Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Comunicate cluburi

Comunicate cluburi Discutii intre cluburi, comunicate, invitatii, noutati

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 11-11-08, 10:36   #31
Mircea-Finutz

Stage 5
 
Mircea-Finutz's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,513
Member of:
[BMW]
Default Re: Tuning sub violenta !

cred ca toata lumea stie bine....politia nu va face nimic, oricum niciodata nu fac nimic. stiu decat sa ne ia banii, taloane, permise si etc pt orice *** kre li se pare lor mai tipator. ERY are dreptate.......toata tara asta este de ***. Rezolvarea la intamplarea asta eu consider ca sta tot in noi, care aude ceva spune altcuiva si de aici stim ce avem de facut, cred ca intelegeti ce vreau sa spun. In rest numa bine baietilor ca tabla se face.
__________________
Prefer oricand un fier vechi in locul unui plastic nou!!
Mircea-Finutz is offline  
Old 11-11-08, 10:39   #32
Manson
Virtual Tuner

Stage 5
 
Manson's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,767
Member of:
[Virtual Tuning]
[DAEWOO]
[Design Team]
Default Re: Tuning sub violenta !

rezolvare nu exista....politia nu va face nimik....o sa spuna ca incep cercetariile, ca exista un cerc de suspecti, poate si voi ,baietii inculpati, va luati o amenda si dupa.....cand va fi un nou meci....altcineva (sa speram ca nu) va avea de suferit...faceti-va voi bine....si pacat pt ce s a intamplat...
__________________
Manson is offline  
Old 11-11-08, 10:50   #33
bogddanel

Stage 5
 
bogddanel's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 394
Default Re: Tuning sub violenta !

Din pacate politie avem si nu prea...
Imi pare rau pt baieti, dar si pt masina lu' HAI-u...
Cu violenta in mod cert nu se rezolva nimic, pt ca ala are un prieten care vine cu prietenu lu amicu lu prietenu si uite asa, iese un mare circ... plus ca masinile baietilor sunt cunoscute cam peste tot...
Insanatosire grabnica !
__________________
Visez mult, dar este visul meu...
bogddanel is offline  
Old 11-11-08, 10:52   #34
DiavoLLo
Ford Driver

Stage 5
 
DiavoLLo's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,045
Member of:
[FORD]
Default Re: Tuning sub violenta !

am ramas ca in epoca de piatra....sa va reveniti cat mai repede....sa speram ca nu or sa scape nepedepsiti .
DiavoLLo is offline  
Old 11-11-08, 10:58   #35
Licu

Stage 2
 
Licu's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 58
Default Re: Tuning sub violenta !

Insanatosire grabnica la baietzi...si eu snt de aceiasi parere cu politia ca nu se va face nimic.. garda e buna doar cand ia permise taloane...cand ai si tu nevoie de ei...nexam... ce sa`i facem...
__________________
Mandru proprietar de ...vise)
Licu is offline  
Old 11-11-08, 11:00   #36
Yoghy_bwc
Skoda Driver

Stage 3
 
Yoghy_bwc's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 153
Member of:
[Black Widow Club]
[SKODA]
Default Re: Tuning sub violenta !

ce pot sa zic... este ceva tipic romanesc... urat din partea lor...
vorba lu' Florica... cum draq sa sara 40-50 de animale pe cei 4... au 200 de kg toti la un loc...
HAI-ule fierul se repara... si pentru restu'... INSANATOSIRE GRABNICA...
Romania... o tara a nimanui... o tara de c****.
__________________
nici o data nu o sa mai fie cum a fost candva... mult haos si distractie ... acum e invidie si teribilism
Yoghy_bwc is offline  
Old 11-11-08, 11:03   #37
VFFtuning

Stage 5
 
VFFtuning's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 564
Default Re: Tuning sub violenta !

imi pare nespus de rau pentru ceea ce sa intamplat......politia???? nu cred ca va face nimic.....nu am fost de acord niciodata cu violenta fizica intre suporteri......chiar daca am fost membru fondator al primei grupari de tip ULTRAS din tara........mentalitatea noastra era total alta....sper ca baietii sa isi revina cat mai repede .
__________________
LIBERTATE PENTRU ULTRASI!!!!
VFFtuning is offline  
Old 11-11-08, 11:29   #38
chybryt
Fiat Driver

Stage 3
 
chybryt's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 133
Member of:
[Fiat]
Default Re: Tuning sub violenta !

Ce poti sa le ceri acestor oameni care duc lipsa de "materie cenusie" si actioneaza ca niste animale...am patit si eu ceva asemanator in constanta pe langa stadion, acesti oameni care se cred suporteri sunt decat niste huligani care asteapta cu nerabdare orice oportunitate de scandal si din pacate nu pot fi opriti decat de politie care nu au nici-un interes (cealalta varianta de a raspunde in acelas mod nu cred ca rezolva nimic desi comunitatea noastra este destul de numeroasa) masina se repara... noi sa fim sanatosi.
Insanatosire Grabnica!
chybryt is offline  
Old 11-11-08, 11:44   #39
SV25MBN
Chevrolet Driver

Stage 5
 
SV25MBN's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 3,181
Member of:
[Opel]
[CHEVROLET]
Default Re: Tuning sub violenta !

Ingrozitor ceea ce s-a putut intampla, am citit de 2 ori pt ca nu imi venea sa cred. Imi pare rau pt baieti, sper sa isi revina cat mai repede si pt HAI, sper sa faca masina cat mai repede. Sper ca vinovatii sa fie prinsi si pedepsiti cum se cuvine. Oricum probabil ideea e ca politia trebuie sa ceara casetele de supraveghere, astea sunt demersurile care trebuiesc luate mai mult ca sigur.
SV25MBN is offline  
Old 11-11-08, 11:50   #40
andrey17
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 4
 
andrey17's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 229
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Tuning sub violenta !

As venii eu cu o propunere....cum aseara a fost mare aglomeratie si s-au facut grupuri grupuri,era foarte greu sa vb cu toti o data ca sa stie lumea ce si cum....Propun ca Vineri 14 - 11 - 2008 cei care vor sa il ajute pe HAI -ul cum pot si cu cat vor sa isi refaca mashina sa fie prezenti in Parcarea Billa din Drumul Taberei la ora 22 : 00........
andrey17 is offline  
Old 11-11-08, 12:07   #41
kimi
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
kimi's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,222
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Tuning sub violenta !

Nu cred eu ca HAIul are nevoie de ajutor financiar..sa fim seriosi..
Are nevoie de sustinere morala si sa fim cu totii aproape de el...
kimi is offline  
Old 11-11-08, 12:07   #42
andrey17
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 4
 
andrey17's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 229
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Tuning sub violenta !

cat despre politie.....nu au facut absolut nimik......dupa bataie HAI -u a sunat la 112 si a primit urmatorul raspuns "Domnule Sorin ....Aveti chef de glume la ora asta"......ce asteptari sa mai ai cand oraganele competente iti dau un astfel de raspuns ?
andrey17 is offline  
Old 11-11-08, 12:10   #43
andrey17
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 4
 
andrey17's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 229
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Tuning sub violenta !

Kimi ....poate hai -ul are nevoie , poate nu are nevoie de ajutor financiar,dar cum s-a spus si pana acum,suntem o comunitate,un grup de prieteni,o familie cum vrei tu sa ii zici si pentru asta sunt prietenii,se ajuta intre ei si la bine si la rau ....ca o vorba buna poate sa ii spuna si cineva necunoscut de pe strada
andrey17 is offline  
Old 11-11-08, 12:11   #44
RikA

Stage 2
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 64
Angry Re: Tuning sub violenta !

Am ramas masca cind am vazut ce s-a intimplat mai sus!
Rusine! Niste retardati ordinari,niste frustrati care se simt bine in intunericul care le acopera fetele si datorita numarului mult mai mare decit al victimelor!

Ce nu inteleg este urm. lucru:
De ce nu s-a chemat imediat dupa cele ce s-au intimplat televiziunile (care sint mai amatoare de stiri din astea) pt. a mediatiza acest subiect?
Hai-ul a fost indelung filmat la drifturi ,cred ca nu ar fi fost lasat fara un reportaj din partea macar celor de la Pro TV. Dupa mediatizare alta ar fi fost rezolvarea,ar fi avut mult mai multe sanse de rezolvare de la politia noastra comoda...
RikA is offline  
Old 11-11-08, 12:13   #45
kimi
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
kimi's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,222
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Tuning sub violenta !

Quote:
Originally Posted by andrey17 View Post
Kimi ....poate hai -ul are nevoie , poate nu are nevoie de ajutor financiar,dar cum s-a spus si pana acum,suntem o comunitate,un grup de prieteni,o familie cum vrei tu sa ii zici si pentru asta sunt prietenii,se ajuta intre ei si la bine si la rau ....ca o vorba buna poate sa ii spuna si cineva necunoscut de pe strada
Da ma frate sunt de acord sa ne ajutam, dar iti garantez eu ca daca le zici la lume sa faca o cheta ptr HAI ul raspunsul va fii urmatorul:

DA EU CAND AM AVUT PROBLEME HAI UL A PUS BANI PTR MINE ???

Zi-mi daca gresesc...Multumesc!
kimi is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -