
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
vizal's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 514
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re: Divergente de tot felul !

multi n-am putut intra pe forum...
vizal is offline  
Old 02-04-08, 00:19   #611
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Default Re: Divergente de tot felul !

Quote:
Originally Posted by Psycho View Post
nu ... a fost o problema de la forum / isp-ul tau / vreme ..


intri cu proxy ) daca sti
ct11lyv is offline  
Old 02-04-08, 15:23   #612
sonykel
Dacia Driver

Stage 5
 
sonykel's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 738
Member of:
[DACIA]
Default Re: Divergente de tot felul !

a fost o problema cu forumu , liv nu mai da idei necurate ca se transrma toti din raceri in hakeri
sonykel is offline  
Old 02-04-08, 15:36   #613
aikman

Stage 5
 
aikman's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 995
Member of:
[DAEWOO]
[VW]
[Opel]
Default Re: Divergente de tot felul !

multumesc .. o sa tin cont data viitoare
aikman is offline  
Old 02-04-08, 15:46   #614
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Default Re: Divergente de tot felul !

Quote:
Originally Posted by sonykel View Post
a fost o problema cu forumu , liv nu mai da idei necurate ca se transrma toti din raceri in hakeri
cine stie de proxy dar sa le puna si in practica
ct11lyv is offline  
Old 15-04-08, 10:30   #615
GRIGO

Stage 5
 
GRIGO's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,936
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Virtual Tuning 3D]
[Old School Cars]
Default Re: Constanta - Accidente

Quote:
Originally Posted by yorob3rt View Post
ar fi bine sa nu se mai comenteze total pe dinafara nu stitzi ce a fost cunosc mai mult decat credetzi soferul si masina si nu e vorba de figuri si arfe nu sa tras nici o frana sau aberatzii de genul....sistenul abs si tcs a primit o eroare si sa dezactivat....si una din rotzile spate sau blocat instantaneu....derapand din motivul asta.......ar fi bne sa se vorbeasca doar in cunostinta de cauza....nu este un oarecare papagal de sofer care are carnet de 3 saptamani si masina de la taticu si se sa in spectacol...multzi din voi dak eratzi la volan va propteatzi cu botul in stalp ramanand acolo.....ar fi bine sa nu mai mancatzi aiurea.........
nu o spun cu gand rau dar din cate se auzea pe acolo mai era cineva cu el in masina ..... si acea persoana a fost intrebata de lumea de pe acolo "ce a vrut frate sa faca?" si a raspuns simplu "a tras frana de mana"
cam asta se auzea pe acolo ....
acum el stie mai bine ce a fost ...
__________________
GRIGO is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -