Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 28-09-10, 00:47   #346
florynvl (X29 ZMT)

Stage 5
 
florynvl (X29 ZMT)'s Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,269
Member of:
[LANCIA]
[VW]
[Shadows Racing Team]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by minimal.madness View Post
bogdane prea comentai la faza cu "copilele de 14 ani" . De aia m'am "bagat in seama " .
Ce te dai asa ingeras? O arzi numai cu fete de peste 18?in fine.
Urat din partea ta sa te iei de el,si mai urat ca ca poti sa vorbesti asa de fete de 14 ani.Subiectul asta e inchis ca nu are nici o legatura cu ce se vorbeste pe aici.
Mai asteptam poze si filmulete,din cate stiu sunt minim 5 gb de poze,peste 2000.
florynvl (X29 ZMT) is offline   Reply With Quote
Old 28-09-10, 00:59   #347
TIR

Stage 5
 
TIR's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
[Fiat]
[AUDI]
[SEAT]
[SKODA]
[RENAULT]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Multumesc tuturor pentru aprecieri... am facut tot posibilul ca lumea sa se simta bine...

Si ma bucur ca am intalnit niste oameni super...


Cu stima...
TIR is offline   Reply With Quote
Old 28-09-10, 01:35   #348
DiabloXXX

Stage 4
 
DiabloXXX's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 211
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by bix View Post
1- salutari la toata lumea...
2- felicitari organizatorilor pt acest prim eveniment, ati fost deosebiti n-am idee cum de ne-ati suportat, aveti nervii tari
3- multumiri nu veti primi in totalitate, padure fara uscaturi... trb sa va obisnuiti.


P.S. sunt baiatul care am venit cu e36-le rosu CTL, cea de 2lei si, mai sunt unu dintre cei care am mituit juriul (aveam nevoie de acele cupe intelegeti-ma, ma certam cu mama acasa.....nu va ganditi unpic si la mine?)

TIR-ule ai fost de milioane.
multumim pt apreciere si felicitari pt masina

ps: vezi ca am primit reclamatii de la juriu ca nu le-ai bagat nimic pe card inca, vezi si tu cum faci
__________________
NU VITEZA TE UCIDE, CI OPRIREA BRUSCA PANA LA 0.

Cu un viraj tre' sa te porti cum te-ai purta cu o femeie, incepi pe exterior, treci pe interior si dupa iesi tot pe exterior.
DiabloXXX is offline   Reply With Quote
Old 28-09-10, 02:51   #349
Kaluvr6
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kaluvr6's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,562
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Mda, caterinca maxima topicul asta, am vrut sa`l citesc tot da pe la jumate m`am plictisit . Cu toate ca nu am fost acolo si nu am avut treaba cu acest eveniment, nu stiu exact ce premii s`au luat si cine le`a luat asa ca nu comentez pe chestia asta. Ma distreaza cand vad pretentii de genu: Nu am avut spalatorie moca, cazare la 20km . Vreau sa te intreb si eu, la cate evenimente de genul ai participat tu cel de la NA? Sau mai bine zis la cate evenimente, punct. Eu unu la toate evenimentele la care am participat NU am avut vreodata spalare Moca si o fisa in OMV ultima data era 5 lei din cate stiu, OMV fiind la maxim 2 km de locul respectiv. Daca ii cautai pe jos de la eveniment pana la spalatorie ii gaseai, mi`e mie rusine cand citesc una ca asta.
Am participat la evenimente prin o gramada de orase, inclusiv vreo 4 organizate de 4tuning, la care am primit decat o data cazare (f departe de romexpo) iar celelalte ocazii nu am primit de loc, asa ca nu vad de ce voi sunteti atat de revoltati, ati venit cu vreo 4 pagani zonda si v`ati simtit neindreptatiti?
Nu stiu cum a iesit evenimentul ca nu am fost acolo dar din cate vad majoritatea zic ca a fost OK.
Am vazut ca v`ati provocat o dadurati in razboaie, si cu toate ca am o gramada de lume care o cunosc din poitesti si sunt oameni ca lumea, am avut niste experiente foarte aiurea legate de Romanesti cand am fost pe autostrada cu Bobi MOM, subaru, motoare etc. Am auzit atunci idei genu: sa se dea subaru WRX cu focus ST. M3 stock bate M3turbo (bobi mom), sau subaru wrx bate m3turbo ca pleaca mai tare de pe loc, am vrut sa plec pe jos acasa ) asa ca mi`am facut o parere cat de cat, si nu e prima data cand am fost la pitesti, am istorie acolo. Asa ca baieti, e simplu, daca nu v`a placut evenimentul, nu mai veniti. Nu vreau sa supar pe nimeni mai ales ca nu am participat sau am fost implicat in vreun fel.
salut pe toata lumea.
__________________

VW Corrado VR6 - new engine

"I started out with nothing and I still got most of it left"
www.midnightracersvl.blogspot.com
http://forum.midnightracers.ro
Kaluvr6 is offline   Reply With Quote
Old 28-09-10, 08:37   #350
Sese_RS

Stage 4
 
Sese_RS's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 200
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

am si eu o intrebare:cine a jurizat acest show de traditie de va tot certati ?
nui normal au facut expo la valcea sa intre si valcea pe harta asta a tuningului,vau prins acolo vau ars" gazdele au prioritate ca la romani nu ?calitatea nu conteaza nici tema masini nimic, 3 colante doua ploape 4arcuri taiate low rider car of the showBUCURESTI GREI SE CUNOSC au traditie si masini nu va mai suparati ce rost are .

Last edited by Sese_RS; 28-09-10 at 08:46.
Sese_RS is offline   Reply With Quote
Old 28-09-10, 08:42   #351
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by Sese_RS View Post
am si eu o intrebare:cine a jurizat acest show: de traditie de va tot certati ?
nui normal au facut expo la valcea sa intre si valcea pe harta asta a tuningului,vau prins la ei vau ars, gazdele au prioritate ca la romani nu ?calitatea nu conteaza nici tema masini nimic, 3 colante doua ploape 4arcuri taiate low rider car of the showBUCURESTI GREI SE CUNOSC.
poti sa scrii mai detaliat te rog ? nu am inteles ce ai vrut sa zici si chiar ma intereseaza
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 28-09-10, 08:54   #352
Sese_RS

Stage 4
 
Sese_RS's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 200
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by trafy-vr6 View Post
poti sa scrii mai detaliat te rog ? nu am inteles ce ai vrut sa zici si chiar ma intereseaza
nimic deosebit nu am ce sa mai detaliez am scris ptr. baieti astia de la buc. care se razboiesc pe aici k cearta nu duce la ceva constructiv nu?iar ptr. voi felicitari, data viitoare stiti cu ce se maninca, osa iasa mai bine.

Last edited by Sese_RS; 28-09-10 at 09:02.
Sese_RS is offline   Reply With Quote
Old 28-09-10, 09:27   #353
PrietenCuTine

Stage 5
 
PrietenCuTine's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 832
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Salutare, cum se numeste masina asta ?!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	194.881q.jpg
Views:	65
Size:	1.74 MB
ID:	1674260   Click image for larger version

Name:	aasd.jpg
Views:	46
Size:	1.64 MB
ID:	1674262  
PrietenCuTine is offline   Reply With Quote
Old 28-09-10, 10:05   #354
FeS

Stage 5
 
FeS's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,024
Member of:
[Opel]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Nissan 300ZX...din cate stiu eu...
FeS is offline   Reply With Quote
Old 28-09-10, 10:07   #355
vasyxplod

Stage 5
 
vasyxplod's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,343
Member of:
[DAEWOO]
[Colectionar Machete]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

asa este.fes are dreptate
vasyxplod is offline   Reply With Quote
Old 28-09-10, 10:51   #356
sharkylete
BMW Driver

Stage 5
 
sharkylete's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,810
Member of:
[BMW]
Arrow Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Poze,filmulete ... canci bocanci!?!?
Nu mai pune nimeni nimic?!
Hai SYD ca stiu ca ai o gramada si restu`la fel...

VREM POZE!!!!
Multumim!

Restu e CanCan!
sharkylete is offline   Reply With Quote
Old 28-09-10, 11:20   #357
Bogdan.vl
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 673
Member of:
[Shadows Racing Team]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

acest topic merita urmarit
inca asteptam tona de poze
Bogdan.vl is offline   Reply With Quote
Old 28-09-10, 11:26   #358
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Micul Mexic)

https://www.youtube.com/watch?v=7DUkcylzWs8
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 28-09-10, 11:28   #359
minimal.madness
Opel Driver

Stage 5
 
minimal.madness's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,604
Member of:
[Opel]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

S'a enervat trafy
minimal.madness is offline   Reply With Quote
Old 28-09-10, 11:33   #360
Bogdan.vl
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 673
Member of:
[Shadows Racing Team]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by trafy-vr6 View Post
yeaa gyegye papadie traficant333 , mai ai ceva poze?
Bogdan.vl is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -