Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Brasov

Reply
 
Thread Tools
Old 24-11-04, 21:45   #1
NEbunu

Stage 5
 
NEbunu's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 364
Arrow Zonă de discuţii libere - Cafenea

am facut acest topic ca sa nu va mai suparati daca va sterg posturi puse aiurea asa ca daca aveti ceva de vb in plus sa vorbim aici

Last edited by Catalyn; 01-12-09 at 21:56.
NEbunu is offline   Reply With Quote
Old 25-11-04, 15:20   #2
Horatiu
Speedline Motorsport Member

Stage 5
 
Horatiu's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 594
Member of:
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default

vroiam sa-l intreb pe catalin dak are cumva meganul coupe cel cu BV CCV?
Horatiu is offline   Reply With Quote
Old 25-11-04, 18:09   #3
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Default megane coupe

nu , nu este masina mea este a asociatului meu, sunt doua masini gemene cu motor de 2.0 16 V,urmeaza sa lucram la motor ceva , CCV-ul este plecat din tara pina in primavara ...
__________________
I like the Power.
Catalyn is offline   Reply With Quote
Old 25-11-04, 21:12   #4
Horatiu
Speedline Motorsport Member

Stage 5
 
Horatiu's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 594
Member of:
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default

meganul tau este tot asa gri cum era CCV nu?
Horatiu is offline   Reply With Quote
Old 26-11-04, 09:00   #5
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Default gasca megane

suntem patru in gasca: Vali CCV -ul argintiu 2.0 16 v
Cata KTE-ul argintiu 2.0 16 v
Horatiu JAF-ul gri 1.6 16 v
Calin CLN -ul argintiu 1.6 16 v
Catalyn is offline   Reply With Quote
Old 26-11-04, 14:43   #6
Horatiu
Speedline Motorsport Member

Stage 5
 
Horatiu's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 594
Member of:
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default

da stiu masinile toate si parca acum cand imi spui si nr. de inm. imi aduc aminte si mai bine
Horatiu is offline   Reply With Quote
Old 26-11-04, 15:04   #7
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Default masini

cineva a postat pe topicul \"brasov\" poze de la plopeni cu CCV-ul.....a fost cineva dintre cei din brasov acolo?... pt ca noi nu l-am intilnit...referitor la noi (n.n gasca cu renault-urile si alti citiva baieti cu masini dragute )dorim sa incercam sa facem ce au facut si ceilalti din tara si ma refer la o organizare legala si la promovarea acestui fenomen; referitor la polemicile aparute noi nu tinem partea nimanui pentru ca nu am fost implicati in nici un conflict si nu ne intereseaza polemicile, incercam sa facem ceva pe brasov si ne intereseaza sa colaboram si sa participam la cat mai multe evenimente; nu stiu voi cum v-ati organizat daca v-ati constituit intr-o filiala sau club...ce vrem noi e sa colaboram, sincer nu ne intereseaza aparteneta, pe unii da, eu spun ca trebuie sa facem ceva pentru noi aici in brasov
Catalyn is offline   Reply With Quote
Old 26-11-04, 16:27   #8
Horatiu
Speedline Motorsport Member

Stage 5
 
Horatiu's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 594
Member of:
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: masini

Quote:
Originally Posted by \"catalyn\"
cineva a postat pe topicul \"brasov\" poze de la plopeni cu CCV-ul.....a fost cineva dintre cei din brasov acolo?... pt ca noi nu l-am intilnit...referitor la noi (n.n gasca cu renault-urile si alti citiva baieti cu masini dragute )dorim sa incercam sa facem ce au facut si ceilalti din tara si ma refer la o organizare legala si la promovarea acestui fenomen; referitor la polemicile aparute noi nu tinem partea nimanui pentru ca nu am fost implicati in nici un conflict si nu ne intereseaza polemicile, incercam sa facem ceva pe brasov si ne intereseaza sa colaboram si sa participam la cat mai multe evenimente; nu stiu voi cum v-ati organizat daca v-ati constituit intr-o filiala sau club...ce vrem noi e sa colaboram, sincer nu ne intereseaza aparteneta, pe unii da, eu spun ca trebuie sa facem ceva pentru noi aici in brasov
pozele cu CCV u le-am luat de pe 4tuning nu am fost noi la plopeni desi ne-am fi dorit....
referitor la ce-ai spus tu despre cluburi ,filiale etc nci pt. noi nu sunt prea importante eu si cu NEbunu am intrat pe forum incercand sa facem ceva pt. Brasov referitor la cursele de masini in primul rand l-am convins pe Zoliat sa faca sectiunea Brasov pe forum...iar mai apoi vom incerca cu totii sa organizam si LEgal racing in Brasov ...........
__________________
Horatiu
Horatiu is offline   Reply With Quote
Old 26-11-04, 18:20   #9
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Default ideea de club

da stiam de existenta voastra de pe forum de pe sectiunea \"Brasov\", la noi totul a inceput de la \"adunarea\" de la Ploiesti;eu am tot vorbit cu ZoliaT la telefon insa prima intilnire s-a concretizat la Ploiesti..acolo au fost doua masini din brasov, eu si CCV-ul si ce ne-a suparat a fost ca nu prea ne-a bagat nimeni in seama..... erau ocupati cu altele ...ata ete....dupa evenimentul Ploiesti m-a sunat Micutul din partea MR si si-a cerut scuze pt intimplare si de acolo s. a. m. d......cert este ca daca ar fii sunat Florica probabil acum aveam sigla NSL....nu am vrut sa ne bagam in seama cu nimeni am vrut sa intram in rindurile celor ce se ocupa si participa la evenimente legate de tuning si curse auto ,nu aveam cum sa stim totul despre grupariile din Bucuresti asa ca....... nu am semnat nimic cu nimeni si nu vrem sa reprezentam interesele personale ale nimanui si bineinteles nu favorizam pe nimeni, de aceea eu imi doresc o colaborare cu voi care sunteti mai \"vechi \" pe forum in sectiunea 'brasov\" si sper sa avem si fapte
Catalyn is offline   Reply With Quote
Old 26-11-04, 22:16   #10
Horatiu
Speedline Motorsport Member

Stage 5
 
Horatiu's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 594
Member of:
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default

noi reprezentam Brasovul si atat chiar dak ne vom inscrie in NSL ......cand am intrat pe forum eu si NEbunu (in vara) eram cam singuri inregistrati si era greu sa facem ceva..dar acum ca suntem mai multi poate, poate iese ceva ....chiar inainte de cursa de la Craiova din august ne-am apucat sa impartim fluturasi prin orash ca sa fim reprezentati cat mai bine acolo la cursa ...insa nu a mers faza probabil nu am dat fluturasi cui trebuia sau craiova e un pic cam departe sau a fost vina noastra ca am impartit cam putini fluturasi

oricum sper si eu sa colaboram cat mai bine...
Horatiu is offline   Reply With Quote
Old 27-11-04, 12:56   #11
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Default activitati.....

ok..cursa de la craiova a fost in vara, de atunci ce activitati ati mai intreprins ? v-ati intilnit cu toti, va intilniti? ..din ce am vazut eu slabuta miscare haideti sa ne intilnim sa ne cunoastem sa vorbim de ceva concret...
Catalyn is offline   Reply With Quote
Old 27-11-04, 15:29   #12
Horatiu
Speedline Motorsport Member

Stage 5
 
Horatiu's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 594
Member of:
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default

nu ne-am intalnit pana acum niciodata....si sa-ti spun de ce : pana acum o luna jumatate nu mai era aproape nimeni din bv cu care sa vorbim deabia acum incepem sa ne adunam (vad eu ) primul cu care am vb ceva concret a fost Tudor insa el a zis ca pana in ianuarie va fi foarte ocupat si vom mai vorbi atunci..... oricum cred ca ,dak ar fi sa ne intaln. si i-am da un tel. ar veni...Iar restul care mai erau inregistrati nu prea mi-au raspuns la pm ........in consecinta nu prea aveam cu cine sa ne intl. ...eu cu NEbunu ne intal. zilnic si mai sunt doi colegi de ai mei de clasa care sunt inregistrati dar care nu prea au avut activitate pe forum(pytbull si florynus)
Horatiu is offline   Reply With Quote
Old 27-11-04, 16:37   #13
NEbunu

Stage 5
 
NEbunu's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 364
Default

oricum daca e sa te vedem prin oras cu masina fi sigur ca o sa venim sa vb cu tine si astfel sa facem cunostiinta sau poate dc nu o intalnire ar fi mai frumos...noi suntem dornici de asa ce si dupa cum a spus horatiu pan acum nu am avut cu cine sa ne intalnim
__________________
NEbunu is offline   Reply With Quote
Old 20-12-04, 08:26   #14
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Default noi

salut, bogdane cum putem sa ne intalnim astept un pm daca se poate si incercam sa te ajutam si cu kit-ul pt masina ta
Catalyn is offline   Reply With Quote
Old 20-12-04, 14:43   #15
NEbunu

Stage 5
 
NEbunu's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 364
Default

catalyn cand ne mai intalnim si ce ai mai aflat in legatura cu actele necesare
NEbunu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -