Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Comunicate cluburi

Comunicate cluburi Discutii intre cluburi, comunicate, invitatii, noutati

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 12-11-08, 22:33   #166
liwiu_evo

Stage 4
 
liwiu_evo's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 291
Default Re: Tuning sub violenta !

poate sunt singurul care isi scrie parerea diferita fata de majoritatea, insa nu singurul care gandeste asa. condamn cele intamplate, ca 2 oameni(din cate am inteles) au fost batuti si o masina avariata, de niste suporteri cretini, insa sa o iei ca o catastrofa, sau cum sa spun, sa faci din tantar armasar ca vezi doamne au aia ceva impotriva tuningului. monologul de pe prima pagina pare scris de vreun avocat. in fiecare zi mor oameni, sunt raniti, masini sunt distruse, insa nu e sfarsitul lumii. fierul se repara, iar omul, in cele mai multe cazuri, da.
daca eu m-as fi intalnit cu o cireada de bivoli care se duc la meci si ma luau la bataie, asta era, nu posta nimeni pe forum. poate ca cei implicati va sunt prieteni, sa doar amici, dar pe cuvant, aberati mult.
__________________
http://www.colectionarul.com/liwiu.html <<castiga un USB stick!!!
liwiu_evo is offline  
Old 12-11-08, 22:38   #167
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Tuning sub violenta !

da, ne sunt prieteni, amici, cunoscuti personal de catre multi din comunitatea noastra.
da, in fiecare zi mor oameni si au loc accidente.
dar cand pateste ceva un apropiat al tau, sigur te afecteaza.
ei sunt apropiati ai nostrii.
sunt prietenii nostrii
si evolutiile unora din ei au incantat zeci de mii de oameni.

cu siguranta, daca te intalneai cu acea cireada si veneai ranit acasa, prietenii tai erau afectati. asta, daca ai prieteni.
daca nu, familia, etc
Gratzian is offline  
Old 12-11-08, 22:47   #168
xanderrr

Stage 4
 
xanderrr's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 274
Member of:
[DACIA]
Default Re: Tuning sub violenta !

in primul rand... baietii s se faca bine..c asta e mai important..deci insanatosire grabnica...dar..nush cate se vor rezolva cu politia...probabil ca nici nu vor cauta pe nimeni ...deci..singurul mod e sa afli numerele de la mashini..
__________________
Never Drive Faster Than
Your Guardian Angel Can Fly

E39 https://forum.4tuning.ro/644-masina-m...ml#post5547756

Vw Passat https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...ml#post4319860

Dacia 1310https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/120715-dacia-mea-03-maj.html

Vand piese auto pentru orice tip de autovehicul - preturi foarte mici - 0766403251 info@psauto.ro www.psauto.ro
xanderrr is offline  
Old 12-11-08, 22:53   #169
dmo.mihai
VW Driver

Stage 5
 
dmo.mihai's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,999
Member of:
[VW]
Default Re: Tuning sub violenta !

pacat
dmo.mihai is offline  
Old 13-11-08, 01:23   #170
NONE
4Tuning International Member


Stage 5
 
NONE's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 837
Member of:
[4Tuning International]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Tuning sub violenta !

pfff astia inca se cred pe timpul lu' Tovarasul
bai fratilor daca ne-am aduna toata comunitatea 4Tuning s-ar face o harmalaie in toata tara...dar sa vii 40 pe 4 ...
eu nu stiu cum poti sa dai in cineva cazut la pamant
si sa mai fii si cu 40 de persoane...
chiar imi pare rau
insanatosire grabnica.....In Rromania e mai rau ca in Afganistan
o seara placuta tuturor...
LE cum a spus si baiatul de mai sus cu numerele masinilor....daca am avea numerele masinilor fac pariu ca o sa fie politia 24/24 7/7 cu ochii pe noi...baietii conteaza masinile dale in.....ei sa se faca bine....
__________________
Hobby: Fotografiile mele

Last edited by NONE; 13-11-08 at 01:26.
NONE is offline  
Old 13-11-08, 09:16   #171
miniauto

Stage 2
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 30
Default Re: Tuning sub violenta !

animale, intr-adevar !

deci retineti : un Tico mov-albastru, si o Toyota Celica rosie (Dacia berlina alba e prea comuna) cine merge mult prin oras, sa aiba telefonul pregatit (pentru poze).

cine stie, poate asa ajutam Politia.
si neaparat baietii sa aiba certificate medico-legale si plangeri depuse !
miniauto is offline  
Old 13-11-08, 10:16   #172
-Caz-

Stage 5
 
-Caz-'s Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,311
Member of:
[Opel]
Default Re: Tuning sub violenta !

tico mov-albastru sunt cam 500 in Buc ... celica rosie ce model ? 1996 sau 2000 ?
-Caz- is offline  
Old 13-11-08, 11:10   #173
kimi
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
kimi's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,222
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Tuning sub violenta !

Nu vi se pare ca va agitati mai mult decat cei care au fost agresati ??
kimi is offline  
Old 13-11-08, 12:54   #174
b89kml
Alfa Romeo Driver

Stage 1
 
b89kml's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 15
Member of:
[ALFA ROMEO]
[2 Roti]
Default Re: Tuning sub violenta !

si dak nu erau din vreun grup? si erau simplu pe strada? acum hai strangetiva toti barbatii din lume sa-i omorati pe aia ....e prea exagerata toat apovestea....cati nu mananca bataie pe strada ....si nu se mai da la tv si nu se mai agita un forum intreg...calmati-va
b89kml is offline  
Old 13-11-08, 13:05   #175
NONE
4Tuning International Member


Stage 5
 
NONE's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 837
Member of:
[4Tuning International]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Tuning sub violenta !

Quote:
Originally Posted by b89kml View Post
si dak nu erau din vreun grup? si erau simplu pe strada? acum hai strangetiva toti barbatii din lume sa-i omorati pe aia ....e prea exagerata toat apovestea....cati nu mananca bataie pe strada ....si nu se mai da la tv si nu se mai agita un forum intreg...calmati-va
b89kml sunt multe persoane care mananca bataie in fiecare zii in Romania...dar niciodata 40 pe 4....tu iti dai seama putin...si mai ales ca ei incearca sa ne reprezinte pe noi soferii...dar sa nu facem cum a zis si Gratzian....ramanem calmi si incercam cu baietii cu caschete...daca nu rezolva,facem cum au facut si taximetristii...
noroc.....
NONE is offline  
Old 13-11-08, 15:07   #176
LAZ'u

Stage 4
 
LAZ'u's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 286
Member of:
[PEUGEOT]
[2 Roti]
Default Re: Tuning sub violenta !

Imi pare rau pt cei care au fost batuti, totusi reportajul de pe PrimaTv a lasa de dorit ,nu stie cine este tipul cu sapca care a stat cu spatele la camera si a vorbit, totusi incercati sa nu faceti dezacorduri si sa nu mai spuneti fraze din alea ca nu suntem in epoca de piatra si ca ne razbunam noi, lucruri ca astea fac numai tiganii!
LAZ'u is offline  
Old 13-11-08, 15:43   #177
ady4sql

Stage 2
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 46
Default Re: Tuning sub violenta !

abia azi am apucat sa cit si am ajuns la o singura concluzie, si anume ca tara asta e plina de cretinoizi.....insanatosire grabnica baietilor si bafta in continuare
ady4sql is offline  
Old 13-11-08, 19:25   #178
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Tuning sub violenta !

De vinerea viitoare ne putem intalni in billa fara a mai fi deranjati de Politie. Asta in cazul in care nici noi nu deranjam. Zona va fi supravegheata de catre Politie pe toata durata intalnirilor dar discret. Daca nu sunteti NSL si veniti in Billa v as ruga sa ne respectati locul de intalnire si sa nu fiti mai deosebiti decat altii in actiuni.
Politia lucreaza la acest caz .....chiar daca in prima faza implicarea a fost timida acum a ajuns cazul la comandantul Sectiei 22 unde in cursul zilei de ieri am fost chemat si eu.
Dupa acest incident sa devenim si noi ciobani nu se merita ......dar....pt viitor trebuie sa fim pregatiti.
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline  
Old 14-11-08, 01:11   #179
bmwu

Stage 5
 
bmwu's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 437
Default Re: Tuning sub violenta !

40 de indivizi contra 4.....bate si lanturi.....victime si pagube........eu zic k ar fi un bun moment k sa fim realisti......nu se duce nimeni nicaieri cu bate si lanturi k sa stea de vorba......si cum se face k din atatia oameni kre se intalnesc cu masinile lor.....tocmai 4 persoane isi iau bataie......si de ce tocmai acesti 4.......si tipic prima concluzie...sunt suporteri.....eu zic k nu ar fi suporteri si ma inclin sa cred k nu ar fi fost cazul unei bataii gen ''hai sa dam cu pumnu k nu am mai dat de mult''......insanatosire grabnica baieti!!!!!!!!!!!!
bmwu is offline  
Old 14-11-08, 09:24   #180
A.x.e.L
Street Vision Member

Stage 3
 
A.x.e.L's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 96
Member of:
[Street Vision]
Default Re: Tuning sub violenta !

mai multa lume a tot spus pe aici "sa lasam politia sa-si faca treaba"...pun pariu ca NU suntem prea agreati de "militieni" si nu cred ca se vor implica prea mult....nu ati vazut si voi....cum aud o toba mai tare imediat intorc casketele si nu stiu cum sa te arda...eu personal am impresia ca unii dintre ei s-au bucurat dupa aflarea vestii.....deci cu politia nu cred ca vom face treaba vreodata....eu zic sa incercam sa avem mai multa grija de pielea noastra....poti lua bataie oriunde daca ai ghinion, indiferent ca esti din club de racing, ca esti vanzator la butic, director...bla bla....pur si simplu huliganii astia sunt la tot pasul si asta inteleg ei din viata (bataie si iar bataie)....
A.x.e.L is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -