Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 31-12-10, 15:03   #1201
bau88g3
VW Driver

Stage 4
 
bau88g3's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 205
Member of:
[VW]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Quote:
Originally Posted by eMH View Post
Nu stiam ca esti vreo vedeta pe care trebuie sa o cunosc. Imi pare rau, traiesc degeaba, nu stiu cum mi-ai scapat!

Comentariul asta cu mielusheii a fost destul de cretin, daca te refereai la mine. La multi ani, daca ai de gand sa imi dai un reply in care sa imi spui ceva urat, fa-o maine, nu vreau sa fiu certat cu nimeni cand trec in noul an.

Distractie placuta!
La oras vad Ph -deci nu ai fost in Bucuresti

Vad "2 roti" deci nu esti de al meu....in Brasov puteti sa faceti si azi si maine...

Aici este vorba de Bucuresti!!!
bau88g3 is offline   Reply With Quote
Old 31-12-10, 15:13   #1202
1Evil

Stage 3
 
1Evil's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 98
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Quote:
SA VA FIE INTELES: pana nu apare nimic pe pagina de Facebook pe care multi participanti o stiu nu se va face nimic !!!!
ORLY!!

Daca esti asa bun organizator, ia spune ce se intampla pe 15 de ai hotarat data asta ?

In mod sigur sambata, 15 ianuarie, lumea se va ingramadi sa alimenteze, ganditi strategic inainte sa aruncati aberatii

Un protest, facut aiurea, nu are nici o sansa de reusita.
Cea mai buna data, ma rog, zi, este vinerea cand multi alimenteaza

Last edited by 1Evil; 31-12-10 at 15:19.
1Evil is offline   Reply With Quote
Old 31-12-10, 15:17   #1203
B.81.WGX
Dacia Driver

Stage 4
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 215
Member of:
[DACIA]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Quote:
Originally Posted by tzamby View Post
Ce benzinarii se vor bloca s-a stabilit? ...
Daca se vor bloca si prin Dr. Taberei lasati-mi si mie un pm cu mai multe informatii eventual.



Thx, nou an fericit..
colegu, chestia asta se stabileste la locul intalniri.

Last edited by B.81.WGX; 31-12-10 at 15:21.
B.81.WGX is offline   Reply With Quote
Old 31-12-10, 15:46   #1204
1Evil

Stage 3
 
1Evil's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 98
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Quote:
Originally Posted by bau88g3 View Post
La oras vad Ph -deci nu ai fost in Bucuresti

Vad "2 roti" deci nu esti de al meu....in Brasov puteti sa faceti si azi si maine...

Aici este vorba de Bucuresti!!!
smells like a troll
1Evil is offline   Reply With Quote
Old 31-12-10, 16:03   #1205
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

gen ia terminati'va ma X(...ce dracu v'a apucat chiar in ziua de revelion....certati'va pe mess,pe privat unde vreti voi....hai shhht,gura mica si joc de glezne:>

Un an nou fericit va doresc:X
Hai bulgaria=))))) valabil pt rover)
__________________


<3 E30 & E36
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 31-12-10, 16:10   #1206
mishuBMW

Stage 3
 
mishuBMW's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 130
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

La multi ani tuturor!!:drunk :
mishuBMW is offline   Reply With Quote
Old 31-12-10, 16:25   #1207
1Evil

Stage 3
 
1Evil's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 98
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

La Cat Mai Multa Benzina tuturor
1Evil is offline   Reply With Quote
Old 31-12-10, 16:56   #1208
sharpe

Purtator cuvant MR Craiova

Stage 5
 
sharpe's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 397
Member of:
[Midnight Racers]
[BMW]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

1.Am observat un coleg forumist ca a pus problema agitatorilor.Este perfect reala si viabila.Cand cineva,la un moment dat, o sa considere ca suntem pericol si ca subminam economia sau dracu stie ce,o sa dea drumu agitatorilor.ATENTIE,nu ii baga,le dau drumu.La Craiova am facut o mica strategie pentru a-i depista.Deocamdata sunt in stadiul de culegere de informatii.Toata lumea din parcare stia ca mergem la o anumita statie Petrom din Centru,micuta,etc.Exact cand am plecat din parcare am schimbat locatia.La 30 de secunde ma suna cineva trimis inainte la prima benzinarie sa-mi spuna ca e politie acolo.Ajungem la cea de-a doua si surpriza,politie si acolo.Drumul de la Billa pana la a doua benzinarie stabilita a durat MAXIM 10 minute.Masinile de rutiera de la prima benzinarie au ajuns inaintea noastra la cea de-a doua.Li s-a comunicat imediat ce am plecat noi din parcare a doua locatie.Cei doi pe care i-am depistat ca sunt sifoanele au fost tot timpul langa cine parea a fi liderul si s-au amestecat printre ceilalti participanti cerand pareri,discutand,etc.La nevoie astia doi plus altii care o sa se alature pe parcurs o sa fie agitatorii,cei care o sa injure,o sa instige,etc.Numai ca o s-o faca din multime si in afara razei camerelor de filmat.Deocamdata aduna informatii despre "capii" miscarii (denumiti si instigatori) si despre coeziunea grupurilor,despre posibile locatii,etc.
2.Pericolul instigatorilor on-line.Sunt cei care or sa faca in asa fel incat sa incerce sa rupa coeziunea miscarii de protest.Fac asta prin urmatoarele metode:
-cat de grav incalcam legea
-ce vina au saracii angajati ai benzinariilor
-suntem niste prosti ca incercam sa facem ceva
-ei se dau exemplu de stat acasa pentru ca orice am face nu se schimba nimic
sa fim intelesi,nu afirm ca cine a spus asta e sigur de-al lor.doar enumar metodele de descurajare cele mai comune si pe care le pot folosi in asa fel incat sa slabeasca coeziunea miscarii de protest
-cea mai buna arma e uitarea,asa ca o sa se incerce amanarea succesiva a unei noi miscari unite in toata tzara,fiindca spre asta se indreapta ce facem noi.De aceea am sustinut LUNI 3 Ianuarie,cand 80% merg din nou la munca,vin de la munte,mare,tzari straine si sunt cu rezervoarele goale.O astfel de ocazie e rara.Si se pare ca incepe sa se departeze de noi ocazia asta.Din nou,sa nu inteleaga bau88g3 ca il arat cu degetul ca e de-al lor sau ca a fost convins sa renunte sau sa destabilizeze.Daca am convingerea acuz direct,nu sugerez.Si asta o sa fac cand o sa vad semnele celor ce v-am zis aici.
ok,bau88g3,nu vrei tu sa fie in Bucuresti pe 3 sau pe 7,atunci nu veni,lasa-i pe altii sa decida pentru ei daca vin sau ba
o miscare de protest ca a noastra e foarte usor de destabilizat,oamenii se bazeaza foarte mult unii pe altii si isi pierd interesul relativ repede asa ca cea mai buna metoda e s-o tinem in continuare cum am inceput-o,respectiv din 2 in 2 zile concertat in toata tara,la ora 5 cand iasa lumea de la servici sau dimineata cand am vazut ca alimenteaza multi in intervalul orar 9-11
acestea fiind spuse,sa ne auzim cu bine la anu',sa aveti An Nou fericit,implinit,cu bucurii si tot ce va doriti.

P.S. felicitari pentru cei doi initiatori ai blogurilor,mergeti in continuare cu strangerea de materiale ca mergeti bine,nu va certati care sa faceti,faceti amandoi si probabil o sa devina bloguri foarte urmarite.
__________________
mu²
sharpe is offline   Reply With Quote
Old 31-12-10, 16:57   #1209
sorin0703

Stage 1
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 11
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

La multi ani,tuturor,si sa ne vedem cu bine la anul!!!
sorin0703 is offline   Reply With Quote
Old 31-12-10, 16:58   #1210
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Ati inceput deja sa beti?
Fara mine?

Hai... eu va urez La Multi Ani!
Tuturor...
Ca ne-am certat pe subiectul protestelor, ca ne-am jignit, ca ne-am aia si pe dincolo, ramanem totusi oameni. Si oamenii sanatosi isi ureaza toate cele bune de noul an.

Asa ca... sarbatori fericite, multa sanatate si... succese maxime in 2011!

Salutare!
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 31-12-10, 17:10   #1211
1Evil

Stage 3
 
1Evil's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 98
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

In primul rand nu stiu ce lege am putea incalca !!!!

In al doilea rand totul trebuie planificat cu grija, cea mai mare vanzare la benzinarii este ori dimineata la 7-8 cand pleaca lumea la munca ori vineri seara la 4-5 cand orasenii pleaca la tara, atunci ii putem lovi cel mai bine pe benzinari.

Cel mai mare aport il poate aduce colegii ce lucreaza pe masini mai mari si baga de multe milioane combustibil.
Eventual se pot utiliza statiile CB pentru a aduce cat mai multi participanti nemultumiti de jecmaneala la care au ajuns astia..

Last edited by 1Evil; 31-12-10 at 17:13.
1Evil is offline   Reply With Quote
Old 31-12-10, 17:44   #1212
ukyobob

Stage 5
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 393
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

sall .. la urmatoarea intalnire o sa vin si eu , am strans ceva maruntis
ukyobob is offline   Reply With Quote
Old 31-12-10, 17:45   #1213
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

La Mulţi Ani tuturor , vă doresc un an nou cāt mai bun ...să aveţi parte de tot ce vă doriţi şi să ne vedem cu bine la următoarele īntālniri !! Sănătate multă


Acum ....hai să bem ..............
__________________
STEAM - KLawxith
YOUTUBE - ELITE INC.
INSTAGRAM - klawxith666

PHOTOGRAPHY SITE - http://klawxith.wixsite.com/elite-inc

US/RO
DTH is offline   Reply With Quote
Old 31-12-10, 18:26   #1214
ROAD EMPIRE
Dacia Driver

Stage 5
 
ROAD EMPIRE's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,563
Member of:
[DACIA]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Se pare ca aceste sarbatori ne-au adus mai aproape unii de altii, colegi din toate orasele, simtind la fel de calduros unii pentru ceilalti ...Un mare MULTUMESC si va doresc sa va aduca Noul An tot ce va lipseste, sa simtiti sarbatorile vibrandu-va in suflet, iar anii viitori sa fie plini de reusite !
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	dfbzdfb.jpg
Views:	75
Size:	48.4 KB
ID:	1803516  
ROAD EMPIRE is offline   Reply With Quote
Old 31-12-10, 19:05   #1215
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Question Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

HAI BULGARIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AM INECPUT LA 6 petrecerea paicin pe la mine !!!

multi ani la toata luenam prezenta paici !!!
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -