Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 27-11-07, 19:04   #691
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by !Sasha View Post
din pacate....te face sa le urasti pe toate
neah.. nu poti asocia sau generaliza o gandire/comportament..,ca sunt la fel toate,
am vazut asta .....e greu sa vezi de toate aparentele care ti se pun in fata, rational o sa observi ca sunt diferite...., poate fi aceeasi greseala facuta... si de una si de alta.. dar poti vedea de ce a facut-o una/cealalta...
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 27-11-07, 19:11   #692
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by bodyspeed View Post
neah.. nu poti asocia sau generaliza o gandire/comportament..,ca sunt la fel toate,
am vazut asta .....e greu sa vezi de toate aparentele care ti se pun in fata, rational o sa observi ca sunt diferite...., poate fi aceeasi greseala facuta... si de una si de alta.. dar poti vedea de ce a facut-o una/cealalta...
sincer iti spun ca 90% dintre barbati sau femei generalizeaza situatia
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 28-11-07, 10:45   #693
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

trebuie sa fii...lipsit de experienta sa zicem, ca sa pui pe toata lumea in aceeasi oala din cauza unei greseli(sau serii de greseli) comise de un singur om
aleks is offline   Reply With Quote
Old 28-11-07, 11:26   #694
Xdriver

Stage 5
 
Xdriver's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 930
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[CSR]
[Opel]
[Old School Cars]
[FORD]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Nu toate femeile terbuie sa fie puse in aceeasi oala. Adevarul e caa toate au defecte, dar nu toate au acelasi defect(mai sunt siexceptii)
Depinde insa de fiecare dc este dispus sa accepte sau nu o femeie cu anumite defecte.
Xdriver is offline   Reply With Quote
Old 28-11-07, 12:17   #695
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

depinde de gandirea fiecarui...daca o persoana este dezghetata la minte si a avut o experienta in viata stie despre ce este vorba dar daca ai avut 2-3 relatii pana acum si toate/toti si-au batut joc d etine ramai marcat si ai impresia ca toti /toate sunt la fel
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 29-11-07, 21:44   #696
mirciu
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
mirciu's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 427
Member of:
[Crazy Drivers]
[2 Roti]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

nu ma intelegei gresit nu urasc femeile , din contra le iubesc p toate ca fara ele viata .....n are sens dar ce veti citi putin mai jos este o dovada ca unele fete sunt cele mai mari zdrentze de pe fatza pamantului.......Era odata o fata oarba... si s-a izolat de toti si toate... nu vroia sa stea cu ea decat prietenul ei. Tot ce-mi doresc mai mult e sa pot vedea lumea din jurul meu, spunea ea... -Vrei sa te casatoresti cu mine? i-a propus intr-o zi baiatul... -Nu ma voi casatori daca nu pot vedea... ...La ceva timp, pt fata a aparut o pereche de ochi donati... a putut vedea si in momentul cand s-a uitat la prietenul ei a vazut ca si el este orb... -"Nu ma pot casatori cu un orb"... a spus fata si s-a intors sa plece... Inainte sa dispara sunetul pasilor ei, baiatul i-a soptit : "sa ai grija de ochii mei te rog"
mirciu is offline   Reply With Quote
Old 29-11-07, 21:47   #697
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by mirciu View Post
nu ma intelegei gresit nu urasc femeile , din contra le iubesc p toate ca fara ele viata .....n are sens dar ce veti citi putin mai jos este o dovada ca unele fete sunt cele mai mari zdrentze de pe fatza pamantului.......Era odata o fata oarba... si s-a izolat de toti si toate... nu vroia sa stea cu ea decat prietenul ei. Tot ce-mi doresc mai mult e sa pot vedea lumea din jurul meu, spunea ea... -Vrei sa te casatoresti cu mine? i-a propus intr-o zi baiatul... -Nu ma voi casatori daca nu pot vedea... ...La ceva timp, pt fata a aparut o pereche de ochi donati... a putut vedea si in momentul cand s-a uitat la prietenul ei a vazut ca si el este orb... -"Nu ma pot casatori cu un orb"... a spus fata si s-a intors sa plece... Inainte sa dispara sunetul pasilor ei, baiatul i-a soptit : "sa ai grija de ochii mei te rog"
Acest lucru nu a existat niciodata.
A fost adaptat dupa un videoclip japonez.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 30-11-07, 14:01   #698
mirciu
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
mirciu's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 427
Member of:
[Crazy Drivers]
[2 Roti]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

trebuia sa modific faza aia cu 'era odata......' dar trebuie s recunosti ca cel putin odata (daca ai noroc )in viata intalnesti o asemenea creatura.......acum ca te afecteaza direct sau indirect asta este partea a2-a
mirciu is offline   Reply With Quote
Old 30-11-07, 14:12   #699
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Acest lucru nu a existat niciodata.
A fost adaptat dupa un videoclip japonez.
il stiu si eu,s-a plans la greu la mine la servici cand l-am difuzat
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 01-12-07, 19:20   #700
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by bmwm5 View Post
il stiu si eu,s-a plans la greu la mine la servici cand l-am difuzat
l`am vazut de mai multe ori....si prima data am plans .....in rest .... mi`a mai cazut cate o lacrima....dar prima oara a fost chiar impresionant.....si mai este un filmulet.... cand se sinucide fata ...se arunca in lac....si dupa aia la inmormantare se sinucide si tipu
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 16:25   #701
Sindrom

Stage 5
 
Sindrom's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,744
Member of:
[PEUGEOT]
[FORD]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

dc sa plangi din cauza unor nebuni..psihopati....poate parintii ar trebui sa-si puna intrebari pentru ca ei sunt de vina...pentru ca n-au stiut sa-i faca sa se controleze de mici...si ajung la varsta adolescentei se indragostesc se despart si ca sa vezi ca sa ma arunc pe geam ca s-a terminat lumea....dar nu realizeaza ca sunt lucruri mai rele....pe pamantu asta...e saracie multa...hotie mult mai multa...multi spun ca nu mai e sclavie da inca exista...asa ca dc draq sa plangi pe cineva ca s-a sinucis??? mai ales ca nu-l cunosti.

Personal nu urasc nici o femeie!
Sindrom is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 18:34   #702
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by Sindrom View Post
dc sa plangi din cauza unor nebuni..psihopati....poate parintii ar trebui sa-si puna intrebari pentru ca ei sunt de vina...pentru ca n-au stiut sa-i faca sa se controleze de mici...si ajung la varsta adolescentei se indragostesc se despart si ca sa vezi ca sa ma arunc pe geam ca s-a terminat lumea....dar nu realizeaza ca sunt lucruri mai rele....pe pamantu asta...e saracie multa...hotie mult mai multa...multi spun ca nu mai e sclavie da inca exista...asa ca dc draq sa plangi pe cineva ca s-a sinucis??? mai ales ca nu-l cunosti.

Personal nu urasc nici o femeie!
Intradevar in cele mai multe cazuri sunt parintii de vina....pt neexplicitatea....dar sunt si cazuri unde si viata de zi cu zi te duce la multe ganduri fie rele fie bune.... depinde mult si dezvoltarea psihica si gandirea...si experienta vietii
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 19-12-07, 19:53   #703
trupsisuflet
 
trupsisuflet's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 3
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by bmwm5 View Post
il stiu si eu,s-a plans la greu la mine la servici cand l-am difuzat
as dori si eu f mult sa vizionez acest clip ...pare atat de romantic si tragic in acelasi timp
trupsisuflet is offline   Reply With Quote
Old 19-12-07, 20:48   #704
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

eu imi urasc noua sefa,din tot sufletul.atat de rau incat atunci cand voi pleca din firma ma jur ca o dau cu capul de birouri.e o MARE javra,o femeie care-si bate joc de angajati si din cauza careia se alege praful de firma.deci nu urasc femeile,urasc O femeie-sefa
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 20-12-07, 08:54   #705
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by bmwm5 View Post
eu imi urasc noua sefa,din tot sufletul.atat de rau incat atunci cand voi pleca din firma ma jur ca o dau cu capul de birouri.e o MARE javra,o femeie care-si bate joc de angajati si din cauza careia se alege praful de firma.deci nu urasc femeile,urasc O femeie-sefa
Chill Da-ti demisia daca e asa grav si te face cu nervii Apoi la plecare spune-i cateva ca sa stie ca nu degeaba pleaca un om si probabil vor pleca cat mai multi daca e asa cum zici tu...
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 00:42.


- Copyright 2024 4Tuning