Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 05-08-08, 17:51   #766
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Pai eu as vrea sa inclin balanta ion favoarea mea....
dexter_20 is offline   Reply With Quote
Old 06-08-08, 18:25   #767
AAAAK

Stage 3
 
AAAAK's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 152
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by dexter_20 View Post
Inca un motiv pentru care urasc femeile: dupa o luna jumate(timp in care am fost si inca mai suntem impreuna) o suna ex cu care a stat 2 ani, o tine 3 ore la telefon si o baga in ceata. Acum ma ia cu celebrul "trebuie sa ma gandesc de una singura,sa nu ma las influentata de nimeni cand iau decizia asta" . Pai FEMEIE daca el nu a stiut sa se comporte corect cu tine timp de 2 ani...crezi ca o sa o faca de acum in colo? Dar nah...acum stau si astept k ultimul om vestea nasoala pentru ca deh...e mai bine sa gandesti cu pompa de sange decat cu creierul.
Frate fugi pana mai poti.
AAAAK is offline   Reply With Quote
Old 10-08-08, 03:33   #768
andreiu21ct

Stage 4
 
andreiu21ct's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 266
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by dexter_20 View Post
Inca un motiv pentru care urasc femeile: dupa o luna jumate(timp in care am fost si inca mai suntem impreuna) o suna ex cu care a stat 2 ani, o tine 3 ore la telefon si o baga in ceata. Acum ma ia cu celebrul "trebuie sa ma gandesc de una singura,sa nu ma las influentata de nimeni cand iau decizia asta" . Pai FEMEIE daca el nu a stiut sa se comporte corect cu tine timp de 2 ani...crezi ca o sa o faca de acum in colo? Dar nah...acum stau si astept k ultimul om vestea nasoala pentru ca deh...e mai bine sa gandesti cu pompa de sange decat cu creierul.
Dexter, vreau sa iti spun ca de asa ceva ama vu si eu parte. pot sa spun k pana acum am avut o sg rel pe care o pot numi oarecum seriosa(restul nu le pot numi relatii).. a durat cam 2 ani. desi tineam aman2 f mult unul la celaal am trecut printr-o perioada mai aiurea, ne certam din tot felul de prostii, jigniri, etc. si ne-am despartit.. a f destul de urat, pt ca aman2 ne iub, dar eram intr-o faza de negare. dupa 1 luna ea si0-a gasit altul mai mare cu vreo 2 ani, cica sa ma uite, voia din to sufletu sa ma sterga cu orice pret..in fine... a f cu el vreo 8 luni... (noi suntem de aceeasi varsta, am f in acelasi liceu, pveste lunga... ) Si dupa 1 an, ne-am intalnit cand am da eu de permis... era si ea pe acolo sa-si susina o amica.. si s-a bagat in vb. am evitat-o la incepu pt ca doream sa cred ca trecusem pese ce a fost, desi am suferit destul de mul timp. dupa 2 zile ma suna, si imi vb mieros, ca sa ne int intr-o zi, sa vb... zis si facut. am mai vb cateva zile , duap care am avut o tenativa de impacare... desi nu siam ce sa cred... am f vreo sapt, dupa care, mi-a zis cva de genul "imi pare rau, dar nu sunt sigura... intelege-ma... " cu alte cuvinte, pa si pusi. a mai trecut o luna in care tot ea imi intorcea spatele si facea pe suferinda prin liceu...dupa care iar s-a bagat in vb... iar sa se apropie de mine... a tot incercat vreo 2 sapt...dupa care am cedat, pt ca tineam fff mult la ea.. si oricat incercam sa o sterg si sa o ignor, nu reuseam. dar m-a ranit din nou. mi-a facut aceeasi faza dupa caeva zile, desi imi zicea ca e hotarata, si ca stie f bine ce vrea.... am pus suflet, si chiar am crezu ca va fi ok.. dar m-a ranit mai tare ca niciodata. nu am sa inteleg niciodata d c mi-a facut asta... si, iti dai seama, ca si celuia cu care a f in toata perioada aia, i-a facut la fel... bine, nu-mi pasa mie de el, dar o spun ca idee... fetele spun mereu despre noi ca suntem niste porci, misogini, etc.. da ma, or fi si dastia destui, nu zic ca nu.. dar nu e o regula. sunt si destui baieti care sunt atenti si etc... carora fetele le dau cu piciorul, si isi bat joc de sent lor... 99% din fete fac tb asta.. sa traga cel putin o clapa in toata viata lor doar pt mandria proprie, pt orgoliul lor de fata. inteleg, daca e vb doar de sex, sa fie, si gata, dar de la asta si pana la ce am zis mai sus..e dist mare. d c sa mai spuna "te iubesc..am nev de tine" , ca apoi sa te lase cu ochii-n soare, sa te faca sa te simti ca ultimul om, cand u ot ce ai fct a f sa ai grija de ea si de relaia in sine, bine, cu exceptia micilor greseli care intervin fara voie, care le facem fara sa constientizam. Acum va intreb pe voi, fetelor, voi ce parere aveti de cazul asta? sincer

