Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 25-10-07, 23:58   #346
bogdan
Vice Presedinte Speedline Motorsport

Stage 5
 
bogdan's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,211
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[FORD]
[2 Roti]
[Old School Cars]
Default Re: Speedline vs Anonymous

daca mai continuati cu cacatul asta inchid topicul
bogdan is offline  
Old 26-10-07, 00:02   #347
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Post Re: Speedline vs Anonymous

Quote:
Originally Posted by bogdan View Post
daca mai continuati cu cacatul asta inchid topicul
eu propun sa il inchizi, am dat dovada de imaturitate si de orgolii nejustificate, era vorba de o intrecere nu sa ne tregem unii la altii"pumni" in bot pentru motive planetar nejustificate....jos heblul, ne vedem la majorat!!!!
__________________
I like the Power.
Catalyn is offline  
Old 26-10-07, 02:03   #348
pepy
Vice Presedinte Speedline Motorsport

Stage 5
 
pepy's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 424
Member of:
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[Delta Racing Crew]
Default Re: Speedline vs Anonymous

cezar mi-e sila de minciunile aberante pe care le spui!!!!!! povestea e asa :
dupa ce te-am batut de 8 ori de cind ai tt-ul(m-am chinuit un pic sa imi aduc aminte numarul) la un moment dat , vara asta am scos masina din service cu jumatate din piese motate(pt ca restul nu ajunsesera inca) si ne-am dat fix in ziua respectiva, FARA NOS (pt ca ai insistat pe treaba asta), m-ai batut intr-o cursa cit se poate de amicala, ti-am stris mana, te-am felicitat si am spus ca o sa vreau o revansa, ai promis ca o sa imi oferi oricind acea revansa. La momentula ala aveam anvelope tocite pe masiana, un furtun spart, mergeam fara o sonda lambda,cu debitmetru prea mic ,nu aveam soft pt modificarile mecanice pe care le facusem. Adevarat , acum am alta turbina alte furtune(nu e niciunul spart) ,slick-uri , autoblocant,alt debitmetru mai mare si altele, cind te-ai dat tu cu mine si m-ai batut defapt AI BATUT O MASINA DEFECTA, prin faptul ca gasesti tot felu de scuze sa fugi de o cursa demonstrezi ca sti ca nu mai ai nici o sansa in fatza mea.DACA TOTUSI GRESESC DEMONSTREAZA!!!!!!! HAI LA START!!!!!!

Anonymous imi pare rau ca s-a ajuns la insulte ! Am multi prieteni intre voi care stiu ca am dreptate , si ma doare sa vad ca nu deschide unu gura . Ca si club le aveti pe toate , va lipseste SINCERITATEA. Aceea dintre voi care stiu cum stau lucrurile intre mine si cezar nu au scris nimic iar aceea care au reprodus aici ce au auzit .... le recomand sa isi verifice sursele.

Voi, cei care avetii atita incredere in faptul ca cezar v-a castiga cursa cu mine , imi pare rau sa va dezamagesc dar cunoscandu-l va spun ca probabil nici nu v-a exista o cursa.
__________________
Intre prieteni nu conteaza cine ajunge primul, conteaza sa plece amandoi odata.
pepy is offline  
Old 26-10-07, 02:43   #349
B39738

Stage 5
 
B39738's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,215
Member of:
[Streetline-CCC]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Speedline vs Anonymous

Eu zic ca se repeta episodul acela de ceva vreme cand se certa Onoriu cu Sebastian.Si pana s-au dat,au trecut un milion de ani,un milion de injurii si au fost un milion de aplaudaci care tipau in cor Bravo,Sebi/Bravo,Ono!

Deci,problema Speedline vs Anonymous se concretizeaza in cele din urma in lupta greilor,adica Pepy vs CZR.

Personal le urez succes la amandoi,mizez pe Opel pt ca si eu alerg pe marca asta,insa mi-as dori ca cel care pierde sa aiba puterea sa recunoasca ca a pierdut,fara scuze si circumstante atenuante.Eu va stau la dispozitie cu o locatie de 400m,disponibila in plina zi,doar ca e la vreo 418km de voi in cadru ilegal.Altfel,sper ca veti aplana acest conflict artificial printr-o cursa la Bucuresti,in cadru legal,de preferat.

Va rog incetati cu injuriile si comportati-va asa cum se comporta si masinile voastre pe strada,adica exemplar.
__________________
Šjure: MY RENAULT5 AND MY KADETT TURBO WERE STATUS SYMBOLS, THEY WERE SYMBOLIZING ME BEING POOR.

www.completechip.ro
www.anulare-dpf.ro
B39738 is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -