Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 13-08-12, 20:33   #841
FXA-

Stage 5
 
FXA-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 301
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by marius3030 View Post
+1 - +1.
femeile de multe ori te fac sa le urasti doar ca persoana si nu femeie.fara ele nu ar fi chiar ok.probabil ca multi ar avea niste masini modeste,toale cv mai ieftenache,etc.
Sa inteleg ca iti iei masina pentru femei?
FXA- is offline   Reply With Quote
Old 14-08-12, 10:41   #842
golf3diesel

Stage 5
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 309
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Pai din moment ce majoritatea femeilor trag la BMW-de ce crezi ca unii isi dau Dacia sau ce au pe o pisicuta/urs/etc pe BG...desi toti zic ca e din " pasiune".
Oricum,cred ca se referea la faptul ca femeia te impinge sa fi mai " competitiv",sa cauti un job mai bun,sa bagi mai multi bani in vestimentatie masini si altele pentru a te "depasi" pe tine,un lucru nu neaparat rau intotdeauna.

Last edited by golf3diesel; 14-08-12 at 10:49.
golf3diesel is offline   Reply With Quote
Old 14-08-12, 21:21   #843
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Bai baieti, daca motivatia voastra care va impinge in viata este o curvustina ce se stramba pe locu din dreapta da sta pe el numai ca ii sta fundul pe piele... cum zice americanu there is something seriously wrong there...

Eu tot ce fac fac ca sa ma autodepasesc sa ma simt bine si implinit, nu pentru o fusta scurta nenorocita.. decat sa stiu ca tipa care e langa mine, sau chiar cea pe care trebuie sa elaborez un plan maret cum sa o fac sa plece acasa dupa ce am ars-o ca iepurii, e acolo pentru ca isi plimba fundul in tractoru meu si nu pentru ca mi-am batut gura ca nebunul si i-am ars putin circuitele in creier, vorba lui colegu, mai bine o ard cu aloe vera.


p.s. si da, toate sunt curve .... dar tzac tzac ca noi barbatii suntem mai curvari ca ele)
RA_2fast4u is offline   Reply With Quote
Old 16-08-12, 09:19   #844
bluesky89

Stock
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 4
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by d3vilish_lips View Post
.ptr k stiau k el trea` sa isi cumpere setul nou de cauciucuri ptr k pe ultimele le`a bubuit cu baietii........

ASA K VOI HOTARATI KARE SUNT FETELE DE CARE AR TREBUI SA AVETI GRIJA SA NU PLECE






......MAI EXISTA O CATEGORIE SPECIALA-------FETELE PE CARE CHIAR LE URASC.....


exista cateva genuri de fete pe care chiar le urask:

->fetele care fac copii k sa tina barbatii aproape
->fetele care se strica casele altora -if u know what i mean
->fetele care se iau cu babatai si asteapta sa moara sa le ia banii
->fetele care apeleaza la emisiuni gen \"din dragoste\", \"surprize\",sau \"tradati in dragoste\"..etc
->fetele care nu inteleg k exista lucruri mai iportante ca ele



-> SI FETELE CARE FAC COPII SI II BAT , II CHINUIE SAU II OMOARA DIN CAUZA TATILOR SAU DIVERSELOR PROBLEME








..... kam asta am avut de zis....
obiectiva postare, cea mai obiectiva posibila, ar mai fi un motiv de ura: fetele care doar profita si isi bat joc de barbati, adevarate scroafe sunt fetele de genul asta
bluesky89 is offline   Reply With Quote
Old 17-08-12, 00:37   #845
marius3030

Stage 5
 
marius3030's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 3,061
Member of:
[Fiat]
[Opel]
[SKODA]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by FXA- View Post
Sa inteleg ca iti iei masina pentru femei?
masinile mele au cu totul alt scop.nu mereu am avut bmw 5-ar si asta nu inseamna ca nu am avut si femei.dimpotriva,parca am impresia ca mai multe femei aveam cand posedam alte marci auto mai slabe!
motivatiile alea le-am spus la modul general!
marius3030 is offline   Reply With Quote
Old 17-08-12, 03:33   #846
FXA-

Stage 5
 
FXA-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 301
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by marius3030 View Post
masinile mele au cu totul alt scop.nu mereu am avut bmw 5-ar si asta nu inseamna ca nu am avut si femei.dimpotriva,parca am impresia ca mai multe femei aveam cand posedam alte marci auto mai slabe!
motivatiile alea le-am spus la modul general!
Era doar sub forma de gluma sa se mai detensioneze atmosfera...unii devenisera prea acizi nu judec ce nu cunosc
FXA- is offline   Reply With Quote
Old 17-08-12, 03:36   #847
marius3030

Stage 5
 
marius3030's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 3,061
Member of:
[Fiat]
[Opel]
[SKODA]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

np.nu sunt suparacios si irascibil ca multi dupa acest forum numai ca am vrut sa se inteleaga cum trebuie!
oricum...in ideea topicului,eu NU urasc femeile,dimpotriva,le iubesc pe toate!
marius3030 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 10:10.


- Copyright 2024 4Tuning