Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 26-09-10, 21:58   #196
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by luci4n_vl View Post
SYD daca esti pe la calculator..ataseaza pls si pozele cu roaba aia....chiar a fost senzatie.....si vb serios nu glumesc....multi si`ar dori jante dalea pe masina..pe cand altii le au pe roaba.....
felicitari posesorului......
am atasat eu cu cateva pagini in urma.


@Diablo - bine gata, dar mi`i dai, da?
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 21:59   #197
TIR

Stage 5
 
TIR's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
[Fiat]
[AUDI]
[SEAT]
[SKODA]
[RENAULT]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by luci4n_vl View Post
ms.....pt k ai lasat fetele...k altfel...chiar nu mai aveau valoare masinile MELE....
meriti o "cupa" pt asta...cata generozitate......asa mi``am mai scos si eu masinile in evidenta....ca nah...daca nu erai tu...probabil...k ma duceam la remat cu ele.....ms inca odata ca ai avut amabilitatea sa le lasi.....

ma bucur ca ma apreciezi ... oricum tu ai avut si fetele tale
TIR is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 22:04   #198
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by 09shh View Post
ursu putea sa ia ceva pe la motor....si chiar a propus unei masini cu premiu sa stea la start..dar....
care e diferenta...niste cupe care focusu nu are cum sa le ia?pe la exterior pe la 4tuning
Quote:
Originally Posted by 09shh View Post
ggd: golfu 4 la interior facut in germania...o piele de aia nasola..alcantara (de mai multi bani decat locu pisica si poate decat si a ta si niste jante stock
ursu ala alb care are motor(cu o mica turbina) si un exterior foarte finisat si bine vopsit de cineva din vl
pisica negru mat niste bbs...de7 sute de euro la mana a2 a...cum spun alti noi sunt mult mai mult
opel verde cu o vopsea cat de cat frumoasa...si fara greseli
tu esti cel mai nemultumit din cate observ eu aici!

#1 era o expozitie de TUNING, atata timp cat nu a fost vreo categorie ENGINE ( presupun, nu am fost de fata asa ca doar imi dau cu parerea) nu vad de ce ai gura mare! sau vroiai sa se faca special pentru ursul de la standul vostru???

#2 Masinile fiind pregatite pentru expo, ce interes crezi ca au sa isi strice vopseaua masinii, jantele ( ca, cauciucuri se face rost) samd, doar ca sa iti demonstreze tie ca nu poate sa bata un urs care e facut pentru 402m si pentru simplul fapt ca a iesit bine la exterior, s-a bagat si la expo?
Iti recomand o masina de expo care nu face parte din acelasi club cu mine ( nu ridic in slavi, dar e bine sa stii) , un eclipse verde de la NSL de vreo 330hp si e limitata la anumite rotatii pe minut....si o sa vezi ca se poate si asa si asa!!

#3 crezi ca culoare asta deja veche dpmdv o sa atraga priviri cu un kit de M si niste jante pe 17??? la expozitii nu ii intereseaza pe juristi ca e un kit de 87346539 de euro, ii intereseaza sa le fure privirile si sa fie ceva unic/custom sau ceva mai rar....iti arat N pisici cu roti bbs sau pe 17 si cu kit de M....si masini cu negru mat pe ele...cate vrei!!!

#4 exact ca la punctul 3

P.S o sa imi exprim parerile sincere in continuare si nu doresc sa deranjez pe cineva, fac asta pentru simplul fapt ca sunt anumite probleme care le-am intalnit si eu alaturi de colegii mei !!!!
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 22:07   #199
VL 77 SYD
VW Driver

Stage 5
 
VL 77 SYD's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Incarc acum si premierea.
Click image for larger version

Name:	DSC00349.jpg
Views:	65
Size:	816.1 KB
ID:	1671960Click image for larger version

Name:	DSC00354.jpg
Views:	67
Size:	933.0 KB
ID:	1671961Click image for larger version

Name:	DSC00360.jpg
Views:	79
Size:	1.35 MB
ID:	1671962Click image for larger version

Name:	DSC00361.jpg
Views:	73
Size:	1.12 MB
ID:	1671963Click image for larger version

Name:	DSC00375.jpg
Views:	112
Size:	1.24 MB
ID:	1671964Click image for larger version

Name:	DSC00377.jpg
Views:	69
Size:	647.5 KB
ID:	1671965
VL 77 SYD is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 22:08   #200
DiabloXXX

Stage 4
 
DiabloXXX's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 211
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by daffy duck™ View Post
tu esti cel mai nemultumit din cate observ eu aici!

#1 era o expozitie de TUNING, atata timp cat nu a fost vreo categorie ENGINE ( presupun, nu am fost de fata asa ca doar imi dau cu parerea) nu vad de ce ai gura mare! sau vroiai sa se faca special pentru ursul de la standul vostru???

#2 Masinile fiind pregatite pentru expo, ce interes crezi ca au sa isi strice vopseaua masinii, jantele ( ca, cauciucuri se face rost) samd, doar ca sa iti demonstreze tie ca nu poate sa bata un urs care e facut pentru 402m si pentru simplul fapt ca a iesit bine la exterior, s-a bagat si la expo?
Iti recomand o masina de expo care nu face parte din acelasi club cu mine ( nu ridic in slavi, dar e bine sa stii) , un eclipse verde de la NSL de vreo 330hp si e limitata la anumite rotatii pe minut....si o sa vezi ca se poate si asa si asa!!

#3 crezi ca culoare asta deja veche dpmdv o sa atraga priviri cu un kit de M si niste jante pe 17??? la expozitii nu ii intereseaza pe juristi ca e un kit de 87346539 de euro, ii intereseaza sa le fure privirile si sa fie ceva unic/custom sau ceva mai rar....iti arat N pisici cu roti bbs sau pe 17 si cu kit de M....si masini cu negru mat pe ele...cate vrei!!!

#4 exact ca la punctul 3

P.S o sa imi exprim parerile sincere in continuare si nu doresc sa deranjez pe cineva, fac asta pentru simplul fapt ca sunt anumite probleme care le-am intalnit si eu alaturi de colegii mei !!!!
referitor la masina de expo si de fuga , e o masina care a fost la eveniment de la vl care e perfect capabila sa bata orice are avea ei
DiabloXXX is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 22:10   #201
gll-BT

Stage 1
 
gll-BT's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 19
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

chestia aia faina alba cu multi cai? )
gll-BT is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 22:11   #202
DiabloXXX

Stage 4
 
DiabloXXX's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 211
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by gll-BT View Post
chestia aia faina alba cu multi cai? )
da tata, aia turbata cu interne forjate
DiabloXXX is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 22:12   #203
TIR

Stage 5
 
TIR's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
[Fiat]
[AUDI]
[SEAT]
[SKODA]
[RENAULT]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

hai frate nu mai vb de a mea ca stii ca ma rusinez
TIR is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 22:13   #204
privat4u2

Stage 5
 
privat4u2's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 829
Member of:
[Shadows Racing Team]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Ce se face ma aici????gang bang sau ce?????)))))))) Felicitari GLL...Inferno.....HotHatches....Midnight....GhetoC ult....de fapt felicitari tuturor ca sa nu risc sa omit pe cineva...fara intentie bineinteles.
__________________

Daca semeni Vant...culegi Furtuna....de aici intzelegi ce vrei.
privat4u2 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 22:14   #205
gll-BT

Stage 1
 
gll-BT's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 19
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

aia cu muzica multa si jante rosu cu alb? ) tati noi deja vorbim de masini nu de animalutze de plush gennn eugen gennn fenomen, ursuletzi si pisicutze..geennnn....mersul lui de johnny bravo se remarca prin multime=)))
gll-BT is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 22:15   #206
DiabloXXX

Stage 4
 
DiabloXXX's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 211
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by gll-BT View Post
aia cu muzica multa si jante rosu cu alb? ) tati noi deja vorbim de masini nu de animalutze de plush gennn eugen gennn fenomen, ursuletzi si pisicutze..geennnn....mersul lui de johnny bravo se remarca prin multime=)))
esti pe drumu cel bun
DiabloXXX is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 22:16   #207
mydream
VW Driver

Stage 5
 
mydream's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 812
Member of:
[VW]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

felicitari pentru eveniment ... apropo baieti .. v-am vazut pe vtv
mydream is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 22:16   #208
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by DiabloXXX View Post
da tata, aia turbata cu interne forjate
sa inteleg ca tu ai cupra aceea de bucuresti???

nu ma refeream la tine in mod special

sa fiu sincer cu tine acum, te rog sa nu iei in nume de rau ce scriu acum. iti spun parerea mea sincera ca oricare altul de pe aici, dar diferenta intre mine si altii e ca nu tin partea nimanui aproape

cupra ta e foarte tare, mie unu imi place , dar, ca masina de fuga....ca sa bai un leon 1p la un expo-show...e mult de munca si stii asta foarte bine! ca ai pus tu niste jante, ai facut un design frumos in portbagaj si niste usi lambo ( corecteaza-ma daca gresesc) e strict ca ti'a placut tie si presupun ca esti constient ca mai ai de pus una-alta pe masina incat sa iei o cupa la (ex) exterior, body-kit, wheels etc etc

sper ca nu te-a deranjat postul meu, daca da, da-mi PM cu numarul tau si cand ne intalnim tragem niste poze si 2-3 beri sa trecem peste !
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 22:17   #209
gll-BT

Stage 1
 
gll-BT's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 19
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

gataaa stiu... e pocket bike-u lu mitza=)))
gll-BT is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 22:17   #210
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

pe vtv? care te urcasi ma acolo ? vrusasi neaparat sa vezi giratoriu cum se vede de pe vtv a ?
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -