Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 05-11-05, 02:45   #91
TheSinner2

Stage 5
 
TheSinner2's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 649
Default

Am inteles ca ai baut , si ca esti trist, si ca vrei sa te relaxezi , dar totusi man ... : / totusi ...

Sant0s ..
TheSinner2 is offline   Reply With Quote
Old 05-11-05, 17:13   #92
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Default

am citat ce ai scris tu...adica aia sa nu cumva sa fie invers
mare inteligenta trebuie ca sa se inteleaga atat?sau sunt chiar atat de neinteles?
valib is offline   Reply With Quote
Old 05-11-05, 19:48   #93
TheSinner2

Stage 5
 
TheSinner2's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 649
Default

santos.. hai ca nu era chiar asa rau mesaju ala )))
TheSinner2 is offline   Reply With Quote
Old 05-11-05, 20:25   #94
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

deja certuri???????????
naspa situatia
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 07-11-05, 10:59   #95
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

hai sa lasam domnisoarele dezamagite sa se refuleze, si sa revenim ontopic:
https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...er=asc&start=0
aleks is offline   Reply With Quote
Old 07-11-05, 11:00   #96
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re:

partea a 2-a a mesajului...
sters, eroare de afisare...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 09-11-05, 23:25   #97
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

am mai citit asta undeva
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 10-11-05, 18:03   #98
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Psycho\"
am mai citit asta undeva
pai da, pe prima pagina a topicului
aleks is offline   Reply With Quote
Old 26-11-05, 18:34   #99
flaviutza

Stage 5
 
flaviutza's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 715
Default

Este un articol scris de Mircea Badea in cotidianul \"Gandul\" din perioada 24-25 septembrie 20005 .
Noah ca stundenta la Jurnalism era imposibil sa nu stiu....
flaviutza is offline   Reply With Quote
Old 26-11-05, 19:00   #100
RoSonic
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
RoSonic's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 5,778
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

Aleks, inchide tag-ul quote din prima parte a textului pus.... sa nu se vada tot ce-i sub postul tau cum se vede acu...
RoSonic is offline   Reply With Quote
Old 28-11-05, 13:03   #101
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

nu pot sa inteleg ce se intampla...
l-am editat de doua ori si tot asa imi afiseaza...
sterg tot si gata...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 01-01-06, 11:21   #102
Danutz23

Stock
 
Danutz23's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 1
Default

Ei bine AMBRA ...am si eu un raspuns pt tine ..... sincer mi se pare ca esti de gen Feminin ...ba kiar mai mult ... kiar sustzii \"miscarea femeilor\" sau cum s-ar mai kema o asa organizatie...... )

...Femeile conduc barbatii ......femeile conduc lumea......barbatzii sunt niste \"pampalai\" ......... eu unu tzin sa te contrazic .... pt ca ori e varianta de mai sus (esti femeie) ....ori esti de-a dreptul un pampalau care sta sub piciorul femeii ..... care este condus de femeie...... (cam rar dar ....s-au vazut destule cazuri...)

Ei bine AMBRA sa-mi raspunzi si mie la niste intrebari :

Cati inventatori femei stii ? da-mi un singur nume....
Cate femei pictorite , sculptorite celebre stii ???
Cate procente sunt femei ..si cate procente barbati care...... au permis?
La fel care e procentul in demeniile : politica.....afaceri .....sport ...... s.a. ?
La fel si folosirea calculatorului ....si blaa blaa blaa....multe altele...

Femeile nu vor putea fi niciodata egale cu barbatii, ba cu atat mai putzin sa conduca sau sa domine in vre-un fel lumea asta.

Parerea mea.....eu cred ca femeia e o \"subspecie\" a barbatului......

Nu sustzin ca nu ar fi buna de nimic .....sa stea. doar la cratitza si la crescut copkii .... ...ci doar sa stea in locul ei ...... stabilit de natura..... \"sub\" barbat .
Stiu...ai sa-mi argumentezi ca sunt multe femei mai destepte decat unii barbatzi ...... da ...corect...... dar per ansablu ....pe toata planeta... femeile au un procent foarte redus in mai toate domeniile de activitate ... iar ca populatzie suntem aproape egali

Sa nu crezi ca sunt pe invers....pt ca vei gresi ..... imi plac femeile... si le respect rolul lor in societate ...... insa astfel de \"iesiri\" ca a ta ...sunt \"ne-la-locul-lor\"

P.S. \".......e deajuns sa aratatzi bine......noi ne ocupam de restu\"... by me
Danutz23 is offline   Reply With Quote
Old 01-01-06, 18:06   #103
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default

....in primul rand exista si femei care merita ura atat a barbatilor kat si a femeilor.....(din nefericire----voi borbi despre ele mai tarziu).....



femeile: se impart in dou mari categorii din punctul meu de vedere 1.fetele care ii inteleg pe baieti si ei uita lucrul asta .. 2.fetele care NICIODATA nu vor intelege baietii dar sunt cele mai vanate

1....sunt fetele care inteleg k
->a intarziat 2 ore la \"intalnire\" ptr k i s`a desprins spoileru` sau a gasit un set de tobe noi si a stat sa le negocieze pretul ....sau a iesit cu baetii si \"s`a lasat dus de val\"
->nu a mai venit delok la intalnire k a plekat in alt oras cu baietii si a \"uitat\" sa te anunte
->orikat de rau iti doresti sa stai cu el in momentul respectiv mai are ceva de postat pe forum
-> il cauta o gramada de fete si el n`are nici o vina, e neajutorat si cu siguranta nu ai kum sa`l ajuti
.....acestea sunt fetele care si`ar calca peste mandrie si ar indura orice pentru un baiat care le merita si care nu detine cine stie ce masina (k e dragut sa te plimbi si de manuta pe jos daka e strikata masina si ptr ea nu e o tragedie ) , care stiu k masina e f. importanta ptr el chiar daka e o dacie de pe vremea bunicilor bunicilor nostri....care stiu k makar odata vor fi inselate orice ar face ele si orikat s`ar agita.. ptr k ele au inteles k barbatul poate sa o faca si sa vina aks si sa iti marturiseasca k te iubeste si sa nu banui nimik sau s`o faca astfel inkat s`o afle pana si parintii tai.....sunt fetele care isi vor face griji chiar daka pleaka la o simpla cursa \"intre prieteni\" pe seara....si nu vor dormii nopti daka nu ar sti k e ok.....acestea sunt fetele care isi anuleaza intalnirea in ultimul moment cu prietenele lor ptr k iubitul se \"desfasoara\" intr`o cursa si nu kum sa lipseask .....si sunt fetele care vor merge cu troleul ptr a`i imprumuta masina iubitului ptr k a lui e in service (sau mai stiu eu unde).....ele sunt acele fete kare nu se vor rusina k iubitul nu mai are bani (din orice motiv) si se va oferi sa plateasca oriunde si nu ii va scoate ochii\"mai stii k eu am platit akolo , aku plateste u!\" .................................................. ..

sunt fetele care au grija de barbatii lor iar (in general ) acestia uita toate lukrurile astea si li se scurg ochii dupa nu mai stiu ce blonda fitoasa ptr k e o partida buna....si ezita o fractiune de sec pana sa \"atace\"(cu gandul k lsa k ma iarta ea k e fata buna si ma iubeste)....si multe alte chestii de gen

ELE NU KRED K MERITA URA BABATILOR



2. ..sunt fetele care sunt nesuferite si intre fete....ele intotdeuna :
->vor dori sa se afiseze intr`o masina kat mai fitoasa k sa nu se faka de ras in fata \"prietenelor\" care sunt verisoare de gr III cu nush ce vedeta sau surori de sange (si alte baliverne de genul asta)
->isi vor toka iubitii de bani ptr k vor bani ptr manichiura , pedichiura etc. .....ptr k au vazut nush ce cizmulite la 6 mil......sau k tre sa`si schimbe garderoba k nu se mai poarta ce are ea
->o vor face oriunde si cu oricine atat timp cat isi creeaza relatii si \"pile\"......sau au okazia sa apara cu cineva \"important\" prin oras
-> nu vor merge dekat in cluburi si restaurante \"trendy\" si klar vor platii numai iubitii orice ar fi
->cu prima ocazie kand apare un burtos cu mai multi bani celalalt e deja de domeniul trecutului
->etc.

....cred k makar odata in viata fiecare am cunoscut o fata de genul asta ... pte mine acestea sunt fetele pe care le dispretuiesc cel mai mult (chiar mai mult dekat fetele care \"muncesk\" pe bani ) .....si pe care si barbatii culmea le dispretuiesk dar culme dupa ele le fug ochii intotdeuna ptr k ele sunt mereu aranjate pe cand poate pritenele lor nu au mai avut timp ptr k s`au gandit sa le gateaska ceva bun si n`au mau ajuns la coafor sau nu au indraznit sa ii ceara bani iubitului ptr pantalonii draguti care ii vazusera
d3vilish_lips is offline   Reply With Quote
Old 01-01-06, 18:14   #104
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default

.ptr k stiau k el trea` sa isi cumpere setul nou de cauciucuri ptr k pe ultimele le`a bubuit cu baietii........

ASA K VOI HOTARATI KARE SUNT FETELE DE CARE AR TREBUI SA AVETI GRIJA SA NU PLECE






......MAI EXISTA O CATEGORIE SPECIALA-------FETELE PE CARE CHIAR LE URASC.....


exista cateva genuri de fete pe care chiar le urask:

->fetele care fac copii k sa tina barbatii aproape
->fetele care se strica casele altora -if u know what i mean
->fetele care se iau cu babatai si asteapta sa moara sa le ia banii
->fetele care apeleaza la emisiuni gen \"din dragoste\", \"surprize\",sau \"tradati in dragoste\"..etc
->fetele care nu inteleg k exista lucruri mai iportante ca ele



-> SI FETELE CARE FAC COPII SI II BAT , II CHINUIE SAU II OMOARA DIN CAUZA TATILOR SAU DIVERSELOR PROBLEME








..... kam asta am avut de zis....
d3vilish_lips is offline   Reply With Quote
Old 01-01-06, 19:20   #105
CataNOS

Stage 5
 
CataNOS's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 1,376
Default

aplauze d3vilish_lips Nu o puteai zice mai bine
CataNOS is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 06:12.


- Copyright 2024 4Tuning