Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 21-10-07, 20:30   #166
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: Speedline vs Anonymous

Eu zic sa facem dupa grupele LR cu amendamentul ca o masina se poate da la o grupa superioara. E ok ? Si venim cu 2 masini / grupa .
Lucian is offline  
Old 21-10-07, 21:08   #167
ady_gti
Speedline Motorsport Member

Stage 4
 
ady_gti's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 243
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: Speedline vs Anonymous

ok asa
ady_gti is offline  
Old 21-10-07, 21:31   #168
pepy
Vice Presedinte Speedline Motorsport

Stage 5
 
pepy's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 424
Member of:
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[Delta Racing Crew]
Default Re: Speedline vs Anonymous

vin si eu cu o propunere...
-grupele LR de la B in sus(cu amendamentul ca fiecare club poate sa concureze la o grupa cu ce masina considera chiar si de la o grupa inferioara)
-cea mai rapida masina a clibului

1p pt fiecare grupa 3p pt cea mai rapina masina a clubului
Clubul care a acumulat cele mai multe puncte castiga. in caz de egalitate ... e egalitate
__________________
Intre prieteni nu conteaza cine ajunge primul, conteaza sa plece amandoi odata.
pepy is offline  
Old 21-10-07, 21:33   #169
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: Speedline vs Anonymous

De la B in sus ... sau chiar de la A1 ... cum vreti voi ... Mi se pare f echitabil cum a spus Pepy punctajul ... si sa spuneti daca vreti si coeficientul de tractiune sau nu .
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline  
Old 22-10-07, 01:08   #170
ady_gti
Speedline Motorsport Member

Stage 4
 
ady_gti's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 243
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: Speedline vs Anonymous

eu cred ca ar trebui sa se ia in calcul si coeficientul de tractiune .. este normal asta
ady_gti is offline  
Old 22-10-07, 02:01   #171
fixu_mic

Stage 5
 
fixu_mic's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 339
Default Re: Speedline vs Anonymous

frumoasa seara..btw. ady.. treaba la kre lucram tre sa ne mai "alergam" am schimbat prost rau...:P
fixu_mic is offline  
Old 22-10-07, 05:45   #172
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Speedline vs Anonymous

nu frate... cu bilute ..... se face masina si grupa.... nu ca ai voie sa te dai la b si la c... nu frate ... pepy are 200 de cai ...se da la grupa D... si asta e ....e grupa lui ...
TOBA^ is offline  
Old 22-10-07, 09:53   #173
pepy
Vice Presedinte Speedline Motorsport

Stage 5
 
pepy's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 424
Member of:
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[Delta Racing Crew]
Default Re: Speedline vs Anonymous

pai vezi ma toba noi avem 2-3 masini cu care batem tot, la toate grupele, asta este ideea speedline! cit mai putine masini, cit mai multe victorii!
pepy is offline  
Old 22-10-07, 11:00   #174
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: Speedline vs Anonymous

Eu am stat la finish. Stii doar ca ai oprit langa mine cand a iesit zvonu....si iti zic...la prima de pe loc Andrei in fata, a 2-a din mers tu , a 3-a de pe loc iar Andrei dar la o mult mai mica distanta.

Tu cu GNT clar tu. Dar GNT nu e la noi.
__________________
ERY is offline  
Old 22-10-07, 11:06   #175
ady_gti
Speedline Motorsport Member

Stage 4
 
ady_gti's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 243
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: Speedline vs Anonymous

Quote:
Originally Posted by Ursu-=X-Team=- View Post
Hai sa lamuresc ceva ... NU tzin nici cu unu nici cu altu ..
vatzi dat de 2 ori.. La dus l-ai facut .. La intors toata lumea era acolo te-a facut ...
Vreau sa vad o cursa pe linie dreapta.. nu deal nu vale..

eu vreau .. intr-o seara frumoasa te sun andrei , si schimbam si locatia
ady_gti is offline  
Old 22-10-07, 11:41   #176
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: Speedline vs Anonymous

Si mai putini spectatori....ai vazut..ce e mult strica.
ERY is offline  
Old 22-10-07, 12:45   #177
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: Speedline vs Anonymous

Quote:
Originally Posted by TOBA^ View Post
nu frate... cu bilute ..... se face masina si grupa.... nu ca ai voie sa te dai la b si la c... nu frate ... pepy are 200 de cai ...se da la grupa D... si asta e ....e grupa lui ...
E ok daca cu o masina de B ma dau doar la C ? Sau doar la D ? E mai bine asa ? Ai fost f tare oricum. Care e problema daca o masina de B se da SI LA B , si la c ? Sau una de D se da si la E ? Nu spuneati voi ca aveti multe masini ? Nu aveti de unde alege ? Sau celor de la E le e frica de una de D ? E aiurea sa ne certam despre cum ne dam ... mai ales la ce vreme e afara. V-au gasit si pe voi cursele cand a venit iarna. O sa discutam pe forum pana la primavara . Asta daca vreti curse corecte ... Daca nu ... Puneti integrala langa tractiune spate si facem "curse" . Am mai fost noi la una unde era uscat pe jos ... dar integrala schimba benzile la start . Eu zic sa ne potolim ... nu de alta dar se agita aiurea spiritele ... sa stabilim ceva gen 1 mai ... sa nu mai avem probleme de sonde lambda , ambreiaje ... si daca stabilim 2 din 3 sa nu se auda ca a ratat cineva o treapta , ca a plecat prost , ca nu a avut ambreiaj ... Fiecare va avea timp destul pt a pregati masina , sincer ... daca sunteti baieti o lasati moale cu comentariile referitoare la o masina de grupa inferioara care se da la grupa superioara ... E hilar ... adik e de ras )
Lucian is offline  
Old 22-10-07, 13:38   #178
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re: Speedline vs Anonymous

Quote:
Originally Posted by Lucian View Post
E ok daca cu o masina de B ma dau doar la C ? Sau doar la D ? E mai bine asa ? Ai fost f tare oricum. Care e problema daca o masina de B se da SI LA B , si la c ? Sau una de D se da si la E ? Nu spuneati voi ca aveti multe masini ? Nu aveti de unde alege ? Sau celor de la E le e frica de una de D ? E aiurea sa ne certam despre cum ne dam ... mai ales la ce vreme e afara. V-au gasit si pe voi cursele cand a venit iarna. O sa discutam pe forum pana la primavara . Asta daca vreti curse corecte ... Daca nu ... Puneti integrala langa tractiune spate si facem "curse" . Am mai fost noi la una unde era uscat pe jos ... dar integrala schimba benzile la start . Eu zic sa ne potolim ... nu de alta dar se agita aiurea spiritele ... sa stabilim ceva gen 1 mai ... sa nu mai avem probleme de sonde lambda , ambreiaje ... si daca stabilim 2 din 3 sa nu se auda ca a ratat cineva o treapta , ca a plecat prost , ca nu a avut ambreiaj ... Fiecare va avea timp destul pt a pregati masina , sincer ... daca sunteti baieti o lasati moale cu comentariile referitoare la o masina de grupa inferioara care se da la grupa superioara ... E hilar ... adik e de ras )
vad k tot ma intepi p min e cu sonda lambda...chiar nu e kzul
chiar am prea multe p kp sa mai accept intepaturi
vrei sa fim amici,bine...nu...o sa stau si eu 3 ani sa fac un kit exterior unic pt tt si p urma vorbim k am crescut de la 63 cp la 120 prin punerea altui motor...tunign frate
data trecuta,micutu,dumnezeu sa-l ierte l-a chemat pe pepy sa ma dau cu el,nu eu,si dupa cum cei kre SE DAU ma stiu,eu nu fug niciodata,nici dak am ambreiajul dus,nici dak nu am terminat rodajul,NICIODATA
dupa cum ai vazut,am venit in seara aia si p drum am vazut k masina merge f prost,am incerkt,am venit,ai vazut cu ochii tai
acum ce ai vrea tu mare cavaler al mesei rotunde lucian sa ma jur tie k nu-mi merge masina?
deja incepi sa suferi si nu cred k e kzul
knd o sa am bani si timp,o fac,pana atunci,pregateste-te tu de champions league
__________________
www.czr.ro
CZR is offline  
Old 22-10-07, 14:02   #179
bogdan
Vice Presedinte Speedline Motorsport

Stage 5
 
bogdan's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,211
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[FORD]
[2 Roti]
[Old School Cars]
Default Re: Speedline vs Anonymous

"si dupa cum cei kre SE DAU ma stiu,eu nu fug niciodata,nici dak am ambreiajul dus,nici dak nu am terminat rodajul,NICIODATA"
asta e regula de cand ai masina (adica TT)? daca-mi aduc eu aminte odata cand aveai tractorul am stat o zi intreaga pe aeroport dupa tine si veneai cu scuze gen ambreaj sau mai stiu eu ce rahat ,dar te puneai la start cu altii aia cum s-a numit "ocolire "sau.............
__________________
I don't suffer from insanity, I enjoy every minute of it.
bogdan is offline  
Old 22-10-07, 16:19   #180
Alfa_band

Stage 5
 
Alfa_band's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,113
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Speedline vs Anonymous

Ba voi ce plm aveti chiar nu puteti sa purtati un dialog normal fara intepaturi ???
Alfa_band is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -