Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Oradea

Reply
 
Thread Tools
Old 22-04-06, 09:49   #121
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default Re: Spl Team

asa, si ca sa schimbam un pic sensul discutiei,...
Pue, inscrie-te membru WSR sa te pot accepta in "ciurda" WSR, si tu mai SOUNDIDENTITY la fel.
Si Flo, da un bip sau un telefon cand vezi postu asta, ca tu in veci nu raspunzi la telefon.
)
__________________
My wide E36
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Old 22-04-06, 22:48   #122
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Spl Team

Quote:
Originally Posted by Flo_Pue
nota zece sandu hai ca mai vb de kilele alea

asa mai vezi imi place cand mai stii de gluma!!!!lasa draq netu asta nu va ofticati oameni buni ca aici daca am lua totu in serios maine ne-am scuipa pe strada...pentru ce???pentru vorbe in vand ???nu are rost.......io si de aia sunt asa de razboinic ca ma si distreaza ma si tine si sunt asa de ocupat toata ziua sa uit ceea ce am scris cu o zi inainte....deci nu puneti la suflet numa daca va simtiti cu musca pe caciula...
__________________

AUTO HI-FI&TUNING CENTER STR.ADY ENDRE NR 45/A VANZARI REPARATII DECODARI SI INSTALARI AUDIO VIDEO
PERSONALIZAM INSTALATII AUDIO CONSTRUIM MASINI DE EXPOZITII SI CONCURSURI LA STANDARDE COMPETENTE
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 24-04-06, 19:29   #123
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Spl Team

ce nu iti place pe topicu asta ma joe???are vreo tema topicu asta???datii teme intrebari replici comentarii sfaturii orice....daca s-ar sterge toate topicurile la cerere s-ar sterge tot forumu....ai vreo rusine aici???
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 24-04-06, 20:47   #124
DR.ZOZO

Stage 5
 
DR.ZOZO's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Member of:
[AirBrush]
Default Re: Spl Team

normal ca are o rusine,ca nu poate sa demonstreze nimic si noua nu ne place,cand se faleste cineva cu un lucru ,sau idei care nui apartin
MA APUC SA FAC NAVE SPATIALE ,CE ZICETI?
cred ca ma depaseste idea,si moral si fizic si financiar,dar eu tot ma bag,e cam asa stau lucrurile la uni in oradea
DR.ZOZO is offline   Reply With Quote
Old 24-04-06, 21:58   #125
margineanu ovidiu

Stage 5
 
margineanu ovidiu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 849
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Spl Team

adevarul este ca masina mea,roverul si solenza le-a facut de unul singur si eu zic ca nu sunt chiar nimic,cine zice asa ceva parerea mea e ca vorbeste doar ca sa vorbeasca,daca ar auzi saracu om cu solenza dupa ce a bagat atatia bani in masina ca tu spui ca masina lui e nimic,la cum suna cred ca ar face infarct dar asta este voi nu va suportati,e treaba voastra dar daca noi am ales sa ne facem masina intr-un loc nu cred ca e frumos sa spuneti ca e nimic cand noi chiar ne mandrim de masinile noastre si ne-am chinuit sa facem ceva cu ele,daca-mi aduc bine aminte ultima oara parca a fost pt. ORADEA sa aduca cat mai multe cupe acasa,etc.incepe sa-mi para rau ca citesc ce se scrie pe forum in ultimul timp si ma intreb oare de ce ric nu a mai scris nimic de atata timp,oare el sau oricine alcineva daca ar auzi ca Sandu nu poate demonstra nimic prin masina lui sau a altuia s-ar simti aiurea(sper sa nu mi-o ia nici Sandu,nici Dan si nimeni altcineva in nume de rau,a fost doar un exemplu),eu cred ca nu noi consumatorii de produse audio ar trebui sa avem de suferit pt. ca voi nu incapeti unul de celalalt,Sandu de exemplu nu a zis niciodata nimic care sa-mi creeze impresia ca imi desconsidera masina ca a fost facuta la Joe,chiar daca am probat ceva de la el si suna mai bine a zis ca si al meu suna super ca nu cumva sa ma jigneasca ca gz suna mai bine decat ce mi-am luat eu de 2 zile.pe scurt pe mine chiar m-a deranjat aceasta afirmatie chiar aici pe SPL TEAM unde au fost puse cele trei masini sa zica cineva ca cel care a lucrat la ele nu poate demonstra nimic e ca si cand ai zice ca cele trei masini(fiind vorba momentan doar de ele)sunt zero,nimic.chiar e naspa.asta e parerea mea doar un simplu pasionat de muzica care s-a intamplat sa ajunga la Joe si nu la Cosmin,sau la Sandu,sau...
__________________
TEAM SQNLL
DIY Mobile Audio
7ch active,audison&soundstream&u dimension
scanspeak D2904/7100,15M ,21W/8554-00,jl12w7,d511r,h701,400bt,2xhollywood spv20,2xspv45
margineanu ovidiu is offline   Reply With Quote
Old 25-04-06, 21:26   #126
joe_infect
Honda Driver

Stage 5
 
joe_infect's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 450
Member of:
[Honda]
Exclamation Re: Spl Team

Quote:
Originally Posted by DR.ZOZO
normal ca are o rusine,ca nu poate sa demonstreze nimic si noua nu ne place,cand se faleste cineva cu un lucru ,sau idei care nui apartin
MA APUC SA FAC NAVE SPATIALE ,CE ZICETI?
cred ca ma depaseste idea,si moral si fizic si financiar,dar eu tot ma bag,e cam asa stau lucrurile la uni in oradea
e cam plictisitor ca intotdeauna pe mine ma f...ti si tu si sandu , va legati de orice ce scriu , nu va place nimic , tot cautati cum sa ma faceti de cacat in fata altora , ACUM AM AJUNS IN SITUATIA CA NU MAI MA INTERESEAZA CE O SA SCRIETI DE ACUM INCOLO CA NU O SA MAI INTRU PE ORADEA poate nici pe forum, nu vad nici un rost , pt ca daca vad ca ati scris ceva si incerc sa scriu comentarii , atata tot suciti pina tot pe mine ma puneti de vina chiar daca nu am scris nimic , va legati si de iarba verde ,parca numa voi existati in oradea , ma mir ca ceilalti inca nu sau plictisit ca pe oradea se vede numa "zozo angajeaza ....., zozo e cel mai tare ....., zozo face de toate...... , zozo are club ..... , zozo spl..... , zozo da sfaturi...... si sandu da sfaturi.....cumparati de la ei ca ei sunt cei mai tari .....................
eu daca imi deschid gura voi vb de mine ca de ultimu fraier care nu stie nimic......
sa deschis acest topic pt echipa SPL Team !!! sa vb de SPL Team.....de lucrarile facute de SPL Team ....... de rezultatele ajunse de SPL Team....... sa vb de MEMBRI SPL Team .......de instalatiile lor.......SAMDP......... nu am scris nimic ca ce scule se vand la mine in magazin la infect ........ ca sunt cele mai bune ...... ca eu sunt cel mai tare........ ca eu fac de toate....
oricum de acum incolo eu NU O SA MAI SCRIU ....... facetiva reclame cat vreti , puteti inchide si topicul asta ca eu chiar daca mai am lucrari , nu se compara cu lucrarile facute de voi ca nu e asa de frumos sa pun poze despre ele........ deci voi ziceti ca infectu poate sasi inchida portile ca ceea ce face Joe nu face bine ....... oricum conteaza ca VOI SUNTETI CEI MAI TARI.....VOI AVETI CELE MAI BUNE SCULE ...... masinile mele doar din greseala au castigat la competitiile la care au participat , am avut pile si am rezolvat.........
deci pot sa va zic baietilor bafta in continuare , facetiva reclame cat vreti...... povestiti .. poate este multa lume cine va crede...... oricum echipa SPL Team va exista si de acum incolo si INFECTu mai infecteaza cateva masini pina isi inchide portile ......... chiar daca asta nu va fi scris pe forum.
eu nu mai am ce scrie aici si am terminat ca stiu ca de aici numa blamaje , provocari , amenintari urmeaza fata de mine , si de asta nu mai sunt curios.......
joe_infect is offline   Reply With Quote
Old 25-04-06, 22:16   #127
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Spl Team

jur ca in viata mea asa copil sensibil si copilaros io nu am vazut!!!!!!!ba sa nu te mai botezez ca i-ar te oftici io si din contra as scrie pana mi s-ar crapa butoanele pe tastatura.....
1..la mana...tu daca crezi ca de pe netu asta iti faci clienti ...te inseli
2...la mana..,termina cu toate rezultatele tale si stai in banca ta cu falsurile tale
3...la mana...viatza asta e mult mai dura doar aici pe net e simplu de comentat
4...infecteaza cat poti doamne ajuta la toti
5...demult tzi-am zis doar infectezi nu afectezi!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 03-05-06, 21:41   #128
DR.ZOZO

Stage 5
 
DR.ZOZO's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Member of:
[AirBrush]
Default Re: Spl Team

aici nu mai da nimeni cub parerea?tare sau suparat
DR.ZOZO is offline   Reply With Quote
Old 03-05-06, 23:04   #129
margineanu ovidiu

Stage 5
 
margineanu ovidiu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 849
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Spl Team

hertz rulez
margineanu ovidiu is offline   Reply With Quote
Old 04-05-06, 00:53   #130
theabsolutesound

Stage 5
 
theabsolutesound's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 581
Member of:
[AUDI]
Default Re: Spl Team

Quote:
Originally Posted by margineanu ovidiu
hertz rulez
CORECT ......
theabsolutesound is offline   Reply With Quote
Old 04-05-06, 18:42   #131
margineanu ovidiu

Stage 5
 
margineanu ovidiu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 849
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Spl Team

Quote:
Originally Posted by theabsolutesound
CORECT ......
si daca stau in cap si in urmatoarele sase luni voi avea componente energy si un audison srx2 legat la 2ohmi pe ele ca doamne frumos suna in GTR,si cred ca si eu meritwsr,reprezentant spl cu vise de sq
margineanu ovidiu is offline   Reply With Quote
Old 05-05-06, 20:13   #132
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Default Re: Spl Team

BH 21 GRA parca, un golf II negru, geamuri fumurii, scris pe el INFECT hi-fi studio parca, sigla 4tuning pe el, anunt mare cu DE VANZARE, vazut azi in salonta de mai multe ori.
al cui e?e din salonta tipu?
valib is offline   Reply With Quote
Old 05-05-06, 22:20   #133
margineanu ovidiu

Stage 5
 
margineanu ovidiu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 849
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Spl Team

Quote:
Originally Posted by valib
BH 21 GRA parca, un golf II negru, geamuri fumurii, scris pe el INFECT hi-fi studio parca, sigla 4tuning pe el, anunt mare cu DE VANZARE, vazut azi in salonta de mai multe ori.
al cui e?e din salonta tipu?
nu stiu eu tot prin oradea m-am intalnit cu el,eu asa stiu ca e oradean
margineanu ovidiu is offline   Reply With Quote
Old 05-05-06, 23:17   #134
LDPM

Stage 2
 
LDPM's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 48
Default Re: Spl Team

e din Oradea !!! il cunosc ...

Last edited by gaju; 08-05-06 at 12:23. Reason: AVETI GRIJA LA LIMBAJ!!
LDPM is offline   Reply With Quote
Old 06-05-06, 00:16   #135
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Spl Team

Quote:
Originally Posted by LDPM
e din Oradea !!! il cunosc ...
nu fii ****** pustiule ca nu e frumos!!!!io il stiu si e un tip de gasca ...cat de cat l-am cunoscut nu mi sa parut figurant

Last edited by gaju; 08-05-06 at 12:24. Reason: AVETI GRIJA LA LIMBAJ!
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -