Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Comunicate cluburi

Comunicate cluburi Discutii intre cluburi, comunicate, invitatii, noutati

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 14-11-08, 10:18   #181
ReleaseD
Dacia Driver

Stage 4
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 187
Member of:
[DACIA]
Default Re: Tuning sub violenta !

adica? ce vrei sa zici cu asta?
ReleaseD is offline  
Old 14-11-08, 10:28   #182
asi_marian

Stage 3
 
asi_marian's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 147
Default Re: Tuning sub violenta !

off urasc sa vad masini tunate vandalizate mai ales bmw e30,e24 si pisicutza .... insanotasire grabnica baieti
asi_marian is offline  
Old 14-11-08, 21:02   #183
o_kh3

Stage 5
 
o_kh3's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,663
Member of:
[VW]
Default Re: Tuning sub violenta !

pacat petrnu ce s-a intamplat......

sa speram ca nu se va mai intampla nimic in genul acesta....
o_kh3 is offline  
Old 14-11-08, 21:14   #184
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Tuning sub violenta !

acesta este cardul facut pentru baieti.
este pe numele lui HAI, pe care il rog sa se sfatuiasca cu ei sa managerizeze ajutorul vostru.

cont:
RO66 RZBR 0000 0600 1106 9233
Raiffeisen Bank

si noi am depus bani in cont
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	scan hai.jpg
Views:	212
Size:	45.9 KB
ID:	699962  
Gratzian is offline  
Old 14-11-08, 21:30   #185
ReleaseD
Dacia Driver

Stage 4
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 187
Member of:
[DACIA]
Default Re: Tuning sub violenta !

Maine dimineata voi depune si eu ceva banishori...Suntem alaturi de voi baieti chiar daca unii nu va stim dar va respectam. \/
ReleaseD is offline  
Old 15-11-08, 00:30   #186
canon

Stage 5
 
canon's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 943
Default Re: Tuning sub violenta !

dar ce s-a intamplat

de ce au vrut sa se razbune pe ei
ce motiv au avut acesti nemernici?
canon is offline  
Old 15-11-08, 08:43   #187
turb0

Stage 5
 
turb0's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,617
Member of:
[Echipa de sprijin]
Default Re: Tuning sub violenta !

cred ca sunt suficiente frazele gen " cu ce au gresit ..." " nemernicii... " etc. ! Totul a trecut, acum sa se straduie fiecare din marele/micul venit sa depuna o suma ! Gestul conteaza.
turb0 is offline  
Old 15-11-08, 08:46   #188
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Tuning sub violenta !

Quote:
Originally Posted by canon View Post
dar ce s-a intamplat

de ce au vrut sa se razbune pe ei
ce motiv au avut acesti nemernici?
Citeste de la inceput topicul si ai sa vezi ca nu exista motiv concret.
Mustang is offline  
Old 15-11-08, 17:39   #189
mafionzooo

Stage 3
 
mafionzooo's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 101
Default Re: Tuning sub violenta !

frate da ce ai facut cu masina asigurarea si alea alea dc nu tziau reparato ?? dc dreaq in romania platesti asigurarea numa pe oki frumosi ca daca sse intampla ceva de genu ii doare in cur pe jegosi de la asigurari
__________________
Dimensiunea maximă pentru o imagine la semnătură este de 500x100 pixeli.
mafionzooo is offline  
Old 15-11-08, 22:10   #190
ondin

Stage 5
 
ondin's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,981
Member of:
[VW]
Default Re: Tuning sub violenta !

probabil nu ati vazut sau ati uitat imaginile socante de la Cluj unde un derbedeu mascat il lovea in cap cu bocancul pe un jandarm sau politist comunitar cazut la pamant. fara nici un motiv. sigur nu il cunostea dar daca tot era suporter de ce sa nu loveasca si el un reprezentant al autoritatii daca poate.
daca voi erati 80 acolo sigur cei 40 care au incaput apoi parca in 3 masini nu aveau cum sa se lege veci de voi.
imi pare rau pentru cei batuti fara nici un motiv, dar intr-o lume nebuna cum este cea de astazi nimic nu este imposibil de mult.
cred ca daca toti cei de buni suntem uniti nu se mai pot intampla astfel de evenimente cauzate de oameni care nici animale nu pot fi numiti deoarece animalele gandesc mai mult decat ei.
ondin is offline  
Old 16-11-08, 00:17   #191
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default Re: Tuning sub violenta !

Io nu inteleg oamenii care scriu niste posturi porbabil doar pentru a creste numarul de posturi facute.... k sa mai clarificam situatia : nu am cerut nimanui sa ne planga de mila , unu la mana, doi , HAIu a fost cel care a 2-a zi dimineata a dat niste massuri k sa incerce sa afle mai multe despre atacatori pentru k spre norocul meu si al baietilor noi am plecat pe picioare fara oase rupte insa el a plecat cu masina facuta zdrente si a incercat sa afle niste raspunsuri. Deci topicul asta nu a fost deschis ca sa ne planga cineva de mila ci pur si simplu a fost un eveniment cam ciudat si am incercat si incercam sa aflam cine erau si de ce pentru k noi ne strangem acolo de peste 2 ani si cam toata lumea stie k numai noi ne strangem acolo....in fine EU VREAU SA SPUN K DIN CONTUL CARE A FOST FACUT DE CATRE GRATIAN ( CARE TREBUIE RESPECTAT MAXIM PENTRU INITIATIVA SI PT K NE ESTE ALATURI SI LA BINE SI LA RAU ) EU NU VREAU NMK DEOARECE MIE NU MI-A TREBUIT DECAT NISTE ALGOCALMIN )))) INSA LUI HAIU III TREBUIESC MULTE PIESE, AM VRUT SA ZIC ASTA PENTRU CA CEI CARE VOR DONA DIN COMPASIUNE PENTRU EL ORICE SUMA SA STIE K DIN PARTEA MEA SI CRED K SI A BAIETILOR ( ADI BOH SI MARI NSL) BANII SE VOR DUCE IN INTREGIME CATRE HAIU ! Numai bine si sper sa nu aveti parte in viata nici sa va fie facuta masina praf nici sa fiti sac de box ! numai bine
__________________
SABLARE SI POWDERCOATING

EX BMW E30 325i 175 CP || EX posesor BMW E36 COUPE 2.5 24v 193 cp
MC Mate is offline  
Old 16-11-08, 05:39   #192
luca

Stage 5
 
luca's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 1,491
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Tuning sub violenta !

Quote:
Originally Posted by MC Mate View Post
Io nu inteleg oamenii care scriu niste posturi porbabil doar pentru a creste numarul de posturi facute.... k sa mai clarificam situatia : nu am cerut nimanui sa ne planga de mila , unu la mana, doi , HAIu a fost cel care a 2-a zi dimineata a dat niste massuri k sa incerce sa afle mai multe despre atacatori pentru k spre norocul meu si al baietilor noi am plecat pe picioare fara oase rupte insa el a plecat cu masina facuta zdrente si a incercat sa afle niste raspunsuri. Deci topicul asta nu a fost deschis ca sa ne planga cineva de mila ci pur si simplu a fost un eveniment cam ciudat si am incercat si incercam sa aflam cine erau si de ce pentru k noi ne strangem acolo de peste 2 ani si cam toata lumea stie k numai noi ne strangem acolo....in fine EU VREAU SA SPUN K DIN CONTUL CARE A FOST FACUT DE CATRE GRATIAN ( CARE TREBUIE RESPECTAT MAXIM PENTRU INITIATIVA SI PT K NE ESTE ALATURI SI LA BINE SI LA RAU ) EU NU VREAU NMK DEOARECE MIE NU MI-A TREBUIT DECAT NISTE ALGOCALMIN )))) INSA LUI HAIU III TREBUIESC MULTE PIESE, AM VRUT SA ZIC ASTA PENTRU CA CEI CARE VOR DONA DIN COMPASIUNE PENTRU EL ORICE SUMA SA STIE K DIN PARTEA MEA SI CRED K SI A BAIETILOR ( ADI BOH SI MARI NSL) BANII SE VOR DUCE IN INTREGIME CATRE HAIU ! Numai bine si sper sa nu aveti parte in viata nici sa va fie facuta masina praf nici sa fiti sac de box ! numai bine

Uite asa se pune problema, dar cum e vorba aia "mai e mult pana departe".
Trebuia deschis un topic in care sa se spuna ce s-a intamplat si sa se anunte deschiderea contului pentru HAI unde oamenii cu inima mare sa doneze niste bani pentru reparatia masinii. Scurt si la obiect cu a fost in cazul prietenei lui Florica.
Dar s-o iei ca "Tuning sub violenta", suna a articol de ziar de scandal, oare o sa vedem si un articol in revista 4Tuning? ca deh trebuie umplute cu ceva paginile alea . . . ai uitat Gratzian vremurile cand erau numai dispute intre cluburi si ne cautam prin parcari sa ne caftim. Sau cine stie poate tu nici nu ai aflat, ca asa e frumos, sa ramana intre cei implicati. Ala era tuning sub violenta.

In concluzie, nu mai exagerati aiurea. Bafta la reparatii HAI-ule.

P.S. AXEL nici nu imi bat capul sa-ti raspund.
__________________

Last edited by luca; 16-11-08 at 06:01.
luca is offline  
Old 16-11-08, 07:44   #193
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Tuning sub violenta !

Luca vad ca aici multa lume i ti arata semnul victoriei.....dar cu un singur deget dupa un post facut pe pagina anterioara. Daca erai vre"unul apropiat veneai vineri seara si bagai si tu ceva pe cardul lui HAI..... daca ti pasa. Cat despre scandaluri.....era un conflict intre 2 persoane....stim cu totii cine.......si pentru acele 2 persoane s au strans 300 de oameni si de o parte si de cealalta......dar nu uita ca in acele momente situatia era f tensionata intre cele doua tabere si totusi am dat dovada de maturitate si in acea noapte nu sa profanat macar o injuratuta nici de o parte nici de cealalta......dar tu de unde sa stii daca nu ai fost acolo......probabil invatai pt bac.
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline  
Old 16-11-08, 11:31   #194
Nautilus

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,106
Default Re: Tuning sub violenta !

Quote:
Originally Posted by luca View Post
S-au schimbat lucrurile, au apus vremurile cand felul acesta de incidente ramaneau in strada. Cam penal sa-ti iei bataie si apoi sa plangi pe forum ... n-aveti si voi prieteni? ca doar sunteti in cluburi etc.
Ce-ar fi sa punem toti pe aici diversele incidente pe care le-am avut cu diferite gasti?
Asta e, ii cautau pe altii si v-au gasit pe voi, shit happens . . . .
Daca veneau dupa tine cu batele, n-aveai ce pierde fiindca n-ai cap

1. se stie ce atitudine au fata de noi anumite segmente ale p.o.p.u.l.a.t.i.e.i si anumite voci din presa si se stie ce atitudine au fata de fotbal. Cine castiga cand e vorba de imagine?...

2. printre motivele pentru care oamenii se strang in cluburi sunt cooperarea si ajutorul reciproc

3. forumul este un mijloc de comunicare, si din cate se vede este unul eficient, o demonstreaza cele 14 pagini de pana acum

4. ei au fost 40, din partea comunitatii noastre 4. Cine a demonstrat capacitate de cooperare si loialitate?...

5. daca nu tacem si ii ajutam pe cei agresati, demonstram unor categorii ale p.o.p.u.l.a.t.i.e.i si implicit agresorilor si celor care intentioneaza sa devina in viitor agresori ca "nu e dupa ei". Ca aici mai dicteaza si altcineva decat scandalagiii si cocalarii imbibati de vodca ieftina si Unirea (care nu merita sa se numeasca tigani, prin comparatie tiganii adevarati sunt chiar simpatici )

~Nautilus
Nautilus is offline  
Old 16-11-08, 11:39   #195
Mas

Stage 5
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 602
Default Re: Tuning sub violenta !

Cautati, gasiti si dati in judecata mai intai penal si dup-aceea civil. Politia nu va gasi nimic (ca in mai toate cazurile). Singura solutie este sa puteti cumva viziona caseta de la sistemul video al benzinariei si sa identificati de acolo numerele masinilor. Mergeti la politie, declarati acolo, solicitati ca inregistrarea sa fie folosita ca proba in ambele procese. Mediatizati mult decurgerea cazului, pentru ca altfel se va aseza praful pe respectivele dosare.
Este o aiureala sa spui ca daca au fost confundati, atunci nu exista pretentii. Greseala se plateste! bataia si futaiu' nu se-ntorc niciodata!
__________________
----------------http://www.angel-eyes.ro----------------

BMW lenes
Mas is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -