Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 25-10-07, 11:53   #286
B_84_RIP
BMW Driver

Stage 5
 
B_84_RIP's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 367
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Speedline vs Anonymous

Parca suntem copii....plm ne vedem pe strada si gata...rupem capete si gata..... mai bine ne dor picioarele de la pedale... nu degetul de la taste.....si nu fiti rai ca speedline-ul a aparut la b1 tv(cam tarziu ce-i drept)si aveau multe masini .......cam cate se strang la noi pt seminte.......
B_84_RIP is offline  
Old 25-10-07, 12:00   #287
ct77pia

Stage 5
 
ct77pia's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,881
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Speedline vs Anonymous

ma dau eu cu lucian cu toate ca a zis ca face gti
ct77pia is offline  
Old 25-10-07, 12:03   #288
adibose

Stage 3
 
adibose's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 151
Member of:
[AUDI]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Speedline vs Anonymous

ma bag si eu in seama...parca era vorba de disputa in strada da? ce tot o dati cu grupele?? frate aveti masini? acceptati si faceti provocari daca va simtiti in stare! nu o dati cu grupa Ce grupa De si Fe...ca la legale! unde va e cultura underground? provocari sa fie da?
Eu fac parte din Anonymous motor sport si conduc un Audi S3 din 2001, ce masina ma poate provoca de la voi?
__________________
Anonymous motorsport member | Audi S3 powered by 1.8T RBN-Tuning & THS Performance
adibose is offline  
Old 25-10-07, 12:04   #289
AcSchnitzer

Stage 4
 
AcSchnitzer's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 238
Default Re: Speedline vs Anonymous

Zilnic citesc topic`ul vostru.. sunt la servici si ma plictisesc.. n-am ce face.. dar ma plictisesc sa citesc toate paginile astea.. ca n-am mai intrat de cateva zile.. si hop 4-5 pagini full ..

Ar fi frumos sa faceti ceva mare.. dar cam greu.. Macar, in fiecare seara.. sau cand vrea p.. voastra.. iesiti si va dati 1 data.. 1-2 pereki de masini.. si le notati pe foaie.. si filmati.. ca sunteti in stare sa va omorati.. in contraziceri..

Coeficientul de drag.. lool... terminati cu prostiile.. Da si eu aveam RWD si cosmarul meu Leon-urile .. tot ma ardeau ..pana am scos cat de cat din ea.. si am devenit eu cosmarul leonurilor dar daca va considerati raceri si aveti masini.. le faceti si sa bata 4x4 ..daca nu ..asta e frate... nu va mai agitati ca don`soarele.. Si sa nu zic de mine ca aveam spate.. era Johny cu R5 si trecea in fatza la Leon..
__________________


https://www.youtube.com/watch?v=rzOzUHYwPms
AcSchnitzer is offline  
Old 25-10-07, 12:06   #290
ct77pia

Stage 5
 
ct77pia's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,881
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Speedline vs Anonymous

ps acum o luna trebuia sa ma dau cu cox parca si la navodari nu a vrut sau nu a putut sa se dea cu mine dar acum cind tu vrei sa te dai cu mine astept si vin si pina la buc sa rezolvam treaba
__________________
vand seat leon 1.8t 4x4 300 cai https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...x4-300-cp.html




ct77pia is offline  
Old 25-10-07, 14:07   #291
fiola
Registered

Stage 1
 
fiola's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 16
Default Re: Speedline vs Anonymous

bai eu zic k va certati degeaba...sincer ...eu zic sa comentam dupa linia de sosire !! oricum CZR`u la dat pe pepi de mai multe ori... in fine.. vom vedea !!
fiola is offline  
Old 25-10-07, 14:31   #292
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re: Speedline vs Anonymous

Quote:
Originally Posted by Lucian View Post
... Nu vei fi niciodata mai bun ca Pepy ... iardaca l-ai batut vreodata ... nu uita ... se intampla si accidente.
adevarat...asa zicea si sebi despre cursa cu capatana knd aveam ambreiajul praf...accidente din c in c mai dese si cu masini de top...mai sa fie
dak si dupa direct port istoria s repeta ce o sa mai zici tu mare racer lucian?
__________________
www.czr.ro
CZR is offline  
Old 25-10-07, 14:38   #293
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: Speedline vs Anonymous

Iata ce spuneam despre spiritul de haita - turma .... 9 posturi consecutive toate ale anonimilor ... nici unul la obiect ... toate lansate ca intepaturi (desi tocmai voi cereti sa renuntam la ele) . PIA frate ... cu Alfa am glumit ca nu are rost cursa. Dar cu tine daca chiar te tine ma dau pe masini . Daca te simti in stare nu ar trebui sa ai emotii. CZR nu stiam cat de noua e a ta. A mea e fabricata in decembrie 99 deci ... stiu eu cateva masini la voi mai batrane ... si mai ieftine. Bishop ... tuche frate... mai atins la suflet dar nu a fost vina mea ca a durat atat deci nu-mi asum nimic . Important ce e acum. Trebuie sa intelegeti o faza ca sa nu mai uzati tastele degeaba. Ma lasa rece "intepaturile" cu linia de start si timpul trecut ... pt mine conteaza ca e gata (mai putin problema cu cutia) si ca se misca senzational. Deci tentativele voastre de intepaturi ... ocupa spatiu degeaba.
Una peste alta repet ... cand aveti de gand sa discutam la obiect cred ca ar fi bine sa discutam la o cafea si sa stabilim exact unde , ce si cum. Pana una alta pe forum ne faceti. Sunteti prea multi si mai latrati si in haita.
RIP ... repet ... nu avem multe ... dar , iar repet , motorsport nu inseamna doar liniute , aveam acolo 2 masini cu CUPE la Bucovat , aveam speedsterul , aveam o masina care la capitolul muzica BATE TOT CLUBUL VOSTRU . Ca restul nu au putut veni ... filmarea fiind in cursul saptamanii e alta discutie. Ca voi mancati seminte in grup de 10-11 masini este iar treaba vostra .
Adibose ... rege al ilegalelor ... in caz ca nu ti-a spus nimeni ... cursa asta se va desfasura in conditii de legalitate (sper) . Pt tine avem un Citroen C1 pe care poti sa-l bati si sa te duci la culcare linistit .
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline  
Old 25-10-07, 14:41   #294
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: Speedline vs Anonymous

Quote:
Originally Posted by B 99 CZR View Post
adevarat...asa zicea si sebi despre cursa cu capatana knd aveam ambreiajul praf...accidente din c in c mai dese si cu masini de top...mai sa fie
dak si dupa direct port istoria s repeta ce o sa mai zici tu mare racer lucian?
O sa zic ca esti mai bun .. ZEU al curselor . Ce-ti mai face lambda ? Apropo .. te vedea lumea prin regie cum o calcai linistit si cica nu mai intrerupea . Ma bucur sa aud ca s-a rezolvat .
Lucian is offline  
Old 25-10-07, 14:42   #295
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: Speedline vs Anonymous

Una peste alta m-am plictisit. De la voi vad ca sar cu gura aia care nu vor lua niciodata o grupa LR , cu exceptia lui CZR . Hai sa ne vedem la o cafea si sa punem lucrurile la punct. Nu vreti ?
Lucian is offline  
Old 25-10-07, 14:52   #296
adibose

Stage 3
 
adibose's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 151
Member of:
[AUDI]
[Anonymous Motorsport ]
Thumbs down Re: Speedline vs Anonymous

Quote:
Originally Posted by Lucian View Post
Adibose ... rege al ilegalelor ... in caz ca nu ti-a spus nimeni ... cursa asta se va desfasura in conditii de legalitate (sper) . Pt tine avem un Citroen C1 pe care poti sa-l bati si sa te duci la culcare linistit .
amice eu am facut o provocare masina mea vs o masina de la voi pe masura! dar se pare ca in afara speedsterului nu aveti nimic interesant. asta este poate mai lipiti ruginiturile si va prezentati cu ele ca vad ca suferiti de acceleratie pe 402 metri.
E clar nu prea sunteti in stare sa raspundeti unei provocari...se pare ca cel mai mare tastaturist esti tu frate, noi avem 10 posturi puse de 6 oameni, voi aveti 10 posturi puse de tine.
asa ca da fuga la shop si mai cumpara o tastatura ca nu cumva sa ramai in urma cu posturile...

aveti si voi masini ma...vedeti k e militia pe forum si va ridica dk faceti ilegale
adibose is offline  
Old 25-10-07, 14:56   #297
tox

Stage 5
 
tox's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 846
Member of:
[Observator 4tuning]
[Opel]
[Street Zone]
Default Re: Speedline vs Anonymous

Quote:
Originally Posted by B|shOp-VR6 View Post
Cu mine vorbeai?
nu, cu speedline
tox is offline  
Old 25-10-07, 15:00   #298
Kelu

Stage 3
 
Kelu's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 128
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default Re: Speedline vs Anonymous

Lucian ziceai ca nu stii nimic de mine: Opel Astra Bertone Turbo care mananc bataie de la Golf5 GTI stock, deci mai multe de atat nu are rost sa aberez.

Stau in Bucuresti desi sunt membru Anonymous Cta, aveti ceva pt mine? Sau provocarea mea va ajunge tot la lada de gunoi cu scuza ca noi latram.

Nu sufar, sunt mai mult decat fair-play si ma astept la fel de la oponenti mei.

Semnat: inca un lup de haina care nu doar maraie.
Kelu is offline  
Old 25-10-07, 15:04   #299
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re: Speedline vs Anonymous

Quote:
Originally Posted by Lucian View Post
O sa zic ca esti mai bun .. ZEU al curselor . Ce-ti mai face lambda ? Apropo .. te vedea lumea prin regie cum o calcai linistit si cica nu mai intrerupea . Ma bucur sa aud ca s-a rezolvat .
stii tu k se organizeaza vreo cursa legala in perioada asta?eu nu am auzit
am inlocuit bujiile si bobinele si azi am sonda lambda in portbagaj,o voi monta si p ea si masina va fi iar 100%
makr p mine ma recunoaste lumea...
acum insa...trebuie lucrat putin la atitudinea asta aroganta a uno r membri speedline kre desi invinsi ink s considera invingatori...curios
aporpos,masina czr nu era asa tare fara aportul sentimental si financiar al OMULUI CEZAR...stiu k la multi nu l convine,dar din pakte...am o masina de 4 locuri...4x4... si consuma kt un tractor...adevarat.e din 2000,dar nu ai zice asta dupa cum suna,arata ,dar mai presus de toate ...dupa cum FUGE
CZR is offline  
Old 25-10-07, 15:10   #300
B39738

Stage 5
 
B39738's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,215
Member of:
[Streetline-CCC]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Speedline vs Anonymous

da shiiiiiiiiiiii faaaaaaashiiiiitzi altceva decat sa va certati?
B39738 is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -