Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 27-09-10, 21:22   #331
minimal.madness
Opel Driver

Stage 5
 
minimal.madness's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,604
Member of:
[Opel]
Cool Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Daca masinutza lui sharky a ajuns asa pe bani putini,felicitari.E o lectie pentru toti ca nu ai nevoie de foarte mult cash pentru a face un tuning reusit.
Mie personal imi plac cel mai mult jantele si "ledele" rosii din lupa de la far
minimal.madness is offline   Reply With Quote
Old 27-09-10, 21:56   #332
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by minimal.madness View Post
Daca masinutza lui sharky a ajuns asa pe bani putini,felicitari.E o lectie pentru toti ca nu ai nevoie de foarte mult cash pentru a face un tuning reusit.
Mie personal imi plac cel mai mult jantele si "ledele" rosii din lupa de la far


bani putini?.......sa fim seriosi....
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 27-09-10, 22:12   #333
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

bla bla bla.....pisica lu Sharky are interior de 6 milioane....cata invidie pe unii

Last edited by trafy-vr6; 27-09-10 at 22:30.
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 27-09-10, 22:27   #334
minimal.madness
Opel Driver

Stage 5
 
minimal.madness's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,604
Member of:
[Opel]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Eu nu stiu cati bani a bagat in ea.Spun din ce am citit .. nu am dat cu paru
minimal.madness is offline   Reply With Quote
Old 27-09-10, 22:31   #335
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

nu vreti sa puneti capat tuturor certurilor, discutiilor negative, arogantelor samd si sa lasam topicul sa se umple de poze si filme ????

serios acum....va mancati intre voi in fiecare seara si a 2a zi o luati de la capat!

singurul la care nu ma asteptam sa se opreasca din postat a fost 09SHH care vad ca numai scrie.....

terminati va rog eu!
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 27-09-10, 22:33   #336
minimal.madness
Opel Driver

Stage 5
 
minimal.madness's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,604
Member of:
[Opel]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Pai asta ziceam si eu da vad ca lumea se ia tot de mine ) m'au vazut mai mic si pricajit
minimal.madness is offline   Reply With Quote
Old 27-09-10, 22:37   #337
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

minimale, sincer de 15 minute ma tot uit pe ultimele pagini sa vad daca s-a luat cineva de tine si nu vad nimic ciudat, totul ok, cred ca ai schimbat dealeru sau ce se intampla ? ai impresia ca vorbeste cineva cu tine ?
__________________
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 27-09-10, 22:59   #338
minimal.madness
Opel Driver

Stage 5
 
minimal.madness's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,604
Member of:
[Opel]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

bogdan.vl : pana mea ) e misto la generala
supozitor

Am zis ceva chiar asa de urat incat sa fiu facut supozitor si copil de generala ? Doar am sustinut ce a zis Sob.
Unii se ataca rau de tot ... imi cer scuze daca am vorbit aiurea,cu toate ca nu prea imi dau seama pe unde.In fine.A terminat SHH si incep altii.

Dar dupa cum a spus unul din noi , " intotdeauna tre sa fie cineva nemultumit de anumite chestii " .
minimal.madness is offline   Reply With Quote
Old 27-09-10, 23:00   #339
bogdy.ghetto

Stage 5
 
bogdy.ghetto's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,199
Member of:
[Ghetto Cult]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Daffy nu te baga aiurea doar de dragul de a posta nu ai fost...oricum nu aveai ce cauta dar asa ca fapt divers esti in toate topicurile prezent lasa oamenii care au participat la acest eveniment sa-si spuna parerea nu tu ... tu esti NIMIC!
__________________
Modificari Fibra =>www.GheTToTuninG.ro
bogdy.ghetto is offline   Reply With Quote
Old 27-09-10, 23:10   #340
Bogdan.vl
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 673
Member of:
[Shadows Racing Team]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by minimal.madness View Post
bogdan.vl : pana mea ) e misto la generala
supozitor

Am zis ceva chiar asa de urat incat sa fiu facut supozitor si copil de generala ? Doar am sustinut ce a zis Sob.
Unii se ataca rau de tot ... imi cer scuze daca am vorbit aiurea,cu toate ca nu prea imi dau seama pe unde.In fine.A terminat SHH si incep altii.

Dar dupa cum a spus unul din noi , " intotdeauna tre sa fie cineva nemultumit de anumite chestii " .
esti amuzant amice...
generala la 18 ani?? era alta chestie cu generala =] da na, fiecare intelege ce vrea...
oare eu si florin ne atacam? eu bag de seama ca tu ai intrat in reply-urile mele fara sa fi bagat in seama , esti avocat ?
ma rog, n-am pleaca

ps vrem filmulete cu poze :-"
pss traficante mai baga 2 cu "Shto dalea cashto dale`tele"
Bogdan.vl is offline   Reply With Quote
Old 27-09-10, 23:17   #341
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by bogdy.ghetto View Post
Daffy nu te baga aiurea doar de dragul de a posta nu ai fost...oricum nu aveai ce cauta dar asa ca fapt divers esti in toate topicurile prezent lasa oamenii care au participat la acest eveniment sa-si spuna parerea nu tu ... tu esti NIMIC!
deci e ultimul meu post referitor la persoana ta. fac putin de off-topic ca nu se mai poate cu tine!

1. m-am bagat ca ( spre deosebire de tine, eu stiam multa lume de aici dinaintea ta) cunoscand persoanele stiam unde se ajunge! 09SHH nu stie de capul lui si mi-am permis sa ma iau si de el putin!
2. nu vad cu ce drept te bagi tu peste discutiile mele cu baietii de aici (majoritatea fiind baieti valabili)
3. corect, ai dreptate, sunt un NIMIC....dar nu sunt ca tine, O TARFA ORDINARA care a intrat intr-un club cu o masina cu stickere pe usi si cand si'a terminat masina si'a luat basini si arfe-n cap si a iesit!!!!

deci pentru ultima data iti zic, incearca sa iti vezi de viata ta ca deja prea ma freci tu pe mine la icre si dupa cum ti-am mai zis si tie si inca unuia de la mine din club, nu o mai dati in smardoiala si faceti pe durii aici si cand ne vedem, cautati tovarasie si alte chestii!!!!

cu asta am incheiat si astept si eu poze de la eveniment si in special de la standul Inferno MotorSport !!!

multumesc,
daffy
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 27-09-10, 23:30   #342
bogdy.ghetto

Stage 5
 
bogdy.ghetto's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,199
Member of:
[Ghetto Cult]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

=))) tare asta !!
bogdy.ghetto is offline   Reply With Quote
Old 27-09-10, 23:40   #343
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by bogdy.ghetto View Post
=))) tare asta !!
o sa vedem cat o sa razi si sa vedem cat de tare o sa fie cand ne intalnim!
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 27-09-10, 23:47   #344
bix

No Speed Limit

Stage 5
 
bix's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 470
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

1- salutari la toata lumea...
2- felicitari organizatorilor pt acest prim eveniment, ati fost deosebiti n-am idee cum de ne-ati suportat, aveti nervii tari
3- multumiri nu veti primi in totalitate, padure fara uscaturi... trb sa va obisnuiti.


P.S. sunt baiatul care am venit cu e36-le rosu CTL, cea de 2lei si, mai sunt unu dintre cei care am mituit juriul (aveam nevoie de acele cupe intelegeti-ma, ma certam cu mama acasa.....nu va ganditi unpic si la mine?)

TIR-ule ai fost de milioane.
bix is offline   Reply With Quote
Old 28-09-10, 00:04   #345
minimal.madness
Opel Driver

Stage 5
 
minimal.madness's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,604
Member of:
[Opel]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

bogdane prea comentai la faza cu "copilele de 14 ani" . De aia m'am "bagat in seama " .
Ce te dai asa ingeras? O arzi numai cu fete de peste 18?in fine.
minimal.madness is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -