Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 25-12-10, 13:27   #421
G0rdy
Banned

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 478
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by Ford_V6 View Post
Inseamna ca pregatirea lor profesionala atat le permite ...nu vad unde este problema...
putin probabil
G0rdy is offline   Reply With Quote
Old 25-12-10, 13:30   #422
sara38

Stage 1
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 21
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by dany12epz View Post
Iar cei care au nevoie de benzina mergeti la alte statii si nu incercati sa bagati bete in roate...
Chiar ma intreb daca romania s-ar destepta si ar fi ca in luna octombrie in Franta cand toate statiile de benzina au fost paralizate din cauza grevei si cand nimeni nu a putut alimenta cu benzina...culmea e ca acolo oamenii nu s-au suparat ba din potriva 70% au fost de acord cu greva
http://www.evz.ro/detalii/stiri/fran...na-909426.html


De ce ar trebui cineva sa mearga la alta benzinarie? Numai ca asa vrei tu sau decizi tu ? Poate benzinaria respectiva se afla langa blocul persoanei care doreste sa alimenteze .... sau acum decideti si programul oamenilor?
cu stima, sara
sara38 is offline   Reply With Quote
Old 25-12-10, 13:35   #423
G0rdy
Banned

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 478
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by sara38 View Post
LOL ... de la intelepciunea varstelor afisate in dreptul numelor voastre va acord strict prezumtia de ... " tinerete " sa spun asa .... voi inca nu ati inteles un lucru esential al vietii si anume - cum it asterni asa dormi si toti , absolut toti oamenii care traim aici sau in afara ne alegem modul de viata si decidem cum dorim sa traim ... ca unii au noroc si se nasc in familii cu bani si cand raman singuri nu fac una de un leu pe spatele lor ... asta e alta poveste , ca altii se nasc in familii amarate si totusi se ridica , cum necum .... iar e alta poveste.... numai ca in esenta totul se reduce strict la asta , traim asa cum suntem si traim asa cum ne alegem .... cati dintre voi astia care urla aici in gura mare ca fac si dreg , ca schimba si ca repara tot in viata stricata a romaniei ar mai sta langa masina lor in situatia in care fix la benzinaria la care doriti voi sa faceti un protest spontan se opreste un mare ML de Moldova cu 6 cefe late in el care va spun prietenos initial ca ori va mutati protestul sa poata alimenta - ca pe ei nu ii freaca grija de cat e benzina la pompa ... ori va muta ei ? Aveti senzatia ca veti face ceva? Aveti impresia ca cineva , unul dintre voi macar ar mai fi langa masina? Sau v-ati radia toti mai ceva ca SpeedyGonzales? Eu sincera sa fiu cred ca stiu care va fi optiunea voastra ... Atata timp cat va duceti la serviciu si la sfarsitul lunii aveti 8 mil salariu nu credeti oare ca totusi aia e valoarea voastra? Pentru ca eu una daca cred ca merit mai mult ma zbat si ma lupt sa am si sa capat mai mult daca sunt ferm convinsa ca valoarea mea e mult ridicata .... Dar simplul fapt ca nu puteti mai mult se reflecta in vorbele voastre de duh care sincer m-au amuzat teribil ... Ca nu va place viata de aici , ghinion , aici v-ati nascut .... ca marea majoritate a oamenilor totusi traiesc decent , indiferent ca o fac de la un card sau salariu la altul dar totusi o fac ,.... ca sunt foarte multe saraci , corect dar pe aia nu ii vezi in masini urland la pompa ca e benzina scumpa .... nu iti permiti sa platesti benzina? mergi pe jos , nu scrie nicaieri ca toti oamenii trebuie sa fie egali , ca toti oamenii trebuie sa aiba masini sau ca daca au masini toate motoarele trebuie sa fie de aceeasi capacitate .... de asta e libertate , aia de care urlati voi ca s-a facut .... probabil ca atata timp cat voi chiar credeti ca ce a fost in 1989 a fost revolutie , sincer va meritati soarta .... nu va permiteti sa alimentati da? perfect , nu o mai faceti .... unde scrie in constitutie ca aveti garantat dreptul de a merge cu masina? primaria si statul si-a facut datoria cand a infiintat ratbul , metroul si tot asa .... in loc sa va plangeti la maniera asta patetica mai bine incercati si faceti ceva cu viata voastra si incercati sa aspirati mai sus , nu pentru orice greu care vi se intampla in viata sa credeti ca se rezolva cu greve sau aberatii de genul .... puneti mana si faceti ceva constructiv la o maniera reala si adevarata , idei chiar sunt daca va intereseaza dar spanacuri de coltul blocului cu blocam noi benzinaria sunt efectiv ridicole ... nu veti obtine decat poate cateva batai bune - da , si pentru cei scpetici credeti ca e posibil sa enervati pe cine nu trebuie in atare situatie intr-o benzinarie .... si veti mai obtine ceva .... veti deveni si mai comici in ochii oamenilor ,,,, vi se pare ca faceti ceva care conteaza? Pentru cine? Dar sincer acuma .... raspundeti-va la intrebarea asta ..... cu stima, Sara
scuza-ma putin..intr-un fel sunt de acord cu ce spui dar....CE SA FACEM CONSTRUCTIV...SI REAL...CINE NE SPRIJINA? Eu il admir pe ala care reuseste sa se ridice pe MUNCA cinstita nu pe spatele unora ca noi.Fiecare s-a adaptat pe necesitatile care le are..deasta si-a luat o masina, o casa..si tot astia astepta...ceva mai bun, nu primisiunile facute de stat.
G0rdy is offline   Reply With Quote
Old 25-12-10, 13:37   #424
roby wws

Stage 5
 
roby wws's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,170
Member of:
[Opel]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by Ford_V6 View Post
Inseamna ca pregatirea lor profesionala atat le permite ...nu vad unde este problema...
hai sa it dau ex meu:eu m-am angajat pe un post de 8h,si dupa o luna vazand ca ma descurc imi tot puneau in carca sarcini,alti colegi de ai mei apelau la mine la diverse probleme...deh vezi domane ca eu ma descurc mai bine...ajunsesem sa ma trezesc la 6 sa plec la munca si nu cred ca era zi sa nu ajung la 10 cel mai devreme acasa,am ajuns si la 3 noapte...si apoi aptroni aveau tot mai multe pretentii:mi-a s-a dat sarcina sa inmatriculez 3 masini de curand,si i-am zis sefei sa verifice bine actele sa nu fac 7 drumuri ca trebuia sa ajung de la ploiesti la brasov sa le inmatriculez si ghici ce ajung acolo cu dosarele si nenea de acolo de la politie ma trimite inapoi ca nu toate actele,ma grabesc sa ajung inapoi sa iau si restu' de acte i-au si amenda,si cand ajung la sefa sa ii zic tot p mine ma face in toate felurile(nu am auzit la barbati asemenea cuv dar apoi la o doamna)si mai imi pune in carca si amenda...si ca sa fie tacamul complet,ma pune sa ma intorc in aceiasi zi cu actele avand in vedere ca era aproape 2 si la 3 se inchide ghiseul si avea pretentia sa ajung,dar sa am grika cu masina(nu ni se permite o viteza mai mare de 130h)...deci daca asta nu e sclavie,cand castigam decat 300 de euro...si normal ca mi-am dat demisia cand am auzit ca un coleg a murit pe drum din aceiasi cauza(trebuia sa faca 700-800 km intr-o zi)...poate tu esti un care lucreaza cu statu' si il doare la basca daca isi face norma sau nu,ca doar e platit de prostime nu la norma...
__________________
Acvarii si acesorii din stoc sau pe comanda
Next step:coming sone
roby wws is offline   Reply With Quote
Old 25-12-10, 13:37   #425
B25AIR

Stage 2
 
B25AIR's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 29
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

sara... din nr de posturi si modul de a vb... semeni cu cei 3 baieti care au venit ieri si defapt erau niste mici "informatori" ai politiei ... facem ce vrem e o tara libera si e pacat daca la 30 de ani nu ai ce face pe 25 decembrie decat sa stai pe un forum... eu unu am o scuza nu sunt familist si abia m-am trezit dupa o noapte de craciun...da tu...
B25AIR is offline   Reply With Quote
Old 25-12-10, 13:37   #426
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by sara38 View Post
De ce ar trebui cineva sa mearga la alta benzinarie? Numai ca asa vrei tu sau decizi tu ? Poate benzinaria respectiva se afla langa blocul persoanei care doreste sa alimenteze .... sau acum decideti si programul oamenilor?
cu stima, sara
Gata.
Am prins ideea ta, nu-ti convine,te duci la alt peco sau alimentezi maine.
Da chiar nu exista strop de solidaritate ?
Cand e coada pe bune la peco nu te duci in pielea mea la alta benzinarie sa alimentezi ?
Mai las-o dreaq de treaba ca exagerati grav.
Pe cat va dau dreptate cu ce aberati voi pe acolo cu valoarea fiecaruia sta in salariu si etc, terminati cu mizeriile astea.
Daca e coada intr-un peco te duci in p mea in altu si cu asta b`asta.
romani spalaciti
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 25-12-10, 13:37   #427
cosmin_cosmin_1

Stage 5
 
cosmin_cosmin_1's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 4,001
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

dany12epz, in situatia frantei din ce am citit angajatii au facut greva, nu clientii. compara cu greva metrorex cand a paralizat juma din bucuresti.
cosmin_cosmin_1 is offline   Reply With Quote
Old 25-12-10, 13:38   #428
dany12epz

Stage 5
 
dany12epz's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 452
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by sara38 View Post
LOL ... de la intelepciunea varstelor afisate in dreptul numelor voastre va acord strict prezumtia de ... " tinerete " sa spun asa .... voi inca nu ati inteles un lucru esential al vietii si anume - cum it asterni asa dormi si toti , absolut toti oamenii care traim aici sau in afara ne alegem modul de viata si decidem cum dorim sa traim ... ca unii au noroc si se nasc in familii cu bani si cand raman singuri nu fac una de un leu pe spatele lor ... asta e alta poveste , ca altii se nasc in familii amarate si totusi se ridica , cum necum .... iar e alta poveste.... numai ca in esenta totul se reduce strict la asta , traim asa cum suntem si traim asa cum ne alegem .... cati dintre voi astia care urla aici in gura mare ca fac si dreg , ca schimba si ca repara tot in viata stricata a romaniei ar mai sta langa masina lor in situatia in care fix la benzinaria la care doriti voi sa faceti un protest spontan se opreste un mare ML de Moldova cu 6 cefe late in el care va spun prietenos initial ca ori va mutati protestul sa poata alimenta - ca pe ei nu ii freaca grija de cat e benzina la pompa ... ori va muta ei ? Aveti senzatia ca veti face ceva? Aveti impresia ca cineva , unul dintre voi macar ar mai fi langa masina? Sau v-ati radia toti mai ceva ca SpeedyGonzales? Eu sincera sa fiu cred ca stiu care va fi optiunea voastra ... Atata timp cat va duceti la serviciu si la sfarsitul lunii aveti 8 mil salariu nu credeti oare ca totusi aia e valoarea voastra? Pentru ca eu una daca cred ca merit mai mult ma zbat si ma lupt sa am si sa capat mai mult daca sunt ferm convinsa ca valoarea mea e mult ridicata .... Dar simplul fapt ca nu puteti mai mult se reflecta in vorbele voastre de duh care sincer m-au amuzat teribil ... Ca nu va place viata de aici , ghinion , aici v-ati nascut .... ca marea majoritate a oamenilor totusi traiesc decent , indiferent ca o fac de la un card sau salariu la altul dar totusi o fac ,.... ca sunt foarte multe saraci , corect dar pe aia nu ii vezi in masini urland la pompa ca e benzina scumpa .... nu iti permiti sa platesti benzina? mergi pe jos , nu scrie nicaieri ca toti oamenii trebuie sa fie egali , ca toti oamenii trebuie sa aiba masini sau ca daca au masini toate motoarele trebuie sa fie de aceeasi capacitate .... de asta e libertate , aia de care urlati voi ca s-a facut .... probabil ca atata timp cat voi chiar credeti ca ce a fost in 1989 a fost revolutie , sincer va meritati soarta .... nu va permiteti sa alimentati da? perfect , nu o mai faceti .... unde scrie in constitutie ca aveti garantat dreptul de a merge cu masina? primaria si statul si-a facut datoria cand a infiintat ratbul , metroul si tot asa .... in loc sa va plangeti la maniera asta patetica mai bine incercati si faceti ceva cu viata voastra si incercati sa aspirati mai sus , nu pentru orice greu care vi se intampla in viata sa credeti ca se rezolva cu greve sau aberatii de genul .... puneti mana si faceti ceva constructiv la o maniera reala si adevarata , idei chiar sunt daca va intereseaza dar spanacuri de coltul blocului cu blocam noi benzinaria sunt efectiv ridicole ... nu veti obtine decat poate cateva batai bune - da , si pentru cei scpetici credeti ca e posibil sa enervati pe cine nu trebuie in atare situatie intr-o benzinarie .... si veti mai obtine ceva .... veti deveni si mai comici in ochii oamenilor ,,,, vi se pare ca faceti ceva care conteaza? Pentru cine? Dar sincer acuma .... raspundeti-va la intrebarea asta ..... cu stima, Sara
Probabil ca nu conteaza nici pentru studentii britanici ori italieni,probabil ca nu a contat in Franta,Grecia,Spania...Si ei au fost comici???
Un mare om a spus odata "Voi lupta pānă la ultima mea picătură de sānge ca să ai dreptul să nu fii de acord cu mine."
Si desi cei ce au furat revolutia au intoxicat prostimea exact cum incercati voi acum reusind in ochii acestora s-a transforme un gentelman si un om de o bunatate rara intr-un monstru,acest om Ion Ratiu nu s-a dat la o parte si nu si-a lepadat convingerile si chiar daca averea mare pe care o avea in Anglia ai permitea sa traiasca o batranete de vis si-a continuat idealurile si visul de a schimba ceva in Romania
dany12epz is offline   Reply With Quote
Old 25-12-10, 13:39   #429
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by roby wws View Post
hai sa it dau ex meu:eu m-am angajat pe un post de 8h,si dupa o luna vazand ca ma descurc imi tot puneau in carca sarcini,alti colegi de ai mei apelau la mine la diverse probleme...deh vezi domane ca eu ma descurc mai bine...ajunsesem sa ma trezesc la 6 sa plec la munca si nu cred ca era zi sa nu ajung la 10 cel mai devreme acasa,am ajuns si la 3 noapte...si apoi aptroni aveau tot mai multe pretentii:mi-a s-a dat sarcina sa inmatriculez 3 masini de curand,si i-am zis sefei sa verifice bine actele sa nu fac 7 drumuri ca trebuia sa ajung de la ploiesti la brasov sa le inmatriculez si ghici ce ajung acolo cu dosarele si nenea de acolo de la politie ma trimite inapoi ca nu toate actele,ma grabesc sa ajung inapoi sa iau si restu' de acte i-au si amenda,si cand ajung la sefa sa ii zic tot p mine ma face in toate felurile(nu am auzit la barbati asemenea cuv dar apoi la o doamna)si mai imi pune in carca si amenda...si ca sa fie tacamul complet,ma pune sa ma intorc in aceiasi zi cu actele avand in vedere ca era aproape 2 si la 3 se inchide ghiseul si avea pretentia sa ajung,dar sa am grika cu masina(nu ni se permite o viteza mai mare de 130h)...deci daca asta nu e sclavie,cand castigam decat 300 de euro...si normal ca mi-am dat demisia cand am auzit ca un coleg a murit pe drum din aceiasi cauza(trebuia sa faca 700-800 km intr-o zi)...poate tu esti un care lucreaza cu statu' si il doare la basca daca isi face norma sau nu,ca doar e platit de prostime nu la norma...
sa-ti fie rusine, trebuia sa-i futi o palma si sa pleci.
si ai dreptate, daca ei bun in ceea ce faci ti se dau mai multe sarcini, bani, mai putin, de ce ? pentru ca inghiti.
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 25-12-10, 13:41   #430
sara38

Stage 1
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 21
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by EvLSant0S View Post
Gata.
Am prins ideea ta, nu-ti convine,te duci la alt peco sau alimentezi maine.
Da chiar nu exista strop de solidaritate ?
Cand e coada pe bune la peco nu te duci in pielea mea la alta benzinarie sa alimentezi ?
Mai las-o dreaq de treaba ca exagerati grav.
Pe cat va dau dreptate cu ce aberati voi pe acolo cu valoarea fiecaruia sta in salariu si etc, terminati cu mizeriile astea.
Daca e coada intr-un peco te duci in p mea in altu si cu asta b`asta.
romani spalaciti
Draga Raducu .... nu cred ca esti in masura sa ma jignesti sub nici o forma cu atat mai mult sa ma faci romanca spalacita ... probabil daca nu stiai cine sunt ai fi vorbit si mai ... urat .... cat despre colegul de forum .... stai linistit si relaxat nu sunt nici informatoare nici infiltrata de nicaieri ci am cont aici de vreo 6 ani in curand .... cand tu nu cred ca aveai nici buletin .... cu stima, Sara
sara38 is offline   Reply With Quote
Old 25-12-10, 13:41   #431
dany12epz

Stage 5
 
dany12epz's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 452
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by cosmin_cosmin_1 View Post
dany12epz, in situatia frantei din ce am citit angajatii au facut greva, nu clientii. compara cu greva metrorex cand a paralizat juma din bucuresti.
Nu mai ganditi asa...oricine se simte lezat poate actiona conform legi...este un drept cu care toti ne-am nascut si care NIMENI nu il poate lua atata timp cat exista democratie
dany12epz is offline   Reply With Quote
Old 25-12-10, 13:43   #432
G0rdy
Banned

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 478
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by EvLSant0S View Post
sa-ti fie rusine, trebuia sa-i futi o palma si sa pleci.
si ai dreptate, daca ei bun in ceea ce faci ti se dau mai multe sarcini, bani, mai putin, de ce ? pentru ca inghiti.
stai tu linistit...DACA ar fi macar 30% din populatia asta cretina sa gandeasca cum gandesti acum SIGUR nu am fi ajuns aici...dar SUNT multi Prea multi care inghit..uite pe astia am boala
G0rdy is offline   Reply With Quote
Old 25-12-10, 13:44   #433
Gixer
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 913
Member of:
[2 Roti]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Din cate am mai citit p-aici exista doar 2 variante: ori emigrare in masa, ori revolutie dar mai reala decat aia de acu 21 de ani, si anume prinsi si taiati porcii ca tot a fost ignatul, nu cu puscarii, si las ca asta nu o fost si povesti d-alea......totusi eu as prefera emigrarea in masa catre alte tari UE
Gixer is offline   Reply With Quote
Old 25-12-10, 13:45   #434
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by sara38 View Post
Draga Raducu .... nu cred ca esti in masura sa ma jignesti sub nici o forma cu atat mai mult sa ma faci romanca spalacita ... probabil daca nu stiai cine sunt ai fi vorbit si mai ... urat .... cat despre colegul de forum .... stai linistit si relaxat nu sunt nici informatoare nici infiltrata de nicaieri ci am cont aici de vreo 6 ani in curand .... cand tu nu cred ca aveai nici buletin .... cu stima, Sara
Eh nu sunt in masura, am tacut am tacut dar la ce scrieti pe aici a trebuit sa scriu, masuratoarea cine o face ?
Urasc oamenii care nu sunt un stare sa arate un strop de solidaritate, si sunteti putini, putini dar adunati atata scarba incat ii faceti pe ceilalti sa dea inapoi si e EXCLUSIV vina voastra.

Pe faptul ca ne stim de ceva timp ma bazam, cand ziceam, ca sunt de acord cu tine, dar las-o moale, ca nu stiu daca e in regula sa le spui oamenilor ce sa faca, vrei sa alimentezi ? ai 2 milioane de pompe in tara, succes in a merge la una din cele 1,999,999 libere.
Chiar asa am ajuns ? Am inteles ca se sufera(basini) in tara asta, dar poti sa mai schimbi 3 viteze pana la urmatoarea statie peco libera.
romani spalaciti sunt multi,nu bateam spre tine, daca te simti,nu e problema mea, si crede-ma, sunt MULTI MULTI MULTI romani spalaciti,care trag inapoi lumea.
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 25-12-10, 13:46   #435
sara38

Stage 1
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 21
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by cosmin_cosmin_1 View Post
dany12epz, in situatia frantei din ce am citit angajatii au facut greva, nu clientii. compara cu greva metrorex cand a paralizat juma din bucuresti.
Perfect adevarat !!! Nu clientii au facut greva ... Cat despre restul lucrurilor am o intrebare la toti cei care urla in gura mare aici ca nu sunt sustinuti .... voi cu adevarat asa , cam cati ati iesi acum in strada sa faceti ce s-a facut in alte tari? La asta v-as sustine ,a s fi prima care ar iesi cu bata in mana .... voi ati vazut in alte tari greve sau proteste la maniera asta? sa ne ducem sa le dam bani? indiferent de cum le dai banii sunt tot bani , ca alimentezi de 3 lei de 10 lei in final tot voi sunteti cei care le dati bani .... indiferent de suma repet .... va tine sa iesiti in strada la maniera facuta in franta sau in grecia? cati dintre voi sunt cu adevarat capabili de asta? Daca tot ati pus intrebari va dau si raspunsurile ... nu mai ziceti de alte tari ca aia nu au facut patetisme din astea , aia au iesit cu bata in strada si au spart capete , aia da o sustin din toata inima dar rahaturi de genul hai sa blocam benzinariile sunt patetisme curate ! cu stima , Sara
sara38 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -