Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 26-09-10, 20:24   #106
gll-BT

Stage 1
 
gll-BT's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 19
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

da da noi avem kauflaannndddd=)))) tir cand ajungi in sibiu vorbim si iesim toti la o cafelutza
gll-BT is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 20:26   #107
TIR

Stage 5
 
TIR's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
[Fiat]
[AUDI]
[SEAT]
[SKODA]
[RENAULT]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

te tin si eu la benzina !!! sau poate sunt diesel ca ne-am scos
TIR is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 20:27   #108
Lunganu'
Dacia Driver

Stage 5
 
Lunganu''s Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 705
Member of:
[DACIA]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

intotdeauna dupa diferite expozitii au fost cate 2 sau 3 nemultumiti....si normal in loc de poze apar numai discutii...

graba strica treaba...am dat edit

Last edited by Lunganu'; 26-09-10 at 20:37.
Lunganu' is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 20:29   #109
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by Lunganu' View Post
intotdeauna dupa diferite expozitii au fost cate 2 sau 3 nemultumiti....si normal se umplu topicurile in loc de poze...
stii si tu sa scrii romana...
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 20:30   #110
gll-BT

Stage 1
 
gll-BT's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 19
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

gll-BT is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 20:30   #111
09shh

Stage 3
 
09shh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 144
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

am fost 12 asa am invatat eu sa inumar...nu stiu ce scoala se face la vl sau daca se face.... si poti intreba proprietara mai bine....cine ce si cum.... o sa imi faca placere sa vin la valcea,o sa fac o intalnire a clubului (filiala valcea) si o sa stam de vb.....nemultumirile vi le am spus si fata in fata... dar voi mai uitat...cum uitaseti si in dimineata aia ca aveti concurs de muzica... bine dupa ce a fost..concurs de vazut boxe
09shh is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 20:32   #112
09shh

Stage 3
 
09shh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 144
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

poate da poate nu....sunt mic mai am de invatat...dar la varsta voastra
09shh is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 20:32   #113
camatarunutu

Stage 3
 
camatarunutu's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 167
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

ba baieti in primul rand vreau sa va felicit pentru vrajeala care a-ti avuto in reclama care a-ti facuto evenimentului, si in urma desfasurarii ev ma bucur ca a iesit atat de urat:
- expo pe bolovani? numai prin asta sa vedeti cata experienta/minte aveti!- si-au zgariat oamenii masinile (si la mn la tara au asfaltat ca faceau ciobanii urat k isi stramba jantele la carute in bolovani)
- cazarea/spalarea totushi daca nu aveati bani sa o oferiti mai bine nu o includeati in program pentru ca tot atatea masini si tot atatia vizitatori aveati; sau poate lipseau cateva dar cel putin ii aveati pe cei care le pregatiserati premiile!
-best rims... asta se refera la cele mai frumoase jante nu? parca asta inseamna in romana... la o expo cu masini ''tunate'' ar trebui sa se ofere premii la lucruri tunate nu cumparate din magazin.. spre ex: jantele chrom de pe hyundai, ca alea isi puteau lua toti participantii... la care le dadeati premiul?, best rims se refera la cele mai frumoase jante dar modificate(vopsite,stilizate) nu cumparate din magazin de unde isi pot lua toti si puse pe masina!!!
-multe alte liniutze dinastea cu laude as putea sa pun dar ce rost mai au... ca voi oricum nu o sa stati sa le cititi, atentia fiindu-va captata de ''cupitzele'' pe care vi le-ati castigat pe merit (de unde le-ati luat ca vreau sa imi cumpar si eu?);






P.S. mai bine banii pe care i-ati cheltuit degeaba, ii donati la oameni amarati care chiar aveau nevoie de ei, sunt atatia copii si batrani bolnavi! (marele afacerist...Dumnezeu e sus)
__________________
dai a-ntaia si vede-ti de drum ''prietene'' !!!
camatarunutu is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 20:33   #114
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by 09shh View Post
am fost 12 asa am invatat eu sa inumar...nu stiu ce scoala se face la vl sau daca se face.... si poti intreba proprietara mai bine....cine ce si cum.... o sa imi faca placere sa vin la valcea,o sa fac o intalnire a clubului (filiala valcea) si o sa stam de vb.....nemultumirile vi le am spus si fata in fata... dar voi mai uitat...cum uitaseti si in dimineata aia ca aveti concurs de muzica... bine dupa ce a fost..concurs de vazut boxe


https://forum.4tuning.ro/25-eveniment...ml#post3663052

https://forum.4tuning.ro/25-eveniment...ml#post3664043


asta daca te uitai de la inceput pe topic
__________________
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 20:34   #115
DiabloXXX

Stage 4
 
DiabloXXX's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 211
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by 09shh View Post
am fost 12 asa am invatat eu sa inumar...nu stiu ce scoala se face la vl sau daca se face.... si poti intreba proprietara mai bine....cine ce si cum.... o sa imi faca placere sa vin la valcea,o sa fac o intalnire a clubului (filiala valcea) si o sa stam de vb.....nemultumirile vi le am spus si fata in fata... dar voi mai uitat...cum uitaseti si in dimineata aia ca aveti concurs de muzica... bine dupa ce a fost..concurs de vazut boxe
de cate ori sa mai zic ca nu sa anuntat concurs de SQ sau DBL
sa anuntat BEST 3 AUDIO&VIDEO SISTEM care se refera la partea esteica au unui sistem multimedia si multumim pt aroganata
__________________
NU VITEZA TE UCIDE, CI OPRIREA BRUSCA PANA LA 0.

Cu un viraj tre' sa te porti cum te-ai purta cu o femeie, incepi pe exterior, treci pe interior si dupa iesi tot pe exterior.
DiabloXXX is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 20:35   #116
TIR

Stage 5
 
TIR's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
[Fiat]
[AUDI]
[SEAT]
[SKODA]
[RENAULT]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

citeste te rog primele 4 5 posturi ale acestui topic... in care se spune clar... ca nu se masoara ... dar din cate imi dau seama tu esti baiatu care s-a simtit bine la tao...si vorbea gura fara cap

mie mi-a spus un baiat de la Bucuresti cred ca sunt vre-o 20 de aceea m-am gandit sa aduc autocarul sa va transport.
__________________
Fiat 500 Abarth transformation
TIR is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 20:35   #117
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by 09shh View Post
poate da poate nu....sunt mic mai am de invatat...dar la varsta voastra
nu ma refeream la tine cand am zis de limba romana, ci la Lunganu`
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 20:36   #118
09shh

Stage 3
 
09shh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 144
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

cel mai bine... va invit pe toti care ''sunteti'' cu NIGHT ANGELS..LA O Romaneasca.... care vreti voi si noi cei de la clubul nostru
cel mai bine era sa vezi nu sa auzi...si de la cred pana la a fi ''e'' ceva
09shh is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 20:38   #119
Donnyro
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
Donnyro's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 588
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[SEAT]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Cu toate ca nu au fost prea multe masini, nu pot sa spun ca a fost un eveniment nereusit.Eu am fost sambata la pranz si din cate am vazut prin poze dupa ce am plecat eu au mai aparut cateva masini. Cu toate ca sunt din Pitesti si ca ar trebui sa fiu de partea celor de la NightAngels nu pot sa spun ca a fost un eveniment nereusit,dar intotdeauna e loc de mai bine.Una peste alta avand in vedere ca a fost o premiera pentru Rm Valcea a fost chiar OK si nu imi pare rau ca am venit.Pacat de vremea care nu a fost prea prietenoasa si poate la anul o sa organizati mai in vara.Si puneti mai multe poze daca se poate!
__________________
Donnyro is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 20:39   #120
DiabloXXX

Stage 4
 
DiabloXXX's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 211
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by camatarunutu View Post
ba baieti in primul rand vreau sa va felicit pentru vrajeala care a-ti avuto in reclama care a-ti facuto evenimentului, si in urma desfasurarii ev ma bucur ca a iesit atat de urat:
- expo pe bolovani? numai prin asta sa vedeti cata experienta/minte aveti!- si-au zgariat oamenii masinile (si la mn la tara au asfaltat ca faceau ciobanii urat k isi stramba jantele la carute in bolovani)
- cazarea/spalarea totushi daca nu aveati bani sa o oferiti mai bine nu o includeati in program pentru ca tot atatea masini si tot atatia vizitatori aveati; sau poate lipseau cateva dar cel putin ii aveati pe cei care le pregatiserati premiile!
-best rims... asta se refera la cele mai frumoase jante nu? parca asta inseamna in romana... la o expo cu masini ''tunate'' ar trebui sa se ofere premii la lucruri tunate nu cumparate din magazin.. spre ex: jantele chrom de pe hyundai, ca alea isi puteau lua toti participantii... la care le dadeati premiul?, best rims se refera la cele mai frumoase jante dar modificate(vopsite,stilizate) nu cumparate din magazin de unde isi pot lua toti si puse pe masina!!!
-multe alte liniutze dinastea cu laude as putea sa pun dar ce rost mai au... ca voi oricum nu o sa stati sa le cititi, atentia fiindu-va captata de ''cupitzele'' pe care vi le-ati castigat pe merit (de unde le-ati luat ca vreau sa imi cumpar si eu?);






P.S. mai bine banii pe care i-ati cheltuit degeaba, ii donati la oameni amarati care chiar aveau nevoie de ei, sunt atatia copii si batrani bolnavi! (marele afacerist...Dumnezeu e sus)
ajungi si tu azi la o concluzie sau aberezi asa pana adormi
DiabloXXX is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -