Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 28-06-08, 09:54   #721
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

eu am observat o chestie: nu le pupa in c_r, da-le suturi acolo, o sa devii atractia numarul unu pentru ea daca nu sari calul...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 28-06-08, 10:12   #722
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Sau ignora-le.
Daca stie ca o placi si incearca sa se intinda cu gluma, ca sa te joace ea cum vrea ... daca o ignori complet, ai sa vezi ca se cam urca pe pereti.

Asa am facut eu cu o fosta.
Ma culesese pe mine de nu stiu ce site (gen hi5), locuise in cartier cu mine (eu nu stiam asta), cred ca ii paream cunoscut. Ma ia gagica la 2-3 masline pe messenger si i-am taiat-o scurt: hai la un suc, m-am saturat de stat in casa. Asa mai vorbim si face 2 face. In ziua aia, chiar nu ma interesa tipa atunci, ci aveam chef sa ies. Accepta locul de intalnire, numai ca la capitolul timp ... a intarziat 10min. In general, cu fetele la intalniri sunt ceva de genul: sfertul de ora academic dupa care zbor.
Ajunge ea, isi cere scuze ca a intarziat, iar eu ... mai de sus asa i-am raspuns: N-ai intarziat, te-ai incadrat in sfertul de ora academic. Dupa 5 minute decolam.
M-a urat 2 zile pt cuvintele alea ... dar nu realizase ca orice alt tip nu i-ar fi spus asta ... asa a ajuns sa i se puna pata pe mine ... intre timp s-a dus dracu' tot. Am intrat la belele amandoi, apropiatii stiu la cine ma refer cand spun de o domnisoara logodita. Un timp n-o suportam. O uram pt simplul fapt ca incerca sa se joace cu mine, dupa aia am ignorat-o complet.
Acum vorbim, vrea mai mult. She cannot be trusted, sunt rezervat si nu dau cu piciorul unei relatii de 8 luni cu o persoana care tine la mine, chiar daca nu este un fotomodel. Imi place de actuala ca a fost mereu alaturi de mine la greu, e mai mare ca mine si orice tip are o dambla de genul asta.

Am spus-o si o repet: URASC FEMEILE CARE ARATA BINE SI INCEARCA SA PROFITE DE ASTA PENTRU A ISI BATE JOC DE BARBATI.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 28-06-08, 10:44   #723
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

asta pentru ca exista o multime de l_b_gii care ar renunta la orice urma de demnitate sau orgoliu doar sa se paotalauda celorlalti l_b_gii, prietenii lor, ca au iesit la un suc/au statde vorba/au numarul de telefon al respectivei "dive"...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 30-06-08, 01:43   #724
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

acum un an aproximativ ma cheama un prieten... sa ii repar calcul unui alt prieten comun care e pe la parnaie (a jefuit o persoana de 3x, dar a 3`a oara l-a prins )))))))))) )neavand ce face am acceptat.am ajuns la locul cu pricina si.... ce sa vezi, individul avea o sora (stiam de existenta ei dar nu o cunosteam)am ajuns... numai cu gandul la calc nu mai eram eu.....in fine.. ii fac calcul si ii cer numarul tipei. a 2-a sau a 3`a zi iesim.un suc, o vorba etc nimic special. la vreo 2 zile ma duc la ea.... am incercat sa o pup si am luato in brate si am picat pe spate cu ea pe pat....fata a interpretat ca vreau sa i-o trag.s-a suparat... ne`am luat la revedere. dupa cateva luni iar ies cu ea, mergem la mec si ma suna ceva tovarasi sa iesim intr`un club. am luat maimuta si am plecat inspre ei.pana la urma am ajuns la biliard.ne acomodam noi....se incinge joaca si sa vezi surpriza. incepe maimuta sa`si dea in petic, karata, figuri amenintari fata de prietenii mei etc etc.salbatica in adevaratul sens al cuvantului. pe urma, ca o dor picioarele (avea vreo 3 kilometri de picioare numai acolo ne utam toti) ca vrea acasa etc. am plecat toti acasa ca nu mai vroia fufa sa stea... cand sa iesim i`mi zice ca ea nu merge decat cu taxiul.m`am simtit ca dracu toata seara cu ea de cand am iesit, dar nu am vrut sa arat fata de nimeni, am zis ok. sa vezi taxiu si am dus fata acasa pe jos, si nu statea aproape. pe drum ne`au fluierat cativa borfasi de cartier, ne`au alergat ceva caini maidanezi (eu mai bagam si strambe: "au!!! ne musca astia ca sunt in haita, fugi " )am ajuns la ea la scara, am lasat-o acolo si mi`am scos telefonul din buzunar si mi`am chemat taxiul de fata cu ea normal ca pe urma nu a mai dat niciunul nici un semn de viata.... asta pana acum cam 2 saptamani cand tipa s-a gasit sa`mi faca un compliment pe mess (eu o stersesem de mult).s-a bagat ea in vorba cu mine si de la una la alta am inceput sa vb.am vb la inceput de sanatate... pe urma..ca pe unde ies, i`am zis ca am fost la snagov joi la un gratar si o baie si ea ca de ce n``am luat-o ca venea cu o prietena etc. acum sambata sa iesim eu cu un prieten si ea cu o prietena.din motive ca prietena ei a avut ceva treaba si nu a mai putut veni am amanat. chestia e acum...ce sa fac, celelalte 2 iesiri pot spune ca au fost 2 mari esecuri,sa mai incerc? m-a pus pe ganduri. tipa e salbatica si cam... nesocializata dar e buna rau detot

Last edited by aleks; 30-06-08 at 17:35.
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 30-06-08, 08:37   #725
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

incearca ... fufu ... si trimite-o acasa ...
la felul cum s-a comportat cu tine ... numai atat merita.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 30-06-08, 17:36   #726
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

vacaroz, doua sfaturi: 1) da-i verde, ca nu merita; 2) scrie in sufletul meu corect, ca e greu de citit
aleks is offline   Reply With Quote
Old 01-07-08, 21:55   #727
Dominic
Skoda Driver

Stage 4
 
Dominic's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 194
Member of:
[SKODA]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by vacaroz View Post
acum un an aproximativ ma cheama un prieten... sa ii repar calcul unui alt prieten comun care e pe la parnaie (a jefuit o persoana de 3x, dar a 3`a oara l-a prins )))))))))) )neavand ce face am acceptat.am ajuns la locul cu pricina si.... ce sa vezi, individul avea o sora (stiam de existenta ei dar nu o cunosteam)am ajuns... numai cu gandul la calc nu mai eram eu.....in fine.. ii fac calcul si ii cer numarul tipei. a 2-a sau a 3`a zi iesim.un suc, o vorba etc nimic special. la vreo 2 zile ma duc la ea.... am incercat sa o pup si am luato in brate si am picat pe spate cu ea pe pat....fata a interpretat ca vreau sa i-o trag.s-a suparat... ne`am luat la revedere. dupa cateva luni iar ies cu ea, mergem la mec si ma suna ceva tovarasi sa iesim intr`un club. am luat maimuta si am plecat inspre ei.pana la urma am ajuns la biliard.ne acomodam noi....se incinge joaca si sa vezi surpriza. incepe maimuta sa`si dea in petic, karata, figuri amenintari fata de prietenii mei etc etc.salbatica in adevaratul sens al cuvantului. pe urma, ca o dor picioarele (avea vreo 3 kilometri de picioare numai acolo ne utam toti) ca vrea acasa etc. am plecat toti acasa ca nu mai vroia fufa sa stea... cand sa iesim i`mi zice ca ea nu merge decat cu taxiul.m`am simtit ca dracu toata seara cu ea de cand am iesit, dar nu am vrut sa arat fata de nimeni, am zis ok. sa vezi taxiu si am dus fata acasa pe jos, si nu statea aproape. pe drum ne`au fluierat cativa borfasi de cartier, ne`au alergat ceva caini maidanezi (eu mai bagam si strambe: "au!!! ne musca astia ca sunt in haita, fugi " )am ajuns la ea la scara, am lasat-o acolo si mi`am scos telefonul din buzunar si mi`am chemat taxiul de fata cu ea normal ca pe urma nu a mai dat niciunul nici un semn de viata.... asta pana acum cam 2 saptamani cand tipa s-a gasit sa`mi faca un compliment pe mess (eu o stersesem de mult).s-a bagat ea in vorba cu mine si de la una la alta am inceput sa vb.am vb la inceput de sanatate... pe urma..ca pe unde ies, i`am zis ca am fost la snagov joi la un gratar si o baie si ea ca de ce n``am luat-o ca venea cu o prietena etc. acum sambata sa iesim eu cu un prieten si ea cu o prietena.din motive ca prietena ei a avut ceva treaba si nu a mai putut veni am amanat. chestia e acum...ce sa fac, celelalte 2 iesiri pot spune ca au fost 2 mari esecuri,sa mai incerc? m-a pus pe ganduri. tipa e salbatica si cam... nesocializata dar e buna rau detot

tavaleste daca merge..daca nu...mai sunt altele care isi doresc asta...
Dominic is offline   Reply With Quote
Old 09-07-08, 21:55   #728
phaeton
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
phaeton's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 954
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SKODA]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

momentan, pentru ca nu vrea sa recunoasca faptul ca nu poate sa traiasca fara mine si vrea sa ma mai fiarba putin.
phaeton is offline   Reply With Quote
Old 09-07-08, 23:22   #729
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by phaeton View Post
momentan, pentru ca nu vrea sa recunoasca faptul ca nu poate sa traiasca fara mine si vrea sa ma mai fiarba putin.
Si eu in aceeasi oala ...
Dar nu o mai urasc ... m-am obisnuit cu ideea si nu mai par interesat de ea.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 09-07-08, 23:53   #730
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by phaeton View Post
momentan, pentru ca nu vrea sa recunoasca faptul ca nu poate sa traiasca fara mine si vrea sa ma mai fiarba putin.
nu vrea sa recunoasca ca sa nu ti se urce la cap
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 10-07-08, 00:10   #731
phaeton
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
phaeton's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 954
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SKODA]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

dupa 1 an jumate, o cunosc mai bine ca pe mama...
sta si se zvarcolesti in pat si plange, de 2 ori mai tare decat mine :P
dar ce sa i faci, e incapatanata.

acu vine rezolvare (sper) din partea mea.
pt ca suntem certati din cauza mea, si tot imi reprosa ca nu o cer de sotie...
vreau s o fac acum, vreau sa ma duc cu un inel la ea..
dar problema este, cum ii cumpar unu potrivit, ca marime ?
phaeton is offline   Reply With Quote
Old 10-07-08, 01:16   #732
Dominic
Skoda Driver

Stage 4
 
Dominic's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 194
Member of:
[SKODA]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by phaeton View Post
acu vine rezolvare (sper) din partea mea.
pt ca suntem certati din cauza mea, si tot imi reprosa ca nu o cer de sotie...
vreau s o fac acum, vreau sa ma duc cu un inel la ea..
dar problema este, cum ii cumpar unu potrivit, ca marime ?
Cauta si tu un inel prin cutiuta magica...si poate ai noroc....:P
Dominic is offline   Reply With Quote
Old 10-07-08, 08:37   #733
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by !Sasha View Post
nu vrea sa recunoasca ca sa nu ti se urce la cap
Nah, poftim.
Daca el e "fiertul" atunci ce rost are sa nu recunoasca daca amandoi vor?!
Don't you see? Majoritatea faceti la fel. Si dupa aia aruncati pastila asta "nu vreau sa i se urce la cap." Nu zau?!
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 10-07-08, 09:57   #734
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by phaeton View Post
dupa 1 an jumate, o cunosc mai bine ca pe mama...
sta si se zvarcolesti in pat si plange, de 2 ori mai tare decat mine :P
dar ce sa i faci, e incapatanata.

acu vine rezolvare (sper) din partea mea.
pt ca suntem certati din cauza mea, si tot imi reprosa ca nu o cer de sotie...
vreau s o fac acum, vreau sa ma duc cu un inel la ea..
dar problema este, cum ii cumpar unu potrivit, ca marime ?
aici n`ar trebui sa fie o problema mai ales daca "o cunosti mai bine decat mama"
Nu conteaza daca inelul este un pic mai marisor se poate schimba...conteaza mai mult cuvintele care i le spui in timp ce-i dai acel inel, care de fapt nu e decat un simbol de a cere in casatorie...
P.S. convinge-te singur daca intradevar esti pregatit pt acest pas si nu o face doar pt ca te preseaza ea!!!
P.S.2 oricum multa bafta si casa de piatra!!!!


Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Nah, poftim.
Daca el e "fiertul" atunci ce rost are sa nu recunoasca daca amandoi vor?!
Don't you see? Majoritatea faceti la fel. Si dupa aia aruncati pastila asta "nu vreau sa i se urce la cap." Nu zau?!
Nu zau
Asa sunt fetele(nu toate) pt unele e mult mai usor sa`si exprime sentimentele....
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 10-07-08, 23:11   #735
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Hmmmm....vad ca aici se dau sfaturi bune. Poate ma ajutati si pe mine. Povestea: ea proaspat despartita dupa o relatie de 2 ani in care a suferit si nu mai are incredere in baieti. Eu...mort dupa ea. Ea in vacanta in Onesti, eu in Brasov ca am de terminat practica. Nelamurirea: o sun imi vorbeste cu o oarecare indiferenta (mie mi se pare cam exagerata indiferenta asta) ceea ce ma roade destul de mult. Ideea e ca nu vreau sa renunt asa usor la ea,DAR nici nu vreau sa trag de unul singur la caruta. Intrebare: sa continui pentru ca o bantuie trecutul si se lasa mai greu convinsa, ori sa ma las de meserie si sa incep sa o urasc pentru timpul si nervii consumati?
dexter_20 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 10:46.


- Copyright 2024 4Tuning