Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 04-10-06, 16:25   #421
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

[QUOTE= trixi
...deci..je femeie d 30 d ani...si daca mi-ai vedea moaca,daca mi-ai propune o plimbare prin parc.....cred k ai muri d ris
nu ma intelege gresit...am si eu sentimente!dar pur si simplu,nu mai am eu chef d vrajeli d buftea...sunt o persoana care,daca tre sa mearga la drum cu o masina,care are viteza d croaziera 140,isi scutura picioarele d nervi....
...noi pricepem mai repede,deci poti sa treci la urmatorul pas ,fara sa pierzi vremea ...cam asta e ideea.
...si daca vrei sa zici,k si noi ne dorim chestii "romantice",ai dreptate.numai k ptr mine asta nu inseamna plimbarea prin parc[/QUOTE]
pot sa mai zic ceva ? cred ca a explicat Trixi tot ce era de explicat si cum sta treaba cu femile :P ! Nu mai pot sa zic nimik :P :P :P ! ! respect !
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 16:53   #422
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by Trixi View Post
esti belea,nu gluma!!!! Dar ai dreptate...
c are draga moak ta
eu zic k dak faci putin exercitiu cu mine p autostrada (basic instinct 2 ) t mentii :P
CZR is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 17:44   #423
dmn

Stage 1
 
dmn's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Bla bla bla!
plimbarea prin parc era un simplu exemplu! nu trebuie sa te cramponezi de asta Trixi! sint sigur ca ai inteles la ce ma refeream!
hai sa-ti spun concret: ideea era ca o femeie vrea sa fie bagata in seama...
OK! tie nu-ti plac plimbarile in parc, deci tinutul de mana se exclude, dar ideea de baza ramane, in sensul ca in mod sigur ai si tu momentele tale in care te simti neglijata...
Sa spunem ca tu vrei sa iesi la o "plimbare" cu 140/h... si prietenul tau nu are chef! El vrea sa bea o bere cu baietii!
Dar tu ai chef acum!Cu el! si totusi el nu vine!
Cum te simti? si mai ales cum reactionezi?
nu-mi spune ca te duci singura! si deci in mod logic si sigur vei face din tantar armasar... pentru ca esti femeie!
dmn is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 20:08   #424
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

...heheeeee...se vede k nu ma cunosti!!!!pai,cine mama dreq l-o chemat sa vina cu mine????
si uite...te uimesc...I got the ideea!!!in principiu vrei sa zici k si noi mai visam la chestii romantice,si stii,intr-un fel da...numai k pana la virsta asta ne-am invatat sa traim contind NUMAI pe noi insine!!!k pe la 30 d ani,deja STII k numai treaba aia e facuta,kre e facuta cu mina ta!!! (esti liber sa intelegi cum vrei )
p d alta parte,nu prea imi poti prezenta vreo situatie,cind eu mai disper dupa vre-un barbat,si in 5 secunde nu am gasit solutia ptr a -l inlocui no offence!
@CZR:cred k sunt in antrenament =)) =))

Last edited by Trixi; 04-10-06 at 20:11.
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 20:27   #425
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

O femeie la 30 de ani nu mai e visatoare , nu-l mai astepta pe Fat-Frumos sa apara pe un cal alb si stitzi si voi continuare .........etc.......deja la 30 ani e realista nu mai e visatoare si nu cred ca pretena vreunui accepta sa mearga cu el pe strada si sa nu vrea sa o tzine de mana pt ca o sa intre femeia la idei ! d c nu ma tzii de mana ??? cine te vede ???? chestii de astea ! oricum prefer o femeie realista decat una visatoare ! respect !
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 23:14   #426
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

....auzi cezar am o curiozitate draga tu de ce urasti femeile? ...sau le urasti? ....ia zi`mi tu mie ....
d3vilish_lips is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 02:58   #427
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by d3vilish_lips View Post
....auzi cezar am o curiozitate draga tu de ce urasti femeile? ...sau le urasti? ....ia zi`mi tu mie ....
eu iubesc femeile
p toate
serios
toata lumea trebuie sa iubeask femeile
toti suntem liberi sa alegem...fitoase ,urate,frumoase,proaste ,destepte...
dupa bunul plac si dupa cum n lasa ele sa l alegem
eu unul nu pot fara femeie
kte 3 p seara as vrea
CZR is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 03:40   #428
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by B 99 CZR View Post
eu iubesc femeile
p toate
serios
toata lumea trebuie sa iubeask femeile
toti suntem liberi sa alegem...fitoase ,urate,frumoase,proaste ,destepte...
dupa bunul plac si dupa cum n lasa ele sa l alegem
eu unul nu pot fara femeie
kte 3 p seara as vrea
bai da-te'n pla mea de gigolo mancatias freza ta
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 10:13   #429
dmn

Stage 1
 
dmn's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

bah ma leshi? astea sint povesti de fratii Grimm... auzi.. o femeie stie ce vrea de la viata la 30 de ani...
FALS! nu va mai aruncati mai oameni buni cu afirmatii d-astea... stie pe dreaq! nimeni nu stie ce vrea cu adevarat.. la 18 vrei ceva, la 20 altceva, la 25 alceva, la 30 altceva, la 35 cu totul si cu totul altceva...
pentru toti viata isi urmeaza cursul firesc...
cat despre treaba "facuta cu mana ta"... ha ha din nou! alte basme cu casuta din turta dulce... lipsa de incredere si nesiguranta...
nu poti trai singur pe lume... si mai ales, oricat ne-am bate cu pumnul in piept, stim toti, baieti si fete, ca nu putem schimba partenerii la nesfarsit ca pe niste anvelope uzate....
dmn is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 10:24   #430
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by B 99 CZR View Post
eu iubesc femeile
p toate
serios
toata lumea trebuie sa iubeask femeile
toti suntem liberi sa alegem...fitoase ,urate,frumoase,proaste ,destepte...
dupa bunul plac si dupa cum n lasa ele sa l alegem
eu unul nu pot fara femeie
kte 3 p seara as vrea

.....ahahahaha asa asa sa vede k am cui sa fac reclama...ma cam perii tu da sper sa ajung la asteptarile tale cu ce ti`am promis ...cezar nota 20 ....si ptr cine nu il cunoaste el chiar iubeste femeile
d3vilish_lips is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 10:37   #431
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by dmn View Post
bah ma leshi? astea sint povesti de fratii Grimm... auzi.. o femeie stie ce vrea de la viata la 30 de ani...
FALS! nu va mai aruncati mai oameni buni cu afirmatii d-astea... stie pe dreaq! nimeni nu stie ce vrea cu adevarat.. la 18 vrei ceva, la 20 altceva, la 25 alceva, la 30 altceva, la 35 cu totul si cu totul altceva...
pentru toti viata isi urmeaza cursul firesc...
cat despre treaba "facuta cu mana ta"... ha ha din nou! alte basme cu casuta din turta dulce... lipsa de incredere si nesiguranta...
nu poti trai singur pe lume... si mai ales, oricat ne-am bate cu pumnul in piept, stim toti, baieti si fete, ca nu putem schimba partenerii la nesfarsit ca pe niste anvelope uzate....
...tu sa fii sanatos!!!!
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 10:50   #432
dmn

Stage 1
 
dmn's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Nici o grija ca sint...
...poate prea sanatos....
dmn is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 11:13   #433
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by shadowro View Post
bai da-te'n pla mea de gigolo mancatias freza ta
nu sunt baiat d krtier,dar nici nu vreau sa par

sunt trendy :P

printre putinele femei din viata mea ))))))))) d abia am terminat o rel d 2 sapt cu o tipa d 32 ani maritata cu copil kre arata bine,baietii o stiu,femeia e nebuna,ar vrea sa ma insor cu ea
sa stie ea c vrea d la viata mai bine k restul pustoaicelor?
eu zic k da
dar ea nu vrea sa accepte k eu vreau sa traiesc...like a bird in the sky...piu piu
CZR is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 12:26   #434
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Yo unu` nu sunt deacord cu relatiile cu femeile maritate , la urma urmei tu nu o sa fi niciodata pe primu `loc pt ea si poti avea mari probleme din cauza acestei relatii si poate chiar sa-i destrami familia ei si sa te saturi de ea si ce ai rezolvat ????? Tre` sa fi putzin dus ca sa te insori cu ea mai ales daca are copil ! asta este prarerea mea ! respect !
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 12:28   #435
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by DolusD View Post
Yo unu` nu sunt deacord cu relatiile cu femeile maritate , la urma urmei tu nu o sa fi niciodata pe primu `loc pt ea si poti avea mari probleme din cauza acestei relatii si poate chiar sa-i destrami familia ei si sa te saturi de ea si ce ai rezolvat ????? Tre` sa fi putzin dus ca sa te insori cu ea mai ales daca are copil ! asta este prarerea mea ! respect !
parerea mea,fara sa t jignesc,e k ai 18 ani
si k eu am avut numai anul asta cel putin 50 iubite...ma refer la relatii sexuale nu d tinut d mana
femeia e in divort acum si oricum am invatat ceva...femeia,in general...dak nu o f... eu,o f... altul.
asa k...d c sa privesc? nu sunt voyeurist...
CZR is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 07:38.


- Copyright 2024 4Tuning