Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 25-09-05, 18:06   #16
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default

Quote:
Originally Posted by \"AMBRA\"
poate din mimetism, barbatii desfasoara, din ce in ce mai dezinhibati, actiuni odinioara strict feminine: isi fac manichiura si pedichiura, se penseaza, isi dau cu crema, ba chiar se si epileaza. Aproape ca ma simt vinovat si anarhist daca inca mai fac pipi din picioare. Nu cumva din asezat e mai comod?
urasc barbatii aia da nu mai rau ca pe frayerele alea cu nasu mare care umbla dupa bani!!! urasc toti idiotii care sa dau mari shmecheri si care de fapt is niste idioti , urasc idioitii care se dau mari cu prietneii lor/parintii lor/ p@#a lor !!! urasc stoarfele care vor dor sa raneasca baietii! urasc copii de bani gata care se dau mari de banii pentru care ei nici macar un fir de par nu au dat !!! urasc pe toti cei care ma dispera !!!!!!!!!






in rest va iubesc pe toti
RA_2fast4u is offline   Reply With Quote
Old 25-09-05, 20:49   #17
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

io le urasc p-alea pline de ele......
cam ce a zis psycho......dar....totusi,io cred ca exista si exceptii
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 26-09-05, 01:47   #18
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

hai sa fim serioshi .. deshi fetele toate se bat tare cu , caramida in piept k tarzan k nu le plac banii si k vor relatzii seriose de lunga durata .. k vor baietzi care sa le iubeasca ... k vor frumusetze interioara ( ia`l de motz s iintoarce`l invers ) .. de fapt ceea ce cauta ele .. e : un baiat cu bani .. nu neaparat de varsta frageda .. asta e un alt sector de fete despre care vom vb mai tarziu ... asa care sa le scoata seara inorash .. sa ii dea bani sa isi ia tzoale sa isi incarce cartela connex de pe care ea da doar bip`uri .. si ashteapta sa fie sunata ... eventual daca are si ea vre`un junghi de mashina bani de benzina .. sa zicem o performanta dacie de prin 67 cu care se duce la liceu sau la facultate si o lasa cu 2 strazi mai incolo .. si multe altele ... dar .. asa cum a zis cineva mai sus brain`u .. mai sunt si exceptzii .. eu unu nu suport urmatoarele categorii de fete .. :


si incepe lista .. de fapt nu k nu le suport .. le URASK !!!

femeile care IUBESC banii si ar face orice ptr ei ( nu vb de coardele de pe centura )

fetele care prefera un domn generos .. cu bani .. cu burta pana la gat .. cu X5 VVtouareg chayene seria 7 sau alte mosntruozitatzi de mashini d`astea .. cu un amik ( mic ) care se ami scoala si el din cand in cand cand baga caldura in scaune aa .. am uitat de A8 ma copii .. asa ... astea sunt genu de fete care .. ar face orice sa`shi plimbe curu in asemenea mashini .. chiar daca sunt nevoite sa`l ia in gura p ala mik ...

fetele de club despre care v`am povestit in postul anterior pe care le urask .. datorita fitzelor pe care le au si .. in final vreau sa va spun o idee a mea .. ptr care sunt un om sanatos zic eu sper sa`mi aduk aminte

fetele de mall .. care pun si ele o tzoala imprumutata de la o amica .. o prietena de clasa si : hai fata la mall sa mancam sa agatzam un gagiu cu mashina sa ne plimbam si noi curu in seara asta pe tomis

mai sunt si fetele de mirc sau messenger sau msn sau vezi doamne alte programe de chat care sunt prea frumoasa pentru a aparea in poze si cand ajungi .. daca ai curaj sa t duci .. la intalnire iti apare vre`o grasanka cu un cur de 2 metri patratzi ... si stai sa t gandeshti .. doamnee cat a mai curu .. oare o face ***u cat pumnu ?? ... dar daca trage o bashina intr`un sac cu faina ... mai ramane de o paine ?? si stai si t gandeshti si nu`ti vine sa ieshi ... iti vine sa urli iti schimbi numarul de telefon .. te mutzi din orash ...

dar mai sunt si fetele ok ... fete care iti impartashesk cu adevarat sa zicem pasiunea ta bolnava pentru mashini .. pentru muzica , calculatoare .. si alte ciudatzenii .. cum ar fii filmele erotice cu animale ( zoofilie ) sau vezi doamne cine shtie ce fetish`uri ... k totzi avem ciudatzeniile noastre .. nu zik , k eu nu m`ash uita .. k m`am uitat de curiozitate ..asa .. dar nu despre asta e vb .. e v bdespre fete ..
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 26-09-05, 01:55   #19
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

e vorba despre fetele care cand atunci cand merg cu tine undeva nu t fac obligat sa le plateshti consumatzia ba mai mult insista sa plateasca ele .. desi sunt putine sunt de admirat .. daca gasitzi asemenea fete tzinetzi d ele .. ksunt o comoara .. nu neaparat din faptul k platesk ele .. ptr k nu t doare buzunaru sa dai 600 .. 1 mil ptr o ieshire in orash .. dar fetele care au obiceiu asta .. ( bun ) mai au si altele ... va las pe voi sa le descoperitzi care sunt ... astea sunt fetele care cu adevarat merita iubite .. dar iubite e un cuvant greu .. ele sunt fetele care daca tragi o bashina in mashina rad .. glumesk si pun mana si deschid geamu k sa respire sau iau in bot un odorozant ... ( nu radetzi .. sa nu spunetzi k n`atzi facut`o niciodata si sa zicetzik e de afara ) si povestea poate continua ...


feritzi`va de genu de fete descris mai sus si parerea mea e sa ramanetzi la ultimu` .. e mai bine ashea .. si va spun io k poate daca incepetzi si tzinetzi cu adevarat la ea .. trecetzi peste defecte .. k are un dinte cariat .. k are 1 deget lipsa .. k una din buzele de la påså e mai sus si alta mai jos ... k are par la fund si mustatza .. astea se pot repara .. dar caracterul infect si nesimtzirea .. si lacomia nu ... cautatzi o fata cu care sa nu va fie rushine sa mergetzi acasa cu ea .. sa o prezentatzi parintzilor ..si trecand p langa sufragerie sa zicetzi : shtii am putzina treaba cu domnishoara .. nu vreaus a fim deranjatzi


apropos .. ce vroiam sa va zic .. k sa nu uit ... daca avetzi o bashina .. nu o tzinetzi in voi ... e valabil si ptr fete si ptr baietzi .. ptr k o bashina care nu e trasa la timpu ei se poate urka la cap .. plusz de asta .. e mai sanatos .. si fiecare bashina .. mai e o zii de trait )


cam atat am avut de spus .. v`am pupat :P
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 26-09-05, 02:59   #20
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

ffffff korekt domnu' psycho.
apropo,doamna psycho ce mai face? tot nu m-a rezolvat cu tipa aia....eh anyway.....


oameni buni,sa va zic io ceva
deci psycho are o tova de nota 11,tipa e no comment
pot sa spun ca tipa face parte din acele \"exceptii\"
dovada....per de cand sunt ei impreuna(daca vrea omu sa va zica..il las pe el sa hotarasca)
si pot sa va spun ca in afara de reihan,mai stiu vreo 2 tipe de genu asta
in rest.............no 10x.....doar pt pussy
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 26-09-05, 09:09   #21
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

mersi ptr apreciere ( ptr femeia mea )

nush ce treaba avetzi voi si nici nu ma intereseaza :P ...


cat despre de cand suntem ... suntem de 7 ani .. mi se pare sau chiar mai mult ... pelea mea ... in fine ...

fetelor .. rugati`va sa nu mai ploua k ajungetzi ude la scoala daca mergetzi pe jos .. si sa nu va ude cand mergetzi de la autobuz la scoala ( care are abonament )
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 28-09-05, 02:32   #22
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

fetele .. mama ta e tzigan .. hai mah .. ce draq nu mai eu urask femeile ??
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 28-09-05, 19:37   #23
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default

scuzati stiu ca e off topic total dar am vazut ca psycho are 999 posturi ce tare ) sa speram ca pe cel de-al 1000-lea il faci aicea :P
RA_2fast4u is offline   Reply With Quote
Old 28-09-05, 20:16   #24
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default

nu te scuzam...nesimtire mai mare ca asta nu am pomenit frate
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 28-09-05, 22:23   #25
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Psycho\"
fetele .. mama ta e tzigan .. hai mah .. ce draq nu mai eu urask femeile ??
baietii se abtin
apropo,a \"aranjat-o\" reihan pe aia? ca era suparata rau
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 29-09-05, 00:23   #26
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"needBrain\"
Quote:
Originally Posted by \"Psycho\"
fetele .. mama ta e tzigan .. hai mah .. ce draq nu mai eu urask femeile ??
baietii se abtin
apropo,a \"aranjat-o\" reihan pe aia? ca era suparata rau
hahah io unu i`am zis sa stea calma ... si acum ashtept .. am inteles k aia are un frate ... io unu sper sa aiba ala destula minte si sa nu se coboare la minte unui shoarece .. si sa vina sa dea in ia .. k s`ar putea sa ii para rau ...
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 29-09-05, 00:56   #27
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

si io i-am zis sa se calmeze........
dar.......e rea frate,e rea
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 19-10-05, 14:09   #28
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

pacat ca are dreptate la multe kestii articolul ...
pana mea, nush dak asta e totusi motiv suficient sa urasti femeile, ca e normal, nu exista padure fara uscaturi, dar nu asta e esentialul, sunt o gramada de alte motive sa le iubesti
aleks is offline   Reply With Quote
Old 19-10-05, 14:12   #29
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default

normal ca asta e primul lucru care il intreaba o femeie
niciodata nu intreaba de ce o iubesti asa mult, sau de ce ai atata incredere in ea...

nu...

de ce o urasti ?
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 19-10-05, 14:20   #30
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Mustang Mach One\"
normal ca asta e primul lucru care il intreaba o femeie
niciodata nu intreaba de ce o iubesti asa mult, sau de ce ai atata incredere in ea...

nu...

de ce o urasti ?
pai pe mine nu m-au intrebat decat unele, si alea pe la cate un sfarsit de relatie...
aleks is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 08:23.


- Copyright 2024 4Tuning