Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Brasov

Reply
 
Thread Tools
Old 17-07-06, 13:25   #601
Paul

Stage 5
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,733
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
[SUBARU]
[4Rally]
Smile Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by FreaK_Bv
Pai ca sa afli mai repede...vezi ca exista Threatu de GHOST RACING TEAM...si intreaba acolo...)) Asta e un Therat comun...)
Ok, daca zici tu ca e un thread comun banuiesc ca poate si cei de la Ghost Racin Team pot raspunde dar si cei de la Speedline, poate stiu ei, intelegi?
Paul is offline   Reply With Quote
Old 17-07-06, 13:42   #602
Flow

Stage 5
 
Flow's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,895
Post Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by Paul T.
Sper sa nu ma bateti ca intreb dar (am observat ca majoritatea posturilor sunt facute de cei de la speedline, nu ca am ceva cu ei, doamne fereste) ..ce se mai aude de corrado-ul lui visi?.. sa facut bine, banuiesc ca mai e de munca la cat de urat arata. Sper sa il vedem (auzim, ca la cum suna) cat de curand pe strazile patriei...
inca este in lucru masina. birocratzia , aducerea pieslor , neconcordantza servisurilor cu asigurarile etc au fost catziva factori care au concurat la intarzierea excesiva in repararea masinii
si noi speam sa revina cat mai curand
__________________
PREA MULT TIMP LIBER DAUNEAZA MINTII SI ASA ODIHNITE
Flow is offline   Reply With Quote
Old 17-07-06, 13:47   #603
Paul

Stage 5
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,733
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
[SUBARU]
[4Rally]
Post Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by Flow
inca este in lucru masina. birocratzia , aducerea pieslor , neconcordantza servisurilor cu asigurarile etc au fost catziva factori care au concurat la intarzierea excesiva in repararea masinii
si noi speam sa revina cat mai curand
Inteleg, pana la urma ce sa intmplat cu ea am inteles ca a luat sotioara o bordura, e adevarat? a stat destul de mult la ceasu rau in parcare, dupa cat m-am uitat era destul de urat, bine ca a scapat cu bine.
Paul is offline   Reply With Quote
Old 17-07-06, 14:11   #604
Lukian_XXX
Virtual Tuner

Stage 5
 
Lukian_XXX's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 733
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

eu deabia astept sa se faca bine!
pt e prea frumoasa!
Lukian_XXX is offline   Reply With Quote
Old 17-07-06, 14:29   #605
corrado-vr6

Stage 5
 
corrado-vr6's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 913
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Baietii de la service spun ca in 2 sapt e pe strada. Oricum arata urat acum dar e doar cosmetica si o sa fie totul nou pe ea. motorul si cutia sunt neatinse. Asta conteaza cel mai mult
__________________
"This thread is full of idiots. My IQ went down several points just reading this posts in here."
corrado-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 17-07-06, 14:36   #606
Paul

Stage 5
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,733
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
[SUBARU]
[4Rally]
Post Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by corrado-vr6
Baietii de la service spun ca in 2 sapt e pe strada. Oricum arata urat acum dar e doar cosmetica si o sa fie totul nou pe ea. motorul si cutia sunt neatinse. Asta conteaza cel mai mult
E ceva normal la cati bani ai bagat in motor, dar ce sa-i faci asta-i viata, yo iti urez tot binele din lume si sa te vedem cu monstru pe strada
Paul is offline   Reply With Quote
Old 17-07-06, 22:48   #607
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Talking Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by Paul T.
Ok, daca zici tu ca e un thread comun banuiesc ca poate si cei de la Ghost Racin Team pot raspunde dar si cei de la Speedline, poate stiu ei, intelegi?
eu sincer n-am inteles ce vrei sa spui prin afirmatia asta si avem problemele noastre nu sa ne doara de capra vecinului plus de alta nu se bucura nimeni de necazul altuia ca nu stii de unde sare melcul....una peste alta afla direct ce te doare intodeauna de la sursa
__________________
I like the Power.
Catalyn is offline   Reply With Quote
Old 18-07-06, 10:35   #608
Paul

Stage 5
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,733
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
[SUBARU]
[4Rally]
Post Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by catalyn
eu sincer n-am inteles ce vrei sa spui prin afirmatia asta si avem problemele noastre nu sa ne doara de capra vecinului plus de alta nu se bucura nimeni de necazul altuia ca nu stii de unde sare melcul....una peste alta afla direct ce te doare intodeauna de la sursa
Eu nu prea imi dau seama de ceea ce tu nu ai inteles, Freak a spus ca e un thread comun si yo i-am raspuns, nu am zis cu rautate ca sa enervez pe uni si pe alti, m-am gandit ca poate daca e comun poate stiti si voi ceva nu numai cei de la Ghost, in + nu am zis ca voi nu aveti problemele voastre, am pus pur si simplu o intrebare, daca nu sti nu raspunzi, unde am gresit?
Paul is offline   Reply With Quote
Old 18-07-06, 15:01   #609
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Talking Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by Paul T.
Eu nu prea imi dau seama de ceea ce tu nu ai inteles, Freak a spus ca e un thread comun si yo i-am raspuns, nu am zis cu rautate ca sa enervez pe uni si pe alti, m-am gandit ca poate daca e comun poate stiti si voi ceva nu numai cei de la Ghost, in + nu am zis ca voi nu aveti problemele voastre, am pus pur si simplu o intrebare, daca nu sti nu raspunzi, unde am gresit?
Paul T. daca ai fii un pic mai atent ai observa ca Visi este membru Ghost....deci cam e la mintea cocosului ca cei din acest club sa aibe mai multe detalii decit noi despre ceea ce se intimpla cu membrii si cu masinile lor, nu ti-am spus-o cu rautate , doar am incercat sa te luminez!

Last edited by Catalyn; 18-07-06 at 15:04.
Catalyn is offline   Reply With Quote
Old 18-07-06, 15:12   #610
Paul

Stage 5
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,733
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
[SUBARU]
[4Rally]
Post Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Quote:
Originally Posted by catalyn
Paul T. daca ai fii un pic mai atent ai observa ca Visi este membru Ghost....deci cam e la mintea cocosului ca cei din acest club sa aibe mai multe detalii decit noi despre ceea ce se intimpla cu memrii si cu masinile lor, nu ti-am spus-o cu rautate , doar am incercat sa te luminez!
Am inteles, sorry trebuia sa postez in thread-ul de la Ghost Racing Team , numai ca am banuit ca poate stiu si alti, prin prisma faptului ca aceasta este un forum al comunitatii locale, Brasov, oricum faptul este consumat, ms Catalyn pentru luminare...si cu ocazia asta vreau sa te felicit pentru performantele tale in CNR. sper ca nu te superi ca am adus vorba aici, ca sa nu mai scriu si la topicul deschis de Bigu. ms inca o data pentru intelegere..
Paul is offline   Reply With Quote
Old 18-07-06, 18:33   #611
Yackone
Peugeot Driver

Stage 5
 
Yackone's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,136
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[PEUGEOT]
[4Rally]
[Design Team]
[SKODA]
[VW]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

ceva pentru posesorii de logan...poate va mai vin ideei

http://www.reichhard-motorsport.com/
Yackone is offline   Reply With Quote
Old 20-07-06, 02:31   #612
FreaK_Bv

Stage 5
 
FreaK_Bv's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 851
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
Arrow Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Hmmm...din cate am auzit VINERI seara este lansare la GO MULTIPLEX(Eliana Mall) afilmului TOKIO DRIFT! ...Ce ziceti ne facem o gasca mai mare si ne caram la film...stiu ca majoritate l-am vazut...dar e more fun la cinematograf...))
__________________

Apasa pedala de acceleratie cu grija...viteza ucide

Range Rover Sport HSE---> 3.6HSE ---> 272CP+
FreaK_Bv is offline   Reply With Quote
Old 20-07-06, 12:39   #613
Flow

Stage 5
 
Flow's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,895
Post Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

nu apare vineri
nu la cinema go multiplex brasov
Flow is offline   Reply With Quote
Old 20-07-06, 18:24   #614
MIRCAT

Stage 5
 
MIRCAT's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 2,235
Member of:
[RENAULT]
[4Rally]
[Toyota]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

Felicitari Baietilor De La Speedline Pt Muzica De Pe Skoda
MIRCAT is offline   Reply With Quote
Old 20-07-06, 21:18   #615
Bigu

Stage 5
 
Bigu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,762
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: SA VB DESCHIS DESPRE TOT AICI

yow-how, am auzito de pe colina
Bigu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -