Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 30-04-08, 18:48   #661
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: Divergente de tot felul !

) Razna...
ERY is offline  
Old 01-05-08, 22:58   #662
Urban_Racing
Honda Driver

Stage 5
 
Urban_Racing's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,492
Member of:
[Honda]
Default Re: Divergente de tot felul !

Au gasit calea Domnului
Urban_Racing is offline  
Old 03-05-08, 02:50   #663
CT-07-APV

Stage 5
 
CT-07-APV's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,028
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Divergente de tot felul !

Am si eu o nelamurire nu stiu daca am postat unde trebuia dar intr-un fel este o divergenta cred: acum 15 minute adica pe la ora 2:30 venind acasa vad duba de politie oprita pe strada in dreptul masinii tatalui meu. Duba era oprita pe contrasens, m-am gandit ca iar au fost ceva probleme cu tiganii sau mai stiu eu ce. Pentru ca veneam pe jos grabesc putin pasul. Vad ca din duba coboara un politist si se ducela masina si se uita inauntru insistent. dezarmez alarma la masina mea ca sa fac galagie. Nu cred ca m-a observat ca inca eram la ceva dustanta si se urca repede in duba. pornesc si opresc alarma de la masina mea. Politistul din duba porneste masina dar se opreste cateva secunde in dreptul masini mele. Cand sa ma apropii sa vad bine numarul masinii porneste duba si nu am apucat sa il identific pe el sau numarul masinii. Am zis ca este cam ciudat ca un politist noaptea la ora 2:30 pe ploaie sa se uite intr-o masina parcata regulamentar pe strada.. Voi ce parere aveti?
CT-07-APV is offline  
Old 03-05-08, 09:39   #664
sonykel
Dacia Driver

Stage 5
 
sonykel's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 738
Member of:
[DACIA]
Default Re: Divergente de tot felul !

erau la furat baietii la mcdonalds nu mai da gogosi pe bonuri de masa si aveau nevoie de niste cash
sonykel is offline  
Old 04-05-08, 22:59   #665
79BYG

Stage 5
 
79BYG's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 529
Member of:
[X-Team Racing Club]
[VW]
[2 Roti]
Default Re: Divergente de tot felul !

Quote:
Originally Posted by Insanity View Post
Eu zic ca pe topicul asta faza cu "Hristos a inviat; Adevarat a inviat" nu-si are rostul...
Trebuie sa sune ceva de genul
"Hristos a inviat!
Ba nu!!! Ai dovezi?
Ba ***ule chiar a inviat!!!
Hai ma besi cu aberatiile"

Parerea mea proprie si personala
Parca prea sunteti toti de acord dintr-o data

uite asta cu EU AM INCEPUT-O !!! si daca este vro problema poti sa ma *** asa de sarbatori sa si pacatuim putzin !!!

Last edited by ERY; 05-05-08 at 19:50.
79BYG is offline  
Old 04-05-08, 23:01   #666
79BYG

Stage 5
 
79BYG's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 529
Member of:
[X-Team Racing Club]
[VW]
[2 Roti]
Default Re: Divergente de tot felul !

Quote:
Originally Posted by CT-07-APV View Post
Am si eu o nelamurire nu stiu daca am postat unde trebuia dar intr-un fel este o divergenta cred: acum 15 minute adica pe la ora 2:30 venind acasa vad duba de politie oprita pe strada in dreptul masinii tatalui meu. Duba era oprita pe contrasens, m-am gandit ca iar au fost ceva probleme cu tiganii sau mai stiu eu ce. Pentru ca veneam pe jos grabesc putin pasul. Vad ca din duba coboara un politist si se ducela masina si se uita inauntru insistent. dezarmez alarma la masina mea ca sa fac galagie. Nu cred ca m-a observat ca inca eram la ceva dustanta si se urca repede in duba. pornesc si opresc alarma de la masina mea. Politistul din duba porneste masina dar se opreste cateva secunde in dreptul masini mele. Cand sa ma apropii sa vad bine numarul masinii porneste duba si nu am apucat sa il identific pe el sau numarul masinii. Am zis ca este cam ciudat ca un politist noaptea la ora 2:30 pe ploaie sa se uite intr-o masina parcata regulamentar pe strada.. Voi ce parere aveti?

APV-ule eu nu am nimik cu tine si imi esti simpatic chiar !!!

DA FRATE EU CRED CA ESTI UN PIC PARANOIC .....
79BYG is offline  
Old 04-05-08, 23:17   #667
CT-07-APV

Stage 5
 
CT-07-APV's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,028
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Divergente de tot felul !

De ce as fi paranoic? ce cauta cineva la ora 2 jumate noaptea sa se uite intr-o masina care nu ii apartine? daca cineva se uita in masina ta la ora aia noaptea si il surprinzi nu te intrebi ce cauta?
CT-07-APV is offline  
Old 05-05-08, 00:13   #668
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Divergente de tot felul !

Pt simplu fapt ca au vazut o masina modificata si au vrut sa se uite la ea si interior , multi cu masini modificate au patit-o , eu am fost de exemplu oprit de gabori , crezand ca vor sa imi dea o amenda m-au oprit de fapt sa ma intrebe ce i-am facut la masina , nu e nimic grav
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline  
Old 05-05-08, 00:17   #669
CT-07-APV

Stage 5
 
CT-07-APV's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,028
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Divergente de tot felul !

Quote:
Originally Posted by CT-07-APV View Post
duba de politie oprita pe strada in dreptul masinii tatalui meu.
Nu este vorba de masina mea pentru ca atunci intelegeam sa se uite dar aia e o masina stock. in fine nu mai conteaza inchei subiectul aici. Numai bine
CT-07-APV is offline  
Old 05-05-08, 10:59   #670
79BYG

Stage 5
 
79BYG's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 529
Member of:
[X-Team Racing Club]
[VW]
[2 Roti]
Default Re: Divergente de tot felul !

Quote:
Originally Posted by CT-07-APV View Post
Nu este vorba de masina mea pentru ca atunci intelegeam sa se uite dar aia e o masina stock. in fine nu mai conteaza inchei subiectul aici. Numai bine

sau poate ... mai este si vrajala din partea ta sa faci asa un pic pe victima ... numai bine si tie !!!!!!
79BYG is offline  
Old 06-05-08, 01:35   #671
CT-07-APV

Stage 5
 
CT-07-APV's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,028
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Divergente de tot felul !

Ma abtin de la alte comentarii si am incheiat discutia
CT-07-APV is offline  
Old 06-05-08, 01:57   #672
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Default Re: Divergente de tot felul !

Quote:
Originally Posted by Insanity View Post
Eu zic ca pe topicul asta faza cu "Hristos a inviat; Adevarat a inviat" nu-si are rostul...
Trebuie sa sune ceva de genul
"Hristos a inviat!
Ba nu!!! Ai dovezi?
Ba ***ule chiar a inviat!!!
Hai ma besi cu aberatiile"

Parerea mea proprie si personala
Parca prea sunteti toti de acord dintr-o data

de acord cu tine .. ..pana nu vad nu cred
ct11lyv is offline  
Old 06-05-08, 02:45   #673
street_racer

Stage 5
 
street_racer's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 325
Member of:
[RENAULT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Divergente de tot felul !

Quote:
Originally Posted by ct11lyv View Post
de acord cu tine .. ..pana nu vad nu cred
uite ateul unde era ... mori bah ))))
street_racer is offline  
Old 10-05-08, 14:02   #674
L.O.R.

Stage 3
 
L.O.R.'s Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 166
Default Re: Divergente de tot felul !

Ia uite p`aici lume noua cu idei noi :P
L.O.R. is offline  
Old 10-05-08, 14:57   #675
j.v.l

Stage 5
 
j.v.l's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 301
Default Re: Divergente de tot felul !

Quote:
Originally Posted by L.O.R. View Post
Ia uite p`aici lume noua cu idei noi :P
bl

probleme, loredana ?
j.v.l is offline  
- Copyright 2026 4Tuning -