Re: Divergente de tot felul !
Pt simplu fapt ca au vazut o masina modificata si au vrut sa se uite la ea si interior , multi cu masini modificate au patit-o , eu am fost de exemplu oprit de gabori , crezand ca vor sa imi dea o amenda m-au oprit de fapt sa ma intrebe ce i-am facut la masina , nu e nimic grav
__________________
Liga Moderatorilor
|