Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 24-10-07, 12:42   #241
Alfa_band

Stage 5
 
Alfa_band's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,113
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Speedline vs Anonymous

Quote:
Originally Posted by Lucian View Post
Curiozitate a omorat pisica.... bine ca ai urs ... Hai ca vreau sa vad ce obraz ai ... tu te-ai dat zilele astea ? Sau consideri ca o cursa pe vremea si asfaltul asta ar fi una CORECTA ? Nu am cutie pe masina .... cine vrea sau poate sa inteleaga asta ok . Cine nu ... nu. Abia aseara am luat o cutie de la KWX si urmeaza sa o rezolv. Dar nu inteleg nerabdarea asta ... am spus ca ma dau cu tine in cadru legal cu prima ocazie . Poate ma razgandesc cand scot masina . F amuzant ca tragi de mine stiid ca nu am cutei pe masina ... de CZR de ce nu zici nimci ca asteapta o sonda lambda de 2 saptamani ?

Era greu sa spui asa de la inceput ?Ok asteptam prima legala si vedem.Nu zic nimic nici de CZR nici de nimeni.Orgoliu ca orgoliu dar pe al tau nu il depaseste nimeni.Calmeaza-te si vb cand o sa fie mai uscat afara.Trag de tine pt ca vreau sa vad cat de rau ma bate masina ta pt ca ai spus ca sunt mult prea slab pt tine.Si nu nici eu nu m-am dat zilele astea eu doar m-am jucat.
Alfa_band is offline  
Old 24-10-07, 12:43   #242
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: Speedline vs Anonymous

Quote:
Originally Posted by Lucian View Post
Aaa ... deci de Andrei ... nu de Pia ...
Dap....de Andrei...Pia...mai are putin de dat jos din burta... Oricum interesanta masinuta lui Ady...cu sau fara NX.
ERY is offline  
Old 24-10-07, 13:16   #243
Raz

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 3
 
Raz's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 157
Member of:
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Speedline vs Anonymous

Quote:
Originally Posted by Lucian View Post
Aaa ... deci de Andrei ... nu de Pia ... Hmm... Revin la o problema .. ce facem in Brasov ... Iasi ... Deva ?

Eu ma intreb NOI ce facem in Constanta, BACAU, Braila......si daca tot o dam in Deva si Iasi prin SUA ce facem?....... "Suferim" degeaba fara rost sau logica.... suntem prieteni?????? de ce suferim asa unu cu altii????????? Si apropo Luci vezi ca Subaru lui Ceres este inca wrx sti)
Raz is offline  
Old 24-10-07, 13:58   #244
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Speedline vs Anonymous

Deci.. se spunea sa facem pe orase in ideea in care nu aducem masini din toata tara ca sa facem noi un campionat cu cei mai buni. Cum noi nu avem masini in unele orase in care aveti voi e valabil si invers.. in cazul asta.. nu se baga in competitie si gata.. sau daca vreti sa le aduceti sa se dea la Bucuresti.. aduceti-le.

Cat despre grupe nu demonstrezi nimic.. daca ai o masina care trage bine la grupa B si sta cu masini de grupa D cu NOS.. o bagi unde te simti tu mai smecher.. la B sau la D. La noi in club iti spun o chestie.. masinile de la grupele mici sunt in general axate pe Tuning exterior iar masinile care sunt pentru liniute sunt cam de la D in sus. Acum daca noi nu avem masini de liniute la grupe asa joase.. e vina noastra? La noi se urmareste sa fi bun acolo sus.. nu bun printre cei slabi
__________________


VW Vento VR6 2800cc - First Love
BMW E46 - Almost ready
B|shOp-VR6 is offline  
Old 24-10-07, 16:00   #245
B39738

Stage 5
 
B39738's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,215
Member of:
[Streetline-CCC]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Speedline vs Anonymous

in Bacau ma ocup eu ca momentan stationez de vreun an pe aici...sa vina Focusul si Golful la mine......asta ca sa fiu si eu agresiv...
B39738 is offline  
Old 24-10-07, 16:06   #246
ady_gti
Speedline Motorsport Member

Stage 4
 
ady_gti's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 243
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: Speedline vs Anonymous

Quote:
Originally Posted by ERY View Post
Pai momenta Ady a fost scos din schema de Andrei.

Andrei nu a scos pe nimeni din schema in prumul rand ... si in al doilea rand Andrei este la grupa D si eu sunt la C nu are nici o treaba cu scosul din schema doar daca i-au grupa C si urc la D
__________________
nu accelera mai tare decat poate zbura ingerul tau
ady_gti is offline  
Old 24-10-07, 16:12   #247
ady_gti
Speedline Motorsport Member

Stage 4
 
ady_gti's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 243
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: Speedline vs Anonymous

[QUOTE Originally Posted by ct77pia
hai da-i pe aia din ct ca pe CZR oricum nu aveti nici o sansa

=Lucian;1165164]Tu ai vreo sansa cu Ady ?[/QUOTE]

PIA doar sa mai imprumute vreo 40 - 50 de cai de la Andrei sa aiba sanse
ady_gti is offline  
Old 24-10-07, 16:24   #248
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default Re: Speedline vs Anonymous

Quote:
Originally Posted by ady_gti View Post
Andrei nu a scos pe nimeni din schema in prumul rand ... si in al doilea rand Andrei este la grupa D si eu sunt la C nu are nici o treaba cu scosul din schema doar daca i-au grupa C si urc la D
Mai intai stabilim daca e cu sau fara NOS ...
Daca e cu NOS esti la D ... daca te dai fara NOS esti la C ...
Dar ca sa fi la C verificam intai masinile ... ca sa nu fie surprize ...
Anonymous verifica masina de la speedline si invers.
Ti-am spus ... Lumea vorbeste ...
X-Ray-Eyes is offline  
Old 24-10-07, 16:49   #249
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: Speedline vs Anonymous

Quote:
Originally Posted by Alfa_band View Post
Era greu sa spui asa de la inceput ?Ok asteptam prima legala si vedem.Nu zic nimic nici de CZR nici de nimeni.Orgoliu ca orgoliu dar pe al tau nu il depaseste nimeni.Calmeaza-te si vb cand o sa fie mai uscat afara.Trag de tine pt ca vreau sa vad cat de rau ma bate masina ta pt ca ai spus ca sunt mult prea slab pt tine.Si nu nici eu nu m-am dat zilele astea eu doar m-am jucat.
Sefu ... nua m nimic cu tine pt ca nu te cunosc. Clar ne vom da pana la prima legala si habar nu am daca te fac sau nu dar prea ma luasei tare si pe un ton mult prea superior .... a trebuit sa-ti raspund pe masura. Una peste alta aici e club battle ... daca vrei sa discutam mai multe ... AMICAL ... vb pe mess .
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline  
Old 24-10-07, 16:55   #250
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: Speedline vs Anonymous

Quote:
Originally Posted by B|shOp-VR6 View Post
Deci.. se spunea sa facem pe orase in ideea in care nu aducem masini din toata tara ca sa facem noi un campionat cu cei mai buni. Cum noi nu avem masini in unele orase in care aveti voi e valabil si invers.. in cazul asta.. nu se baga in competitie si gata.. sau daca vreti sa le aduceti sa se dea la Bucuresti.. aduceti-le.

Cat despre grupe nu demonstrezi nimic.. daca ai o masina care trage bine la grupa B si sta cu masini de grupa D cu NOS.. o bagi unde te simti tu mai smecher.. la B sau la D. La noi in club iti spun o chestie.. masinile de la grupele mici sunt in general axate pe Tuning exterior iar masinile care sunt pentru liniute sunt cam de la D in sus. Acum daca noi nu avem masini de liniute la grupe asa joase.. e vina noastra? La noi se urmareste sa fi bun acolo sus.. nu bun printre cei slabi
Vai cat de adanc ai fost ... m-ai facut sa ma gandesc la un ... deep throat ... Glumesc. Una peste alta sa inteleg ca nu aveti masini de grupa B ? Ne dam de la C in sus ? Am vazut eu ca aveti o calibra rosie care dupa cum se misca era maxim un sfi . Si ma dau la C fara nos si la D cu nos. Cat se poate de corect. Eu nu inteleg de ce ne dam dupa copac ... dac ane uitam in urma problema era ca vai domne cum sa spuan Speedline ca doar cu 2-3 masini fac tot clubul. Acum eu vroiam sa probez treaba asta , conform grupelor LR eu de la B la d si Pepy de la E in sus. Mai aducem masini daca vreti dar fiecare unde ii e locul. Daca voi aveti masini muuuulte si rele de la D in sus inseamna ca , statistic , aveti mai multe sanse sa-l bateti pe Pepy. Gresesc cu ceva ? Sper sa nu se supere Pepy care a zis 1 masina / grupa dar eu sunt dispus pt a va simti voi mai bine sa trecem la 2 masini pe grupa in sistem eliminatoriu (piramidal). Clar daca 2 masini din acelasi club ajung in finala aceasta nu mai are rost .... nu ?
Lucian is offline  
Old 24-10-07, 18:54   #251
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Speedline vs Anonymous

cati memrii sunt la iasi ,deva???? noi avem doar la CT 50))))))))))))))
TOBA^ is offline  
Old 24-10-07, 19:01   #252
pepy
Vice Presedinte Speedline Motorsport

Stage 5
 
pepy's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 424
Member of:
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[Delta Racing Crew]
Default Re: Speedline vs Anonymous

nu a raspuns nimeni la intrebarea pe care am puso, astept.....
Lucian te rog mult nu le mai da apa la moara, nu mai posta pina nu primim un raspuns concret.
ACCEPTA ANONIMUS PROVOCAREA ?
__________________
Intre prieteni nu conteaza cine ajunge primul, conteaza sa plece amandoi odata.
pepy is offline  
Old 24-10-07, 19:13   #253
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Speedline vs Anonymous

o sa astepti mult raspuns de la anonimus ....nu am auzit de clubul asta .....
mai fa o provocare la clubul ANONYMOUS !!!!!
TOBA^ is offline  
Old 24-10-07, 19:25   #254
pepy
Vice Presedinte Speedline Motorsport

Stage 5
 
pepy's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 424
Member of:
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[Delta Racing Crew]
Default Re: Speedline vs Anonymous

te rog frumos sa ma scuzi! si daca asta este raspunsul vostru am inteles!
pt mine aceasta discutie a luat sfirsit!
spun aici ca sa cititi toti :
Nu exista masina in clubul anonymous in acest moment care sa aiba vro sansa sa ma bata!!
Daca cineva are alta parere il astept la start!
pepy is offline  
Old 24-10-07, 19:51   #255
Alfa_band

Stage 5
 
Alfa_band's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,113
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Speedline vs Anonymous

Ce jocuri de cuvinte ......asta e ca si cum as spune ca am castigat la Buzau grupa D =)))) Mai bine intalnitziva face2face si rezolvati problema decat cu posturi demne de gradinita.
Alfa_band is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -