Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 10-07-08, 23:25   #736
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Sa ti se cam rupa.
Indiferenta doare cel mai mult, cum spunea cineva pe aici.
In plus, da-i impresia ca nu ai pus-o pe un piedestal. Don't call her, las-o pe ea sa te caute. O sa vezi ca te va cauta.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 11-07-08, 12:20   #737
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by dexter_20 View Post
Hmmmm....vad ca aici se dau sfaturi bune. Poate ma ajutati si pe mine. Povestea: ea proaspat despartita dupa o relatie de 2 ani in care a suferit si nu mai are incredere in baieti. Eu...mort dupa ea. Ea in vacanta in Onesti, eu in Brasov ca am de terminat practica. Nelamurirea: o sun imi vorbeste cu o oarecare indiferenta (mie mi se pare cam exagerata indiferenta asta) ceea ce ma roade destul de mult. Ideea e ca nu vreau sa renunt asa usor la ea,DAR nici nu vreau sa trag de unul singur la caruta. Intrebare: sa continui pentru ca o bantuie trecutul si se lasa mai greu convinsa, ori sa ma las de meserie si sa incep sa o urasc pentru timpul si nervii consumati?
nu trebuie nici sa te lasi, dar nici sa fii prea insistent... incearca s-o convingi cu indiferenta..stiu ca e greu dar e cel mai bun remediu in cazuri de genu'.. si cand o sa vada si ea cat de "bine" e sa se poarte cineva cu indiferenta eu zic ca o sa se dea pe breazda...
Bafta oricum
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 12-07-08, 22:59   #738
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Indiferenta incepe sa faca minuni.Incepe sa dea mesaje, bip-uri...ieri nu am putut sa ne vedem pentru ca era obosita si si-a cerut scuze printr-un mesaj, crezand ca m-am suparat pentru treaba asta. Azi ne-am vazut si totul a fost OK.
dexter_20 is offline   Reply With Quote
Old 13-07-08, 13:15   #739
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Bravo ...
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 13-07-08, 18:18   #740
fixleather

Stage 4
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 183
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

se preface ca sa vada ce miscare faci tu, daca nu o interesezi nu se omoara sa fie indiferenta la telefon . niste flori prin curier sau o vizita neanuntata cu tot tacamu flori sampanie etc poate o mai dezgheata si vezi mai repede ce e cu ea .sa astepti nu e bine vine altu stii tu . cu femeiele e bine sa fii rapid, sa nu le lasi sa s dea seama de nimic. mister total bafta
fixleather is offline   Reply With Quote
Old 13-07-08, 22:49   #741
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Bun ... acum ca am rezolvat-o cu sfaturile aici, facem si noi discutie on-topic?
Cum ajungem sa uram o femeie? De ce?
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 14-07-08, 10:33   #742
fixleather

Stage 4
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 183
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

din dragoste prea multa se ajunge usor la ura e un pas mic si ajung doar cateva fapte facute de ea si pac esti de partea cealalta o urasti la fel de mult cat ai iubit o
poate pt ca o iubim pt ce vrem noi sa fie ea nu pt ce este sau cine stie noi suntem mai simpli ca structura avem cateva nivele si toate sensibile in cve priveste relatia cu o femeie
sunt din alta generatie decat voi dar cred ca lucrurile astea sunt la fel de sute de ani ea este mai desteapta in ceea ce priveste relatia cu tine , mai putin cinstita si sexul e pe locul doi ea vrea bani si putere executiva cam asa cerd eu dar inca n o urasc pe nevasta mea dupa 23 de ai nu cred ca o sa pot sa n o iubec asa ca iubirea adevarata e totul intr o relatie
fixleather is offline   Reply With Quote
Old 16-07-08, 03:05   #743
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

eu urasc prefacutele si mincinoasele mai mult decat curvele si panaramele.am intalnit pe cineva care chiar plangea si ma mintea. chestia tare e ca tot ea i`mi spusese adevarul cu ceva timp in urma dar banuiesc ca uitase sau incerca sa`mi suceasca mintile, sa o cred doar ca plange...si am obs ca atunci cand o femeie vrea raul unui barbat se dedica trup si suflet, pt barbati e mai simplu si nu suntem atat de rai
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 16-07-08, 09:02   #744
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Eu urasc la "femeia" mea 2 lucruri:
- faptul ca tot imi vorbeste de fosta ei relatie (pur si simplu nu ma intereseaza si nu vreau sa aflu), dar culmea - ma iubeste si nu vrea sa renunte la mine.
- are momente cand vorbesc cu ea, se uita 5 secunde la mine ca dau din gura, dar aude brusc altceva si devine foarte atenta in partea aia; eu vorbesc de nebun in continuare, ca urechile si creierul ei nu percep.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 16-07-08, 13:36   #745
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

te inseli putin, femeile au atentie distributiva mult mai buna decat barbatii, noi nu putem urmari decat un singur subiect intr-un anumit moment. delatminteri si vederea ne este diferita: noi vedem ca in tunel, putin periferic si mai mult focusat, la distante mari (tu poti distinge un panou de la 100 de metri, ea abia ii vede forma) pe cand ele pot vedea periferic foarte bine, si in amanunt, extrem de puternic (adica, in masina, desi se uita in fata, la drum, observa cu coada ochiului firul ala de par blond care nu e al ei si pe care tu erai sigur ca ori l-ai scos demult ori nici macar nu exista)
la auz, tot asa: noi putem auzi un strigat stins, de la 1 km, dar nu putem raspunde la telefon daca nu inchidem casetofonul, in masina, spre deosebire de femei, care pot vorbi 2-3 odata si se si inteleg una pe alta
tocmai de aia, desi poate se uita in alta parte, si pare atenta acolo, in 90% din cazuri iti poate spuen exact si mimica si gesturile tale, si ceea ce ai spus.
noua ni se pare aberant, din cauza ca suntem diferiti (nici mai buni, nici mai rai, diferiti si atat) si nu ne inchipuim ce diferente sunt intre sexe din punctul asta de vedere.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 16-07-08, 13:56   #746
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Aleks ... a mea e un specimen in cazul asta. Pentru ca odata ce i-a luat altceva atentia, nu aude absolut NIMIC din ce zic eu.
Culmea, se intampla doar la mine.
D'asta am avut mii de showuri cu ea si acum e la ultima greseala.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 16-07-08, 14:21   #747
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Aleks ... a mea e un specimen in cazul asta. Pentru ca odata ce i-a luat altceva atentia, nu aude absolut NIMIC din ce zic eu.
Culmea, se intampla doar la mine.
D'asta am avut mii de showuri cu ea si acum e la ultima greseala.
poate se face ca nu aude, asta e alta treaba
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 16-07-08, 15:03   #748
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Chiar NU aude.
In plus, nu cred ca s-ar juca cu o chestie din asta, cand am amenintat de 8 ori ca e ultima oara cand o iert.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 16-07-08, 15:06   #749
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Chiar NU aude.
In plus, nu cred ca s-ar juca cu o chestie din asta, cand am amenintat de 8 ori ca e ultima oara cand o iert.
daca ai anunat`o de 8 ori... e sigura ca o s`o anunti si a 9`a oara
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 16-07-08, 15:29   #750
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Nu s-a mai riscat de vreo 2 luni.
Deci ...

Repede, sa ma contrezi tu.
Mustang is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 13:49.


- Copyright 2024 4Tuning