Last edited by andreiu21ct; 10-08-08 at 03:42.
andreiu21ct is offline   Reply With Quote
Old 10-08-08, 10:55   #769
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Am trecut si eu prin ce treci tu acum. Ca antidot....oricat ai suferi tu trebuie sa iti vezi de prezent si viitor. Lasi in urma trecutul. Daca ai sa o mai vezi priveste-o ca pe o amica(daca merita) sau ca pe una care ai fwte-o si in secunda 2 ai pleca la alta. Cat despre cazul meu....azi se da verdictul. Stau cuminte si astept.
dexter_20 is offline   Reply With Quote
Old 10-08-08, 18:19   #770
andreiu21ct

Stage 4
 
andreiu21ct's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 266
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by dexter_20 View Post
Am trecut si eu prin ce treci tu acum. Ca antidot....oricat ai suferi tu trebuie sa iti vezi de prezent si viitor. Lasi in urma trecutul. Daca ai sa o mai vezi priveste-o ca pe o amica(daca merita) sau ca pe una care ai fwte-o si in secunda 2 ai pleca la alta. Cat despre cazul meu....azi se da verdictul. Stau cuminte si astept.
ok. asteptam si noi raspunsul
andreiu21ct is offline   Reply With Quote
Old 13-08-08, 08:11   #771
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Inca mai astept....
dexter_20 is offline   Reply With Quote
Old 15-08-08, 15:19   #772
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Asteptarea a luat sfarsit. Nu am fost ales. Life goes on.
dexter_20 is offline   Reply With Quote
Old 15-08-08, 15:59   #773
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Vezi ce am scris eu la relatia cu fosta ...
Nu te-a ales, nu te-a respectat = nu te-a meritat.
Sunt altele care te vor merita.
Nu e un motiv sa urasti femeile.

Motivul pentru care urasc femeia = nu stie sa acorde mai multa intelegere barbatului ... chiar daca a suportat o luna, mai poate suporta o luna de intalniri rare. Nu ii dai papucii pentru faptul ca, timp de 2 luni, te-ai vazut extrem de rar, sau deloc. Daca te cauta, inseamna ca tine la tine.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 15-08-08, 19:24   #774
AAAAK

Stage 3
 
AAAAK's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 152
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by dexter_20 View Post
Asteptarea a luat sfarsit. Nu am fost ales. Life goes on.
Ti-am spus sa fugi pana mai poti
Era evident deznodamantul de vreme ce a pus-o ala pe ganduri.

Asta e ca o lege ,cand sta o femeie cu unu cativa ani si il iubeste ,sa nu te bagi in viata ei macar vre'un an dupa ce se desparte de el ca pici pe post de "pansament".

A... si sa nu te intrebi "de ce?" ... las-o in pacea ei ca sunt femei destule.
AAAAK is offline   Reply With Quote
Old 15-08-08, 19:55   #775
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by AAAAK View Post
Ti-am spus sa fugi pana mai poti
Era evident deznodamantul de vreme ce a pus-o ala pe ganduri.

Asta e ca o lege ,cand sta o femeie cu unu cativa ani si il iubeste ,sa nu te bagi in viata ei macar vre'un an dupa ce se desparte de el ca pici pe post de "pansament".

A... si sa nu te intrebi "de ce?" ... las-o in pacea ei ca sunt femei destule.
Normal ca nu intreb de ce. Am sters numarul de telefon, mesaje si...asta e. Femei sunt
dexter_20 is offline   Reply With Quote
Old 16-08-08, 01:14   #776
Dominic
Skoda Driver

Stage 4
 
Dominic's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 194
Member of:
[SKODA]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by dexter_20 View Post
Normal ca nu intreb de ce. Am sters numarul de telefon, mesaje si...asta e. Femei sunt
Dexter noi sa fim sanatosi...toti de aici....ca restul se rezolva....

Numai bine!
Dominic is offline   Reply With Quote
Old 16-08-08, 19:18   #777
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Momentan sunt putin racit, dar se rezolva si asta
dexter_20 is offline   Reply With Quote
Old 17-08-08, 04:46   #778
Dominic
Skoda Driver

Stage 4
 
Dominic's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 194
Member of:
[SKODA]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by dexter_20 View Post
Momentan sunt putin racit, dar se rezolva si asta
Insanatosire grabnica....te asteapta fetele pe bulevard...
Dominic is offline   Reply With Quote
Old 22-08-08, 16:54   #779
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by AAAAK View Post
Ti-am spus sa fugi pana mai poti
Era evident deznodamantul de vreme ce a pus-o ala pe ganduri.

Asta e ca o lege ,cand sta o femeie cu unu cativa ani si il iubeste ,sa nu te bagi in viata ei macar vre'un an dupa ce se desparte de el ca pici pe post de "pansament".

A... si sa nu te intrebi "de ce?" ... las-o in pacea ei ca sunt femei destule.
...desi in anumite conditii sunt de acord cu tine,ar fi culmea ca in unele cazuri sa nu vezi daca e loc sau nu...
in unele cazuri,cind femeia scapa,si da de ceva mai bun,este recunoscatoare sa stii...
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 23-08-08, 02:32   #780
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Ca da sau nu de ceva mai bun isi poate da seama daca gandeste cu creierul. DAR din moment ce ia o decizie la nervi si bazandu-se pe trecut...Baiatul se asigura ca poate depasi, semnalizeaza intentia de a depasi, depaseste fata si isi vede de drumul lui si asta e. O uraste ca a stat in calea lui si ca i-a stat in cale si nu l-a lasat sa o depaseasca la timp. Ce-mi place sa vorbesc in pilde
dexter_20 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 21:41.


- Copyright 2024 4Tuning