Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 24-12-10, 17:13   #271
maverick1508

Stage 5
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 4,315
Member of:
[Fiat]
[RENAULT]
[2 Roti]
[SEAT]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Dar cine a zis ca au vina ? Ei au comentat la noi, in special puradelul ala de angajat.
Poate se mai face zilele astea pana la sf anului ceva, daca da, dati-mi PM.
maverick1508 is offline   Reply With Quote
Old 24-12-10, 17:19   #272
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Ma, hai sa va zic o treaba. In primul rand e Craciunul (mai putin pt. atei), deci va urez un Craciun Fericit. In al 2lea rand nu va inteleg de ce acum, post protest spurcati pe cei care nu au venit. Fratilor, eu is satul...o mie se anunta de fiecare data, 10 vin. Cand vam vazut cu lista...era sa'mi pun mainile in cap, bine ca nu a continuat. Ma asteptam la ceva mai multi...30 e chiar a drq de putini (parerea mea)...rusinos de putini...si culmea, stiu pe multi dp acolo si nu pot zice ca sunteti cu foamea'n gat...dar vreti un viitor mai bun, vreti o viata mai buna. Respect asta. Nu respect ca sunt multi care's cu cutitu'n os dar nici ca ar fi venit cu voi. Au preferat sa stea acasa sa'si planga de mila sau sa stea pe celalalt trotuar sa vada cum va leaga. Rusine.

Eu propun sa facem chestia asta mai des, saptamanal poate...si asa o sa ne adunam mai multi. Cei cu pasarica in loc de falus poate au vazut ca n'a fost vb. de amenzi, dosare si alte nebunii si data viitoare poate se gandesc sa stea langa noi daca cu noi nu pot.

Pace la toti!!! Si un Craciun Fericit!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	craciun.jpg
Views:	155
Size:	381.3 KB
ID:	1793878  
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 24-12-10, 17:19   #273
MaliBuGTI

Stage 4
 
MaliBuGTI's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 169
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Pole Position Racers]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Ar fi bine sa ne mai strangem o data pana la sf. anului, sa se face legatura cu intalnirea de azi. Poate ne strangem mai multi, mai ales acum ca orasul e mai liber si avem si timp mai mult.
__________________
Peugeot 206 Grand Touring Injection
MaliBuGTI is offline   Reply With Quote
Old 24-12-10, 17:23   #274
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Cool Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

cea mai mare parere de RAU o am ca nu a venit DOMNU CIOCAN sa ii cer si eu un autograf) dar il gasesc prin CLUBURI diseara )
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 24-12-10, 17:24   #275
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by morpheusmaster View Post
Ma, hai sa va zic o treaba. In primul rand e Craciunul (mai putin pt. atei), deci va urez un Craciun Fericit. In al 2lea rand nu va inteleg de ce acum, post protest spurcati pe cei care nu au venit. Fratilor, eu is satul...o mie se anunta de fiecare data, 10 vin. Cand vam vazut cu lista...era sa'mi pun mainile in cap, bine ca nu a continuat. Ma asteptam la ceva mai multi...30 e chiar a drq de putini (parerea mea)...rusinos de putini...si culmea, stiu pe multi dp acolo si nu pot zice ca sunteti cu foamea'n gat...dar vreti un viitor mai bun, vreti o viata mai buna. Respect asta. Nu respect ca sunt multi care's cu cutitu'n os dar nici ca ar fi venit cu voi. Au preferat sa stea acasa sa'si planga de mila sau sa stea pe celalalt trotuar sa vada cum va leaga. Rusine.

Eu propun sa facem chestia asta mai des, saptamanal poate...si asa o sa ne adunam mai multi. Cei cu pasarica in loc de falus poate au vazut ca n'a fost vb. de amenzi, dosare si alte nebunii si data viitoare poate se gandesc sa stea langa noi daca cu noi nu pot.

Pace la toti!!! Si un Craciun Fericit!
N-are nimeni nimic cu cei care nu erau in bucuresti, sau cu cei care erau la munca, sau cu cei care aveau programate plecari la munte la ski sau whatever.
e vorba de faptul ca

au fost mai multi jandarmi decat noi frate
nu mai vorbim de politisti
nu se poate asa ceva
victoriei e plina seara de seara de masinisti...
unde au fost azi ?
azi cand ... plm
nu mai zic nimic
stati in case .. asa o sa rezolvati situatia...
de fiecare data cand alimentati sa va amintiti de treaba care s-a intamplat azi, si sa fi ti de ras ca n-ati venit, ca va fost lene, si frica.
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 24-12-10, 17:26   #276
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Cool Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by MaliBuGTI View Post
Ar fi bine sa ne mai strangem o data pana la sf. anului, sa se face legatura cu intalnirea de azi. Poate ne strangem mai multi, mai ales acum ca orasul e mai liber si avem si timp mai mult.
DOVADA realizata astazi , NU SE POT LUA AMENZI , nu se pot intocmi dosare penale ....IESITI FRATILOR fara frica nu se intampla absolut NIMIK ...ne strangem in MASINI in parcari ..langa masini ..NU FACEM GALAGIE in trafic , mergem cu 30-40 la ora NU avarii puse NIMENI nu spune NIMIK

avem ANUNTURILE puse in geamuri si ...asa dam in 1 benzinarie , apoi ne MUTAM la alta benzinarie ..si tot asa ....CRED ca o sa ne strangem mai MULTI la urmatoarea !!!

ATI VAZUT SI VOI CEI PREZENTI si ....ceilalti informati NU SA INTAMPLAT ABSOLUT NIMIK !!! iesiti fara frica !!!
__________________

anvelope IARNA import Germania Elvetia 13"-22" tel: 0768 885511 , 0762 333322
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 24-12-10, 17:28   #277
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Cool Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

ma asteptam CA masinile de Bulgaria sa fie si ele prezente in NUMAR mai mare ......nu eu si baiatu cu Gofu ) cel putin 2-3 masini cu numere rosii ....dar

MULTUMIM celoc cu numere NEGRE de BUCURESTI care au luat cuvantul pentru VOI cei cu masini cu numere straine,numere rosii si Bulgaria !!!
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 24-12-10, 17:33   #278
Champion

Stage 5
 
Champion's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,513
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Felicitari celor care au fost prezenti la protest.Buna ideea cu mai multe iesiri (poate reusim si in cj sa ne mobilizam pe data viitoare), faza e ca a fost aleasa destul de rau data, daca era o vineri normala veneau mai multi.Sarbatori Fericite tuturor.
__________________
dati-mi un ciocan sa-mi indrept comportamentul
If I'm going to Hell ... I'm going in an BMW
the joint makes me high, but BMW makes me fly
In a BMW, happiness isn't around the corner, happiness is in the corner.
Champion is offline   Reply With Quote
Old 24-12-10, 17:34   #279
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Asta-i tara in care traim!

Daca preferati sa nu faceti nimic, o sa ajungeti in variantele astea:
1. sa ne uitam amarati la pompele de benzina - sa nu depasim o anumita limita de ron la poma, ca nu mai avem ce sa mancam acasa;
2. salariul pe o luna in viitorul apropiat;
3. sau... ne omoram si lasam copiii pe strazi, ca nu ii mai putem creste.

Se pare ca va convine!

Hai... sarbatori fericite!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	hgde.jpg
Views:	198
Size:	171.5 KB
ID:	1793890   Click image for larger version

Name:	cei-mai-saraci-pensionari-434x326.jpg
Views:	165
Size:	99.8 KB
ID:	1793891   Click image for larger version

Name:	image-2010-12-23-8150714-0-barbat-aruncat-balcon-parlament.jpg
Views:	146
Size:	37.0 KB
ID:	1793892  

Mustang is offline   Reply With Quote
Old 24-12-10, 17:37   #280
MaliBuGTI

Stage 4
 
MaliBuGTI's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 169
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Pole Position Racers]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Hai sa trecem la obiect si sa propunem urmatoarea intalnire. Cand credeti ca am putea sa repetam toata treaba? Cand credeti ca sunteti disponibili? Sa profitam de ocazie acum cand suntem mai multi atenti la acest thread.
MaliBuGTI is offline   Reply With Quote
Old 24-12-10, 17:37   #281
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by Mustang View Post
Asta-i tara in care traim!

Daca preferati sa nu faceti nimic, o sa ajungeti in variantele astea:
1. sa ne uitam amarati la pompele de benzina - sa nu depasim o anumita limita de ron la poma, ca nu mai avem ce sa mancam acasa;
2. salariul pe o luna in viitorul apropiat;
3. sau... ne omoram si lasam copiii pe strazi, ca nu ii mai putem creste.

Se pare ca va convine!

Hai... sarbatori fericite!
Mda , trist dar adevărat

Apropo ...mi-am dat seama de ceva acum că tot mă uitam pe poze ...

Aşa număr , aşa oameni ! Divizia De Prostie !
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC_0243.JPG
Views:	186
Size:	94.5 KB
ID:	1793900   Click image for larger version

Name:	DSC_0246.JPG
Views:	165
Size:	105.3 KB
ID:	1793901  
__________________
STEAM - KLawxith
YOUTUBE - ELITE INC.
INSTAGRAM - klawxith666

PHOTOGRAPHY SITE - http://klawxith.wixsite.com/elite-inc

US/RO
DTH is offline   Reply With Quote
Old 24-12-10, 17:44   #282
sharpe

Purtator cuvant MR Craiova

Stage 5
 
sharpe's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 397
Member of:
[Midnight Racers]
[BMW]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

La Craiova a fost la fel,parcarea la Billa (supermarketul e cam mort) de obicei goala acum era plina de masini de politie (ordine publica si circulatie),jandarmerie,oameni din serviciile de informatii,etc
intalnirea am incercat s-o mutam in alta parte,din pacate oamenii care vedeau masinile organului o taiau rapid
majoritatea (daca nu chiar toti) credeti ca a fost un esec total actiunea de azi
va contrazic
1.cineva acolo sus e cu cacatu la cur grav de tot daca scoasera toate efectivele astea in strada pentru 2 threaduri pe forum si un event pe facebook
2.viitoare actiuni de genu (si ar fi cea mai mare greseala sa ne oprim aici) mai ales daca vor fi LEGALE (si noi aici la Craiova o sa le facem legale) or sa aiba mult mai mult impact,garantat
3.desteapta-te romane.
Sarbatori fericite va doresc.
__________________
muČ
sharpe is offline   Reply With Quote
Old 24-12-10, 17:44   #283
Champion

Stage 5
 
Champion's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,513
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Mda , trist dar adevărat

Apropo ...mi-am dat seama de ceva acum că tot mă uitam pe poze ...

Aşa număr , aşa oameni ! Divizia De Prostie !
Haha, PUTuros numar de inmatriculare )) oricum cei de la Brigada Gorilelor Sparte sunt niste proti crescuti si demonstreaza asta peste tot pe unde merg, inteleg ca is firma de paza si nu pot fi ca niste domnisoare, da ei chiar dau dovada de prostie.Sa revenim la subiect, cand se mai face?
Champion is offline   Reply With Quote
Old 24-12-10, 17:48   #284
julaikos
Oltcit Driver

Stage 5
 
julaikos's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 6,455
Member of:
[Oltcit]
[4Rally]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

urmatoarea ar trebui discutata in alta parte decat telefon sau forumuri...acum s-a creeat alt precedent o sa fie "cine trebuie" cu ochii in 4...trebuie vorbit seara cu cei care se aduna in victoriei cu duiumu...
ma rog poate unora nu le pasa din simplul motiv ca nu se straduiesc prea tare sa faca rost de bani,adica primesc alocatie de la parinti suficient cat sa nu-i doara asa tare la basca...desigur mai sunt si exceptii
__________________
Julaikos customs

Turbos make torque and torque makes fun!
julaikos is offline   Reply With Quote
Old 24-12-10, 17:49   #285
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by sharpe View Post
La Craiova a fost la fel,parcarea la Billa (supermarketul e cam mort) de obicei goala acum era plina de masini de politie (ordine publica si circulatie),jandarmerie,oameni din serviciile de informatii,etc
intalnirea am incercat s-o mutam in alta parte,din pacate oamenii care vedeau masinile organului o taiau rapid
majoritatea (daca nu chiar toti) credeti ca a fost un esec total actiunea de azi
va contrazic
1.cineva acolo sus e cu cacatu la cur grav de tot daca scoasera toate efectivele astea in strada pentru 2 threaduri pe forum si un event pe facebook
2.viitoare actiuni de genu (si ar fi cea mai mare greseala sa ne oprim aici) mai ales daca vor fi LEGALE (si noi aici la Craiova o sa le facem legale) or sa aiba mult mai mult impact,garantat
3.desteapta-te romane.
Sarbatori fericite va doresc.
Foarte mare dreptate ai!!!
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -