Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Oradea

Reply
 
Thread Tools
Old 12-04-06, 21:52   #76
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Spl Team

pai sigur ca da !!!!!!!!!!!!!!!intr-un show de clasa mai mare unde ar fi 200 de masini care nu se cunosc intre ei acolo de ce nu se procedeaza asa ca la noi???????????????noi suntem vreo 20 de masini ne stim unu pe altu si daca deja avem 2 masini hop pe el ca asta are firma sa il taxam dublu!!!!asta e o faza care nu e frumoasa!!!!sincer merita analizat ca acea masina daca participa cu o persoana fizica anume si nu pentru imaginea firmei doar pentru dragu unuia de a participa intr-un asemenea concurs;;;si daca obtine si un premiu acela nu e meritul firmei ci meritul participantului fiind pe cont propriu nu??????ok nu se poate participa pe acelasi nume 2 masini dar unde se afiseaza de exemplu daca e firma numele nicaieri nici pe diplome nici pe acel tabel din calculatorul vostru??????????pai aici numa platesti DUBLU dar niciunde nu esti afisat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ACUMA TE TERORIZEZ LA MAXIM
__________________

AUTO HI-FI&TUNING CENTER STR.ADY ENDRE NR 45/A VANZARI REPARATII DECODARI SI INSTALARI AUDIO VIDEO
PERSONALIZAM INSTALATII AUDIO CONSTRUIM MASINI DE EXPOZITII SI CONCURSURI LA STANDARDE COMPETENTE
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 12-04-06, 21:55   #77
viperu

Stage 5
 
viperu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 386
Member of:
[Moderators]
Default Re: Spl Team

aha, deci tu propui sa punem taxa de 150ron de sus pana jos ?
viperu is offline   Reply With Quote
Old 12-04-06, 22:06   #78
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Spl Team

Esti Rau Stii Tu Ce Vreau Sa Iti Explic Dar Nu Vrei Sa Recunosti......hai Sa Iti Arunc Un Alt Exemplu ::::::acu La Bucuresti Nu Am Participat Cu Masina Mea Nici Nu A Fost De Firma Nici Demo Nimic Simpla Instalatie A Unei Persoane Care Nu Le Are Cu Frecventele....m-am Inscris Eu Iara Taxa Dubla 150 Ron ..sa Mor De Nu Cand Voi Ma Vedeti Pe Mine Ma Extra Taxati...acuma Sa Vad Ce Te Supra Contrazici Cu Cele Anterioare Balbaite Ca Nimic Concret Nu Mi-ai Spus Inca......nu Vrei Intentionat Sa Ma Intelegi............mai Am Niste Exemple Dar Sa Vad Ce Imi Raspunzi La Asta
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 13-04-06, 15:06   #79
balurutzu

Stage 4
 
balurutzu's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 176
Thumbs up Re: Spl Team

o rugaminte la voi daca se poate sa vorbim aici de instalatii sq dbdrag etc si sa nu ne certam aiurea daca se poate asta ar fi rugamintea mea ...eu lipsesc o perioada de timp si cred ca certurile nu si au rostu pe topicul acesta va multumesc
__________________
ClujStreetTeam
balurutzu is offline   Reply With Quote
Old 13-04-06, 21:31   #80
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Spl Team

Quote:
Originally Posted by balurutzu
o rugaminte la voi daca se poate sa vorbim aici de instalatii sq dbdrag etc si sa nu ne certam aiurea daca se poate asta ar fi rugamintea mea ...eu lipsesc o perioada de timp si cred ca certurile nu si au rostu pe topicul acesta va multumesc

maahhh!!!!!!!!cine se cearta ????tu nu ma stii pe mine cum arat cand ma irita cineva....noi aici clarificam o situatie dar vipera asta se face ca nu ma intelege....amici nu se cearta intre ei se razboiesc diplomat....ce vrei sa vorbim de muzica?ai ceva neclaritati in domeniu?hai explica-mi atunci o situatie...cum de 2 spl 15 hertz la tine o impins 142.5 si batranu xtc al meu tot atata o bagat si era singur fara baba(pereche) langa el ?????amu suntem in dmeniu muzica...explica fenomenu
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 14-04-06, 20:01   #81
Ciky

Stage 5
 
Ciky's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 833
Member of:
[DACIA]
Default Re: Spl Team

Bravo Sandule,dar Nu Te Enerva Pentru Ca Nu Are Nici Un Rost(parerea Mea--no Offence--)
Ciky is offline   Reply With Quote
Old 14-04-06, 22:08   #82
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Spl Team

ciki stii ca io sunt un om mai calm cand nu sunt obosit dar cand deja dau inspre mai incet devin mai tensionat si sensibil......nu se enerveaza aici nimeni ca nu sunt motive
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 15-04-06, 18:06   #83
SPL_Team

Stage 1
 
SPL_Team's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 14
Default Re: Spl Team

dl sandu .... va rugam sa scrieti ori ceva ce are si rost , sau legatura cu "SPL Team " sau mai bine va abtineti sa scrieti pe acest topic......va rog sa continuati neclaritatile pe topicul soundydentiti...... VA MULTUMESC.
SPL_Team is offline   Reply With Quote
Old 15-04-06, 19:07   #84
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Spl Team

cine mai esti si tu sa imi zici mie unde sa scriu....ia mai abtinete tu si nu ma enerva....acolo scriu unde vrea clisa mea.....nu iti convine hai si spune-mi personal daca te tine .....vezi adresa sub poza....ba ce oameni sa mor de nu fiecare mare destept si smecher de tastatura.....!!!!!!!!te astept !!!!
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 16-04-06, 16:22   #85
SPL_Team

Stage 1
 
SPL_Team's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 14
Exclamation Re: Spl Team

Quote:
Originally Posted by SoundIdentity
cine mai esti si tu sa imi zici mie unde sa scriu....ia mai abtinete tu si nu ma enerva....acolo scriu unde vrea clisa mea.....nu iti convine hai si spune-mi personal daca te tine .....vezi adresa sub poza....ba ce oameni sa mor de nu fiecare mare destept si smecher de tastatura.....!!!!!!!!te astept !!!!
dl sandu : vad ca vb aiurea , parca nu stii cine este fondator SPL Team in Oradea .........., faci parca nu ma cunosti........., te am rugat frumos ........ daca tu asa te gandesti nu am ce sa fac , din partea mea aici am terminat ....... , mai departe depinde de inteligenta fiecaruia ce scrie pe acest topic ,ca doar tastatura scrie orice....
SPL_Team is offline   Reply With Quote
Old 16-04-06, 17:21   #86
Ciky

Stage 5
 
Ciky's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 833
Member of:
[DACIA]
Default Re: Spl Team

vai de mine d-l joe,ce intelectual atzi devenit!
Ciky is offline   Reply With Quote
Old 17-04-06, 14:12   #87
Ciky

Stage 5
 
Ciky's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 833
Member of:
[DACIA]
Default Re: Spl Team

scuze joe pentru reply-ul de sus,poate n-o fost cel mai adecvat,dar am zis-o din gluma(no offence-pe cuvant)!!!
Ciky is offline   Reply With Quote
Old 17-04-06, 15:09   #88
balurutzu

Stage 4
 
balurutzu's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 176
Default Re: Spl Team

Quote:
Originally Posted by SoundIdentity
maahhh!!!!!!!!cine se cearta ????tu nu ma stii pe mine cum arat cand ma irita cineva....noi aici clarificam o situatie dar vipera asta se face ca nu ma intelege....amici nu se cearta intre ei se razboiesc diplomat....ce vrei sa vorbim de muzica?ai ceva neclaritati in domeniu?hai explica-mi atunci o situatie...cum de 2 spl 15 hertz la tine o impins 142.5 si batranu xtc al meu tot atata o bagat si era singur fara baba(pereche) langa el ?????amu suntem in dmeniu muzica...explica fenomenu
am sa incerc sa ti dau o explicatie care e si plauzibila din cauza ca inainte de Bucuresti s-a lucrat 2 saptamani la o alta masina nu am reusit in cateva ore in vinerea in care am plecat la Bucuresti sa facem o cutie chiar buna pt cele 2 Hertzuri iar o alta explicatie ar fi ca nu am reusit sa gasim nici frecventa pe care lucrau cel mai bine acuma scuzele nu si au rostul oricum lucram si pe viitor o sa sune mult mai bine cam atat am avut eu de spus
balurutzu is offline   Reply With Quote
Old 17-04-06, 19:51   #89
margineanu ovidiu

Stage 5
 
margineanu ovidiu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 849
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Spl Team

Quote:
Originally Posted by balurutzu
am sa incerc sa ti dau o explicatie care e si plauzibila din cauza ca inainte de Bucuresti s-a lucrat 2 saptamani la o alta masina nu am reusit in cateva ore in vinerea in care am plecat la Bucuresti sa facem o cutie chiar buna pt cele 2 Hertzuri iar o alta explicatie ar fi ca nu am reusit sa gasim nici frecventa pe care lucrau cel mai bine acuma scuzele nu si au rostul oricum lucram si pe viitor o sa sune mult mai bine cam atat am avut eu de spus
lasa sefu ca pe aeroport dam sa sune mai bine putin,asta daca mai dai si tu un semn de viata ca eu iarasi am stat la Joe mai mult decat trebuia si am o surpriza pt. tine placuta normal
__________________
TEAM SQNLL
DIY Mobile Audio
7ch active,audison&soundstream&u dimension
scanspeak D2904/7100,15M ,21W/8554-00,jl12w7,d511r,h701,400bt,2xhollywood spv20,2xspv45
margineanu ovidiu is offline   Reply With Quote
Old 17-04-06, 21:35   #90
balurutzu

Stage 4
 
balurutzu's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 176
Default Re: Spl Team

stiu surpriza : ) Doamne Doamne
balurutzu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -