Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 14-09-07, 12:22   #631
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Vroia sa para haioasa.
nu vroiam sa par haioasa si nu te mai da k ma cunosti f bine....si stii ce gandesc si ce vb... k nu e asa
Sasha_z is offline   Reply With Quote
Old 14-09-07, 12:23   #632
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Wow !
Nu ma dau ca te cunosc.
Dimpotriva: nu te mai REcunosc.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 14-09-07, 12:45   #633
giubau_v8


Stage 5
 
giubau_v8's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,787
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[MACS]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by Sasha_z View Post
pai dk e din asta disperata de viata....si e frica fetei de singuratate=))) vezi sa nu se ajunga la sinucideri si atle alea

sper sa nu se ajunga acolo..doamne fereste
giubau_v8 is offline   Reply With Quote
Old 14-09-07, 12:46   #634
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by giubau_v8 View Post
sper sa nu se ajunga acolo..doamne fereste
pai incerca s`o iei mai moale... si indeparteaza`te incet incet nu dintr`o data sa treci cu alta prin fata ei.....k .. vb ta doamne fereste
Sasha_z is offline   Reply With Quote
Old 13-11-07, 10:35   #635
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

sa va povestesc cum e sa vezi femeile..cu ochi de femeie...

vreau sa va zic,ca deseori imi vine sa urlu...si inteleg foarte bine de ce ma iau barbatii care nu ma cunosc asa cum o fac...si foarte des m-i se face rusine,cind o femeie da dovada de prostie accuta,si inca mai face si publicitate din nenorocirea ei....morrr nu alta!!!
deci,acum citeva zile,intru intr-o parcare,unde pe mijloc in mod normal 2 benzi,si in cele doua parti masinile parcate atentie : PERPENDICULAR cu drumul...evident destul d inghesuite...in fata mea,intra DOAMNA,cu pejo-ul ei 206,evident de culoarea aia "luna" ( stiti voi pe vremuri bunica cu vopseaua aia a dat peste teava de la soba)...apoi eu..si dupa mine un transporter cu platou....DOAMNA a intrat pana la mijloc,si a constatat cu stuopoare,ca nu sunt cel putin 2 locuri libere una linga alta...si ce face????ea fratilor ,se opreste fix p mijloc..asa,ca sa ne faca noua ciuda...ce dracu???sa ne bucuram ca a intrat fara evenimente nefericite...sa ne aranjam noi toti!!!eu prinsa intre cele 2 masini deja ma uitam cam din 20 de manevre daca o scot pe a mea pe unde s-o iau...asta din spatele meu,s-a culcat frumos pe volan si se tinea de cap...p dreapta 3 masini au aprins pozitiile,semnalizatoarele ca vor sa iasa...ea evident ii bloca pe toti....vai mama...daca o claxonez,se sperie,omoara motorul..si mai rau...
mah...eu deja ma pregateam sa ies ,sa o rog sa ma lase sa ii aranjez masina...cind a venit omul care aduna taxa de parcare,si a rugat-o frumos sa traga cu 2 m mai incolo...ea,a inceput sa urle ca ei sa nu ii zica ce sa faca...ca dupa aia cum se mai intoarce ea...sau nu cumva credem ca o sa se bage cu curu' masinii????
deja simteam ca nu mai pot respira de nervi...saracul din spatele meu..sofer profesionist..era calm ca apa din lac si ridea...ca dupa 70 de cazuri pe zi nu mai poti...cind asta s-o miscat un pic,eu repede am depasit-o...si eteee,ca dupa o camioneta era un loc liber... m-am bagat,mi-am adunat toalele...am iesit...ea inca tot acolo pe mijloc se mira...si atentie!!! pe deasupra mai dadea si din gura,ca nimeni nu o ajuta!!!!

morala: doamnelor,si domnisoarelor,nu incercati sa va descurcati in asa fel,ca va bazati pe altcineva!!!incercati sa duceti la capat o treaba SINGURE...si abia dupa aceea laudati-va ca ati facut-o,si abia dupa asta sa va asteptati sa fiti respectate...nu de aia ca incepe cnp-ul cu 2...pentru ca datorita multora care procedeaza in asa fel,nu ne mai putem astepta,sa n-i se acorde incredere din start...
Bea69 is offline   Reply With Quote
Old 13-11-07, 10:46   #636
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Foarte tare =))
Sunt pe jos de ras ...

Calm down missy.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 13-11-07, 18:17   #637
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: DE CE URAM FEMEILE

Interesant Nu ma mira deloc asa ca ma abtin ca sa nu fiu rea ai zis tu tot ce trebuia...
Oricum,din fericire sunt si femei care stiu sa conduca bine...f bine...mult mai bine decat unii barbati...
Acum depinde de norocul fiecaruia dintre noi..cate "specimene"apuca sa vada zilnic ca sa-si faca o idee..
Legat de treaba cu increderea sunt de acord cu tine..si eu sunt putin pentru ca toate femele sunt bagate in aceeasi oala si asta din cazuza specimenelor ca cea d sus cum ai zis si tu...dar asta e...
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 14-11-07, 11:33   #638
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

nope, nu le bagam pe toate in aceeasi oala, si nici nu le uram pe toate, ca altfel eram gay
aleks is offline   Reply With Quote
Old 14-11-07, 11:48   #639
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
nope, nu le bagam pe toate in aceeasi oala, si nici nu le uram pe toate, ca altfel eram gay
Bine reformulez atunci... "aproape toate"
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 14-11-07, 13:27   #640
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

nu serios iti spun
eu iubesc atat de mult femeile incat nu le incadrez in aceeasi categorie pe toate, ci le iau pe fiecare una cate una.
pe tine nu te compar cu bea, pe care nu o compar cu sasha, pe care nu o compar cu magos, pe care nu o compar cu claudizza, si tot asa.
fiecare fata e incadrata de mine intr-un tipar, dar consider fiecare om unic, deci nu-mi permit sa bag pe toata lumea in aceeasi oala...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 14-11-07, 14:51   #641
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Materialistele sunt in la fel din punctul meu de vedere.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 14-11-07, 20:32   #642
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
nu serios iti spun
eu iubesc atat de mult femeile incat nu le incadrez in aceeasi categorie pe toate, ci le iau pe fiecare una cate una.
pe tine nu te compar cu bea, pe care nu o compar cu sasha, pe care nu o compar cu magos, pe care nu o compar cu claudizza, si tot asa.
fiecare fata e incadrata de mine intr-un tipar, dar consider fiecare om unic, deci nu-mi permit sa bag pe toata lumea in aceeasi oala...
Felicitari F bine faci pentru ca fiecare e diferita in felul ei cu partile pozitive si negative
@Mustang:N-am inteles ce ai vrut sa zici..ca suntem toate materialiste? =))
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 14-11-07, 21:32   #643
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Nu mai ... materialistele sunt la fel ... nu exista o materialista mai asa ... sau alta mai asa ... toate sunt in aceeasi oala.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 14-11-07, 21:55   #644
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Nu mai ... materialistele sunt la fel ... nu exista o materialista mai asa ... sau alta mai asa ... toate sunt in aceeasi oala.
Ok boss.Am inteles acum
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 17-11-07, 13:08   #645
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Nu mai ... materialistele sunt la fel ... nu exista o materialista mai asa ... sau alta mai asa ... toate sunt in aceeasi oala.

1. sunt materialiste destepte care pun banu` deoparte pentru zile negre
2. sunt materialiste proaste care fufuie la bani in stanga si in dreapta pe porcarii

Sasha_z is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 15:49.


- Copyright 2024 4Tuning