Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Brasov

Reply
 
Thread Tools
Old 17-03-06, 23:41   #271
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Off oameni buni ... tocmai voi care erati renumiti prin calm si cuget .... Certurile pe baza stickerului nu sunt bune. Am cunoscut cu placere multi oameni in Brasov. De unii am fost dezamagit profund ... cereau de la apa sa se bea singura desi aveau cana plina in fata . E pacat ... Sunt 2 cluburi ? OK ... sa fie cat mai multe - rezultatele vor face diferenta . Apropo ... dupa 2 aprlie si pana de 1 mai intr-un weekend clubul mult blamat in Brasov (Speedline) se va reuni la Brasov . Se anunta ceva competitori la o liniutza din celalalt club ?
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 18-03-06, 19:49   #272
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Exclamation Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

rog colegii de club ca pe viitor sa nu mai intre in polemici privind cluburile de pe Brasov cu ceilalti membrii si sa mentinem forumul asa cum era el inainte sa nu il transformam inutil intr-un camp de batalie al disputelor inutile de altfel si rog sa nu mai dea curs nici unui atac privind clubul nostru sau sa faca remarca la clubul celalalt, avem forumul nostru in care dezbatem problemele noastre, topicul "Brasov" sa ramina un loc de intilnire placut asa cum era el inainte!
__________________
I like the Power.
Catalyn is offline   Reply With Quote
Old 19-03-06, 09:33   #273
alfa33

Stage 5
 
alfa33's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 354
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

subscriu si eu in favoarea calmului si a respectului reciproc. Faptul ca in bresov vor exista 2 cluburi este un lucru cat se poate de pozitiv si constructiv. Competitia scoate la suprafata valori sau i arunca in umbra pe cei fara caracter. O simpla semnatura pe un forum nu inseamna ca se arunca cu cutite intre noi. Deci sa gandim un pic mai matur si sa ramanem prieteni intre noi pentru ca impartim aceleasi vise si aceleasi strazi. Cred ca 2 cluburi pot fi si partenere in sustinerea unui eveniment (apropo de connex-vodafon "impreuna suntem mai puternici) asa ca la intalnirile celor de pe forum, decat sa ne batem ca chiorii si sa ne injuram mai bine ne gandim cum putem creea ceva. Poate primul eveniment din brasov va fi facut de toti oamenii de pe aici indiferent de club. Eu sustin orice demers din partea orrcaruia din cele 2 cluburi atata timp cat este in folosul tuturor.
__________________
Alfa Romeo 33 1.7 16V Quatrofoglio Verde
Alfa Romeo GTV V6 2.0 Turbo
alfa33 is offline   Reply With Quote
Old 19-03-06, 22:37   #274
corrado-vr6

Stage 5
 
corrado-vr6's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 913
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Chiar daca fac parte din cei recalcitranti pe forumul asta (si nu numai ) si eu sunt de parere sa pastram copetitia si rivalitatile pe sosea. Oricum ramanem cu un gust amar din discutiile astea inutile si pana acum nu s-a rezolvat nimic. Si parerea mea, avand in vedere intalnirile fata in fata, nu exista oameni cu adevarat rau intentionati. Hai sa fim seriosi pace si intelegere nu va exista niciodata, asta este natura umana. Important este sa nu se puna la suflet sa nu se ajunga la dusmanii sau mai stiu eu ce. Suntem doar iubitori de motoare, nu suntem interlopi sa impartim teritorii sau mai stiu eu ce. Hai sa impartim asfaltul, cate o banda de fiecare si sa mergem in paralel - care ajunge primul bravo lui, celuilalt sa ii intre in cap ca mai trebuie sa faca ceva la masina si bafta data viitoare . Asta trebuie sa fie adevarata rivalitate (de fapt asta si este rivalitatea) restul, certurile si ce se mai intampla sunt de fapt umplutura. Bafta pt toata lumea si sa ne vedem sanatosi si noi si masinile noastre
__________________
"This thread is full of idiots. My IQ went down several points just reading this posts in here."
corrado-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 22-03-06, 07:49   #275
eXelero

Stage 2
 
eXelero's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 57
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Asta ca sa schimb putin subiectul.....Visi, de cand ti-a crescut parul asa lung? aseara am vazut la volanul corrado-ului o persoana cu par blond ....lung. ti-a crescut parul sau mai lasi si prietenei prilejul unei ture cu toti calutii aia?(ma refer la calutii de sub capota......masinii ) peace...and unity
__________________
Life doesn't begin until 5th gear
eXelero is offline   Reply With Quote
Old 22-03-06, 18:19   #276
corrado-vr6

Stage 5
 
corrado-vr6's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 913
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Cred ca era matusha-mea, nevasta abia acum invata pentru scoala dar are ochii pe CL-u
corrado-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 22-03-06, 22:01   #277
NEbunu

Stage 5
 
NEbunu's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 364
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

si ca sa fiu si eu carcotas..te-ai facut brunet..? si te dai la baiatu q puf..:P
NEbunu is offline   Reply With Quote
Old 22-03-06, 23:41   #278
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

De la Brasov vine cineva la 4tuning DAY, sau toata lumea ramane acasa pentru Raliul Brasovului?
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 23-03-06, 10:09   #279
NEbunu

Stage 5
 
NEbunu's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 364
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

dupa cate stiu eu ..sper sa nu gresesc o sa se vina si la bucuresti la 4 tuning day..
NEbunu is offline   Reply With Quote
Old 23-03-06, 13:46   #280
Yackone
Peugeot Driver

Stage 5
 
Yackone's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,136
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[PEUGEOT]
[4Rally]
[Design Team]
[SKODA]
[VW]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

o sa fim destul de multi pe acolo
Yackone is offline   Reply With Quote
Old 23-03-06, 19:10   #281
corrado-vr6

Stage 5
 
corrado-vr6's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 913
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by NEbunu
si ca sa fiu si eu carcotas..te-ai facut brunet..? si te dai la baiatu q puf..:P


DAp, m-ai prins NOT "PUF" FOR LONG Sunt in curs de radiere si de numere noi.
corrado-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 23-03-06, 20:53   #282
eXelero

Stage 2
 
eXelero's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 57
Talking Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by corrado-vr6
Cred ca era matusha-mea, nevasta abia acum invata pentru scoala dar are ochii pe CL-u

Matusa???? As vrea si eu o matusa ca a ta
Sa-ti traiasca nevasta...nu stiam ca esti casatorit. Casa de piatra...ce pot spune
Bafta-n trafic, tuturor, si tie, si matusii tale
eXelero is offline   Reply With Quote
Old 23-03-06, 21:15   #283
corrado-vr6

Stage 5
 
corrado-vr6's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 913
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Multumim
corrado-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 25-03-06, 10:06   #284
eXelero

Stage 2
 
eXelero's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 57
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Te-ai dat pe V8, ehhh? Felicitari pt achizitie. e AMG sau simplu? In orice caz e super fain CL-ul.....cred k are un sunet cam rarait evacuarea aia..nobila. Sa-l stapanesti sanatos....pufule
eXelero is offline   Reply With Quote
Old 25-03-06, 20:29   #285
corrado-vr6

Stage 5
 
corrado-vr6's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 913
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

E motorul V8 de 5000cm3 "simplu" nu e AMG
corrado-vr6 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -