Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 23-10-07, 16:08   #211
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: Speedline vs Anonymous

CZR ... FAIR PLAY ... vad ca zici de raport cal/kg dar de coeficienti de tractiune nu zici nimic ...
Lucian is offline  
Old 23-10-07, 17:42   #212
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re: Speedline vs Anonymous

Quote:
Originally Posted by Lucian View Post
CZR ... FAIR PLAY ... vad ca zici de raport cal/kg dar de coeficienti de tractiune nu zici nimic ...
pt k nu s-a desfasurat NICI o cursa si dupa coef de tractiune...si nu-ti fa griji,o sa ma ocup de pepy personal,nu va fi nevoie k ai mei colegi sa-si toceask gumele si ambreiajele...

voi faceti votingul si vedem ce decide lumea
__________________
www.czr.ro
CZR is offline  
Old 23-10-07, 18:31   #213
naka66vio

Stage 5
 
naka66vio's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,571
Member of:
[SKODA]
Default Re: Speedline vs Anonymous

as vrea sa intru si eu in anonymus.ce ar trebui sa fac?
naka66vio is offline  
Old 23-10-07, 19:47   #214
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: Speedline vs Anonymous

Quote:
Originally Posted by naka66vio View Post
as vrea sa intru si eu in anonymus.ce ar trebui sa fac?
Sa iei legatura cu Ceres 0722 450 147 sau DMX....pt Cta sau Toba si RAZ in Buc.

Discutia asta cu provocarea nu isi are rostu...treburile sunt clare.
ERY is offline  
Old 23-10-07, 20:09   #215
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Speedline vs Anonymous

offfff eu mereu scriu corect SPEEDLINE....nu scriu spidlain...
vad ca te aprinzi luci.... nu inteleg ... ne ameninti ca faci ..ca dregi... acum 2..3 ani imi zici...,, haha imi fac masina tare ...nici nu mai ma dau cu VR6 si GTI ca ii bat rau ,, ....
PEPY... eu te respect mult ...nu stiu de ce esti asa ofticat pe noi...ai zis ca sti decat 3 masini care fug de la noi ... si eu stiu decat una de la voi...
TOBA^ is offline  
Old 23-10-07, 21:17   #216
bogdan
Vice Presedinte Speedline Motorsport

Stage 5
 
bogdan's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,211
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[FORD]
[2 Roti]
[Old School Cars]
Default Re: Speedline vs Anonymous

lasa ca mai stim noi cateva)
eu zic sa va calmati cu totii si sa o facem frumos si amical ce ziceti ca doar ne stim de ceva timp
bogdan is offline  
Old 23-10-07, 21:22   #217
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Speedline vs Anonymous

intr-un fel asa fugule ...ca ne ambitioneaza luci asta ...:d si noi pe voi ... si o sa fie ceva marfa....

fug: mie imi plcea mai mult cum iti statea in TRABANT.....

PEPY: te provoc direct pe tine ... sa vezi ca nu imi este frica de cea mai tare masina de la voi ...
TOBA^ is offline  
Old 23-10-07, 22:29   #218
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: Speedline vs Anonymous

Ma Toba ... la cat de mult vorbesti ep forum ... ar fi bine sa-mi crape un furtun ceva .. cand o sa ne dam noi 2 ... nu de alta dar pe urma o sa lasi masina pe dreaptra 2-3 ani in speranta ca o sa-ti traga si tie cum trage DACIA mea . Te pup ... cine vede pe topicul asta dusmanii e bien sa consulte un doctor. Sunt orgolii , orice altceva ... numai dusmanii (din punctul meu de vedere) nu sunt .
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline  
Old 23-10-07, 22:39   #219
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: Speedline vs Anonymous

Quote:
Originally Posted by Raz View Post
sadu ct 2 masini, rusu, toba, ceres, zoz bc, focus st BC, ALFA urs, speeder gti,sorin vectra turbo,bbn s3,madalin s3, nadir s3,rip M3,ery ct, pia ct, kelu ct, si mai tot sunt dar umplu pagina degeaba)
Cu
sadu ct 2 masini, rusu, toba, ceres, zoz bc, focus st BC, ALFA urs, speeder gti,sorin vectra turbo , rip M3,ery ct, pia ct ma dau eu . Cat timp rip e m3 aspirat ... despre kelu din ct nu stiu ce masina are iar cu s3 .... inca nu am idee cam cum as sta . Daca imi spui tu cam cum sta un s3 cu toba sau cu un g5 gti ... poate ma pronunt .

Eu oricum mai aveam o idee . La grupele B,C,D (LR) veniti cu ce aveti mai bun pt mine. Asta separat de club battle. La B si C ma dau normal la D cu nitro. E ok ? De la E in sus se da Pepy cu voi si in felul asta aflam si daca 2 masini din Speedlien cam iau conform grupelor LR tot de la B in sus .
Pe aceasta cale ii multumesc lui KWX pt cutie ! MARE OM MARE CARACTER ! RESPECT !
Lucian is offline  
Old 24-10-07, 00:31   #220
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re: Speedline vs Anonymous

Quote:
Originally Posted by Lucian View Post
Cu
sadu ct 2 masini, rusu, toba, ceres, zoz bc, focus st BC, ALFA urs, speeder gti,sorin vectra turbo , rip M3,ery ct, pia ct ma dau eu . Cat timp rip e m3 aspirat ... despre kelu din ct nu stiu ce masina are iar cu s3 .... inca nu am idee cam cum as sta . Daca imi spui tu cam cum sta un s3 cu toba sau cu un g5 gti ... poate ma pronunt .

Eu oricum mai aveam o idee . La grupele B,C,D (LR) veniti cu ce aveti mai bun pt mine. Asta separat de club battle. La B si C ma dau normal la D cu nitro. E ok ? De la E in sus se da Pepy cu voi si in felul asta aflam si daca 2 masini din Speedlien cam iau conform grupelor LR tot de la B in sus .
Pe aceasta cale ii multumesc lui KWX pt cutie ! MARE OM MARE CARACTER ! RESPECT !
lucian...eu sunt convins k microb nu are ce face cu tine la D...adik..te toaca !
la C...avem un bmw 320d kre speram sa-ti fak viata amara,iar la B si A...hmm...nu cred k avem masini din grupa asta )
la E si F probabil cea mai tare masina este razvan subaru kre sunt sigur k e peste subaru de la voi...
dak e gata si m3 turbo pana atunci (grupa G)...zic eu k va fi interesant de privit cum sta cu pepy...s-ar putea sa aveti niste orgolii ranite...
iar eu ma inscriu direct la H (adik peste 350cp) poate am noroc si de data asta k doar masina mea e cea mai slaba...aveti un rs4 pt mine in grupa asta,nu?
adik mi s pare corect chiar dak voi aveti pretentii k bateti cu 2 masini toata tzara.sa aduceti totusi la start concurenti din toate grupele,asa ar fi fair play,nu lucian?
CZR is offline  
Old 24-10-07, 00:39   #221
pepy
Vice Presedinte Speedline Motorsport

Stage 5
 
pepy's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 424
Member of:
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[Delta Racing Crew]
Default Re: Speedline vs Anonymous

pina la un raspuns la provocarea pe care am facuto EU in numele SpeedLine nu mai postez pe accest topic.
Imi cer scuze pt ca spiritul meu de competitie s-a amestecat un pic cu problema mea personala fatza de lipsa de fairplay a lui cezar.

(cu coupeul ai fugit de mine o zi intreaga pe aeropor pt ca acolo aveam plecare, ai venit seara sa ne dam cu soft facut la dulap, respect masina CZR a nu se confunda nu o consider mai tare ca a mea dar o respect, OMUL NU IL RESPECT)
__________________
Intre prieteni nu conteaza cine ajunge primul, conteaza sa plece amandoi odata.
pepy is offline  
Old 24-10-07, 00:46   #222
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: Speedline vs Anonymous

Quote:
Originally Posted by Lucian View Post
Cu
sadu ct 2 masini, rusu, toba, ceres, zoz bc, focus st BC, ALFA urs, speeder gti,sorin vectra turbo , rip M3,ery ct, pia ct ma dau eu . !
Ar mai fii de la Cta 2 TTuri 1.8T a fixilor, Cupra lui Chris, GTI 5 a lui Dogarel, Porschele lui Andrei...

Numai sa reziste masina la atatea liniute Luci... ...era o gluma....nu continuati ideea...
__________________
ERY is offline  
Old 24-10-07, 01:52   #223
ady_gti
Speedline Motorsport Member

Stage 4
 
ady_gti's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 243
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: Speedline vs Anonymous

Quote:
Originally Posted by B 99 CZR View Post
din linkurile puse d tine luci,pozele sunt toate de la 1 mai,exceptie ultimele 2 cu un subaru kre nu l-am vazut pe la curse...
de 1 mai,cea mai rapida masina sa zicem k era r5 alb...in rest...masini de grupa a si b maxim c

ala mic si alb este un PEUGEOT 205 T
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSCF6615.JPG
Views:	56
Size:	1.58 MB
ID:	376218  
ady_gti is offline  
Old 24-10-07, 01:59   #224
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Speedline vs Anonymous

Mie imi place ca daca noi nu avem masini de exemplu pentru grupa A ne luati punctele dar voi vreti sa participati la 3 grupe cu o singura masina.. Asta vi se pare corect? Corect e sa inscrieti cate o masina la ce grupa vreti voi.. daca aveti masina de B si vreti la D o bagati la D si ati incheiat discutia. Asa il punem si noi pe CZR de la E in sus si ce smecherie am realizat? Nu are logica competitia.. in cazul asta.. aliniem cele mai puternice masini din club si care bate aia e.. caci aici se rezuma grupele dupa cum ziceti voi.
__________________


VW Vento VR6 2800cc - First Love
BMW E46 - Almost ready
B|shOp-VR6 is offline  
Old 24-10-07, 02:05   #225
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Speedline vs Anonymous

Daca nu ma insel.. nici la LR nu se bagau masinile la 3 grupe. Se inscria la o grupa apoi daca vroia sa se dea cu castigatorul de la alta.. se dadeau la libere.

In concluzie eu vad asa: aliniem la fiecare grupa o masina, fiecare cum vrea (in grupa in care ar intra in mod normal sau eventual mai sus daca vrea) si se calculeaza punctele. Fiecare isi face strategia lui.. eu inteleg ca vreti sa luati D si restul doar cu Pepy dar nu e fair. Vrea Pepy sa ia D-ul se inscrie acolo si-l ia, ia punctele de la D.. vreti sa luati grupa E, inscrieti alta masina acolo si vedem cum se iau punctele.
B|shOp-VR6 is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -